Patrick Bevin przedłużył umowę

Patrick Bevin

Nowozelandczyk Patrick Bevin na kolejny rok zatrzyma się w grupie Jima Ochowicza, której tytularnym sponsorem zostanie firma CCC.

27-letni kolarz jest dobrym czasowcem. W obecnym sezonie Bevin był częścią ekipy, która wygrała etapy jazdy drużynowej w Tirreno-Adriatico i Tour de France. Indywidualnie, na odcinkach jazdy indywidualnej, w Kraju Basków tylko nieznacznie uległ Primozowi Roglicowi, a w Tour of California Tejayowi van Gardenerowi.

Ochowicz prolongował również kontrakt z mistrzem Stanów Zjednoczonych w jeździe indywidualnej Joeym Rosskopfem. W sumie na sezon 2019 zakontraktowanych jest na razie 11 zawodników: Łukasz Owsian, Szymon Sajnok, Greg Van Avermaet, Patrick Bevin, Joey Rosskopf, Simon Geschke, Michael Schar, William Barta, Serge Pauwels, Alessandro De Marchi i Guillaume van Keirsbulck.

Zespół jeżdżący na amerykańskiej licencji co do zasady nie podaje na jak długo przedłuża lub podpisuje nowe umowy z kolarzami.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: