Lance Armstrong spotkał się z Janem Ullrichem

Lance Armstrong z Janem Ullrichem

Co by o nim mówić, Lance Amstrong słów na wiatr nie rzuca. Dopiero co w środę powiedział, że zrobi wszystko, aby pomóc Janowi Ullrichowi pokonać problemy z uzależnieniem, a już dzisiaj spotkał się ze swoim odwiecznym rywalem.

Teksańczyk po spotkaniu podzielił się w mediach społecznościowych zdjęciem i napisał kilka zdań.

Wspaniale spędzić dzień z tym facetem. Jak wielu z was wie, kocham Jana Ullricha. Był dla mnie wyjątkowym przeciwnikiem. Przerażał mnie, motywował, naprawdę wydobył ze mnie to co najlepsze. Klasa sama dla siebie. Wracając do dzisiejszego dnia. Mój przyjaciel przechodzi przez trudny okres. Nie mogłem nie przyjechać do Niemiec, by spędzić z nim kilka dni. Trzymajcie kciuki za Jana i módlcie się za niego. Potrzebuje teraz naszego wsparcia.

Ullrich w 1997 roku był najlepszym kolarzem Tour de France i do dzisiaj pozostaje jedynym Niemcem, który zwyciężył w „Wielkiej Pętli”. Do legendy przeszły jego pojedynki z Armstrongiem we Francji, w latach 2000, 2001 i 2003. Karierę zakończył w wieku 32 lat, po wybuchu afery Operación Puerto. Dopiero w 2013 roku przyznał się do współpracy z Eufemiano Fuentesem.

W zeszłym roku został dyrektorem sportowym wyścigu Rund um Köln, jednak po protestach szybko zrezygnował z funkcji. Życia osobistego nie potrafi sobie ułożyć.

Lance Armstrong gotów pomóc Janowi Ullrichowi

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

1 Comment

  1. bykuwodzu

    19 sierpnia 2018, 14:11 o 14:11

    Myslalem ze to Boguslaw Woloszanski

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: