Dimension Data na rowerach BMC

BMC Switzerland ogłosiło, że przez trzy najbliższe lata na ich rowerach będą startować kolarze grupy Dimension Data.

W wydanym komunikacie firma wspomniała zmarłego niedawno właściciela firmy Andy Rihsa oraz podziękowała Jimowi Ochowiczowi i BMC Racing Team za dwanaście lat współpracy, przypominając największe sukcesy jakie w tym czasie razem odniesiono.

Jesteśmy bardzo wdzięczni Continuum Sports i wszystkim zawodnikom za sukcesy, które wspólnie osiągnęliśmy jako zespół BMC Racing Team. W DNA BMC jest rywalizacja, to napędzało Andy'ego i prowadzi nas dzisiaj. Chcemy zapewnić, że dziedzictwo Andy'ego i BMC będzie kontynuowane w sposób zrównoważony i innowacyjny, zgodnie z dzisiejszymi wymaganiami. Dołączenie do Team Dimension Data to coś więcej niż tylko „ściganie”, przynosimy naszą wiarygodność, budując najszybsze rowery na świecie i łączymy nasze wizje, razem jesteśmy silniejsi

 - napisał David Zurcher, prezes BMC Switzerland.

Na razie nie wiadomo jaki sprzęt wybierze zespół BMC Racing, który w nowym sezonie przyjmie barwy CCC. Mówi się o tajwańskim producencie Giant, z którym kontrakt ma przerwać Team Sunweb, by związać się z Cervelo. Na rowerach kanadyjskiej firmy obecnie jeździ Dimension Data.

1 Comment

  1. velop

    23 lipca 2018, 13:54 o 13:54

    A dlaczego BMC nie mogło dalej dostarczać rowerów drużynie pod nazwą CCC?

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: