Adriatica Ionica Race 2018: etap 4. Elia Viviani nie zwalnia

Elia Viviani na podium

Elia Viviani (Quick-Step Floors) wygrał w Grado czwarty etap wyścigu Adriatica Ionica Race.

Włoski sprinter na finiszu z peletonu pokonał Giacomo Nizzolo (Trek-Segafredo) i młodszego kolegę z zespołu Alvaro Hodega.

Na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej pozostał Kolumbijczyk Ivan Sosa (Androni Giocattoli-Sidermec).

Wyniki 4. etapu Adriatica Ionica Race 2018 (2.1), San Vito di Cadore - Grado (229,2 km):

  1 Elia Viviani (Ita) Quick-Step Floors                 5:14:56
  2 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo
  3 Alvaro Hodeg (Col) Quick-Step Floors
  4 Riccardo Minali (Ita) Italy
  5 Mark Renshaw (Aus) Dimension Data
  6 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
  7 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates
  8 Marco Canola (Ita) Nippo-Vini Fantini
  9 Mihkel Räim (Est) Israel Cycling Academy
 10 Jalel Duranti (Ita) Italy
 11 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF
 12 Simone Velasco (Ita) Wilier Triestina
 13 Ben Swift (GBr) UAE Team Emirates
 14 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates
 15 Nicola Bagioli (Ita) Nippo-Vini Fantini
 16 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
 17 Paolo Toto (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega
 18 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida
 19 Dennis van Winden (Ned) Israel Cycling Academy
 20 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF                      00:06
 21 Alexander Porsev (Rus) Gazprom-Rusvelo
 22 Jeroen Meijers (Ned) Roompot
 23 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom-Rusvelo
 24 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom-Rusvelo
 25 Kristian Sbaragli (Ita) Israel Cycling Academy
 26 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF
 27 Ivan Sosa (Col) Androni Giocattoli-Sidermec
 28 Pieter Weening (Ned) Roompot
 29 Mark Cavendish (GBr) Dimension Data
 30 Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida
 31 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF
 32 Michele Scartezzini (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega     00:10
 33 Nick van der Lijke (Ned) Roompot
 34 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF                  00:13
 35 Andrea Toniatti (Ita) Italy
 36 Jay Thomson (RSA) Dimension Data                       00:16
 37 Damiano Cima (Ita) Nippo-Vini Fantini
 38 Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors                  00:37
 39 Kasper Asgreen (Den) Quick-Step Floors                 00:40
 40 Eugenio Alafaci (Ita) Trek-Segafredo                   00:46
 41 Floris Gerts (Ned) Roompot
 42 Marco Tizza (Ita) Nippo-Vini Fantini                   01:11
 43 Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data                      01:23
 44 Nicola Gaffurini (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega        01:32
 45 Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Wilier Triestina
 46 Manuel Pe?alver Aniorte (Spa) Trevigiani Phonix
 47 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo
 48 Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates
 49 Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates
 50 Niccolo' Salvietti (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega
 51 Floryan Arnoult (Fra) Trevigiani Phonix
 52 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates
 53 Sebastian Schönberger (Aut) Hrinkow Advarics Cycleang
 54 Michele Gazzara (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega
 55 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida
 56 Etienne van Empel (Ned) Roompot
 57 Sergei Shilov (Rus) Gazprom-Rusvelo
 58 Luca Pacioni (Ita) Wilier Triestina
 59 Artem Nych (Rus) Gazprom-Rusvelo
 60 Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina
 61 Javier Ignacio Montoya Montoya (Col) Trevigiani Phonix
 62 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina
 63 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom-Rusvelo
 64 Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo
 65 Oscar Riesebeek (Ned) Roompot
 66 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo
 67 Enrico Salvador (Ita) Biesse Carrera Gavardo
 68 Umberto Orsini (Ita) Bardiani CSF
 69 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF
 70 Jhonatan Narvaez (Ecu) Quick-Step Floors
 71 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida
 72 Ivan Santaromita (Ita) Nippo-Vini Fantini
 73 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
 74 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
 75 Filippo Tagliani (Ita) Italy
 76 Matteo Draperi (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega
 77 Antonio Di Sante (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega
 78 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
 79 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina
 80 Stanimir Cholakov (Bul) Trevigiani Phonix
 81 Meiyin Wang (Chn) Bahrain-Merida
 82 German Nicolas Tivani Perez (Arg) Trevigiani Phonix
 83 Moreno Moser (Ita) Italy
 84 Zahiri Abderrahim (Mar) Trevigiani Phonix
 85 Andrea Zanardini (Ita) Biesse Carrera Gavardo
 86 Francesco Lamon (Ita) Italy
 87 Filippo Zaccanti (Ita) Nippo-Vini Fantini
 88 Enrico Logica (Ita) Biesse Carrera Gavardo             01:46
 89 Wouter Wippert (Ned) Roompot                           01:57
 90 Simone Ravanelli (Ita) Biesse Carrera Gavardo          02:58
 91 Alberto Amici (Ita) Biesse Carrera Gavardo             03:04
 92 Hamish Schreurs (NZl) Israel Cycling Academy           03:06
 93 Nicola Conci (Ita) Trek-Segafredo
 94 Damiano Cunego (Ita) Nippo-Vini Fantini
 95 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy                   06:56
 96 Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors
 97 Chun Kai Feng (Tpe) Bahrain-Merida
 98 James Knox (GBr) Quick-Step Floors
 99 Lorenzo Delcó (Swi) Biesse Carrera Gavardo
100 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates
101 Matteo Trentin (Ita) Italy
102 Nicholas Dlamini (RSA) Dimension Data
103 Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo
104 Giovanni Pedretti (Ita) Biesse Carrera Gavardo
105 Alessandro Bisolti (Ita) Androni Giocattoli-Siderm     10:49
106 Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli-Sidermec
107 Nathan Earle (Aus) Israel Cycling Academy              10:50

Klasyfikacja generalna po 4. etapie:

  1 Ivan Sosa (Col) Androni Giocattoli-Sidermec         14:11:30
  2 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF                      00:45
  3 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom-Rusvelo                   01:13
  4 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates                  01:44
  5 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates                  01:57
  6 Pieter Weening (Ned) Roompot                           02:03
  7 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF                    02:53
  8 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                     03:04
  9 Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates                 03:17
 10 Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo                03:20
 11 Artem Nych (Rus) Gazprom-Rusvelo                       04:21
 12 Ivan Santaromita (Ita) Nippo-Vini Fantini              04:50
 13 Michele Gazzara (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega         06:07
 14 Nicola Conci (Ita) Trek-Segafredo                      06:15
 15 Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina                   06:20
 16 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                       06:40
 17 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida                    08:06
 18 Etienne van Empel (Ned) Roompot                        08:22
 19 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo                     08:49
 20 Zahiri Abderrahim (Mar) Trevigiani Phonix              08:54
 21 Floris Gerts (Ned) Roompot
 22 Nicola Bagioli (Ita) Nippo-Vini Fantini                08:57
 23 Simone Ravanelli (Ita) Biesse Carrera Gavardo          09:44
 24 Sebastian Schönberger (Aut) Hrinkow Advarics Cycle     09:47
 25 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec      09:59
 26 Filippo Zaccanti (Ita) Nippo-Vini Fantini              10:14
 27 Alberto Amici (Ita) Biesse Carrera Gavardo             10:48
 28 Nick van der Lijke (Ned) Roompot                       11:51
 29 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom-Rusvelo                  12:10
 30 James Knox (GBr) Quick-Step Floors                     13:12
 31 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec      13:54
 32 Simone Velasco (Ita) Wilier Triestina                  14:01
 33 Nicola Gaffurini (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega        14:07
 34 Kristian Sbaragli (Ita) Israel Cycling Academy         14:10
 35 Moreno Moser (Ita) Italy                               15:02
 36 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF                  15:17
 37 Paolo Tot? (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega              16:16
 38 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli-Siderme     17:07
 39 Lorenzo Delcó (Swi) Biesse Carrera Gavardo             17:57
 40 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF                    18:44
 41 Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors                  19:02
 42 Damiano Cunego (Ita) Nippo-Vini Fantini                20:06
 43 Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates                 21:06
 44 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                        21:07
 45 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy                   22:00
 46 Umberto Orsini (Ita) Bardiani CSF                      22:33
 47 Dennis van Winden (Ned) Israel Cycling Academy         22:59
 48 Sergei Shilov (Rus) Gazprom-Rusvelo                    23:05
 49 Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida                     23:15
 50 Marco Canola (Ita) Nippo-Vini Fantini                  23:29
 51 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida                    23:33
 52 Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo                 24:20
 53 Alessandro Bisolti (Ita) Androni Giocattoli-Siderm     25:30
 54 Javier Ignacio Montoya Montoya (Col) Trevigiani Ph     26:07
 55 Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Wilier Triestina     26:19
 56 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates                   26:33
 57 Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli-Sidermec       27:29
 58 Marco Tizza (Ita) Nippo-Vini Fantini                   28:14
 59 Ben Swift (GBr) UAE Team Emirates                      28:21
 60 Enrico Salvador (Ita) Biesse Carrera Gavardo           32:20
 61 Jhonatan Narvaez (Ecu) Quick-Step Floors               33:32
 62 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec      33:42
 63 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida                   35:39
 64 Elia Viviani (Ita) Quick-Step Floors                   36:44
 65 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates                37:12
 66 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo                   37:14
 67 Alexander Porsev (Rus) Gazprom-Rusvelo                 38:20
 68 Andrea Toniatti (Ita) Italy                            38:33
 69 Mihkel Räim (Est) Israel Cycling Academy               38:51
 70 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data       39:07
 71 Mark Cavendish (GBr) Dimension Data                    39:13
 72 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina                     39:18
 73 Meiyin Wang (Chn) Bahrain-Merida                       39:23
 74 Jalel Duranti (Ita) Italy                              39:41
 75 Jeroen Meijers (Ned) Roompot                           40:01
 76 Michele Scartezzini (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega     40:04
 77 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina                   40:24
 78 Jay Thomson (RSA) Dimension Data                       40:57
 79 Enrico Logica (Ita) Biesse Carrera Gavardo             41:16
 80 Antonio Di Sante (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega        41:23
 81 Damiano Cima (Ita) Nippo-Vini Fantini                  41:46
 82 Riccardo Minali (Ita) Italy                            42:02
 83 Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data                      42:04
 84 Mark Renshaw (Aus) Dimension Data                      42:19
 85 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom-Rusvelo                   42:56
 86 Niccolo' Salvietti (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega      43:35
 87 Alvaro Hodeg (Col) Quick-Step Floors                   43:40
 88 Andrea Zanardini (Ita) Biesse Carrera Gavardo          43:43
 89 Floryan Arnoult (Fra) Trevigiani Phonix                44:11
 90 Francesco Lamon (Ita) Italy                            44:12
 91 Luca Pacioni (Ita) Wilier Triestina                    44:40
 92 Matteo Trentin (Ita) Italy                             45:07
 93 Oscar Riesebeek (Ned) Roompot                          46:59
 94 German Nicolas Tivani Perez (Arg) Trevigiani Phoni     47:31
 95 Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors              47:41
 96 Filippo Tagliani (Ita) Italy                           47:43
 97 Kasper Asgreen (Den) Quick-Step Floors                 47:52
 98 Stanimir Cholakov (Bul) Trevigiani Phonix              47:57
 99 Nicholas Dlamini (RSA) Dimension Data                  48:15
100 Eugenio Alafaci (Ita) Trek-Segafredo                   48:20
101 Chun Kai Feng (Tpe) Bahrain-Merida                     48:49
102 Manuel Pe?alver Aniorte (Spa) Trevigiani Phonix        50:11
103 Hamish Schreurs (NZl) Israel Cycling Academy           51:04
104 Wouter Wippert (Ned) Roompot                           51:14
105 Matteo Draperi (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega          52:21
106 Giovanni Pedretti (Ita) Biesse Carrera Gavardo         53:58
107 Nathan Earle (Aus) Israel Cycling Academy              58:48

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: