Tour de France 2018. Skład Wanty - Groupe Gobert

Celem belgijskiej Wanty - Groupe Gobert w ekipy w tegorocznej edycji Tour de France (7-29 lipca) będzie walka o zwycięstwo etapowe. 

Pierwszoplanowe role  powinni odegrać Timothy Dupont i Andrea Pasqualon. Obydwaj postarają się coś ugrać na sprinterskich etapach. Ostatnio w dobrej formie był Pasqualon, który wygrał Skoda-Tour de Luxembourg.

Młody Francuz Guillaume Martin spróbuje poprawić swój wynik z ubiegłego roku, czyli 3. miejsce na etapie i 23. w klasyfikacji generalnej. W czerwcu również był w dobrej formie, co pokazał zajmując 12. lokatę na Criterium du Dauphine. 

Martin będzie wspierany przez Guillaume van Keirsbulcka i Yoanna Offredo. Ta doświadczona dwójka zawodników może powalczyć o zwycięstwo etapowe, szczególnie na odcinku brukowym. 

Skład Wanty -  Groupe Gobert na Tour de France 2018:

Timothy Dupont, Andrea Pasqualon, Guillaume Martin, Guillaume van Keirsbulck, Yoann Offredo, Dion Smith, Thomas Degand i Marco Minnaard.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: