Wyścigi

Mistrzostwa Europy 2018: Remco Evenepoel pół rundy przed konkurencją

Belg Remco Evenepoel rozgromił w czeskim Zlinie konkurencję i wygrał tytuł mistrza Starego Kontynentu w wyścigu ze startu wspólnego juniorów.

18-latek, złoty medalista mistrzostw Europy w jeździe na czas, o niemal 10 minut wyprzedził drugiego na mecie Szwajcara Alexandre Balmera oraz Hiszpana Carlosa Rodrigueza Cano.

Na 165 startujących wyścig ukończyło 51 kolarzy, a w tej grupie nie znalazł się żaden z sześciu reprezentantów Polski.

Wyniki Mistrzostw Europy w kolarstwie szosowym 2018 – wyścigu ze startu wspólnego juniorów (CC), Zlin – Zlin (11 x 10,8 km – 118,8 km):

Sagana problem z pracą serca | Pogacar zawalił | MVDP przedłużył kontakt

Hirschi dołączy do Tudoru? Kaski Giro przyklepane. Kontuzja Maxima Van Gilsa. Wiadomości z poniedziałku, 18 marca.

18 marca 2024, 21:12

Volta a Catalunya 2024: etap 1. Nick Schultz z zaskoczenia

Australijczyk Nick Schultz wygrał w pierwszym dniu Volta a Catalunya i objął prowadzenie w wyścigu.

18 marca 2024, 17:06

Marcin Budziński wygrał GP Slovenian Istria | Marta Jaskulska 14. w Normandii

Wyśniony weekend Paula Lapeira. Nasi juniorzy na tarczy. Wyniki kolarskiej niedzieli, 17 marca.

17 marca 2024, 20:35

Trofeo Alfredo Binda 2024. Piorunujący finisz Elisy Balsamo

Włoszka Elisa Balsamo (Lidl-Trek) wygrała 25. wyścig Trofeo Alfredo Binda.

17 marca 2024, 15:59

Zapowiedź Volta a Catalunya 2024

W poniedziałek rozpocznie się w Volta a Catalunya (18-24 marca), jeden z najstarszych wyścigów etapowych w kalendarzu. Oto trasa, przegląd…

17 marca 2024, 13:46

Mediolan-San Remo 2024. Tadej Pogacar coraz bliżej wygranej

Z roku na rok Tadej Pogacar jest coraz bliżej zwycięstwa w Mediolan-San Remo. W tym Słoweniec zakończył pierwszy monument sezonu…

17 marca 2024, 08:35