W obiektywie: Mistrzostwa Polski 2018 - dzień 2

Galeria z sobotnich zmagań o medale mistrzostw Polski w wyścigach wspólnych juniorek i juniorów w obiektywie Dominika Smolarka.

W sobotę wokół warmińsko-mazurskiej Ostródy rozgrywane były dwa z czterech wyścigów wspólnych na tegorocznych mistrzostwach Polski. O medale w swoich konkurencjach rywalizowały juniorki, pośród których najlepsza okazała się - podobnie jak przed rokiem - Marta Jaskulska z KK BCM Nowatex Ziemia Darłowska. Na mecie zameldowała się na solo, pokonując klubową koleżankę Wiktorię Kierat oraz Paulinę Pastuszek z TKK Pacific Nestle Fitness.

Po juniorkach w szranki stanęli ich rówieśnicy. W wyścigu juniorów działo się dużo od startu do samej mety. Długim finiszem wiodącym prosto po złoto popisał się Łukasz Michalski (UKS Moto Agbud Stelwel Jelcz Laskowice), za którym kreskę przekroczyli Paweł Kasprzyk (UKS Copernicus - SMS Toruń) oraz Marcel Modliński (GKS Cartusia).

Przegląd najlepszych kadrów z wyścigów juniorów na MP przygotował Dominik Smolarek.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

1 Comment

  1. Antkowiak

    24 czerwca 2018, 02:48 o 02:48

    37 dat ass 😀

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: