Adriatica Ionica Race 2018: etap 2. Zwycięstwo Elii Vivianiego

Elia Viviani

Elia Viviani (Quick-Step Floors) zwyciężył na mecie drugiego odcinka wyścigu Adriatica Ionica Race i umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej.

Włoch na finiszu z peletonu wyprzedził Simona Consonniego (UAE Team Emirates) i Mihkela Räima (Israel Cycling Academy).

Wyniki 2. etapu Adriatica Ionica Race 2018 (2.1), Lido di Jesolo - Maser (152,5 km):

  1 Elia Viviani (Ita) Quick-Step Floors                 3:49:09
  2 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates
  3 Mihkel Räim (Est) Israel Cycling Academy
  4 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
  5 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF
  6 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo
  7 Simone Velasco (Ita) Wilier Triestina
  8 Sergei Shilov (Rus) Gazprom-Rusvelo
  9 Kristian Sbaragli (Ita) Israel Cycling Academy
 10 Paolo Toto (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega
 11 Nicola Gaffurini (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega
 12 Michele Gazzara (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega
 13 Sebastian Schönberger (Aut) Hrinkow Advarics Cycleang
 14 Zahiri Abderrahim (Mar) Trevigiani Phonix
 15 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates
 16 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF
 17 Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates
 18 Pieter Weening (Ned) Roompot
 19 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF
 20 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina
 21 Ivan Santaromita (Ita) Nippo-Vini Fantini
 22 Matteo Trentin (Ita) Italy
 23 Alessandro Bisolti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
 24 Simone Ravanelli (Ita) Biesse Carrera Gavardo
 25 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF
 26 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
 27 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida
 28 Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli-Sidermec
 29 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates
 30 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo
 31 Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida
 32 Artem Nych (Rus) Gazprom-Rusvelo
 33 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
 34 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF
 35 Nicola Bagioli (Ita) Nippo-Vini Fantini
 36 Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors
 37 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo
 38 Enrico Logica (Ita) Biesse Carrera Gavardo
 39 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom-Rusvelo
 40 Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina
 41 Ivan Sosa (Col) Androni Giocattoli-Sidermec
 42 Umberto Orsini (Ita) Bardiani CSF
 43 Nicola Conci (Ita) Trek-Segafredo
 44 Marco Canola (Ita) Nippo-Vini Fantini
 45 Moreno Moser (Ita) Italy
 46 Dennis van Winden (Ned) Israel Cycling Academy         00:10
 47 Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo                00:26
 48 Jeroen Meijers (Ned) Roompot                           01:09
 49 Alexander Porsev (Rus) Gazprom-Rusvelo
 50 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom-Rusvelo                  01:29
 51 Filippo Zaccanti (Ita) Nippo-Vini Fantini
 52 Etienne van Empel (Ned) Roompot
 53 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF
 54 Filippo Tagliani (Ita) Italy
 55 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
 56 Alberto Amici (Ita) Biesse Carrera Gavardo
 57 Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Wilier Triestina
 58 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida
 59 Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo
 60 Ben Swift (GBr) UAE Team Emirates
 61 Mark Cavendish (GBr) Dimension Data
 62 Damiano Cunego (Ita) Nippo-Vini Fantini
 63 Michele Scartezzini (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega
 64 Floris Gerts (Ned) Roompot
 65 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
 66 Antonio Di Sante (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega
 67 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates
 68 Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy
 69 Andrea Zanardini (Ita) Biesse Carrera Gavardo          02:41
 70 Alvaro Hodeg (Col) Quick-Step Floors
 71 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida
 72 Andrea Toniatti (Ita) Italy                            03:03
 73 Floryan Arnoult (Fra) Trevigiani Phonix
 74 Nick van der Lijke (Ned) Roompot
 75 Jalel Duranti (Ita) Italy
 76 Jay Thomson (RSA) Dimension Data
 77 Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data
 78 Damiano Cima (Ita) Nippo-Vini Fantini
 79 Enrico Salvador (Ita) Biesse Carrera Gavardo
 80 Javier Ignacio Montoya Montoya (Col) Trevigiani Ph     03:34
 81 Lorenzo Delcó (Swi) Biesse Carrera Gavardo
 82 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina
 83 Marco Tizza (Ita) Nippo-Vini Fantini
 84 Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors              03:41
 85 James Knox (GBr) Quick-Step Floors
 86 Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates
 87 Chun Kai Feng (Tpe) Bahrain-Merida
 88 Nicholas Dlamini (RSA) Dimension Data
 89 Meiyin Wang (Chn) Bahrain-Merida
 90 Niccolo' Salvietti (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega
 91 Luca Pacioni (Ita) Wilier Triestina
 92 Riccardo Minali (Ita) Italy
 93 Francesco Lamon (Ita) Italy
 94 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom-Rusvelo
 95 Mark Renshaw (Aus) Dimension Data
 96 Stanimir Cholakov (Bul) Trevigiani Phonix              05:20
 97 Giovanni Pedretti (Ita) Biesse Carrera Gavardo
 98 German Nicolas Tivani Perez (Arg) Trevigiani Phoni     06:23
 99 Oscar Riesebeek (Ned) Roompot                          06:41
100 Jhonatan Narvaez (Ecu) Quick-Step Floors
101 Stepan Kuriyanov (Rus) Gazprom-Rusvelo                 07:39
102 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy
103 Wouter Wippert (Ned) Roompot                           08:05
104 Nathan Earle (Aus) Israel Cycling Academy              09:03
105 Hamish Schreurs (NZl) Israel Cycling Academy
106 Eugenio Alafaci (Ita) Trek-Segafredo
107 Manuel Pe?alver Aniorte (Spa) Trevigiani Phonix
108 Kasper Asgreen (Den) Quick-Step Floors                 12:06
109 Mihail Mihaylov (Bul) Trevigiani Phonix                12:07
110 Matteo Draperi (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega

Klasyfikacja generalna po 2. etapie:

  1 Elia Viviani (Ita) Quick-Step Floors                 4:14:28
  2 Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors                  00:10
  3 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates                00:18
  4 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates                  00:24
  5 Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates
  6 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates
  7 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo                   00:26
  8 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo
  9 Nicola Conci (Ita) Trek-Segafredo
 10 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                     00:29
 11 Sergei Shilov (Rus) Gazprom-Rusvelo                    00:48
 12 Artem Nych (Rus) Gazprom-Rusvelo
 13 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom-Rusvelo
 14 Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo                00:52
 15 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida                    01:18
 16 Moreno Moser (Ita) Italy                               01:27
 17 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec      01:28
 18 Paolo Tot? (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega
 19 Nicola Gaffurini (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega
 20 Michele Gazzara (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega
 21 Alessandro Bisolti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
 22 Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli-Sidermec
 23 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
 24 Ivan Sosa (Col) Androni Giocattoli-Sidermec
 25 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                       01:32
 26 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF
 27 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF
 28 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF
 29 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF
 30 Umberto Orsini (Ita) Bardiani CSF
 31 Ivan Santaromita (Ita) Nippo-Vini Fantini              01:33
 32 Nicola Bagioli (Ita) Nippo-Vini Fantini
 33 Marco Canola (Ita) Nippo-Vini Fantini
 34 Pieter Weening (Ned) Roompot                           01:52
 35 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates                   01:53
 36 Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo                 01:55
 37 Mihkel Räim (Est) Israel Cycling Academy               01:57
 38 Alexander Porsev (Rus) Gazprom-Rusvelo
 39 Simone Velasco (Ita) Wilier Triestina                  01:58
 40 Sebastian Schönberger (Aut) Hrinkow Advarics Cycleang
 41 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina
 42 Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina
 43 Kristian Sbaragli (Ita) Israel Cycling Academy         02:01
 44 Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy
 45 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data       02:13
 46 Mark Cavendish (GBr) Dimension Data
 47 Dennis van Winden (Ned) Israel Cycling Academy         02:14
 48 Matteo Trentin (Ita) Italy                             02:16
 49 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom-Rusvelo                  02:17
 50 Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida                     02:24
 51 Simone Ravanelli (Ita) Biesse Carrera Gavardo          02:36
 52 Enrico Logica (Ita) Biesse Carrera Gavardo
 53 Zahiri Abderrahim (Mar) Trevigiani Phonix              02:42
 54 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida                   02:47
 55 Antonio Di Sante (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega        02:57
 56 Michele Scartezzini (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega     03:00
 57 Jeroen Meijers (Ned) Roompot                           03:01
 58 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF
 59 Filippo Zaccanti (Ita) Nippo-Vini Fantini              03:02
 60 Damiano Cunego (Ita) Nippo-Vini Fantini
 61 Floris Gerts (Ned) Roompot                             03:21
 62 Etienne van Empel (Ned) Roompot                        03:22
 63 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
 64 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli-Siderme     03:27
 65 Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Wilier Triestina
 66 Jay Thomson (RSA) Dimension Data                       03:47
 67 Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data
 68 Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors              03:51
 69 James Knox (GBr) Quick-Step Floors
 70 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida                    03:59
 71 Alberto Amici (Ita) Biesse Carrera Gavardo             04:05
 72 Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates
 73 Nicholas Dlamini (RSA) Dimension Data                  04:25
 74 Andrea Toniatti (Ita) Italy                            04:30
 75 Jalel Duranti (Ita) Italy
 76 Damiano Cima (Ita) Nippo-Vini Fantini                  04:36
 77 Nick van der Lijke (Ned) Roompot                       04:55
 78 Chun Kai Feng (Tpe) Bahrain-Merida                     04:59
 79 Meiyin Wang (Chn) Bahrain-Merida
 80 Marco Tizza (Ita) Nippo-Vini Fantini                   05:07
 81 Riccardo Minali (Ita) Italy                            05:08
 82 Francesco Lamon (Ita) Italy
 83 Niccolo' Salvietti (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega      05:09
 84 Andrea Zanardini (Ita) Biesse Carrera Gavardo          05:17
 85 Mark Renshaw (Aus) Dimension Data                      05:25
 86 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina                     05:32
 87 Enrico Salvador (Ita) Biesse Carrera Gavardo           05:39
 88 Floryan Arnoult (Fra) Trevigiani Phonix                05:45
 89 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom-Rusvelo                   05:56
 90 Lorenzo Delcó (Swi) Biesse Carrera Gavardo             06:10
 91 Luca Pacioni (Ita) Wilier Triestina                    06:14
 92 Javier Ignacio Montoya Montoya (Col) Trevigiani Ph     06:16
 93 Alvaro Hodeg (Col) Quick-Step Floors                   06:50
 94 Jhonatan Narvaez (Ecu) Quick-Step Floors               06:51
 95 Ben Swift (GBr) UAE Team Emirates                      07:30
 96 Oscar Riesebeek (Ned) Roompot                          08:33
 97 German Nicolas Tivani Perez (Arg) Trevigiani Phoni     09:05
 98 Filippo Tagliani (Ita) Italy                           09:17
 99 Stanimir Cholakov (Bul) Trevigiani Phonix              09:31
100 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy                   09:40
101 Giovanni Pedretti (Ita) Biesse Carrera Gavardo         09:46
102 Eugenio Alafaci (Ita) Trek-Segafredo                   10:40
103 Nathan Earle (Aus) Israel Cycling Academy              11:04
104 Hamish Schreurs (NZl) Israel Cycling Academy
105 Wouter Wippert (Ned) Roompot                           11:22
106 Manuel Pe?alver Aniorte (Spa) Trevigiani Phonix        11:45
107 Stepan Kuriyanov (Rus) Gazprom-Rusvelo                 12:35
108 Kasper Asgreen (Den) Quick-Step Floors                 12:54
109 Matteo Draperi (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega          13:55
110 Mihail Mihaylov (Bul) Trevigiani Phonix                18:08

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: