Giro Rosa 2018: etap 7. Annemiek van Vleuten królową górskiej czasówki

Annemiek van Vleuten

Annemiek van Vleuten (Mitchelton-Scott) wygrała po wspinaczce do Campo Moro siódmy etap Giro Rosa - górską jazdę indywidualną na czas.

Holenderka na 15-kilometrowym odcinku niesamowicie trudnego etapu zdeklasowała konkurencję, o 2:29 wyprzedzając Asleigh Moolman-Pasio (Cervelo-Bigla) i o 2:54 Lucindę Brand (Team Sunweb).

Triumf pozwolił liderce australijskiej formacji na przejęcie koszulki liderki zmagań od drużynowej koleżanki Amandy Spratt.

Siódme miejsce zajęła Katarzyna Niewiadoma (Canyon-SRAM), do zwyciężczyni tracąc 3:37. Polka w klasyfikacji generalnej awansowała z 7. na 5. miejsce.

Zawodniczki nadal rywalizowały w lombardzkiej prowincji Sondrio, tym razem pokonując 15-kilometrowy podjazd do zbiornika wodnego Campo Moro, położonego na wysokości 2 000 metrów nad poziomem morza.

Średnie nachylenie 15-kilometrowego odcinka z Lanzady na Alpe Gera di Campo Moro wynosiło 7,3%, a przewyższenie na etapie 1010 metrów. Pierwsze 6 kilometrów stanowił regularny podjazd o nachyleniu blisko 8%, natomiast między 6 i 7 kilometrem droga prowadziła przez dwa wykute w skale tunele. Nachylenie na tym odcinku dobijało do 17%, a nawierzchnię w drugim tunelu stanowił bruk. Druga część etapu była już łatwiejsza - po momencie wypłaszczenia droga na odcinku 5,5 kilometra pięła się ku górze nieco łagodniej (5-6%), a ostatnie półtora kilometra stanowił niewielki płaskowyż.

W tych warunkach pokonanie etapu znakomitej większości startujących zajęło ponad 51 minut. Jako pierwsza granicę tę złamała młoda Włoszka Alice Maria Arzuffi (Bizkaia Durango - Euskadi Murias). W jej ślady poszła także Amerykanka Tyler Wiles (Trek-Drops), ale wraz z przejazdem Elisy Longo Borghini rozpoczęła się walka faworytek.

Włoszka miała świetny czas na pierwszym pomiarze i na mecie notowała 49:34, ale w startującej w dwuminutowych odstępach czołówce zdecydowanie najlepiej jechała Annemiek van Vleuten (Mitchelton-Scott), na półmetku nadrabiając aż 44 sekundy nad drugą Asleigh Moolman-Pasio (Cervelo-Bigla).

Czas Longo Borghini złamać udało się Megan Guarnier (Boels Dolmans), natomiast 21 sekund wolniej od Amerykanki pojechała Katarzyna Niewiadoma (Canyon-SRAM). Dobrze wypadła też Lucinda Brand (Team Sunweb), na mecie zapisując 49 minut, ale system rozbiła zawodniczka australijskiej ekipy - Annemiek van Vleuten.

Holenderka, która jako jedyna ruszyła na trasę na rowerze czasowym, nie pozostawiła rywalkom złudzeń i trasę pokonała w 46 minut i 6 sekund, dwie i pół minuty szybciej niż Moolman-Pasio i niemal trzy minuty szybciej od Brand.

Wyniki 7. etapu Giro Rosa - Giro d'Italia Internazionale Femminile 2018 (2WWT), Lanzada - Alpe Gera di Campo Moro (15 km; jazda indywidualna na czas):

  1 Annemiek van Vleuten (Ned) Mitchelton Scott Women      46:07
  2 Ashleigh Moolman-Pasio (RSA) Cervelo Bigla             02:28
  3 Lucinda Brand (Ned) Team Sunweb Women                  02:54
  4 Megan Guarnier (USA) Boels Dolmans                     03:17
  5 Amanda Spratt (Aus) Mitchelton Scott Women             03:26
  6 Elisa Longo Borghini (Ita) Wiggle High5                03:28
  7 Katarzyna Niewiadoma (Pol) Canyon-SRAM Racing          03:38
  8 Cecilie Uttrup Ludwig (Den) Cervelo Bigla              04:06
  9 Alice Arzuffi (Ita) Bizkaia Durango                    04:17
 10 Tayler Wiles (USA) Trek-Drops                          04:30
 11 Sabrina Stultiens (Ned) Waowdeals                      04:38
 12 Katrine Aalerud (Nor) Team Virtu Cycling               04:43
 13 Ane Santesteban (Spa) Ale Cipollini                    04:48
 14 Shara Gillow (Aus) FDJ Nouvelle                        04:48
 15 Yevgeniya Vysotska (Ukr) SC Michela Fanini             04:49
 16 Margarita Victoria Garcia (Spa) Movistar Team Wome     04:53
 17 Erica Magnaldi (Ita) BePink                            04:56
 18 Eider Merino (Spa) Movistar Team Women                 05:06
 19 Leah Kirchmann (Can) Team Sunweb Women                 05:07
 20 Urska Pintar (Slo) BTC City Ljubljana                  05:17
 21 Anna Christian (GBr) Trek-Drops                        05:25
 22 Ruth Winder (USA) Team Sunweb Women                    05:54
 23 Liliana Moreno (Col) Astana Women's Team               06:22
 24 Lorena Llamas (Spa) Movistar Team Women                06:28
 25 Kathrin Hammes (Ger) Trek-Drops                        06:29
 26 Nadia Quagliotto (Ita) Top Girls Fassa Bortolo         06:30
 27 Urska Zigart (Slo) BTC City Ljubljana                  06:40
 28 Eugenia Bujak (Slo) BTC City Ljubljana                 06:43
 29 Christine Majerus (Lux) Boels Dolmans                  06:53
 30 Mónika Király (Hun) SC Michela Fanini                  07:00
 31 Sofia Bertizzolo (Ita) Astana Women's Team             07:07
 32 Asja Paladin (Ita) Valcar PBM                          07:19
 33 Silvia Valsecchi (Ita) BePink                          07:29
 34 Danielle Christmas (GBr) Bizkaia Durango               07:30
 35 Anna Potokina (Rus) Servetto-Stradalli Cycle           07:37
 36 Soraya Paladin (Ita) Ale Cipollini                     07:39
 37 Amy Pieters (Ned) Boels Dolmans                        07:41
 38 Martina Ritter (Aut) Wiggle High5                      07:59
 39 Tatiana Guderzo (Ita) BePink                           08:16
 40 Lara Vieceli (Ita) Astana Women's Team                 08:22
 41 Lilibeth Chacon (Ven) SC Michela Fanini                08:29
 42 Lija Laizane (Lat) Aromitalia Vaiano                   08:30
 43 Marianne Vos (Ned) Waowdeals                           08:43
 44 Beatrice Rossato (Ita) Top Girls Fassa Bortolo         08:46
 45 Ellen van Dijk (Ned) Team Sunweb Women                 08:46
 46 Olena Pavlukhina (Aze) BTC City Ljubljana              08:52
 47 Cristina Martinez (Spa) Bizkaia Durango                08:59
 48 Eri Yonamine (Jpn) Wiggle High5                        09:05
 49 Polona Batagelj (Slo) BTC City Ljubljana               09:07
 50 Anouska Koster (Ned) Waowdeals                         09:10
 51 Olga Shekel (Ukr) SC Michela Fanini                    09:13
 52 Roxane Knetemann (Ned) Ale Cipollini                   09:27
 53 Alice Gasparini (Ita) Still Bike Team                  09:37
 54 Katia Ragusa (Ita) BePink                              09:46
 55 Lotta Pauliina Lepistö (Fin) Cervelo Bigla             09:46
 56 Carmela Cipriani (Ita) Conceria Zabri-Fanini           09:55
 57 Dalia Muccioli (Ita) Valcar PBM                        09:57
 58 Karol-Ann Canuel (Can) Boels Dolmans                   09:57
 59 Marta Bastianelli (Ita) Ale Cipollini                  10:06
 60 Eugénie Duval (Fra) FDJ Nouvelle                       10:06
 61 Juliette Labous (Fra) Team Sunweb Women                10:21
 62 Lucia Gonzalez (Spa) Bizkaia Durango                   10:23
 63 Lisa De Ranieri (Ita) Aromitalia Vaiano                10:32
 64 Alexis Ryan (USA) Canyon-SRAM Racing                   10:38
 65 Vania Canvelli (Ita) Top Girls Fassa Bortolo           10:54
 66 Paulien Rooijakkers (Ned) Waowdeals                    10:54
 67 Abby-Mae Parkinson (GBr) Trek-Drops                    10:55
 68 Amy Cure (Aus) Wiggle High5                            10:56
 69 Maria Giulia Confalonieri (Ita) Valcar PBM             10:58
 70 Clara Koppenburg (Ger) Cervelo Bigla                   10:59
 71 Anna Plichta (Pol) Boels Dolmans                       11:09
 72 Danielle Rowe (GBr) Waowdeals                          11:14
 73 Elena Franchi (Ita) Conceria Zabri-Fanini              11:24
 74 Rozanne Slik (Ned) FDJ Nouvelle                        11:26
 75 Natalya Saifutdinova (Kaz) Astana Women's Team         11:28
 76 Silvia Pollicini (Ita) Valcar PBM                      11:38
 77 Elena Cecchini (Ita) Canyon-SRAM Racing                11:42
 78 Jeanne Korevaar (Ned) Waowdeals                        11:46
 79 Audrey Cordon Ragot (Fra) Wiggle High5                 12:06
 80 Riejanne Markus (Ned) Waowdeals                        12:07
 81 Claudia Koster (Ned) Team Virtu Cycling                12:07
 82 Rossella Ratto (Ita) Cylance Pro Cycling               12:14
 83 Giorgia Bronzini (Ita) Cylance Pro Cycling             12:27
 84 Liane Lippert (Ger) Team Sunweb Women                  12:28
 85 Anna Ceoloni (Ita) SC Michela Fanini                   12:33
 86 Nicole Hanselmann (Swi) Cervelo Bigla                  12:36
 87 Tiffany Cromwell (Aus) Canyon-SRAM Racing              12:43
 88 Charlotte Bravard (Fra) FDJ Nouvelle                   12:45
 89 Alessia Bulleri (Ita) Aromitalia Vaiano                12:46
 90 Eva Buurman (Ned) Trek-Drops                           12:50
 91 Kseniia Dobrynina (Rus) Servetto-Stradalli Cycle       12:51
 92 Sofia Beggin (Ita) Astana Women's Team                 12:53
 93 Chiara Perini (Ita) Top Girls Fassa Bortolo            13:02
 94 Sara Penton (Swe) Team Virtu Cycling                   13:04
 95 Skylar Schneider (USA) Boels Dolmans                   13:04
 96 Nicole Steigenga (Ned) BePink                          13:08
 97 Sheyla Gutierrez (Spa) Cylance Pro Cycling             13:08
 98 Sara Casasola (Ita) Servetto-Stradalli Cycle           13:16
 99 Giulia Marchesini (Ita) Aromitalia Vaiano              13:17
100 Maria Vittoria Sperotto (Ita) BePink                   13:36
101 Sandra Alonso (Spa) Bizkaia Durango                    13:38
102 Henrietta Colborne (GBr) Bizkaia Durango               13:38
103 Marion Bessone (Fra) Servetto-Stradalli Cycle          13:40
104 Laura Tomasi (Ita) Top Girls Fassa Bortolo             13:46
105 Ana Maria Covrig (Rom) Still Bike Team                 13:49
106 Sarah Roy (Aus) Mitchelton Scott Women                 13:53
107 Nicole Nesti (Ita) Aromitalia Vaiano                   13:56
108 Alice Barnes (GBr) Canyon-SRAM Racing                  13:58
109 Greta Marturano (Ita) SC Michela Fanini                14:14
110 Elizabeth Holden (GBr) Trek-Drops                      14:15
111 Ilaria Sanguineti (Ita) Valcar PBM                     14:15
112 Enara Lopez (Spa) Bizkaia Durango                      14:18
113 Lauren Kitchen (Aus) FDJ Nouvelle                      14:20
114 Francesca Pisciali (Ita) Top Girls Fassa Bortolo       14:24
115 Ann-Sophie Duyck (Bel) Cervelo Bigla                   14:33
116 Arianna Fidanza (Ita) Still Bike Team                  14:37
117 Rasa Leleivyte (Ltu) Aromitalia Vaiano                 14:40
118 Chantal Blaak (Ned) Boels Dolmans                      14:43
119 Emilia Fahlin (Swe) Wiggle High5                       14:43
120 Jolien D'Hoore (Bel) Mitchelton Scott Women            14:48
121 Hannah Payton (GBr) Trek-Drops                         14:50
122 Jessica Allen (Aus) Mitchelton Scott Women             15:05
123 Silvia Persico (Ita) Valcar PBM                        15:07
124 Gloria Rodriguez (Spa) Movistar Team Women             15:13
125 Louise Norman Hansen (Den) Team Virtu Cycling          15:14
126 Barbara Guarischi (Ita) Team Virtu Cycling             15:34
127 Gracie Elvin (Aus) Mitchelton Scott Women              15:37
128 Michela Balducci (Ita) Aromitalia Vaiano               16:02
129 Aude Biannic (Fra) Movistar Team Women                 16:06
130 Marta Tagliaferro (Ita) Cylance Pro Cycling            16:07
131 Debora Silvestri (Ita) Still Bike Team                 16:31
132 Francesca Pattaro (Ita) BePink                         16:42
133 Kirsten Wild (Ned) Wiggle High5                        16:46
134 Marzia Salton Basei (Ita) Conceria Zabri-Fanini        16:52
135 Sofia Cilenti (Ita) Conceria Zabri-Fanini              17:21
136 Jessica Marcela Parra (Col) Servetto-Stradalli Cyc     17:23
137 Chloe Hosking (Aus) Ale Cipollini                      17:23
138 Elena Leonardi (Ita) Top Girls Fassa Bortolo           18:01
139 Małgorzata Jasińska (Pol) Movistar Team Women          19:18
140 Jelena Eric (Srb) Cylance Pro Cycling                  19:57
141 Daniela Magnetto Allietta (Ita) Conceria Zabri-Fan     20:27
142 Sara Pillon (Ita) Servetto-Stradalli Cycle             22:23

Klasyfikacja generalna po 7. etapie:

  1 Annemiek van Vleuten (Ned) Mitchelton Scott Women   16:25:23
  2 Amanda Spratt (Aus) Mitchelton Scott Women             02:53
  3 Ashleigh Moolman-Pasio (RSA) Cervelo Bigla             02:54
  4 Lucinda Brand (Ned) Team Sunweb Women                  03:01
  5 Katarzyna Niewiadoma (Pol) Canyon-SRAM Racing          04:21
  6 Megan Guarnier (USA) Boels Dolmans                     04:33
  7 Cecilie Uttrup Ludwig (Den) Cervelo Bigla              04:39
  8 Ruth Winder (USA) Team Sunweb Women                    05:52
  9 Elisa Longo Borghini (Ita) Wiggle High5                06:34
 10 Sabrina Stultiens (Ned) Waowdeals                      06:36
 11 Leah Kirchmann (Can) Team Sunweb Women                 06:43
 12 Ane Santesteban (Spa) Ale Cipollini                    07:26
 13 Eider Merino (Spa) Movistar Team Women                 07:43
 14 Margarita Victoria Garcia (Spa) Movistar Team Wome     08:02
 15 Tayler Wiles (USA) Trek-Drops                          08:31
 16 Erica Magnaldi (Ita) BePink                            08:42
 17 Yevgeniya Vysotska (Ukr) SC Michela Fanini             08:47
 18 Shara Gillow (Aus) FDJ Nouvelle                        08:58
 19 Kathrin Hammes (Ger) Trek-Drops                        09:40
 20 Asja Paladin (Ita) Valcar PBM                          10:30
 21 Sofia Bertizzolo (Ita) Astana Women's Team             11:34
 22 Lorena Llamas (Spa) Movistar Team Women                11:39
 23 Katrine Aalerud (Nor) Team Virtu Cycling               11:49
 24 Eugenia Bujak (Slo) BTC City Ljubljana                 11:53
 25 Soraya Paladin (Ita) Ale Cipollini                     12:21
 26 Alice Arzuffi (Ita) Bizkaia Durango                    12:29
 27 Nadia Quagliotto (Ita) Top Girls Fassa Bortolo         12:30
 28 Danielle Christmas (GBr) Bizkaia Durango               13:32
 29 Urska Pintar (Slo) BTC City Ljubljana                  13:36
 30 Anna Potokina (Rus) Servetto-Stradalli Cycle           14:25
 31 Anna Christian (GBr) Trek-Drops                        14:41
 32 Martina Ritter (Aut) Wiggle High5                      14:49
 33 Amy Pieters (Ned) Boels Dolmans                        14:54
 34 Ellen van Dijk (Ned) Team Sunweb Women                 15:04
 35 Karol-Ann Canuel (Can) Boels Dolmans                   17:29
 36 Lucia Gonzalez (Spa) Bizkaia Durango                   17:54
 37 Eri Yonamine (Jpn) Wiggle High5                        18:22
 38 Maria Giulia Confalonieri (Ita) Valcar PBM             18:23
 39 Juliette Labous (Fra) Team Sunweb Women                18:24
 40 Lotta Pauliina Lepistö (Fin) Cervelo Bigla             19:16
 41 Polona Batagelj (Slo) BTC City Ljubljana               19:21
 42 Dalia Muccioli (Ita) Valcar PBM                        19:30
 43 Beatrice Rossato (Ita) Top Girls Fassa Bortolo         19:48
 44 Rossella Ratto (Ita) Cylance Pro Cycling               20:08
 45 Cristina Martinez (Spa) Bizkaia Durango                20:11
 46 Tatiana Guderzo (Ita) BePink                           20:13
 47 Marianne Vos (Ned) Waowdeals                           20:36
 48 Christine Majerus (Lux) Boels Dolmans                  21:25
 49 Carmela Cipriani (Ita) Conceria Zabri-Fanini           21:54
 50 Alice Gasparini (Ita) Still Bike Team                  21:59
 51 Eugénie Duval (Fra) FDJ Nouvelle                       23:25
 52 Olena Pavlukhina (Aze) BTC City Ljubljana              23:39
 53 Katia Ragusa (Ita) BePink                              23:47
 54 Lara Vieceli (Ita) Astana Women's Team                 23:48
 55 Abby-Mae Parkinson (GBr) Trek-Drops                    23:49
 56 Sara Penton (Swe) Team Virtu Cycling                   25:11
 57 Alexis Ryan (USA) Canyon-SRAM Racing                   25:40
 58 Danielle Rowe (GBr) Waowdeals                          26:09
 59 Audrey Cordon Ragot (Fra) Wiggle High5                 26:19
 60 Chantal Blaak (Ned) Boels Dolmans                      26:52
 61 Małgorzata Jasińska (Pol) Movistar Team Women          27:01
 62 Riejanne Markus (Ned) Waowdeals                        27:05
 63 Anna Ceoloni (Ita) SC Michela Fanini                   27:06
 64 Lilibeth Chacon (Ven) SC Michela Fanini                27:22
 65 Emilia Fahlin (Swe) Wiggle High5                       27:27
 66 Clara Koppenburg (Ger) Cervelo Bigla                   28:41
 67 Jeanne Korevaar (Ned) Waowdeals                        28:42
 68 Urska Zigart (Slo) BTC City Ljubljana                  29:09
 69 Liane Lippert (Ger) Team Sunweb Women                  29:36
 70 Lija Laizane (Lat) Aromitalia Vaiano                   29:55
 71 Elena Cecchini (Ita) Canyon-SRAM Racing                30:23
 72 Mónika Király (Hun) SC Michela Fanini                  30:57
 73 Aude Biannic (Fra) Movistar Team Women
 74 Anouska Koster (Ned) Waowdeals                         30:58
 75 Rozanne Slik (Ned) FDJ Nouvelle                        32:06
 76 Giorgia Bronzini (Ita) Cylance Pro Cycling             33:44
 77 Marta Bastianelli (Ita) Ale Cipollini                  33:58
 78 Liliana Moreno (Col) Astana Women's Team               34:10
 79 Claudia Koster (Ned) Team Virtu Cycling                34:20
 80 Laura Tomasi (Ita) Top Girls Fassa Bortolo             35:16
 81 Silvia Pollicini (Ita) Valcar PBM                      36:10
 82 Anna Plichta (Pol) Boels Dolmans                       37:30
 83 Rasa Leleivyte (Ltu) Aromitalia Vaiano                 38:18
 84 Ann-Sophie Duyck (Bel) Cervelo Bigla                   38:31
 85 Tiffany Cromwell (Aus) Canyon-SRAM Racing              38:51
 86 Ilaria Sanguineti (Ita) Valcar PBM                     39:04
 87 Elena Franchi (Ita) Conceria Zabri-Fanini              39:05
 88 Kirsten Wild (Ned) Wiggle High5                        40:33
 89 Marion Bessone (Fra) Servetto-Stradalli Cycle          40:48
 90 Kseniia Dobrynina (Rus) Servetto-Stradalli Cycle       41:08
 91 Charlotte Bravard (Fra) FDJ Nouvelle                   42:02
 92 Eva Buurman (Ned) Trek-Drops                           42:38
 93 Ana Maria Covrig (Rom) Still Bike Team                 43:18
 94 Sheyla Gutierrez (Spa) Cylance Pro Cycling             43:21
 95 Elizabeth Holden (GBr) Trek-Drops
 96 Gracie Elvin (Aus) Mitchelton Scott Women              44:41
 97 Sarah Roy (Aus) Mitchelton Scott Women                 44:51
 98 Hannah Payton (GBr) Trek-Drops                         45:34
 99 Nicole Nesti (Ita) Aromitalia Vaiano                   46:19
100 Roxane Knetemann (Ned) Ale Cipollini                   46:32
101 Lauren Kitchen (Aus) FDJ Nouvelle                      47:00
102 Jolien D'Hoore (Bel) Mitchelton Scott Women            47:10
103 Nicole Hanselmann (Swi) Cervelo Bigla                  47:14
104 Silvia Valsecchi (Ita) BePink                          47:37
105 Barbara Guarischi (Ita) Team Virtu Cycling             48:15
106 Vania Canvelli (Ita) Top Girls Fassa Bortolo           48:56
107 Natalya Saifutdinova (Kaz) Astana Women's Team         49:32
108 Maria Vittoria Sperotto (Ita) BePink                   49:50
109 Henrietta Colborne (GBr) Bizkaia Durango               50:47
110 Sofia Beggin (Ita) Astana Women's Team                 51:23
111 Arianna Fidanza (Ita) Still Bike Team                  52:21
112 Chiara Perini (Ita) Top Girls Fassa Bortolo            53:24
113 Olga Shekel (Ukr) SC Michela Fanini                    53:33
114 Silvia Persico (Ita) Valcar PBM                        53:38
115 Greta Marturano (Ita) SC Michela Fanini                54:01
116 Paulien Rooijakkers (Ned) Waowdeals                    54:15
117 Marta Tagliaferro (Ita) Cylance Pro Cycling            54:42
118 Francesca Pisciali (Ita) Top Girls Fassa Bortolo       54:52
119 Gloria Rodriguez (Spa) Movistar Team Women             55:00
120 Chloe Hosking (Aus) Ale Cipollini                      56:23
121 Alessia Bulleri (Ita) Aromitalia Vaiano                57:17
122 Sara Casasola (Ita) Servetto-Stradalli Cycle           57:18
123 Skylar Schneider (USA) Boels Dolmans                   59:29
124 Michela Balducci (Ita) Aromitalia Vaiano            01:00:50
125 Jessica Allen (Aus) Mitchelton Scott Women
126 Alice Barnes (GBr) Canyon-SRAM Racing               01:04:05
127 Lisa De Ranieri (Ita) Aromitalia Vaiano             01:04:39
128 Debora Silvestri (Ita) Still Bike Team              01:06:22
129 Sandra Alonso (Spa) Bizkaia Durango                 01:07:03
130 Giulia Marchesini (Ita) Aromitalia Vaiano           01:07:30
131 Nicole Steigenga (Ned) BePink                       01:09:40
132 Louise Norman Hansen (Den) Team Virtu Cycling       01:10:58
133 Enara Lopez (Spa) Bizkaia Durango                   01:12:07
134 Jelena Eric (Srb) Cylance Pro Cycling               01:16:54
135 Amy Cure (Aus) Wiggle High5                         01:19:40
136 Jessica Marcela Parra (Col) Servetto-Stradalli Cyc  01:19:57
137 Marzia Salton Basei (Ita) Conceria Zabri-Fanini     01:27:17
138 Francesca Pattaro (Ita) BePink                      01:29:39
139 Daniela Magnetto Allietta (Ita) Conceria Zabri-Fan  01:35:33
140 Elena Leonardi (Ita) Top Girls Fassa Bortolo        01:51:43
141 Sara Pillon (Ita) Servetto-Stradalli Cycle          01:53:18
142 Sofia Cilenti (Ita) Conceria Zabri-Fanini           02:05:39

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

5 Comments

  1. ja

    12 lipca 2018, 15:56 o 15:56

    czemu Jasińska miała czas o połowę gorszy?

  2. ssssen

    12 lipca 2018, 17:33 o 17:33

    I znów - Niewiadoma plecie swoje obiecanki na facebooku, a realia okazują się zupełnie inne. Dziewczyna traci chyba kontakt z rzeczywistością.

  3. Mar

    12 lipca 2018, 19:29 o 19:29

    Nie traci kontaktu z rzeczywistością,jest piąta w generalce,nie masz za dużego pojęcia o zawodowym kolarstwie,nie zawsze na klaśnięcie się wygrywa,to jest kobieta i pomysl że inne aspekty też są ważne,dla was jak ktoś wygrywa to jest super,jak tylko coś idzie nie tak to zjechać jak psa.

    • Romek

      21 lipca 2018, 14:37 o 14:37

      W ogóle z twojego wpisu wynika tylko tyle że nie bardzo rozumiesz na co odpowiadasz. Dziewczyna plecie trzy po trzy na fb, bez żadnego związku z realnymi wynikami, o tym piszę. I co to ma być za seksistowski komentarz: "to jest kobieta"?!

  4. ander

    12 lipca 2018, 19:29 o 19:29

    Kosmiczny wynik A Vleuten bravo

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: