Tour of Slovenia 2018: etap 4. Primoz Roglic obejmuje prowadzenie

Primoz Roglic

Słoweniec Primoz Roglic po ataku na Volovjeku triumfował na mecie królewskiego etapu wyścigu dookoła Słowenii i objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

Kolarz LottoNL-Jumbo w Kamniku wyprzedził grupę przyprowadzoną przez Mateja Mohorica (Bahrain-Merida) i Rafała Majkę (Bora-Hansgrohe).

Na górskiej trasie z Ljubljany (155 km) wyrosły Jeziorsko (89 km; 9 km; 5,1%), po stronie austriackiej Pavlicevo Sedlo (100 km; 5 km; 10,2 %) oraz Volovjek (135 km; 5,3 km; 8,1%). Na koniec kolarze zaliczyli niespełna 20-kilometrowy zjazd do Kamnika.

Groźna ucieczka zawiązała się po minięciu lotnej premii (35 km). Odjechało 14 kolarzy, w tym tracący 24 sekundy do lidera, Rigoberto Urana (EF-Drapac), zawodnik z Bory Davide Formolo.

Przewaga czołówki na Jeziorsko wynosiła 3 minuty. Na drugim podjeździe na samotnym prowadzeniu pozostał Fausto Masnada (Androni Giocattoli). Włoch na górską premię wjechał dwie minuty przed Domenem Novakiem (Bahrain-Merida), a tylko nieco więcej tracił grupa zasadnicza.

Masnada nie stanowił zagrożenia dla kolarzy z czołówki wyścigu. Na zjeździe zaatakował Matej Mohoric (Bahrain-Merida), do którego dojechali Paweł Poljański (Bora-hansgrohe), Amund Jansen (LottoNL-Jumbo) i uczestnik pierwszej ucieczki Ruben Plaza (Israel Cycling Academy).

Masnadzie przed Volovjekiem pozostało w zapasie 45 sekund nad kontratakującą czwórką oraz 1:10 nad grupą zasadniczą, prowadzoną przez kolarzy Gazprom-Rusvelo.

Poljański ruszył do ataku, wychodząc na prowadzenie 23 kilometry prze metą. Za jego plecami tempo rozbujali kolarze LottoNl-Jumbo, przygotowując teren pod Primoza Roglica. Słoweniec zaczął prowadzić niewielką grupkę, w składzie z Rafałem Majką i Rigoberto Uranem.

Lider zaczął spływać, do Poljańskiego dojechali Roglic, Majka i Ildar Arslanov (Gazprom-Rusvelo). Słoweniec nie zwalniał, własnym tempem wychodząc na samotne prowadzenie.

Kolarz LottoNL-Jumbo zyskał na górskiej premii 30 sekund przewagi. Na zjeździe przewagą rosła, nad powiększającą się grupą Majki i Urana. Wrócił tam Poljański, którego praca pozwoliła ograniczyć na mecie stratę do 32 sekund.

Wyniki 4. etapu Tour of Slovenia 2018 (2.1), Ljubljana – Kamnik (155,2 km):

  1 Primoz Roglic (Slo) LottoNL-Jumbo                    3:44:53
  2 Matej Mohoric (Slo) Bahrain-Merida                     00:33
  3 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe
  4 Tadej Pogacar (Slo) Ljubljana Gusto Xaurum
  5 Rigoberto Uran (Col) EF Education First-Drapac
  6 Michael Storer (Aus) Team Sunweb
  7 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom-Rusvelo
  8 Christopher Hamilton (Aus) Team Sunweb
  9 Janez Brajkovic (Slo) Adria Mobil
 10 Ivan Sosa (Col) Androni Giocattoli-Sidermec
 11 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe                   01:03
 12 Josef Cerny (Cze) Elkov-Author                         01:38
 13 Marco Canola (Ita) Nippo-Vini Fantini
 14 Paolo Toto (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega
 15 Jai Hindley (Aus) Team Sunweb
 16 Ivan Rovny (Rus) Gazprom-Rusvelo
 17 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates
 18 Matteo Rabottini (Ita) Meridiana Kamen Team
 19 Michal Schlegel (Cze) CCC Sprandi Polkowice
 20 Amanuel Ghebreigzabhier (Eri) Dimension Data
 21 Robert Kiserlovski (Cro) Katusha-Alpecin
 22 Andrea Vendrame (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
 23 Jure Golcer (Slo) Adria Mobil
 24 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec      03:40
 25 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom-Rusvelo
 26 Awet Andemeskel (Eri) Israel Cycling Academy
 27 Alessandro Bisolti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
 28 Ruben Plaza (Spa) Israel Cycling Academy
 29 Jakub Otruba (Cze) Elkov-Author                        04:46
 30 Jan Barta (Cze) Elkov-Author
 31 Michele Gazzara (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega         05:45
 32 Radoslav Rogina (Cro) Adria Mobil                      05:50
 33 Ziga Groselj (Slo) Adria Mobil
 34 Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida
 35 Davide Formolo (Ita) Bora-Hansgrohe                    05:53
 36 Luka Mezgec (Slo) Mitchelton-Scott                     06:51
 37 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec       07:19
 38 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom-Rusvelo
 39 Paul Martens (Ger) LottoNL-Jumbo
 40 Jenthe Biermans (Bel) Katusha-Alpecin                  08:37
 41 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data
 42 Marko Pavlic (Slo) Slovenia                            09:19
 43 Przemysław Niemiec (Pol) UAE Team Emirates
 44 Jack Bauer (NZl) Mitchelton-Scott
 45 Amund Grondahl Jansen (Nor) LottoNL-Jumbo              09:35
 46 Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin                      11:45
 47 Martin Haring (Svk) Dukla Banska Bystrica              12:05
 48 Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates          12:08
 49 Pascal Eenkhoorn (Ned) LottoNL-Jumbo
 50 Rok Korosec (Slo) My Bike Stevens
 51 Roy Curvers (Ned) Team Sunweb
 52 Luke Durbridge (Aus) Mitchelton-Scott
 53 Dario Puccioni (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega
 54 Timo Roosen (Ned) LottoNL-Jumbo
 55 Martin Lavric (Slo) Slovenia
 56 Maximilian Kuen (Aut) My Bike Stevens
 57 Natnael Berhane (Eri) Dimension Data
 58 Tilen Finkst (Slo) Ljubljana Gusto Xaurum
 59 Mateo Frankovic (Cro) Meridiana Kamen Team
 60 Ziga Rucigaj (Slo) Ljubljana Gusto Xaurum
 61 Damiano Cima (Ita) Nippo-Vini Fantini
 62 Gerd Fidler (Aut) My Bike Stevens
 63 Jiri Polnicky (Cze) Elkov-Author
 64 Michał Paluta (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 65 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe
 66 Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
 67 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida
 68 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy
 69 Emanuel Kiserlovski (Cro) Meridiana Kamen Team
 70 Grega Bole (Slo) Bahrain-Merida
 71 Joan Bou Company (Spa) Nippo-Vini Fantini
 72 Omer Goldstein (Isr) Israel Cycling Academy
 73 Leszek Pluciński (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 74 Péter Kusztor (Hun) My Bike Stevens
 75 Borut Bozic (Slo) Bahrain-Merida
 76 Kristijan Durasek (Cro) UAE Team Emirates
 77 Mathew Hayman (Aus) Mitchelton-Scott
 78 Marco Tizza (Ita) Nippo-Vini Fantini
 79 Antonio Di Sante (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega
 80 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
 81 Nicola Gaffurini (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega
 82 Sergey Lagutin (Rus) Gazprom-Rusvelo
 83 Artem Nych (Rus) Gazprom-Rusvelo
 84 Matteo Bono (Ita) UAE Team Emirates
 85 Matej Drinovec (Slo) Slovenia                          16:41
 86 Jaka Primozic (Slo) Slovenia                           18:28
 87 Jan Andrej Cully (Svk) Dukla Banska Bystrica
 88 David Per (Slo) Bahrain-Merida
 89 Michael Kukrle (Cze) Elkov-Author
 90 Matic Veber (Slo) Slovenia
 91 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi Polkowice
 92 Andi Bajc (Slo) My Bike Stevens
 93 Martin Vlcák (Svk) Dukla Banska Bystrica
 94 Jaco Venter (RSA) Dimension Data
 95 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy
 96 Josip Rumac (Cro) Meridiana Kamen Team
 97 Alois Kankovsky (Cze) Elkov-Author                 
 98 Dylan Groenewegen (Ned) LottoNL-Jumbo
 99 Luis Lemus (Mex) Israel Cycling Academy
100 Lars Boom (Ned) LottoNL-Jumbo
101 Adrian Kurek (Pol) CCC Sprandi Polkowice
102 Simone Ponzi (Ita) Nippo-Vini Fantini
103 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates
104 Nicola Bagioli (Ita) Nippo-Vini Fantini
105 Sacha Modolo (Ita) EF Education First-Drapac
106 Luca Colnaghi (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega
107 Sondre Enger (Nor) Israel Cycling Academy
108 Vojtech Hacecky (Cze) Elkov-Author                     20:19
109 János Zsombor Pelikán (Hun) My Bike Stevens            20:45
110 Dusan Rajovic (Srb) Adria Mobil                        20:51
111 Jon Bozic (Slo) Adria Mobil
112 Martin Mahdar (Svk) Dukla Banska Bystrica
113 Benjamin Hill (Aus) Ljubljana Gusto Xaurum
114 Nik Cemazar (Slo) Slovenia
115 Tom Van Asbroeck (Bel) EF Education First-Drapac
116 Attilio Viviani (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega
117 Juraj Bellan (Svk) Dukla Banska Bystrica
118 Marko Kump (Slo) CCC Sprandi Polkowice
119 Samuel Oros (Svk) Dukla Banska Bystrica
120 Luka Cotar (Slo) Slovenia                              20:58
121 Hiroki Nishimura (Jpn) Nippo-Vini Fantini
122 Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin
123 Marco Mathis (Ger) Katusha-Alpecin
124 Gasper Katrasnik (Slo) Adria Mobil
125 Stefan Mastaller (Aut) My Bike Stevens
126 Maximilian Walscheid (Ger) Team Sunweb
127 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom-Rusvelo
128 Matic Groselj (Slo) Ljubljana Gusto Xaurum
129 Alex Dowsett (GBr) Katusha-Alpecin                     21:01
130 Marek Canecky (Svk) Dukla Banska Bystrica
131 Marcel Kittel (Ger) Katusha-Alpecin
132 Mark Cavendish (GBr) Dimension Data
133 Mark Renshaw (Aus) Dimension Data
134 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education First-Drapac
135 Tom Scully (NZl) EF Education First-Drapac
136 Izidor Penko (Slo) Ljubljana Gusto Xaurum
137 Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe
138 Michal Kolár (Svk) Bora-Hansgrohe
139 Roger Kluge (Ger) Mitchelton-Scott
140 Caleb Ewan (Aus) Mitchelton-Scott
141 Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe
142 Yousif Mirza Al-Hammadi (UAE) UAE Team Emirates        23:50
143 Ziga Jerman (Slo) Ljubljana Gusto Xaurum               23:51
DNF Frantisek Sisr (Cze) CCC Sprandi Polkowice
DNF Antonino Schillaci Pugliese (Ita) Meridiana Kamen Team
DNF Niccolo Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida
DNF Julian Cardona Tabares (Col) EF Education First-Drapac
DNS Daryl Impey (RSA) Mitchelton-Scott

Klasyfikacja generalna po 4. etapie:

  1 Primoz Roglic (Slo) LottoNL-Jumbo                   14:53:27
  2 Rigoberto Uran (Col) EF Education First-Drapac         00:33
  3 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe                       00:43
  4 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom-Rusvelo                   00:49
  5 Matej Mohoric (Slo) Bahrain-Merida                     00:52
  6 Michael Storer (Aus) Team Sunweb                       00:57
  7 Tadej Pogacar (Slo) Ljubljana Gusto Xaurum             01:00
  8 Janez Brajkovic (Slo) Adria Mobil                      01:07
  9 Robert Kiserlovski (Cro) Katusha-Alpecin               01:59
 10 Marco Canola (Ita) Nippo-Vini Fantini                  02:00
 11 Andrea Vendrame (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec      02:07
 12 Amanuel Ghebreigzabhier (Eri) Dimension Data           02:12
 13 Jai Hindley (Aus) Team Sunweb                          02:16
 14 Ivan Rovny (Rus) Gazprom-Rusvelo                       02:22
 15 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates           02:23
 16 Jure Golcer (Slo) Adria Mobil                          02:25
 17 Michal Schlegel (Cze) CCC Sprandi Polkowice            02:29
 18 Josef Cerny (Cze) Elkov-Author                         02:33
 19 Christopher Hamilton (Aus) Team Sunweb                 03:17
 20 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe                   03:47
 21 Ivan Sosa (Col) Androni Giocattoli-Sidermec            04:12
 22 Matteo Rabottini (Ita) Meridiana Kamen Team            04:15
 23 Paolo Tot? (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega              05:13
 24 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom-Rusvelo                  06:12
 25 Awet Andemeskel (Eri) Israel Cycling Academy           06:17
 26 Davide Formolo (Ita) Bora-Hansgrohe
 27 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
 28 Alessandro Bisolti (Ita) Androni Giocattoli-Siderm  15:00:42
 29 Jan Barta (Cze) Elkov-Author                        15:00:50
 30 Michele Gazzara (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega      15:02:47
 31 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom-Rusvelo           15:02:59
 32 Radoslav Rogina (Cro) Adria Mobil                   15:03:19
 33 Ruben Plaza (Spa) Israel Cycling Academy            15:03:48
 34 Jakub Otruba (Cze) Elkov-Author                     15:03:55
 35 Luka Mezgec (Slo) Mitchelton-Scott                  15:04:31
 36 Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida                    15:04:37
 37 Ziga Groselj (Slo) Adria Mobil                      15:05:20
 38 Przemysław Niemiec (Pol) UAE Team Emirates          15:06:18
 39 Jenthe Biermans (Bel) Katusha-Alpecin               15:06:29
 40 Grega Bole (Slo) Bahrain-Merida                     15:06:34
 41 Jack Bauer (NZl) Mitchelton-Scott                   15:08:13
 42 Paul Martens (Ger) LottoNL-Jumbo                    15:08:55
 43 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    15:08:56
 44 Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin                   15:08:57
 45 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy           15:09:10
 46 Marco Tizza (Ita) Nippo-Vini Fantini
 47 Dario Puccioni (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega
 48 Nicola Gaffurini (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega
 49 Artem Nych (Rus) Gazprom-Rusvelo                    15:09:14
 50 Péter Kusztor (Hun) My Bike Stevens                 15:09:26
 51 Joan Bou Company (Spa) Nippo-Vini Fantini           15:09:33
 52 Kristijan Durasek (Cro) UAE Team Emirates           15:09:37
 53 Marko Pavlic (Slo) Slovenia                         15:10:10
 54 Roy Curvers (Ned) Team Sunweb                       15:11:19
 55 Martin Lavric (Slo) Slovenia                        15:11:20
 56 Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec  15:11:22
 57 Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates       15:11:24
 58 Michał Paluta (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 59 Sergey Lagutin (Rus) Gazprom-Rusvelo
 60 Tilen Finkst (Slo) Ljubljana Gusto Xaurum           15:11:27
 61 Natnael Berhane (Eri) Dimension Data                15:11:30
 62 Emanuel Kiserlovski (Cro) Meridiana Kamen Team      15:11:33
 63 Mateo Frankovic (Cro) Meridiana Kamen Team
 64 Jiri Polnicky (Cze) Elkov-Author                    15:11:45
 65 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec   15:11:55
 66 Leszek Pluciński (Pol) CCC Sprandi Polkowice        15:12:03
 67 Antonio Di Sante (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega     15:12:27
 68 Luke Durbridge (Aus) Mitchelton-Scott               15:13:13
 69 Ziga Rucigaj (Slo) Ljubljana Gusto Xaurum           15:13:45
 70 Borut Bozic (Slo) Bahrain-Merida
 71 Omer Goldstein (Isr) Israel Cycling Academy
 72 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida
 73 Rok Korosec (Slo) My Bike Stevens                   15:14:16
 74 Martin Haring (Svk) Dukla Banska Bystrica           15:14:20
 75 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy                15:15:30
 76 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data                 15:16:59
 77 Mathew Hayman (Aus) Mitchelton-Scott                15:17:28
 78 Amund Gr?ndahl Jansen (Nor) LottoNL-Jumbo           15:17:31
 79 Andi Bajc (Slo) My Bike Stevens                     15:17:44
 80 Michael Kukrle (Cze) Elkov-Author                   15:17:53
 81 Nicola Bagioli (Ita) Nippo-Vini Fantini
 82 Damiano Cima (Ita) Nippo-Vini Fantini               15:17:54
 83 Matteo Bono (Ita) UAE Team Emirates
 84 Matej Drinovec (Slo) Slovenia                       15:18:39
 85 Matic Veber (Slo) Slovenia                          15:18:53
 86 Maximilian Kuen (Aut) My Bike Stevens               15:20:02
 87 Timo Roosen (Ned) LottoNL-Jumbo                     15:20:04
 88 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe
 89 Pascal Eenkhoorn (Ned) LottoNL-Jumbo
 90 Simone Ponzi (Ita) Nippo-Vini Fantini               15:20:05
 91 Gerd Fidler (Aut) My Bike Stevens                   15:20:06
 92 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education First-Drapa  15:20:20
 93 Izidor Penko (Slo) Ljubljana Gusto Xaurum           15:20:33
 94 Matic Groselj (Slo) Ljubljana Gusto Xaurum          15:21:24
 95 Sacha Modolo (Ita) EF Education First-Drapac        15:22:43
 96 Adrian Kurek (Pol) CCC Sprandi Polkowice            15:23:23
 97 Jaka Primozic (Slo) Slovenia
 98 Tom Scully (NZl) EF Education First-Drapac          15:23:29
 99 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi Polkowice             15:23:37
100 Luis Lemus (Mex) Israel Cycling Academy
101 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates             15:23:56
102 Luca Colnaghi (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega        15:24:14
103 Alois Kankovsky (Cze) Elkov-Author
104 Lars Boom (Ned) LottoNL-Jumbo
105 Jaco Venter (RSA) Dimension Data
106 Yousif Mirza Al-Hammadi (UAE) UAE Team Emirates     15:24:16
107 Tom Van Asbroeck (Bel) EF Education First-Drapac    15:25:06
108 Jan Andrej Cully (Svk) Dukla Banska Bystrica        15:25:12
109 Sondre Enger (Nor) Israel Cycling Academy           15:25:17
110 Dylan Groenewegen (Ned) LottoNL-Jumbo               15:26:14
111 Benjamin Hill (Aus) Ljubljana Gusto Xaurum          15:26:22
112 Josip Rumac (Cro) Meridiana Kamen Team              15:26:24
113 Juraj Bellan (Svk) Dukla Banska Bystrica            15:26:35
114 Gasper Katrasnik (Slo) Adria Mobil                  15:26:36
115 Marko Kump (Slo) CCC Sprandi Polkowice              15:26:37
116 Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin                    15:26:44
117 Hiroki Nishimura (Jpn) Nippo-Vini Fantini
118 Marek Canecky (Svk) Dukla Banska Bystrica           15:26:47
119 Martin Mahdar (Svk) Dukla Banska Bystrica           15:26:51
120 Dusan Rajovic (Srb) Adria Mobil                     15:27:01
121 Vojtech Hacecky (Cze) Elkov-Author                  15:27:19
122 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom-Rusvelo               15:27:21
123 David Per (Slo) Bahrain-Merida                      15:27:57
124 Jon Bozic (Slo) Adria Mobil                         15:28:40
125 Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe                15:28:42
126 Attilio Viviani (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega      15:28:47
127 Caleb Ewan (Aus) Mitchelton-Scott                   15:28:53
128 Maximilian Walscheid (Ger) Team Sunweb              15:28:54
129 Luka Cotar (Slo) Slovenia
130 Mark Cavendish (GBr) Dimension Data                 15:28:57
131 Michal Kolár (Svk) Bora-Hansgrohe
132 Mark Renshaw (Aus) Dimension Data
133 Roger Kluge (Ger) Mitchelton-Scott                  15:29:15
134 Marcel Kittel (Ger) Katusha-Alpecin                 15:29:16
135 Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe                  15:29:19
136 Alex Dowsett (GBr) Katusha-Alpecin                  15:29:23
137 János Zsombor Pelikán (Hun) My Bike Stevens         15:29:33
138 Ziga Jerman (Slo) Ljubljana Gusto Xaurum            15:30:01
139 Stefan Mastaller (Aut) My Bike Stevens              15:30:02
140 Nik Cemazar (Slo) Slovenia                          15:30:58
141 Marco Mathis (Ger) Katusha-Alpecin
142 Samuel Oros (Svk) Dukla Banska Bystrica             15:30:59
143 Martin Vlcák (Svk) Dukla Banska Bystrica            15:31:03

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

1 Comment

  1. reko

    16 czerwca 2018, 17:38 o 17:38

    fajna ta Słowenia, zero reklam na ulicach, czysto, ład i porządek, drogi może niekiedy średnie, piękne podjazdy i widoki...no i nie ma tour de balon i premii górskich na wiaduktach. Oj czuje ,że przyszłość kolarstwa w tej części Europy, jeśli chodzi o tygodniówki leży gdzieś w Chorwacji i Słowenii. A swoją drogą Majka na tle Urana źle nie wypada, choć to tylko dwa górskie etapy.

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: