Critérium du Dauphiné 2018: etap 7. Zwycięstwo Gerainta Thomasa

Geraint Thomas

Geraint Thomas (Team Sky) został zwycięzcą 70. edycji Critérium du Dauphiné. Ostatni etap wygrał pod Mont-Blanc padł łupem Adama Yatesa (Mitchelton-Scott).

Brytyjczyk na końcowej wspinaczce na ostatnich metrach okazał się lepszy od uciekiniera Daniela Navarro (Cofidis) i Romaina Bardeta (Ag2r La Mondiale).

W klasyfikacji generalnej triumfował Thomas, który zachował 1:00 przewagi nad Yatesem i 1:47 nad Bardetem.

Zamknięcie tegorocznego "Delfinatu" prowadziło na długości 136 kilometrów przez pięć górskich premii, począwszy od Cormet de Roselend (43 km; 19 km; 6%), gdzie od peletonu oderwało się czterech zawodników: Antwan Tolhoek (LottoNL - Jumbo), David Gaudu (Groupama-FDJ), Daniel Navarro (Cofidis) i Edward Ravasi (UAE Team Emirates).

Po przejechaniu Cote de route des Villes (64 km; 3,2 km; 5,9%) do czwórki dołączyli Julian Alaphilippe (Quick-Step Floors) i Pierre Roland (EF Education First-Drapac). Przewaga eskapady na 65 kilometrów do mety wynosiła 2 minuty i 40 sekund.

Col des Saisier (88 km; 15,1 km; 6,4%) nie zmieniło sytuacji. Prowadzący Team Sky zmniejszał przewagę nad ucieczką. Na i Cote des Amerands (121 km; 2,7 km; 11,2%), na 12 kilometrów przed metą, spadła ona do 50 sekund, wtedy na atak zdecydował się Gaudu. Z tyłu peleton rozerwał Romain Bardet (Ag2r La Mondiale), ale na jego kole pozostali Tao Geoghegan Hart, Geraint Thomas (Team Sky), Adam Yates (Mitchelton-Scott) i Pierre Latour (Ag2r La Mondiale). Problemy mieli m.in. Emmanuel Buchmann (Bora-hansgrohe) i Daniel Martin (UAE Team Emirates).

Po zjeździe na czele Navarro wyprzedził Gaudu. Z kolei grupa lidera ponownie się powiększyła, ale na końcowym podejściu pod Mont-Blanc z metą w ośrodku Saint-Gervais (7 km; 7,7%) ponownie tempo narzucili Yates, Thomas i Bardet.

Swoją pracę na 5 kilometrów przed metą wykonał Geoghegan Hart, problemy mieli za to Buchmann i Martin, którzy na zmianę atakowali i odstawali od czołówki.

Grupka Thomasa łapała kolejnych uciekinierów, ale na 2 kilometry przed metą Daniel Navarro ciągle miał 20 sekund przewagi. Hiszpan już witał się z gąską, ale na 200 metrów przed metą zdecydowanie ruszył Yates. Brytyjczyk wyczuł odpowiedni moment, na 50 metrów przed metą złapał zwalniającego Navarro i sięgnął po etapowe zwycięstwo.

Wyniki 7. etapu Critérium du Dauphiné 2018 (2.WT), Moûtiers - Saint-Gervais (136 km):

  1 Adam Yates (GBr) Mitchelton-Scott                    3:51:34
  2 Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis                    00:04
  3 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale                   00:09
  4 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe                  00:14
  5 Geraint Thomas (GBr) Team Sky                          00:19
  6 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates                  00:24
  7 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team
  8 Guillaume Martin (Fra) Wanty-Groupe Gobert             00:28
  9 Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale                   00:35
 10 Pierre Rolland (Fra) EF Education First-Drapac         00:41
 11 Antwan Tolhoek (Ned) LottoNL-Jumbo                     00:50
 12 Nicolas Edet (Fra) Cofidis                             01:17
 13 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin                    01:35
 14 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky                      02:03
 15 David Gaudu (Fra) Groupama-FDJ                         02:50
 16 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates                  03:07
 17 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates                  03:20
 18 Xandro Meurisse (Bel) Wanty-Groupe Gobert              03:31
 19 Warren Barguil (Fra) Fortuneo-Samsic                   03:34
 20 Toms Skujins (Lat) Trek-Segafredo                      03:54
 21 Tsgabu Grmay (Eth) Trek-Segafredo
 22 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal                        04:06
 23 Rudy Molard (Fra) Groupama-FDJ                         04:18
 24 Léo Vincent (Fra) Groupama-FDJ                         04:20
 25 Jonathan Castroviejo (Spa) Team Sky                    04:53
 26 Amanuel Ghebreigzabhier (Eri) Dimension Data           05:47
 27 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida                   06:04
 28 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin
 29 Marc Soler (Spa) Movistar Team
 30 Maxime Bouet (Fra) Fortuneo-Samsic                     06:37
 31 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama-FDJ                   06:59
 32 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team                      07:19
 33 Daniel Moreno (Spa) EF Education First-Drapac          07:34
 34 Michael Valgren (Den) Astana Pro Team                  07:42
 35 Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors             07:53
 36 Tony Gallopin (Fra) AG2R La Mondiale                   08:28
 37 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team                    08:51
 38 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team
 39 Daniel Teklehaimanot (Eri) Cofidis
 40 Bruno Armirail (Fra) Groupama-FDJ                      09:07
 41 Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team                09:19
 42 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida                 10:18
 43 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal
 44 Thomas Degand (Bel) Wanty-Groupe Gobert                10:48
 45 Tiago Machado (Por) Katusha-Alpecin                    12:11
 46 Ian Boswell (USA) Katusha-Alpecin
 47 Robert Kiserlovski (Cro) Katusha-Alpecin
 48 Serge Pauwels (Bel) Dimension Data
 49 Victor Campenaerts (Bel) Lotto Soudal                  14:25
 50 Daryl Impey (RSA) Mitchelton-Scott                     15:30
 51 Damien Howson (Aus) Mitchelton-Scott
 52 Lucas Hamilton (Aus) Mitchelton-Scott
 53 Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe                 16:14
 54 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team                    18:28
 55 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky
 56 Gianni Moscon (Ita) Team Sky
 57 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team
 58 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team
 59 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale
 60 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale
 61 Patrick Bevin (NZl) BMC Racing Team
 62 Hugo Houle (Can) Astana Pro Team
 63 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
 64 Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors
 65 Jens Keukeleire (Bel) Lotto Soudal
 66 Jaime Roson (Spa) Movistar Team
 67 Dion Smith (NZl) Wanty-Groupe Gobert
 68 James Knox (GBr) Quick-Step Floors
 69 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team
 70 Carlos Verona (Spa) Mitchelton-Scott
 71 Arnaud Courteille (Fra) Vital Concept Club
 72 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data
 73 Amael Moinard (Fra) Fortuneo-Samsic
 74 Dylan van Baarle (Ned) Team Sky
 75 Marco Minnaard (Ned) Wanty-Groupe Gobert               19:28
 76 Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates
 77 Jay McCarthy (Aus) Bora-Hansgrohe                      20:55
 78 Jay Thomson (RSA) Dimension Data                       21:03
 79 Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo
 80 Jorge Arcas (Spa) Movistar Team
 81 Matteo Fabbro (Ita) Katusha-Alpecin
 82 Sepp Kuss (USA) LottoNL-Jumbo
 83 Frederik Backaert (Bel) Wanty-Groupe Gobert
 84 Quentin Pacher (Fra) Vital Concept Club
 85 Jaime Castrillo (Spa) Movistar Team
 86 Luka Pibernik (Slo) Bahrain-Merida
 87 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team
 88 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain-Merida
 89 Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team
 90 Rory Sutherland (Aus) UAE Team Emirates
 91 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo
 92 Laurent Pichon (Fra) Fortuneo-Samsic
 93 Brice Feillu (Fra) Fortuneo-Samsic
 94 Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors
 95 Romain Hardy (Fra) Fortuneo-Samsic
 96 Jesus Herrada (Spa) Cofidis
 97 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb
 98 Rob Power (Aus) Mitchelton-Scott
 99 Simon Clarke (Aus) EF Education First-Drapac
100 Lawson Craddock (USA) EF Education First-Drapac
101 Alex Howes (USA) EF Education First-Drapac
102 Hector Carretero (Spa) Movistar Team                   22:59
103 Antoine Duchesne (Can) Groupama-FDJ                    25:33
104 Neilson Powless (USA) LottoNL-Jumbo                    27:13
105 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data                    27:28
106 Benjamin Thomas (Fra) Groupama-FDJ                     28:30
107 Pierre Luc Perichon (Fra) Fortuneo-Samsic              28:50
108 Julien Simon (Fra) Cofidis                             30:17
109 Anthony Turgis (Fra) Cofidis
110 Phil Bauhaus (Ger) Team Sunweb                         30:19
111 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida                   32:36
112 Kevin Reza (Fra) Vital Concept Club
DNF Sven Erik Bystr?m (Nor) UAE Team Emirates
DNF Luke Rowe (GBr) Team Sky
DNF Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale
DNF Ivan Garcia (Spa) Bahrain-Merida
DNF Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain-Merida
DNF Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe
DNF Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal
DNF Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal
DNF Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal
DNF Jose Herrada (Spa) Cofidis
DNF Laurens De Plus (Bel) Quick-Step Floors
DNF Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors
DNF Jhonatan Restrepo (Col) Katusha-Alpecin
DNF Alex Edmondson (Aus) Mitchelton-Scott
DNF Lars Boom (Ned) LottoNL-Jumbo
DNF Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo
DNF Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo
DNF Bryan Coquard (Fra) Vital Concept Club
DNF Johan Le Bon (Fra) Vital Concept Club

Klasyfikacja końcowa wyścigu

  1 Geraint Thomas (GBr) Team Sky                       24:43:12
  2 Adam Yates (GBr) Mitchelton-Scott                      01:00
  3 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale                   01:47
  4 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates                  02:35
  5 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team                   02:44
  6 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe                  03:05
  7 Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale                   04:05
  8 Pierre Rolland (Fra) EF Education First-Drapac         04:22
  9 Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis                    04:31
 10 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin                    04:45
 11 Antwan Tolhoek (Ned) LottoNL-Jumbo                     05:21
 12 Guillaume Martin (Fra) Wanty-Groupe Gobert             05:54
 13 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky                      07:05
 14 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal                        08:34
 15 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates                  09:00
 16 Marc Soler (Spa) Movistar Team                         09:25
 17 Tsgabu Grmay (Eth) Trek-Segafredo                      10:48
 18 Léo Vincent (Fra) Groupama-FDJ                         11:13
 19 Warren Barguil (Fra) Fortuneo-Samsic                   15:40
 20 Nicolas Edet (Fra) Cofidis                             15:52
 21 Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors             16:03
 22 Amanuel Ghebreigzabhier (Eri) Dimension Data           20:34
 23 Michael Valgren (Den) Astana Pro Team                  21:04
 24 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida                   21:12
 25 Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors                    22:24
 26 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates                  22:26
 27 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team                     23:36
 28 Maxime Bouet (Fra) Fortuneo-Samsic                     27:10
 29 Rudy Molard (Fra) Groupama-FDJ                         27:42
 30 Jonathan Castroviejo (Spa) Team Sky                    28:10
 31 Tony Gallopin (Fra) AG2R La Mondiale                   30:17
 32 Ian Boswell (USA) Katusha-Alpecin                      33:40
 33 Serge Pauwels (Bel) Dimension Data                     36:59
 34 Sepp Kuss (USA) LottoNL-Jumbo                          38:16
 35 Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team                40:02
 36 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin                  40:58
 37 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team                 41:36
 38 Xandro Meurisse (Bel) Wanty-Groupe Gobert              42:07
 39 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida                 44:14
 40 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team                    44:47
 41 Robert Kiserlovski (Cro) Katusha-Alpecin               45:16
 42 Thomas Degand (Bel) Wanty-Groupe Gobert                45:51
 43 Damien Howson (Aus) Mitchelton-Scott                   48:20
 44 Daniel Moreno (Spa) EF Education First-Drapac          49:50
 45 David Gaudu (Fra) Groupama-FDJ                         50:38
 46 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team
 47 Lucas Hamilton (Aus) Mitchelton-Scott                  50:43
 48 Gianni Moscon (Ita) Team Sky
 49 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky                      50:49
 50 Jesus Herrada (Spa) Cofidis                            52:28
 51 Jaime Roson (Spa) Movistar Team
 52 Tiago Machado (Por) Katusha-Alpecin                    52:55
 53 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale                     56:35
 54 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team                      56:53
 55 Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates                 57:29
 56 Toms Skujins (Lat) Trek-Segafredo                      58:30
 57 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal                   59:39
 58 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama-FDJ                01:00:12
 59 Marco Minnaard (Ned) Wanty-Groupe Gobert            01:03:57
 60 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale                01:04:38
 61 Carlos Verona (Spa) Mitchelton-Scott                01:04:51
 62 Hugo Houle (Can) Astana Pro Team                    01:05:21
 63 Patrick Bevin (NZl) BMC Racing Team                 01:08:09
 64 Jens Keukeleire (Bel) Lotto Soudal                  01:08:43
 65 Romain Hardy (Fra) Fortuneo-Samsic                  01:09:13
 66 Jay McCarthy (Aus) Bora-Hansgrohe                   01:10:01
 67 Daryl Impey (RSA) Mitchelton-Scott                  01:10:42
 68 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data           01:11:27
 69 Rob Power (Aus) Mitchelton-Scott                    01:11:41
 70 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo                  01:11:51
 71 Arnaud Courteille (Fra) Vital Concept Club          01:11:56
 72 Simon Clarke (Aus) EF Education First-Drapac        01:12:10
 73 Hector Carretero (Spa) Movistar Team                01:13:02
 74 Victor Campenaerts (Bel) Lotto Soudal               01:15:09
 75 Dylan van Baarle (Ned) Team Sky                     01:15:34
 76 Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors                01:16:08
 77 Bruno Armirail (Fra) Groupama-FDJ                   01:16:09
 78 Amael Moinard (Fra) Fortuneo-Samsic                 01:16:50
 79 James Knox (GBr) Quick-Step Floors                  01:17:27
 80 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb                    01:17:43
 81 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team                01:19:21
 82 Neilson Powless (USA) LottoNL-Jumbo                 01:19:24
 83 Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe              01:20:31
 84 Brice Feillu (Fra) Fortuneo-Samsic                  01:23:29
 85 Daniel Teklehaimanot (Eri) Cofidis                  01:25:24
 86 Quentin Pacher (Fra) Vital Concept Club             01:25:39
 87 Dion Smith (NZl) Wanty-Groupe Gobert                01:26:06
 88 Antoine Duchesne (Can) Groupama-FDJ                 01:27:23
 89 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team                   01:27:30
 90 Matteo Fabbro (Ita) Katusha-Alpecin                 01:28:25
 91 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team                 01:28:31
 92 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team                   01:30:01
 93 Alex Howes (USA) EF Education First-Drapac          01:32:31
 94 Jorge Arcas (Spa) Movistar Team                     01:32:46
 95 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain-Merida              01:33:31
 96 Lawson Craddock (USA) EF Education First-Drapac     01:34:12
 97 Jaime Castrillo (Spa) Movistar Team                 01:35:38
 98 Jay Thomson (RSA) Dimension Data                    01:37:09
 99 Luka Pibernik (Slo) Bahrain-Merida                  01:39:10
100 Frederik Backaert (Bel) Wanty-Groupe Gobert         01:40:30
101 Julien Simon (Fra) Cofidis                          01:40:35
102 Rory Sutherland (Aus) UAE Team Emirates             01:43:58
103 Pierre Luc Perichon (Fra) Fortuneo-Samsic           01:44:00
104 Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo               01:44:16
105 Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team                     01:45:27
106 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida                01:45:38
107 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data                 01:46:53
108 Laurent Pichon (Fra) Fortuneo-Samsic                01:47:59
109 Benjamin Thomas (Fra) Groupama-FDJ                  01:50:09
110 Anthony Turgis (Fra) Cofidis                        01:50:39
111 Kevin Reza (Fra) Vital Concept Club                 02:07:01
112 Phil Bauhaus (Ger) Team Sunweb                      02:11:18

Klasyfikacja punktowa

  1 Daryl Impey (RSA) Mitchelton-Scott                        45 pkt
  2 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates                     42
  3 Geraint Thomas (GBr) Team Sky                             40
  4 Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors                37
  5 Adam Yates (GBr) Mitchelton-Scott                         36
  6 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky                         31
  7 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale                      31
  8 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe                     25
  9 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data                 22
 10 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team                      20

Klasyfikacja górska

  1 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team                       53 pkt
  2 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team                        37
  3 Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis                       28
  4 Geraint Thomas (GBr) Team Sky                             26
  5 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates                     25
  6 Warren Barguil (Fra) Fortuneo-Samsic                      25
  7 Adam Yates (GBr) Mitchelton-Scott                         22
  8 David Gaudu (Fra) Groupama-FDJ                            21
  9 Antwan Tolhoek (Ned) LottoNL-Jumbo                        20
 10 Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors                19

Klasyfikacja młodzieżowa

  1 Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale                24:47:17
  2 Antwan Tolhoek (Ned) LottoNL-Jumbo                     01:16
  3 Guillaume Martin (Fra) Wanty-Groupe Gobert             01:49
  4 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky                      03:00
  5 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal                        04:29
  6 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates                  04:55
  7 Marc Soler (Spa) Movistar Team                         05:20
  8 Léo Vincent (Fra) Groupama-FDJ                         07:08
  9 Amanuel Ghebreigzabhier (Eri) Dimension Data           16:29
 10 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates                  18:21
 11 Sepp Kuss (USA) LottoNL-Jumbo                          34:11
 12 David Gaudu (Fra) Groupama-FDJ                         46:33
 13 Lucas Hamilton (Aus) Mitchelton-Scott                  46:38
 14 Gianni Moscon (Ita) Team Sky
 15 Jaime Roson (Spa) Movistar Team                        48:23
 16 Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates                 53:24
 17 Rob Power (Aus) Mitchelton-Scott                    01:07:36
 18 Hector Carretero (Spa) Movistar Team                01:08:57
 19 Bruno Armirail (Fra) Groupama-FDJ                   01:12:04
 20 James Knox (GBr) Quick-Step Floors                  01:13:22
 21 Neilson Powless (USA) LottoNL-Jumbo                 01:15:19
 22 Dion Smith (NZl) Wanty-Groupe Gobert                01:22:01
 23 Matteo Fabbro (Ita) Katusha-Alpecin                 01:24:20
 24 Jaime Castrillo (Spa) Movistar Team                 01:31:33
 25 Luka Pibernik (Slo) Bahrain-Merida                  01:35:05
 26 Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team                     01:41:22
 27 Benjamin Thomas (Fra) Groupama-FDJ                  01:46:04
 28 Anthony Turgis (Fra) Cofidis                        01:46:34
 29 Phil Bauhaus (Ger) Team Sunweb                      02:07:13

Klasyfikacja drużynowa

  1 Team Sky                                            73:17:36
  2 UAE Team Emirates                                      07:18
  3 AG2R La Mondiale                                       10:50
  4 Cofidis                                                18:39
  5 Katusha-Alpecin                                        37:11
  6 Wanty-Groupe Gobert                                    43:49
  7 Groupama-FDJ                                           44:36
  8 BMC Racing Team                                        53:22
  9 Astana Pro Team                                        54:13
 10 Mitchelton-Scott                                       58:35
 11 Quick-Step Floors                                   01:06:28
 12 Trek-Segafredo                                      01:07:44
 13 Fortuneo-Samsic                                     01:09:33
 14 Lotto Soudal                                        01:11:52
 15 Movistar Team                                       01:27:06
 16 EF Education First-Drapac                           01:36:03
 17 LottoNl-Jumbo                                       01:37:45
 18 Dimension Data                                      01:44:06
 19 Bora-Hansgrohe                                      01:49:59
 20 Bahrain-Merida                                      01:58:03
 21 Vital Concept Club                                  03:53:30

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: