MŚ Innsbruck 2018. Skład reprezentacji Kolumbii

kibice z Kolumbii

Bez zmagających się ze zdrowotnymi dolegliwościami Estebana Chaveza i Egana Bernala, stawi się w Innsbrucku reprezentacja Kolumbii na mistrzostwach świata w kolarstwie szosowym (23-30 września).

Ósemkę na wyścig ze startu wspólnego zestawią Nairo Quintana (Movistar), Rigoberto Uran (EF-Drapac), Miguel Ángel López (Astana), Sergio Henao (Team Sky), Sebastian Henao (Team Sky), Daniel Martinez (EF-Drapac), Rodrigo Contreras (EPM) i Winner Anacona (Movistar).

Lidera należy szukać w trójce Quinatna-Uran-Lopez. Problemem Nairo jest skromne doświadczenie w rozgrywaniu wyścigów jednodniowych, tu największe sukcesy odnosił w przeszłości Uran.

Ivan Sosa (Androni-Sidermec) pojedzie w wyścigu zawodników do lat 23.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

2 Comments

 1. Wlada

  7 września 2018, 16:41 o 16:41

  Kolumbia ma skład samych górali i powinni forsować tempo pod górę wcześnie, aby zgubić klasykowcow. Ale czy na to wpadną?

  • Xedron

   7 września 2018, 21:19 o 21:19

   Wszystko będzie zależało od składu ucieczki, a tak naprawdę od najmocniejszych w niej kolarzy. Jeżeli najlepsze reprezentacje uznają, że to ich przedstawiciel(e) jest/są najsilniejsi to nie będą jej goniły i inne składy wypstrykają się z pomocników, a wtedy tacy Francuzi czy Holendrzy będą mieli przewagę.

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: