Giro Rosa 2018: etap 2. Kirsten Wild w ostatniej chwili

Kirsten Wild (Wiggle High5) zwyciężyła w miejscowości Ovada na mecie drugiego etapu Giro Rosa.

Holenderska sprinterka po dramatycznym finale pokonała na ostatnich metrach Włoszkę Giorgię Bronzini (Cylance) oraz Marianne Vos (Waowdeals).

W peletonie do mety dotarły Polki - 29. linię mety minęła Katarzyna Niewiadoma (Canyon-SRAM), 30. mistrzyni Polski Małgorzata Jasińska (Movistar Team), a 99. Anna Plichta (Boels Dolmans).

Liderką wyścigu została Holenderka Lucinda Brand z zespołu Sunweb, który wczoraj wygrał otwierającą wyścig jazdę drużynową na czas.

To była naprawdę gorączkowa końcówka. Dziewczyny - Elisa [Longo Borghini] i Emilia [Fahlin] wyprowadziły mnie na świetną pozycję 300 metrów przed metą. Stamtąd ruszyłam na całego. Oj, to było długie 300 metrów. Cały etap był nieco cięższy niż się spodziewałam, nie zakładałam, że tu powalczę, ale w końcówce byłam w czubie, dałam radę

– komentowała na gorąco Wild.

Drugi odcinek prowadził wokół piemonckiej miejscowości Ovada. Na pagórkowatej trasie wyrastało 10 niewielkich podjazdów, z czego siedem pomiędzy 40 a 80 kilometrem. W tym gronie tylko jeden klasyfikowany był jako górska premia (57,6 km; 1,3 km, 7%), a ostatnie 30 kilometrów prowadziło w nieco bardziej płaskim terenie, choć na ostatnim kilometrze droga nieznacznie ponownie się wznosiła.

W pierwszych akacjach pokazywały się mistrzyni Polski Małgorzata Jasińska (Movistar Team) oraz Sara Penton (Team Virtu Cycling Women), ale na lotnym finiszu na 27 kilometrze jako pierwsze zameldowały się Leah Kirchmann i Lucinda Brand (Team Sunweb) przed Jasińską.

W połowie odcinka na atak zdecydowała się Sheyla Gutierrez (Cylance), szybko budując minutę przewagi nad peletonem i jako pierwsza osiągając szczyt górskiej premii. Peleton na stromiźnie prowadziła Elisa Longo Borghini (Wiggle High5), natomiast do Hiszpanki przeskoczyła wkrótce Włoszka Alice Maria Arzuffi (Bizkaia-Durango Murias).

Dwójka początkowo dysponowała tylko 25 sekundami przewagi nad peletonem, ale wobec niezdecydowania grupy przewaga zaczęła szybko rosnąć i na 23 kilometry przed metą osiągnęła poziom 2:50.

Peleton w końcówce wziął się do roboty, zbijając różnicę do minuty na 10 kilometrów przed metą i do 33 sekund na trzy kilometry przed kreską. Szaleńcza gonitwa zakończyła się na ostatnim kilometrze, gdy Włoszka i Hiszpanka zostały zmuszone do kapitulacji. Finisz wygrała doświadczona Wild, na trasie etapu Giro Rosa triumfując po raz czwarty w karierze.

Wyniki 2. etapu Giro Rosa - Giro d'Italia Internazionale Femminile 2018 (2.WWT), Ovada - Ovada (120,4 km):

  1 Kirsten Wild (Ned) Wiggle High5                      3:22:00
  2 Giorgia Bronzini (Ita) Cylance Pro Cycling
  3 Marianne Vos (Ned) Waowdeals Pro Cycling Team
  4 Marta Bastianelli (Ita) Ale Cipollini
  5 Amy Pieters (Ned) Boels Dolmans Cyclingteam
  6 Alexis Ryan (USA) Canyon-SRAM Racing
  7 Ilaria Sanguineti (Ita) Valcar PBM
  8 Roxane Fournier (Fra) FDJ Nouvelle-Aquitaine Futuroscope
  9 Amanda Spratt (Aus) Mitchelton Scott Women
 10 Lucinda Brand (Ned) Team Sunweb Women
 11 Maria Giulia Confalonieri (Ita) Valcar PBM
 12 Elisa Longo Borghini (Ita) Wiggle High5
 13 Lotta Pauliina Lepistö (Fin) Cervelo Bigla
 14 Leah Kirchmann (Can) Team Sunweb Women
 15 Ellen van Dijk (Ned) Team Sunweb Women
 16 Chloe Hosking (Aus) Ale Cipollini
 17 Eugenia Bujak (Slo) BTC City Ljubljana
 18 Sabrina Stultiens (Ned) Waowdeals
 19 Margarita Victoria Garcia (Spa) Movistar Team Women
 20 Tayler Wiles (USA) Trek-Drops
 21 Emilia Fahlin (Swe) Wiggle High5
 22 Danielle Rowe (GBr) Waowdeals
 23 Elena Cecchini (Ita) Canyon-SRAM Racing
 24 Nadia Quagliotto (Ita) Top Girls Fassa Bortolo
 25 Gracie Elvin (Aus) Mitchelton Scott Women
 26 Eugénie Duval (Fra) FDJ Nouvelle
 27 Annemiek van Vleuten (Ned) Mitchelton Scott Women
 28 Sofia Bertizzolo (Ita) Astana Women's Team
 29 Katarzyna Niewiadoma (Pol) Canyon-SRAM Racing
 30 Małgorzata Jasińska (Pol) Movistar Team Women
 31 Chantal Blaak (Ned) Boels Dolmans
 32 Sarah Roy (Aus) Mitchelton Scott Women
 33 Rasa Leleivyte (Ltu) Aromitalia Vaiano
 34 Ashleigh Moolman-Pasio (RSA) Cervelo Bigla
 35 Christine Majerus (Lux) Boels Dolmans
 36 Cecilie Uttrup Ludwig (Den) Cervelo Bigla
 37 Shara Gillow (Aus) FDJ Nouvelle
 38 Megan Guarnier (USA) Boels Dolmans
 39 Olena Pavlukhina (Aze) BTC City Ljubljana
 40 Katia Ragusa (Ita) BePink
 41 Abby-Mae Parkinson (GBr) Trek-Drops
 42 Lara Vieceli (Ita) Astana Women's Team
 43 Lilibeth Chacon (Ven) SC Michela Fanini
 44 Ane Santesteban (Spa) Ale Cipollini
 45 Carmela Cipriani (Ita) Conceria Zabri-Fanini
 46 Rozanne Slik (Ned) FDJ Nouvelle
 47 Riejanne Markus (Ned) Waowdeals
 48 Cristina Martinez (Spa) Bizkaia Durango
 49 Aude Biannic (Fra) Movistar Team Women
 50 Alena Amialiusik (Blr) Canyon-SRAM Racing
 51 Danielle Christmas (GBr) Bizkaia Durango
 52 Rossella Ratto (Ita) Cylance Pro Cycling
 53 Eider Merino (Spa) Movistar Team Women
 54 Lucia Gonzalez (Spa) Bizkaia Durango
 55 Yevgeniya Vysotska (Ukr) SC Michela Fanini
 56 Ruth Winder (USA) Team Sunweb Women
 57 Polona Batagelj (Slo) BTC City Ljubljana
 58 Kathrin Hammes (Ger) Trek-Drops
 59 Tiffany Cromwell (Aus) Canyon-SRAM Racing
 60 Asja Paladin (Ita) Valcar PBM
 61 Erica Magnaldi (Ita) BePink
 62 Chiara Consonni (Ita) Valcar PBM
 63 Sara Penton (Swe) Team Virtu Cycling
 64 Anna Potokina (Rus) Servetto-Stradalli Cycle
 65 Juliette Labous (Fra) Team Sunweb Women
 66 Liane Lippert (Ger) Team Sunweb Women
 67 Alice Arzuffi (Ita) Bizkaia Durango
 68 Sheyla Gutierrez (Spa) Cylance Pro Cycling
 69 Katrine Aalerud (Nor) Team Virtu Cycling
 70 Urska Pintar (Slo) BTC City Ljubljana
 71 Claudia Koster (Ned) Team Virtu Cycling
 72 Alice Gasparini (Ita) Still Bike Team
 73 Clara Koppenburg (Ger) Cervelo Bigla
 74 Charlotte Bravard (Fra) FDJ Nouvelle
 75 Jeanne Korevaar (Ned) Waowdeals
 76 Beatrice Rossato (Ita) Top Girls Fassa Bortolo
 77 Jolien D'Hoore (Bel) Mitchelton Scott Women
 78 Anouska Koster (Ned) Waowdeals
 79 Rachel Neylan (Aus) Movistar Team Women
 80 Karol-Ann Canuel (Can) Boels Dolmans
 81 Ann-Sophie Duyck (Bel) Cervelo Bigla
 82 Tatiana Guderzo (Ita) BePink
 83 Dalia Muccioli (Ita) Valcar PBM
 84 Lorena Llamas (Spa) Movistar Team Women
 85 Lucy Kennedy (Aus) Mitchelton Scott Women
 86 Anna Christian (GBr) Trek-Drops
 87 Kseniia Dobrynina (Rus) Servetto-Stradalli Cycle
 88 Anna Ceoloni (Ita) SC Michela Fanini
 89 Julia Soek (Ned) Team Sunweb Women
 90 Martina Ritter (Aut) Wiggle High5
 91 Eri Yonamine (Jpn) Wiggle High5
 92 Doris Schweizer (Swi) Team Virtu Cycling
 93 Lija Laizane (Lat) Aromitalia Vaiano
 94 Laura Tomasi (Ita) Top Girls Fassa Bortolo             00:23
 95 Soraya Paladin (Ita) Ale Cipollini                     00:25
 96 Marion Bessone (Fra) Servetto-Stradalli Cycle          00:29
 97 Audrey Cordon Ragot (Fra) Wiggle High5                 00:30
 98 Hannah Barnes (GBr) Canyon-SRAM Racing                 00:32
 99 Anna Plichta (Pol) Boels Dolmans
100 Barbara Guarischi (Ita) Team Virtu Cycling             00:34
101 Gloria Rodriguez (Spa) Movistar Team Women             00:58
102 Michela Balducci (Ita) Aromitalia Vaiano               11:43
103 Francesca Pisciali (Ita) Top Girls Fassa Bortolo
104 Henrietta Colborne (GBr) Bizkaia Durango
105 Chiara Perini (Ita) Top Girls Fassa Bortolo
106 Nicole Hanselmann (Swi) Cervelo Bigla
107 Hannah Payton (GBr) Trek-Drops
108 Eva Buurman (Ned) Trek-Drops
109 Jessica Allen (Aus) Mitchelton Scott Women
110 Suzanne Verhoeven (Bel) Still Bike Team
111 Urska Zigart (Slo) BTC City Ljubljana
112 Sofia Beggin (Ita) Astana Women's Team
113 Nicole Nesti (Ita) Aromitalia Vaiano
114 Alice Barnes (GBr) Canyon-SRAM Racing
115 Paulien Rooijakkers (Ned) Waowdeals
116 Silvia Pollicini (Ita) Valcar PBM
117 Emma Norsgaard (Den) Cervelo Bigla
118 Elena Franchi (Ita) Conceria Zabri-Fanini
119 Moniek Tenniglo (Ned) FDJ Nouvelle
120 Lauren Kitchen (Aus) FDJ Nouvelle
121 Skylar Schneider (USA) Boels Dolmans
122 Silvia Persico (Ita) Valcar PBM
123 Marta Tagliaferro (Ita) Cylance Pro Cycling
124 Silvia Valsecchi (Ita) BePink
125 Jelena Eric (Srb) Cylance Pro Cycling
126 Ana Maria Covrig (Rom) Still Bike Team
127 Olga Shekel (Ukr) SC Michela Fanini                    14:55
128 Elizabeth Holden (GBr) Trek-Drops
129 Nicole d'Agostin (Ita) Still Bike Team                 15:00
130 Alessia Bulleri (Ita) Aromitalia Vaiano
131 Lisa De Ranieri (Ita) Aromitalia Vaiano
132 Roxane Knetemann (Ned) Ale Cipollini
133 Natalya Saifutdinova (Kaz) Astana Women's Team         15:29
134 Enara Lopez (Spa) Bizkaia Durango
135 Clemilda Fernandes Silva (Bra) Conceria Zabri-Fanini
136 Liliana Moreno (Col) Astana Women's Team
137 Mónika Király (Hun) SC Michela Fanini
138 Greta Marturano (Ita) SC Michela Fanini
139 Jessica Marcela Parra (Col) Servetto-Stradalli Cycle
140 Lauren Stephens (USA) Cylance Pro Cycling
141 Ana Cristina Sanabria (Col) Servetto-Stradalli Cycle
142 Sara Casasola (Ita) Servetto-Stradalli Cycle
143 Louise Norman Hansen (Den) Team Virtu Cycling
144 Vania Canvelli (Ita) Top Girls Fassa Bortolo
145 Sandra Alonso (Spa) Bizkaia Durango
146 Maria Vittoria Sperotto (Ita) BePink
147 Arianna Fidanza (Ita) Still Bike Team
148 Debora Silvestri (Ita) Still Bike Team
149 Martina Fidanza (Ita) Still Bike Team
150 Anisha Vekemans (Bel) Ale Cipollini
151 Giulia Marchesini (Ita) Aromitalia Vaiano              18:24
152 Martina Alzini (Ita) Astana Women's Team               26:24
153 Marzia Salton Basei (Ita) Conceria Zabri-Fanini
154 Nicole Steigenga (Ned) BePink
155 Elena Leonardi (Ita) Top Girls Fassa Bortolo
156 Amy Cure (Aus) Wiggle High5
157 Francesca Balducci (Ita) SC Michela Fanini
158 Daniela Magnetto Allietta (Ita) Conceria Zabri-Fanini
159 Sara Pillon (Ita) Servetto-Stradalli Cycle
160 Sofia Cilenti (Ita) Conceria Zabri-Fanini
161 Manuela de Juliis (Ita) Conceria Zabri-Fanini
162 Francesca Pattaro (Ita) BePink
DNF Caro Rodríguez (Mex) Astana Women's Team
DNF Anastasiia Iakovenko (Rus) BTC City Ljubljana
DNF Maaike Boogaard (Ned) BTC City Ljubljana

Klasyfikacja generalna po 2. etapie:

  1 Lucinda Brand (Ned) Team Sunweb Women                3:40:22
  2 Leah Kirchmann (Can) Team Sunweb Women
  3 Ellen van Dijk (Ned) Team Sunweb Women                 00:03
  4 Ruth Winder (USA) Team Sunweb Women
  5 Juliette Labous (Fra) Team Sunweb Women
  6 Liane Lippert (Ger) Team Sunweb Women
  7 Julia Soek (Ned) Team Sunweb Women
  8 Amanda Spratt (Aus) Mitchelton Scott Women             00:04
  9 Gracie Elvin (Aus) Mitchelton Scott Women
 10 Annemiek van Vleuten (Ned) Mitchelton Scott Women
 11 Sarah Roy (Aus) Mitchelton Scott Women
 12 Amy Pieters (Ned) Boels Dolmans                        00:15
 13 Chantal Blaak (Ned) Boels Dolmans
 14 Megan Guarnier (USA) Boels Dolmans
 15 Karol-Ann Canuel (Can) Boels Dolmans
 16 Lotta Pauliina Lepistö (Fin) Cervelo Bigla             00:25
 17 Ashleigh Moolman-Pasio (RSA) Cervelo Bigla
 18 Cecilie Uttrup Ludwig (Den) Cervelo Bigla
 19 Clara Koppenburg (Ger) Cervelo Bigla
 20 Ann-Sophie Duyck (Bel) Cervelo Bigla
 21 Elena Cecchini (Ita) Canyon-SRAM Racing                00:29
 22 Katarzyna Niewiadoma (Pol) Canyon-SRAM Racing
 23 Alena Amialiusik (Blr) Canyon-SRAM Racing
 24 Tiffany Cromwell (Aus) Canyon-SRAM Racing
 25 Kirsten Wild (Ned) Wiggle High5                        00:32
 26 Alexis Ryan (USA) Canyon-SRAM Racing                   00:33
 27 Marianne Vos (Ned) Waowdeals                           00:34
 28 Sabrina Stultiens (Ned) Waowdeals                      00:38
 29 Danielle Rowe (GBr) Waowdeals
 30 Riejanne Markus (Ned) Waowdeals
 31 Anouska Koster (Ned) Waowdeals
 32 Elisa Longo Borghini (Ita) Wiggle High5                00:42
 33 Martina Ritter (Aut) Wiggle High5
 34 Eri Yonamine (Jpn) Wiggle High5
 35 Hannah Barnes (GBr) Canyon-SRAM Racing                 01:01
 36 Audrey Cordon Ragot (Fra) Wiggle High5                 01:12
 37 Małgorzata Jasińska (Pol) Movistar Team Women          01:13
 38 Margarita Victoria Garcia (Spa) Movistar Team Wome     01:14
 39 Aude Biannic (Fra) Movistar Team Women
 40 Eider Merino (Spa) Movistar Team Women
 41 Rachel Neylan (Aus) Movistar Team Women
 42 Lorena Llamas (Spa) Movistar Team Women
 43 Roxane Fournier (Fra) FDJ Nouvelle                     01:16
 44 Eugénie Duval (Fra) FDJ Nouvelle
 45 Shara Gillow (Aus) FDJ Nouvelle
 46 Rozanne Slik (Ned) FDJ Nouvelle
 47 Tayler Wiles (USA) Trek-Drops                          01:21
 48 Abby-Mae Parkinson (GBr) Trek-Drops
 49 Kathrin Hammes (Ger) Trek-Drops
 50 Ilaria Sanguineti (Ita) Valcar PBM                     01:22
 51 Maria Giulia Confalonieri (Ita) Valcar PBM
 52 Katia Ragusa (Ita) BePink
 53 Asja Paladin (Ita) Valcar PBM
 54 Erica Magnaldi (Ita) BePink
 55 Chiara Consonni (Ita) Valcar PBM
 56 Tatiana Guderzo (Ita) BePink
 57 Dalia Muccioli (Ita) Valcar PBM
 58 Chloe Hosking (Aus) Ale Cipollini                      01:30
 59 Ane Santesteban (Spa) Ale Cipollini
 60 Sara Penton (Swe) Team Virtu Cycling                   01:35
 61 Katrine Aalerud (Nor) Team Virtu Cycling
 62 Claudia Koster (Ned) Team Virtu Cycling
 63 Doris Schweizer (Swi) Team Virtu Cycling
 64 Giorgia Bronzini (Ita) Cylance Pro Cycling             01:36
 65 Sofia Bertizzolo (Ita) Astana Women's Team             01:41
 66 Rossella Ratto (Ita) Cylance Pro Cycling               01:42
 67 Alice Gasparini (Ita) Still Bike Team                  01:45
 68 Soraya Paladin (Ita) Ale Cipollini                     01:55
 69 Charlotte Bravard (Fra) FDJ Nouvelle                   01:57
 70 Lara Vieceli (Ita) Astana Women's Team                 02:01
 71 Anna Potokina (Rus) Servetto-Stradalli Cycle           02:03
 72 Jeanne Korevaar (Ned) Waowdeals
 73 Kseniia Dobrynina (Rus) Servetto-Stradalli Cycle
 74 Barbara Guarischi (Ita) Team Virtu Cycling             02:09
 75 Christine Majerus (Lux) Boels Dolmans                  02:10
 76 Olena Pavlukhina (Aze) BTC City Ljubljana
 77 Carmela Cipriani (Ita) Conceria Zabri-Fanini
 78 Polona Batagelj (Slo) BTC City Ljubljana
 79 Urska Pintar (Slo) BTC City Ljubljana
 80 Anna Christian (GBr) Trek-Drops                        02:12
 81 Jolien D'Hoore (Bel) Mitchelton Scott Women            02:14
 82 Nadia Quagliotto (Ita) Top Girls Fassa Bortolo         02:15
 83 Beatrice Rossato (Ita) Top Girls Fassa Bortolo
 84 Lilibeth Chacon (Ven) SC Michela Fanini                02:16
 85 Yevgeniya Vysotska (Ukr) SC Michela Fanini
 86 Anna Ceoloni (Ita) SC Michela Fanini
 87 Lucy Kennedy (Aus) Mitchelton Scott Women              02:17
 88 Alice Arzuffi (Ita) Bizkaia Durango                    02:24
 89 Rasa Leleivyte (Ltu) Aromitalia Vaiano                 02:25
 90 Lija Laizane (Lat) Aromitalia Vaiano
 91 Cristina Martinez (Spa) Bizkaia Durango                02:26
 92 Danielle Christmas (GBr) Bizkaia Durango
 93 Lucia Gonzalez (Spa) Bizkaia Durango
 94 Marion Bessone (Fra) Servetto-Stradalli Cycle          02:32
 95 Emilia Fahlin (Swe) Wiggle High5                       02:39
 96 Eugenia Bujak (Slo) BTC City Ljubljana                 02:50
 97 Gloria Rodriguez (Spa) Movistar Team Women             03:08
 98 Sheyla Gutierrez (Spa) Cylance Pro Cycling             03:11
 99 Marta Bastianelli (Ita) Ale Cipollini                  03:18
100 Anna Plichta (Pol) Boels Dolmans                       03:46
101 Laura Tomasi (Ita) Top Girls Fassa Bortolo             03:49
102 Alice Barnes (GBr) Canyon-SRAM Racing                  12:12
103 Moniek Tenniglo (Ned) FDJ Nouvelle                     12:59
104 Lauren Kitchen (Aus) FDJ Nouvelle
105 Hannah Payton (GBr) Trek-Drops                         13:04
106 Eva Buurman (Ned) Trek-Drops
107 Silvia Persico (Ita) Valcar PBM                        13:05
108 Silvia Valsecchi (Ita) BePink                          13:20
109 Silvia Pollicini (Ita) Valcar PBM                      13:22
110 Sofia Beggin (Ita) Astana Women's Team                 13:24
111 Marta Tagliaferro (Ita) Cylance Pro Cycling            13:25
112 Paulien Rooijakkers (Ned) Waowdeals                    13:28
113 Ana Maria Covrig (Rom) Still Bike Team
114 Suzanne Verhoeven (Bel) Still Bike Team                13:46
115 Urska Zigart (Slo) BTC City Ljubljana                  13:53
116 Francesca Pisciali (Ita) Top Girls Fassa Bortolo       13:58
117 Chiara Perini (Ita) Top Girls Fassa Bortolo
118 Jessica Allen (Aus) Mitchelton Scott Women             14:00
119 Michela Balducci (Ita) Aromitalia Vaiano               14:08
120 Nicole Nesti (Ita) Aromitalia Vaiano
121 Elena Franchi (Ita) Conceria Zabri-Fanini              14:13
122 Skylar Schneider (USA) Boels Dolmans                   14:16
123 Henrietta Colborne (GBr) Bizkaia Durango               14:39
124 Nicole Hanselmann (Swi) Cervelo Bigla                  14:55
125 Jelena Eric (Srb) Cylance Pro Cycling                  14:57
126 Emma Norsgaard (Den) Cervelo Bigla                     15:42
127 Elizabeth Holden (GBr) Trek-Drops                      16:16
128 Roxane Knetemann (Ned) Ale Cipollini                   16:30
129 Maria Vittoria Sperotto (Ita) BePink                   16:51
130 Louise Norman Hansen (Den) Team Virtu Cycling          17:04
131 Liliana Moreno (Col) Astana Women's Team               17:10
132 Olga Shekel (Ukr) SC Michela Fanini                    17:11
133 Lauren Stephens (USA) Cylance Pro Cycling
134 Arianna Fidanza (Ita) Still Bike Team                  17:14
135 Debora Silvestri (Ita) Still Bike Team
136 Alessia Bulleri (Ita) Aromitalia Vaiano                17:25
137 Lisa De Ranieri (Ita) Aromitalia Vaiano
138 Jessica Marcela Parra (Col) Servetto-Stradalli Cyc     17:32
139 Ana Cristina Sanabria (Col) Servetto-Stradalli Cycle
140 Sara Casasola (Ita) Servetto-Stradalli Cycle
141 Clemilda Fernandes Silva (Bra) Conceria Zabri-Fani     17:39
142 Mónika Király (Hun) SC Michela Fanini                  17:45
143 Greta Marturano (Ita) SC Michela Fanini
144 Martina Fidanza (Ita) Still Bike Team                  18:19
145 Enara Lopez (Spa) Bizkaia Durango                      18:25
146 Nicole d'Agostin (Ita) Still Bike Team                 18:39
147 Vania Canvelli (Ita) Top Girls Fassa Bortolo           18:53
148 Anisha Vekemans (Bel) Ale Cipollini                    18:57
149 Sandra Alonso (Spa) Bizkaia Durango                    19:03
150 Giulia Marchesini (Ita) Aromitalia Vaiano              20:49
151 Natalya Saifutdinova (Kaz) Astana Women's Team         22:25
152 Nicole Steigenga (Ned) BePink                          27:46
153 Francesca Pattaro (Ita) BePink
154 Martina Alzini (Ita) Astana Women's Team               28:05
155 Sara Pillon (Ita) Servetto-Stradalli Cycle             28:27
156 Marzia Salton Basei (Ita) Conceria Zabri-Fanini        28:34
157 Manuela de Juliis (Ita) Conceria Zabri-Fanini
158 Daniela Magnetto Allietta (Ita) Conceria Zabri-Fan     28:37
159 Sofia Cilenti (Ita) Conceria Zabri-Fanini
160 Elena Leonardi (Ita) Top Girls Fassa Bortolo           28:39
161 Amy Cure (Aus) Wiggle High5                            30:10
162 Francesca Balducci (Ita) SC Michela Fanini             33:15

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

1 Comment

  1. nemo

    7 lipca 2018, 18:49 o 18:49

    A gdzie Kasia?

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: