Veenendaal-Veenendaal Classic 2018. Sukces Dylana Groenewegena

Dylan Groenewegen

Dylan Groenewegen (LottoNL-Jumbo) po finiszu z peletonu wygrał 33. edycję holenderskiego wyścigu w prowincji Utrecht.

Holender pokonał swojego rodaka Woutera Wipperta (Roompot - Nederlandse Loterij) i Norwega Sondre Holsat Engera (Israel Cycling Academy).

Dziewiąte miejsce wywalczył Frantisek Sisr z CCC Sprandi Polkowice.

Wyniki Veenendaal-Veenendaal Classic 2018 (1.1), Veenendaal - Veenendaal (191,5 km):

  1 Dylan Groenewegen (Ned) LottoNl-Jumbo                4:20:57
  2 Wouter Wippert (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij
  3 Sondre Holst Enger (Nor) Israel-Cycling Academy
  4 Bas Van Der Kooij (Ned) Alecto Cyclingteam
  5 Edward Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
  6 Sebastian Lander (Den) Riwal Ceramicspeed Cycling Team
  7 Asbj?rn Kragh Andersen (Den) Team Waoo
  8 Jason Van Dalen (Ned) Delta Cycling Rotterdam
  9 Frantisek Sisr (Cze) CCC Sprandi Polkowice
 10 Kenneth Van Rooy (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 11 Andrew Tennant (GBr) Canyon Eisberg
 12 Milan Menten (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 13 Adam Blythe (GBr) Aqua Blue Sport
 14 Justin Jules (Fra) WB Aqua Protect Veranclassic
 15 Jordi Meeus (Bel) Seg Racing Academy
 16 Gabriel Cullaigh (GBr) Team Wiggins
 17 Piotr Havik (Ned) Beat Cycling Club
 18 Aksel N?mmela (Est) Beat Cycling Club
 19 Joost Van Der Burg (Ned) Vlasman Ct
 20 Jan Willem Van Schip (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij
 21 Dennis Van Der Horst (Ned) Metec
 22 Oscar Van Wijk (Ned) Destil - Parkhotel Valkenburg
 23 Marijn Van Den Berg (Ned) Delta Cycling Rotterdam
 24 Maarten De Jonge (Ned) Monkey Town
 25 Dennis Coenen (Bel) Cibel - Cebon
 26 Sven Van Luijk (Ned) Monkey Town
 27 Amaury Capiot (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 28 Wim Reynaerts (Bel) Cibel - Cebon
 29 Lars Oreel (Ned) Destil - Parkhotel Valkenburg
 30 Ivar Slik (Ned) Monkey Town
 31 Julien Mortier (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic
 32 Marco Doets (Ned) Alecto Cyclingteam
 33 Timo Roosen (Ned) LottoNl-Jumbo
 34 Kelvin Van Den Dool (Ned) Vlasman Ct
 35 Luuc Bugter (Ned) Delta Cycling Rotterdam
 36 Sjoerd Bax (Ned) Delta Cycling Rotterdam               00:08
 37 Rick Ottema (Ned) Alecto Cyclingteam
 38 Cedric Raymackers (Bel) Cibel - Cebon
 39 Folkert Oostra (Ned) Alecto Cyclingteam
 40 Alex Mengoulas (Ned) Beat Cycling Club
 41 Jaap Kooijman (Ned) Vlasman Ct
 42 Gijs Van Hoecke (Bel) LottoNl-Jumbo
 43 James Fouche (NZl) Team Wiggins
 44 Tom Wirtgen (Lux) Ago - Aqua Service
 45 Maxime Vantomme (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic
 46 Jakob Egholm (Den) Team Waoo
 47 Casper Phillip Pedersen (Den) Aqua Blue Sport
 48 Coen Vermeltfoort (Ned) Roompot-Nederlandse Loteri     00:13
 49 Adriaan Janssen (Ned) Delta Cycling Rotterdam
 50 Alexander Kamp (Den) Team Waoo
 51 Torkil Veyhe (Den) Team Waoo
 52 Rasmus Guldhammer (Den) Team Waoo
 53 Benjamin Perry (Can) Israel-Cycling Academy
 54 Daniel Turek (Cze) Israel-Cycling Academy
 55 Taco Van Der Hoorn (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij
 56 Elmar Reinders (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij
 57 Jordi Van Loon (Ned) Destil - Parkhotel Valkenburg
 58 Kamil Gradek (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 59 Dexter Gardias (GBr) Canyon Eisberg
 60 Itamar Einhorn (Isr) Israel-Cycling Academy
 61 Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport
 62 Jan Reynaerts (Bel) Cibel - Cebon
 63 Paweł Bernas (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 64 Tobias M?rch Kongstad (Den) Riwal Ceramicspeed
 65 Lasse Norman Hansen (Den) Aqua Blue Sport              00:24
 66 Timo De Jong (Ned) Destil - Parkhotel Valkenburg       00:32
 67 Paweł Franczak (Pol) CCC Sprandi Polkowice             01:09
 68 Dimitri Peyskens (Bel) WB Aqua Protect Veranclassi     01:27
 69 Kenny Molly (Bel) Ago - Aqua Service
 70 Michel Kreder (Ned) Aqua Blue Sport
 71 Mihkel Räim (Est) Israel-Cycling Academy
 72 Troels R?nning Vinther (Den) Riwal Ceramicspeed        01:35
 73 Beau Duvigneau (Ned) Vlasman Ct                        01:41
 74 Jos Van Emden (Ned) LottoNl-Jumbo                      01:58
 75 Campbell Stewart (NZl) Team Wiggins
 76 Wim Kleiman (Ned) Monkey Town                          04:27
 77 Peter Koning (Ned) Aqua Blue Sport
 78 Eamon Franck (USA) Delta Cycling Rotterdam
 79 Thijs De Lange (Ned) Metec
 80 Andre Looij (Ned) Monkey Town
 81 Ludwig De Winter (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic
 82 Jesper Asselman (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij
 83 Jasper Hamelink (Ned) Metec
 84 Jelle Wolsink (Ned) Vlasman Ct
 85 Daan Hoole (Ned) Seg Racing Academy
 86 Chris Anker Sorensen (Den) Riwal Ceramicspeed          04:30
 87 Minne Verboom (Ned) Seg Racing Academy                 04:32
 88 Stephan Bakker (Ned) Monkey Town
 89 Robbie Van Bakel (Ned) Metec
 90 Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport                      04:39
 91 Tim Kerkhof (Ned) Destil - Parkhotel Valkenburg        06:49
 92 Sasha Weemaes (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: