Adriatica Ionica Race 2018: etap 3. Ivan Sosa potwierdza swój talent

Ivan Sosa

20-letni Kolumbijczyk Ivan Sosa (Androni Giocattoli-Sidermec) po wspinaczce na Passo Giau (8,3 km; 9,3%) w Dolomitach wygrał trzeci etap Adriatica Ionica Race i objął prowadzenie w wyścigu.

Drugi, ze stratą 37 sekund, przyjechał Giulio Ciccone (Bardiani CSF), a przeszło minutę na mecie stracił Ben Hermans (Israel Cycling Academy).

Wyniki 3. etapu Adriatica Ionica Race 2018 (2.1), Mussolente - Passo Giau (153,8 km):

  1 Ivan Sosa (Col) Androni Giocattoli-Sidermec          4:40:42
  2 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF                      00:37
  3 Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy               01:06
  4 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates                  01:12
  5 Pieter Weening (Ned) Roompot                           01:29
  6 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom-Rusvelo                   01:43
  7 Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo                02:20
  8 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                     02:27
  9 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF                    02:39
 10 Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates                 02:45
 11 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates                  02:57
 12 Ivan Santaromita (Ita) Nippo-Vini Fantini              03:09
 13 Artem Nych (Rus) Gazprom-Rusvelo                       03:25
 14 James Knox (GBr) Quick-Step Floors                     03:49
 15 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida                    03:59
 16 Nicola Conci (Ita) Trek-Segafredo                      04:07
 17 Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina                   04:14
 18 Michele Gazzara (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega         04:31
 19 Etienne van Empel (Ned) Roompot                        04:52
 20 Alberto Amici (Ita) Biesse Carrera Gavardo             05:03
 21 Simone Ravanelli (Ita) Biesse Carrera Gavardo          05:34
 22 Zahiri Abderrahim (Mar) Trevigiani Phonix              06:04
 23 Lorenzo Delcó (Swi) Biesse Carrera Gavardo             06:15
 24 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec      06:29
 25 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                       06:32
 26 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy                   06:48
 27 Floris Gerts (Ned) Roompot                             06:57
 28 Filippo Zaccanti (Ita) Nippo-Vini Fantini              07:04
 29 Sebastian Schönberger (Aut) Hrinkow Advarics Cycle     07:41
 30 Nick van der Lijke (Ned) Roompot                       08:10
 31 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo                     08:15
 32 Nicola Bagioli (Ita) Nippo-Vini Fantini                08:48
 33 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom-Rusvelo                  09:45
 34 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec      12:18
 35 Nicola Gaffurini (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega        12:31
 36 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF                  13:27
 37 Kristian Sbaragli (Ita) Israel Cycling Academy
 38 Simone Velasco (Ita) Wilier Triestina
 39 Moreno Moser (Ita) Italy
 40 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli-Siderme     13:32
 41 Alessandro Bisolti (Ita) Androni Giocattoli-Siderm     14:37
 42 Damiano Cunego (Ita) Nippo-Vini Fantini                15:22
 43 Paolo Tot? (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega              16:12
 44 Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli-Sidermec       16:36
 45 Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo                 16:53
 46 Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates
 47 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF                    17:04
 48 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates                   19:08
 49 Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors                  19:39
 50 Javier Ignacio Montoya Montoya (Col) Trevigiani Ph     19:43
 51 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                        20:53
 52 Umberto Orsini (Ita) Bardiani CSF
 53 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida                    22:07
 54 Sergei Shilov (Rus) Gazprom-Rusvelo                    22:09
 55 Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida
 56 Dennis van Winden (Ned) Israel Cycling Academy
 57 Ben Swift (GBr) UAE Team Emirates                      22:15
 58 Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Wilier Triestina     22:44
 59 Marco Tizza (Ita) Nippo-Vini Fantini                   23:20
 60 Marco Canola (Ita) Nippo-Vini Fantini
 61 Enrico Salvador (Ita) Biesse Carrera Gavardo           26:33
 62 Jhonatan Narvaez (Ecu) Quick-Step Floors
 63 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec      33:38
 64 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina
 65 Meiyin Wang (Chn) Bahrain-Merida                       34:16
 66 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida
 67 Andrea Toniatti (Ita) Italy                            35:14
 68 Kasper Asgreen (Den) Quick-Step Floors                 35:42
 69 Jalel Duranti (Ita) Italy                              36:35
 70 Matteo Trentin (Ita) Italy                             37:19
 71 Alexander Porsev (Rus) Gazprom-Rusvelo                 37:41
 72 Jay Thomson (RSA) Dimension Data                       38:18
 73 Niccolo' Salvietti (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega
 74 Damiano Cima (Ita) Nippo-Vini Fantini
 75 Antonio Di Sante (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega
 76 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom-Rusvelo
 77 Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors
 78 Elia Viviani (Ita) Quick-Step Floors
 79 Jeroen Meijers (Ned) Roompot
 80 Filippo Tagliani (Ita) Italy
 81 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
 82 Floryan Arnoult (Fra) Trevigiani Phonix
 83 German Nicolas Tivani Perez (Arg) Trevigiani Phonix
 84 Riccardo Minali (Ita) Italy
 85 Manuel Pe?alver Aniorte (Spa) Trevigiani Phonix
 86 Michele Scartezzini (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega
 87 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo
 88 Enrico Logica (Ita) Biesse Carrera Gavardo
 89 Eugenio Alafaci (Ita) Trek-Segafredo
 90 Stanimir Cholakov (Bul) Trevigiani Phonix
 91 Luca Pacioni (Ita) Wilier Triestina
 92 Matteo Draperi (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega
 93 Nicholas Dlamini (RSA) Dimension Data
 94 Mark Cavendish (GBr) Dimension Data
 95 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates
 96 Chun Kai Feng (Tpe) Bahrain-Merida
 97 Oscar Riesebeek (Ned) Roompot
 98 Alvaro Hodeg (Col) Quick-Step Floors
 99 Nathan Earle (Aus) Israel Cycling Academy
100 Mihkel Räim (Est) Israel Cycling Academy
101 Mark Renshaw (Aus) Dimension Data
102 Hamish Schreurs (NZl) Israel Cycling Academy
103 Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data
104 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina
105 Andrea Zanardini (Ita) Biesse Carrera Gavardo
106 Giovanni Pedretti (Ita) Biesse Carrera Gavardo         38:30
107 Francesco Lamon (Ita) Italy                            38:56
108 Wouter Wippert (Ned) Roompot                           39:19

Klasyfikacja generalna po 3. etapie:

  1 Ivan Sosa (Col) Androni Giocattoli-Sidermec          8:56:28
  2 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates                  00:18
  3 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF                      00:45
  4 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom-Rusvelo                   01:13
  5 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                     01:38
  6 Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy               01:45
  7 Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates                 01:51
  8 Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo                01:54
  9 Pieter Weening (Ned) Roompot                           02:03
 10 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates
 11 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF                    02:53
 12 Artem Nych (Rus) Gazprom-Rusvelo                       02:55
 13 Nicola Conci (Ita) Trek-Segafredo                      03:15
 14 Ivan Santaromita (Ita) Nippo-Vini Fantini              03:24
 15 Michele Gazzara (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega         04:41
 16 Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina                   04:54
 17 James Knox (GBr) Quick-Step Floors                     06:22
 18 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida                    06:40
 19 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                       06:46
 20 Simone Ravanelli (Ita) Biesse Carrera Gavardo          06:52
 21 Etienne van Empel (Ned) Roompot                        06:56
 22 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo                     07:23
 23 Zahiri Abderrahim (Mar) Trevigiani Phonix              07:28
 24 Alberto Amici (Ita) Biesse Carrera Gavardo             07:50
 25 Sebastian Schönberger (Aut) Hrinkow Advarics Cycle     08:21
 26 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec      08:33
 27 Filippo Zaccanti (Ita) Nippo-Vini Fantini              08:48
 28 Floris Gerts (Ned) Roompot                             09:00
 29 Nicola Bagioli (Ita) Nippo-Vini Fantini                09:03
 30 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom-Rusvelo                  10:44
 31 Lorenzo Delcó (Swi) Biesse Carrera Gavardo             11:07
 32 Nick van der Lijke (Ned) Roompot                       11:47
 33 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec      12:28
 34 Nicola Gaffurini (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega        12:41
 35 Moreno Moser (Ita) Italy                               13:36
 36 Simone Velasco (Ita) Wilier Triestina                  14:07
 37 Kristian Sbaragli (Ita) Israel Cycling Academy         14:10
 38 Alessandro Bisolti (Ita) Androni Giocattoli-Siderm     14:47
 39 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF                  15:10
 40 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy
 41 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli-Siderme     15:41
 42 Paolo Tot? (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega              16:22
 43 Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli-Sidermec       16:46
 44 Damiano Cunego (Ita) Nippo-Vini Fantini                17:06
 45 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF                    17:18
 46 Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo                 17:30
 47 Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors                  18:31
 48 Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates                 19:40
 49 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates                   19:43
 50 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                        21:07
 51 Umberto Orsini (Ita) Bardiani CSF
 52 Sergei Shilov (Rus) Gazprom-Rusvelo                    21:39
 53 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida                    22:07
 54 Dennis van Winden (Ned) Israel Cycling Academy         23:05
 55 Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida                     23:15
 56 Marco Canola (Ita) Nippo-Vini Fantini                  23:35
 57 Javier Ignacio Montoya Montoya (Col) Trevigiani Ph     24:41
 58 Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Wilier Triestina     24:53
 59 Marco Tizza (Ita) Nippo-Vini Fantini                   27:09
 60 Ben Swift (GBr) UAE Team Emirates                      28:27
 61 Enrico Salvador (Ita) Biesse Carrera Gavardo           30:54
 62 Jhonatan Narvaez (Ecu) Quick-Step Floors               32:06
 63 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec      33:48
 64 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida                   35:45
 65 Elia Viviani (Ita) Quick-Step Floors                   37:00
 66 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates                37:18
 67 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo                   37:26
 68 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina                     37:52
 69 Meiyin Wang (Chn) Bahrain-Merida                       37:57
 70 Matteo Trentin (Ita) Italy                             38:17
 71 Alexander Porsev (Rus) Gazprom-Rusvelo                 38:20
 72 Andrea Toniatti (Ita) Italy                            38:26
 73 Mihkel Räim (Est) Israel Cycling Academy               38:57
 74 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina                   38:58
 75 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data       39:13
 76 Mark Cavendish (GBr) Dimension Data
 77 Enrico Logica (Ita) Biesse Carrera Gavardo             39:36
 78 Jalel Duranti (Ita) Italy                              39:47
 79 Antonio Di Sante (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega        39:57
 80 Michele Scartezzini (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega     40:00
 81 Jeroen Meijers (Ned) Roompot                           40:01
 82 Jay Thomson (RSA) Dimension Data                       40:47
 83 Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data
 84 Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors              40:51
 85 Nicholas Dlamini (RSA) Dimension Data                  41:25
 86 Damiano Cima (Ita) Nippo-Vini Fantini                  41:36
 87 Chun Kai Feng (Tpe) Bahrain-Merida                     41:59
 88 Riccardo Minali (Ita) Italy                            42:08
 89 Niccolo' Salvietti (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega      42:09
 90 Andrea Zanardini (Ita) Biesse Carrera Gavardo          42:17
 91 Mark Renshaw (Aus) Dimension Data                      42:25
 92 Floryan Arnoult (Fra) Trevigiani Phonix                42:45
 93 Francesco Lamon (Ita) Italy                            42:46
 94 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom-Rusvelo                   42:56
 95 Luca Pacioni (Ita) Wilier Triestina                    43:14
 96 Alvaro Hodeg (Col) Quick-Step Floors                   43:50
 97 Oscar Riesebeek (Ned) Roompot                          45:33
 98 German Nicolas Tivani Perez (Arg) Trevigiani Phoni     46:05
 99 Filippo Tagliani (Ita) Italy                           46:17
100 Stanimir Cholakov (Bul) Trevigiani Phonix              46:31
101 Giovanni Pedretti (Ita) Biesse Carrera Gavardo         46:58
102 Kasper Asgreen (Den) Quick-Step Floors                 47:18
103 Eugenio Alafaci (Ita) Trek-Segafredo                   47:40
104 Nathan Earle (Aus) Israel Cycling Academy              48:04
105 Hamish Schreurs (NZl) Israel Cycling Academy
106 Manuel Pe?alver Aniorte (Spa) Trevigiani Phonix        48:45
107 Wouter Wippert (Ned) Roompot                           49:23
108 Matteo Draperi (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega          50:55

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: