Giro Rosa 2018: etap 5. Omegna szczęśliwa dla Ruth Winder

Ruth Winder (Team Sunweb) wygrała w piemonckiej Omegnie piąty odcinek zmagań w ramach 29. edycji wyścigu Giro Rosa. Etapowy triumf zaowocował w objęcie pozycji liderki. 

Peleton Giro Rosa do Omegny zawitał na półmetku 29. edycji, a przygotowana przez organizatorów trasa naznaczona była tylko jedną górską premią 2. kategorii. Wspinaczka zlokalizowana między 90 a 95 kilometrem 122-kilometrowego odcinka liczyła 4,8 kilometra przy średnim nachyleniu 8%. Z górskiej premii do mety pozostawał spory odcinek zjazdów przerywanych krótkimi podjazdami, a w finale 9 kilometrów płaskiego odcinka.

Na początku etapu pojawiła się spora grupka uciekinierek. Kręciły w niej Liane Lippert (Team Sunweb) Christine Majerus (Boels-Dolmans Cycling Team), Elena Cecchini (Canyon-SRAM), Clara Koppenburg (Cervelo Bigla), Eugenie Duval (FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope), Sarah Roy (Mitchelton-Scott), Barbara Guarischi (Team Virtu Cycling Women), Silvia Perisco, Maria Giulia Confalonieri i Chiara Consonni (Valcar PBM), Danielle Rowe (WaowDeals) i Emilia Fahlin (Wiggle High5), uzyskując aprobatę głównej grupy.

Harcowniczki zyskiwały przewagę, która w najlepszym momencie wyniosła niewiele ponad minutę. Do czuba usiłowała doskoczyć Kseniya Dobrynina (Servetto - StradalliCycle - Alurecycling), kontratak zakończył się jednak niepowodzeniem. Wiejący w połowie dystansu czołowy wiatr przyczynił się do zlikwidowania 12- osobowej ucieczki. 

Kolejne zawodniczki atakowały, lecz bezskutecznie. Pełen peleton wspólnie przemierzał kilometry, zbliżając się do wspinaczki dnia. Już na początku podjazdu zwarta grupa zaczęła się dzielić, na czele zostało zaledwie około 40 kolarek. Z pośród nich dobrze radziła sobie Sabrina Stultiens (WaowDeals Pro Cycling), obok szeregu pań z Team Sunweb, Mitchelton-Scott orz Boels Dolmans.

Na 25 kilometry do mety pojawiła się kolejna ucieczka, która z początku wyglądała niegroźnie. W odjeździe kręciły Tayler Wiles (Trek-Drops), Alice Maria Arzuffi (Bizkaia Durango - Euskadi Murias) oraz Ruth Winder (Team Sunweb). Akcja okazała się być decydująca, a zdające sobie z tego sprawę Katarzyna Niewiadoma (Canyon-SRAM), Amanda Spratt (Mitchelton-Scott) i Elisa Longo Borghini (Wiggle High5), starały się przeskoczyć do przodu. Żadnej z nich to się nie udało i akcja skasowana została na 10 kilometrów przed metą.

Z ponad minutową przewagą nad rywalkami trio dotarło do mety, gdzie po zwycięstwo sięgnęła Ruth Winder. Tym samym Amerykanka została nową liderką wyścigu. Etapowe podium dopełniły kolejno Tayler Wiles i Alice Maria Arzuffi. 

Katarzyna Niewiadoma finiszowała w peletonie na 26. miejscu, przesuwając się w klasyfikacji generalnej na 10. miejsce.

Wyniki 5. etapu Giro Rosa - Giro d'Italia Internazionale Femminile 2018 (2.WWT), Omegna - Omegna (122 km):

  1 Ruth Winder (USA) Team Sunweb Women                       3:01:06
  2 Tayler Wiles (USA) Trek-Drops                               00:01
  3 Alice Arzuffi (Ita) Bizkaia Durango - Euskadi Murias
  4 Marianne Vos (Ned) Waowdeals                                01:17
  5 Megan Guarnier (USA) Boels Dolmans
  6 Elisa Longo Borghini (Ita) Wiggle High5
  7 Maria Giulia Confalonieri (Ita) Valcar PBM
  8 Amanda Spratt (Aus) Mitchelton Scott Women
  9 Soraya Paladin (Ita) Ale Cipollini
 10 Nadia Quagliotto (Ita) Top Girls Fassa Bortolo
 11 Lucinda Brand (Ned) Team Sunweb Women
 12 Lotta Lepistö (Fin) Cervelo Bigla
 13 Annemiek van Vleuten (Ned) Mitchelton Scott Women
 14 Sofia Bertizzolo (Ita) Astana Women's Team
 15 Eugenia Bujak (Slo) BTC City Ljubljana
 16 Sabrina Stultiens (Ned) Waowdeals
 17 Ashleigh Moolman-Pasio (RSA) Cervelo Bigla
 18 Cecilie Uttrup Ludwig (Den) Cervelo Bigla
 19 Margarita Victoria Garcia (Spa) Movistar Team Women
 20 Rossella Ratto (Ita) Cylance Pro Cycling
 21 Ane Santesteban (Spa) Ale Cipollini
 22 Ellen van Dijk (Ned) Team Sunweb Women
 23 Eider Merino (Spa) Movistar Team Women
 24 Shara Gillow (Aus) FDJ Nouvelle
 25 Leah Kirchmann (Can) Team Sunweb Women
 26 Katarzyna Niewiadoma (Pol) Canyon-SRAM Racing
 27 Danielle Christmas (GBr) Bizkaia Durango - Euskadi Murias
 28 Riejanne Markus (Ned) Waowdeals
 29 Lucia Gonzalez (Spa) Bizkaia Durango - Euskadi Murias
 30 Hannah Barnes (GBr) Canyon-SRAM Racing
 31 Karol-Ann Canuel (Can) Boels Dolmans
 32 Katrine Aalerud (Nor) Team Virtu Cycling Women
 33 Małgorzata Jasińska (Pol) Movistar Team Women
 34 Erica Magnaldi (Ita) BePink
 35 Asja Paladin (Ita) Valcar PBM
 36 Kathrin Hammes (Ger) Trek-Drops
 37 Elena Franchi (Ita) Conceria Zabri-Fanini
 38 Lorena Llamas (Spa) Movistar Team Women
 39 Urska Zigart (Slo) BTC City Ljubljana
 40 Mónika Király (Hun) SC Michela Fanini
 41 Yevgeniya Vysotska (Ukr) SC Michela Fanini
 42 Urska Pintar (Slo) BTC City Ljubljana
 43 Anna Potokina (Rus) Servetto-Stradalli Cycle-Alurecycling
 44 Amy Pieters (Ned) Boels Dolmans                             03:51
 45 Chantal Blaak (Ned) Boels Dolmans
 46 Katia Ragusa (Ita) BePink
 47 Sara Penton (Swe) Team Virtu Cycling Women
 48 Danielle Rowe (GBr) Waowdeals
 49 Cristina Martinez (Spa) Bizkaia Durango - Euskadi Murias
 50 Olena Pavlukhina (Aze) BTC City Ljubljana
 51 Carmela Cipriani (Ita) Conceria Zabri-Fanini
 52 Elena Cecchini (Ita) Canyon-SRAM Racing
 53 Alice Gasparini (Ita) Eurotarget-Bianchi-Vitasana
 54 Alexis Ryan (USA) Canyon-SRAM Racing
 55 Ana Maria Covrig (Rom) Eurotarget-Bianchi-Vitasana
 56 Rasa Leleivyte (Ltu) Aromitalia Vaiano
 57 Elizabeth Holden (GBr) Trek-Drops
 58 Eri Yonamine (Jpn) Wiggle High5
 59 Martina Ritter (Aut) Wiggle High5
 60 Juliette Labous (Fra) Team Sunweb Women
 61 Eugénie Duval (Fra) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope
 62 Aude Biannic (Fra) Movistar Team Women
 63 Anna Christian (GBr) Trek-Drops
 64 Abby-Mae Parkinson (GBr) Trek-Drops
 65 Jeanne Korevaar (Ned) Waowdeals
 66 Dalia Muccioli (Ita) Valcar PBM
 67 Silvia Pollicini (Ita) Valcar PBM
 68 Polona Batagelj (Slo) BTC City Ljubljana
 69 Anna Ceoloni (Ita) SC Michela Fanini
 70 Liliana Moreno (Col) Astana Women's Team
 71 Beatrice Rossato (Ita) Top Girls Fassa Bortolo
 72 Tatiana Guderzo (Ita) BePink
 73 Lauren Kitchen (Aus) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope     08:41
 74 Hannah Payton (GBr) Trek-Drops
 75 Natalya Saifutdinova (Kaz) Astana Women's Team
 76 Moniek Tenniglo (Ned) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope
 77 Audrey Cordon Ragot (Fra) Wiggle High5
 78 Henrietta Colborne (GBr) Bizkaia Durango - Euskadi Murias
 79 Arianna Fidanza (Ita) Eurotarget-Bianchi-Vitasana
 80 Tiffany Cromwell (Aus) Canyon-SRAM Racing
 81 Clara Koppenburg (Ger) Cervelo Bigla
 82 Liane Lippert (Ger) Team Sunweb Women
 83 Nicole Nesti (Ita) Aromitalia Vaiano
 84 Roxane Fournier (Fra) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope
 85 Rozanne Slik (Ned) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope
 86 Eva Buurman (Ned) Trek-Drops
 87 Marta Bastianelli (Ita) Ale Cipollini
 88 Roxane Knetemann (Ned) Ale Cipollini
 89 Kseniia Dobrynina (Rus) Servetto-Stradalli Cycle-Alurecycling
 90 Emilia Fahlin (Swe) Wiggle High5
 91 Vania Canvelli (Ita) Top Girls Fassa Bortolo
 92 Maria Vittoria Sperotto (Ita) BePink
 93 Lara Vieceli (Ita) Astana Women's Team
 94 Laura Tomasi (Ita) Top Girls Fassa Bortolo
 95 Giorgia Bronzini (Ita) Cylance Pro Cycling
 96 Sofia Beggin (Ita) Astana Women's Team
 97 Christine Majerus (Lux) Boels Dolmans
 98 Lilibeth Chacon (Ven) SC Michela Fanini
 99 Nicole Hanselmann (Swi) Cervelo Bigla
100 Marion Bessone (Fra) Servetto-Stradalli Cycle-Alurecycling  10:10
101 Francesca Pisciali (Ita) Top Girls Fassa Bortolo
102 Ann-Sophie Duyck (Bel) Cervelo Bigla
103 Anna Plichta (Pol) Boels Dolmans                            12:41
104 Debora Silvestri (Ita) Eurotarget-Bianchi-Vitasana
105 Ilaria Sanguineti (Ita) Valcar PBM
106 Greta Marturano (Ita) SC Michela Fanini
107 Claudia Koster (Ned) Team Virtu Cycling Women
108 Sara Casasola (Ita) Servetto-Stradalli Cycle-Alurecycling
109 Jessica Allen (Aus) Mitchelton Scott Women
110 Kirsten Wild (Ned) Wiggle High5
111 Skylar Schneider (USA) Boels Dolmans
112 Gracie Elvin (Aus) Mitchelton Scott Women
113 Chloe Hosking (Aus) Ale Cipollini
114 Nicole Steigenga (Ned) BePink                               14:14
115 Amy Cure (Aus) Wiggle High5
116 Michela Balducci (Ita) Aromitalia Vaiano
117 Marzia Salton Basei (Ita) Conceria Zabri-Fanini
118 Silvia Persico (Ita) Valcar PBM
119 Barbara Guarischi (Ita) Team Virtu Cycling Women
120 Louise Norman Hansen (Den) Team Virtu Cycling Women
121 Alessia Bulleri (Ita) Aromitalia Vaiano
122 Jolien D'Hoore (Bel) Mitchelton Scott Women
123 Charlotte Bravard (Fra) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope
124 Francesca Pattaro (Ita) BePink
125 Daniela Magnetto Allietta (Ita) Conceria Zabri-Fanini
126 Martina Fidanza (Ita) Eurotarget-Bianchi-Vitasana
127 Chiara Perini (Ita) Top Girls Fassa Bortolo
128 Giulia Marchesini (Ita) Aromitalia Vaiano
129 Lija Laizane (Lat) Aromitalia Vaiano
130 Gloria Rodriguez (Spa) Movistar Team Women
131 Sandra Alonso (Spa) Bizkaia Durango - Euskadi Murias
132 Sarah Roy (Aus) Mitchelton Scott Women
133 Alice Barnes (GBr) Canyon-SRAM Racing
134 Silvia Valsecchi (Ita) BePink
135 Sheyla Gutierrez (Spa) Cylance Pro Cycling
136 Marta Tagliaferro (Ita) Cylance Pro Cycling 
137 Paulien Rooijakkers (Ned) Waowdeals                         17:55
138 Enara Lopez (Spa) Bizkaia Durango - Euskadi Murias
139 Martina Alzini (Ita) Astana Women's Team
140 Anouska Koster (Ned) Waowdeals
141 Elena Leonardi (Ita) Top Girls Fassa Bortolo
142 Sara Pillon (Ita) Servetto-Stradalli Cycle-Alurecycling
143 Jessica Parra (Col) Servetto-Stradalli Cycle-Alurecycling
144 Olga Shekel (Ukr) SC Michela Fanini
145 Lisa De Ranieri (Ita) Aromitalia Vaiano
146 Chiara Consonni (Ita) Valcar PBM                            20:10
147 Anisha Vekemans (Bel) Ale Cipollini
148 Lauren Stephens (USA) Cylance Pro Cycling                   24:33
149 Jelena Eric (Srb) Cylance Pro Cycling
150 Sofia Cilenti (Ita) Conceria Zabri-Fanini
151 Francesca Balducci (Ita) SC Michela Fanini                  35:48
152 Clemilda Fernandes Silva (Bra) Conceria Zabri-Fani          39:28
DNF Manuela de Juliis (Ita) Conceria Zabri-Fanini
DNF Suzanne Verhoeven (Bel) Eurotarget-Bianchi-Vitasana
DNF Ana Sanabria (Col) Servetto-Stradalli Cycle-Alurecycling
DNF Doris Schweizer (Swi) Team Virtu Cycling
DNS Alena Amialiusik (Blr) Canyon-SRAM Racing
DNS Emma Norsgaard (Den) Cervelo Bigla

Klasyfikacja generalna po 5. etapie:

  1 Ruth Winder (USA) Team Sunweb Women                      12:39:36
  2 Leah Kirchmann (Can) Team Sunweb Women                      01:18
  3 Lucinda Brand (Ned) Team Sunweb Women                       01:24
  4 Amanda Spratt (Aus) Mitchelton Scott Women                  01:29
  5 Annemiek van Vleuten (Ned) Mitchelton Scott Women
  6 Ellen van Dijk (Ned) Team Sunweb Women                      01:35
  7 Lotta Lepistö (Fin) Cervelo Bigla                           01:42
  8 Cecilie Uttrup Ludwig (Den) Cervelo Bigla                   01:50
  9 Ashleigh Moolman-Pasio (RSA) Cervelo Bigla
 10 Katarzyna Niewiadoma (Pol) Canyon-SRAM Racing               02:01
 11 Elisa Longo Borghini (Ita) Wiggle High5                     02:07
 12 Tayler Wiles (USA) Trek-Drops                               02:23
 13 Megan Guarnier (USA) Boels Dolmans                          02:36
 14 Maria Giulia Confalonieri (Ita) Valcar PBM                  02:43
 15 Sofia Bertizzolo (Ita) Astana Women's Team                  03:06
 16 Sabrina Stultiens (Ned) Waowdeals                           03:15
 17 Kathrin Hammes (Ger) Trek-Drops                             03:25
 18 Asja Paladin (Ita) Valcar PBM                               03:26
 19 Alice Arzuffi (Ita) Bizkaia Durango - Euskadi Murias        03:29
 20 Soraya Paladin (Ita) Ale Cipollini                          03:48
 21 Eider Merino (Spa) Movistar Team Women                      03:53
 22 Lorena Llamas (Spa) Movistar Team Women
 23 Lucia Gonzalez (Spa) Bizkaia Durango - Euskadi Murias       03:58
 24 Ane Santesteban (Spa) Ale Cipollini
 25 Erica Magnaldi (Ita) BePink                                 04:01
 26 Marianne Vos (Ned) Waowdeals                                04:05
 27 Yevgeniya Vysotska (Ukr) SC Michela Fanini                  04:09
 28 Amy Pieters (Ned) Boels Dolmans                             04:10
 29 Katrine Aalerud (Nor) Team Virtu Cycling Women              04:14
 30 Eugenia Bujak (Slo) BTC City Ljubljana                      04:15
 31 Chantal Blaak (Ned) Boels Dolmans                           04:21
 32 Rossella Ratto (Ita) Cylance Pro Cycling
 33 Alexis Ryan (USA) Canyon-SRAM Racing                        04:24
 34 Shara Gillow (Aus) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope
 35 Margarita Victoria Garcia (Spa) Movistar Team Women         04:29
 36 Karol-Ann Canuel (Can) Boels Dolmans
 37 Juliette Labous (Fra) Team Sunweb Women                     04:30
 38 Danielle Christmas (GBr) Bizkaia Durango - Euskadi Murias   04:52
 39 Martina Ritter (Aut) Wiggle High5                           05:20
 40 Sara Penton (Swe) Team Virtu Cycling Women                  05:36
 41 Anna Potokina (Rus) Servetto-Stradalli Cycle-Alurecycling   05:42
 42 Eri Yonamine (Jpn) Wiggle High5                             05:44
 43 Alice Gasparini (Ita) Eurotarget-Bianchi-Vitasana           05:51
 44 Dalia Muccioli (Ita) Valcar PBM                             06:00
 45 Tatiana Guderzo (Ita) BePink
 46 Nadia Quagliotto (Ita) Top Girls Fassa Bortolo              06:03
 47 Urska Pintar (Slo) BTC City Ljubljana                       06:07
 48 Abby-Mae Parkinson (GBr) Trek-Drops                         06:23
 49 Małgorzata Jasińska (Pol) Movistar Team Women               06:33
 50 Olena Pavlukhina (Aze) BTC City Ljubljana                   06:58
 51 Aude Biannic (Fra) Movistar Team Women                      07:03
 52 Danielle Rowe (GBr) Waowdeals                               07:09
 53 Riejanne Markus (Ned) Waowdeals                             07:13
 54 Hannah Barnes (GBr) Canyon-SRAM Racing                      07:24
 55 Rasa Leleivyte (Ltu) Aromitalia Vaiano                      07:27
 56 Beatrice Rossato (Ita) Top Girls Fassa Bortolo              07:28
 57 Anna Christian (GBr) Trek-Drops                             07:35
 58 Cristina Martinez (Spa) Bizkaia Durango - Euskadi Murias    07:39
 59 Elena Cecchini (Ita) Canyon-SRAM Racing                     08:02
 60 Polona Batagelj (Slo) BTC City Ljubljana
 61 Anna Ceoloni (Ita) SC Michela Fanini
 62 Carmela Cipriani (Ita) Conceria Zabri-Fanini                08:25
 63 Jeanne Korevaar (Ned) Waowdeals                             09:08
 64 Katia Ragusa (Ita) BePink                                   09:16
 65 Liane Lippert (Ger) Team Sunweb Women                       09:20
 66 Eugénie Duval (Fra) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope      09:45
 67 Clara Koppenburg (Ger) Cervelo Bigla                        09:53
 68 Roxane Fournier (Fra) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope    10:01
 69 Giorgia Bronzini (Ita) Cylance Pro Cycling                  10:39
 70 Audrey Cordon Ragot (Fra) Wiggle High5                      10:40
 71 Christine Majerus (Lux) Boels Dolmans                       10:59
 72 Emilia Fahlin (Swe) Wiggle High5                            11:49
 73 Lara Vieceli (Ita) Astana Women's Team                      11:53
 74 Ksenia Dobrynina (Rus) Servetto-Stradalli Cycle-Alurecycling 12:06
 75 Gracie Elvin (Aus) Mitchelton Scott Women                   12:53
 76 Kirsten Wild (Ned) Wiggle High5                             13:08
 77 Marta Bastianelli (Ita) Ale Cipollini                       13:14
 78 Ann-Sophie Duyck (Bel) Cervelo Bigla
 79 Laura Tomasi (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                  13:41
 80 Ilaria Sanguineti (Ita) Valcar PBM                          14:11
 81 Lilibeth Chacon (Ven) SC Michela Fanini
 82 Claudia Koster (Ned) Team Virtu Cycling Women               14:24
 83 Sarah Roy (Aus) Mitchelton Scott Women                      14:47
 84 Tiffany Cromwell (Aus) Canyon-SRAM Racing                   15:30
 85 Rozanne Slik (Ned) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope       15:58
 86 Jolien D'Hoore (Bel) Mitchelton Scott Women                 16:12
 87 Barbara Guarischi (Ita) Team Virtu Cycling Women            16:27
 88 Elena Franchi (Ita) Conceria Zabri-Fanini                   16:59
 89 Urska Zigart (Slo) BTC City Ljubljana                       17:43
 90 Marion Bessone (Fra) Servetto-Stradalli Cycle-Alurecycling  18:20
 91 Anna Plichta (Pol) Boels Dolmans                            18:33
 92 Silvia Pollicini (Ita) Valcar PBM                           18:35
 93 Ana Maria Covrig (Rom) Eurotarget-Bianchi-Vitasana          18:51
 94 Lija Laizane (Lat) Aromitalia Vaiano
 95 Sheyla Gutierrez (Spa) Cylance Pro Cycling                  19:35
 96 Mónika Király (Hun) SC Michela Fanini                       20:24
 97 Anouska Koster (Ned) Waowdeals                              20:38
 98 Gloria Rodriguez (Spa) Movistar Team Women                  21:17
 99 Elizabeth Holden (GBr) Trek-Drops                           21:18
100 Charlotte Bravard (Fra) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope  21:29
101 Chiara Consonni (Ita) Valcar PBM                            21:36
102 Moniek Tenniglo (Ned) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope    21:48
103 Chloe Hosking (Aus) Ale Cipollini                           21:53
104 Eva Buurman (Ned) Trek-Drops                                22:00
105 Hannah Payton (GBr) Trek-Drops                              22:56
106 Liliana Moreno (Col) Astana Women's Team                    24:15
107 Nicole Nesti (Ita) Aromitalia Vaiano                        24:34
108 Lauren Kitchen (Aus) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope     24:52
109 Henrietta Colborne (GBr) Bizkaia Durango - Euskadi Murias   25:22
110 Maria Vittoria Sperotto (Ita) BePink                        25:36
111 Francesca Pisciali (Ita) Top Girls Fassa Bortolo            25:40
112 Nicole Hanselmann (Swi) Cervelo Bigla                       26:50
113 Arianna Fidanza (Ita) Eurotarget-Bianchi-Vitasana           27:06
114 Silvia Persico (Ita) Valcar PBM                             27:53
115 Marta Tagliaferro (Ita) Cylance Pro Cycling                 27:54
116 Michela Balducci (Ita) Aromitalia Vaiano                    28:37
117 Roxane Knetemann (Ned) Ale Cipollini                        29:17
118 Silvia Valsecchi (Ita) BePink                               29:30
119 Jessica Allen (Aus) Mitchelton Scott Women                  29:34
120 Chiara Perini (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                 29:40
121 Vania Canvelli (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                30:14
122 Alice Barnes (GBr) Canyon-SRAM Racing                       30:25
123 Sofia Beggin (Ita) Astana Women's Team                      30:41
124 Debora Silvestri (Ita) Eurotarget-Bianchi-Vitasana          31:17
125 Greta Marturano (Ita) SC Michela Fanini                     31:58
126 Skylar Schneider (USA) Boels Dolmans                        33:17
127 Sara Casasola (Ita) Servetto-Stradalli Cycle-Alurecycling   33:21
128 Sandra Alonso (Spa) Bizkaia Durango - Euskadi Murias        33:43
129 Alessia Bulleri (Ita) Aromitalia Vaiano                     33:53
130 Natalya Saifutdinova (Kaz) Astana Women's Team              34:31
131 Louise Norman Hansen (Den) Team Virtu Cycling Women         34:44
132 Paulien Rooijakkers (Ned) Waowdeals                         35:32
133 Olga Shekel (Ukr) SC Michela Fanini                         36:47
134 Martina Fidanza (Ita) Eurotarget-Bianchi-Vitasana           37:01
135 Jessica Parra (Col) Servetto-Stradalli Cycle-Alurecycling   37:47
136 Lisa De Ranieri (Ita) Aromitalia Vaiano                     37:56
137 Giulia Marchesini (Ita) Aromitalia Vaiano                   38:02
138 Enara Lopez (Spa) Bizkaia Durango - Euskadi Murias          39:20
139 Jelena Eric (Srb) Cylance Pro Cycling                       40:46
140 Nicole Steigenga (Ned) BePink                               45:54
141 Martina Alzini (Ita) Astana Women's Team                    46:08
142 Amy Cure (Aus) Wiggle High5                                 49:02
143 Anisha Vekemans (Bel) Ale Cipollini                         53:14
144 Francesca Pattaro (Ita) BePink                              53:15
145 Marzia Salton Basei (Ita) Conceria Zabri-Fanini             54:13
146 Lauren Stephens (USA) Cylance Pro Cycling                   54:17
147 Daniela Magnetto Allietta (Ita) Conceria Zabri-Fanini       55:24
148 Sara Pillon (Ita) Servetto-Stradalli Cycle-Alurecycling     57:47
149 Elena Leonardi (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                59:34
150 Sofia Cilenti (Ita) Conceria Zabri-Fanini                01:06:41
151 Clemilda Fernandes Silva (Bra) Conceria Zabri-Fanini     01:12:43
152 Francesca Balducci (Ita) SC Michela Fanini               01:20:40

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: