GP du canton d'Argovie 2018. Alexander Kristoff najszybszy

Mistrz Europy Alexander Kristoff (UAE Team Emirates) po finiszu z peletonu wygrał w Leuggern 55. edycję wyścigu dookoła szwajcarskiego kantonu Argowia.

Norweg w położonym na północy "kraju kantonów" miasteczku pokonał Marco Canole (Nippo-Vini Fantini) i Seana De Bie (Veranda's Willems Crelan).

Polscy kolarze nie startowali.

Wyniki GP du canton d'Argovie 2018 (1.HC), Leuggern - Leuggern (185,9 km):

  1 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates           4:18:24
  2 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
  3 Marco Canola (Ita) Nippo-Vini Fantini
  4 Sean De Bie (Bel) Veranda's Willems Crelan
  5 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
  6 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty-Groupe Gobert
  7 Felix Grossschartner (Aut) Bora-Hansgrohe
  8 Luca Pacioni (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia
  9 Silvan Dillier (Swi) AG2R La Mondiale
 10 Juraj Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe
 11 Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo
 12 Benjamin Declercq (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 13 Fabian Lienhard (Swi) Holowesko-Citadel
 14 Kenneth Van Rooy (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 15 Dries Van Gestel (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 16 Roland Thalmann (Swi) Team Vorarlberg Santic
 17 Simone Velasco (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia
 18 Ivan Rovny (Rus) Gazprom-Rusvelo
 19 Paolo Tot? (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega
 20 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 21 Nico Denz (Ger) AG2R La Mondiale
 22 Luca Colnaghi (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega
 23 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe
 24 Sebastian Schönberger (Aut) Hrinkow Advarics Cycleang
 25 Michael Albasini (Swi) Mitchelton-Scott
 26 Yoann Offredo (Fra) Wanty-Groupe Gobert
 27 Patrick Schelling (Swi) Team Vorarlberg Santic
 28 Tom-Jelte Slagter (Ned) Dimension Data
 29 Gordian Banzer (Swi) Akros-Renfer SA
 30 Nicola Gaffurini (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega
 31 Colin Chris Stüssi (Swi) Amore & Vita-Prodir
 32 Andrea Vendrame (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
 33 Julien Vermote (Bel) Dimension Data
 34 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates                     00:13
 35 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data
 36 Arjen Livyns (Bel) Veranda's Willems Crelan
 37 Matteo Spreafico (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
 38 Cyril Gautier (Fra) AG2R La Mondiale                   00:16
 39 Matteo Badilatti (Swi) Team Vorarlberg Santic
 40 Antonio Di Sante (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega
 41 Aaron Verwilst (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 42 Masakazu Ito (Jpn) Nippo-Vini Fantini
 43 Pierpaolo Ficara (Ita) Amore & Vita-Prodir
 44 Niklas Eg (Den) Trek-Segafredo
 45 Simon Pellaud (Swi) Team Illuminate
 46 Gian Friesecke (Swi) Team Vorarlberg Santic
 47 Clement Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale
 48 Sergey Lagutin (Rus) Gazprom-Rusvelo
 49 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty-Groupe Gobert
 50 Fabien Doubey (Fra) Wanty-Groupe Gobert
 51 Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina-Selle Italia
 52 Igor Anton (Spa) Dimension Data
 53 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates                00:21
 54 Cyrille Thierry (Swi) Swiss Cycling                    00:23
 55 Filippo Zaccanti (Ita) Nippo-Vini Fantini
 56 Davide Gabburo (Ita) Amore & Vita-Prodir               00:24
 57 Ben Swift (GBr) UAE Team Emirates                      00:26
 58 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin
 59 Huub Duijn (Ned) Veranda's Willems Crelan              00:31
 60 Ivan Santaromita (Ita) Nippo-Vini Fantini              00:32
 61 Nathan Haas (Aus) Katusha-Alpecin                      00:35
 62 Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli-Sidermec       00:40
 63 Filippo Ganna (Ita) UAE Team Emirates                  00:44
 64 Preben Van Hecke (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 65 Nans Peters (Fra) AG2R La Mondiale                     00:48
 66 Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
 67 Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo                     00:55
 68 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
 69 Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin
 70 Samuel Dumoulin (Fra) AG2R La Mondiale                 00:57
 71 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale                    01:08
 72 Luca Raggio (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia        01:14
 73 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia      01:23
 74 Nicola Conci (Ita) Trek-Segafredo                      01:34
 75 Gregory Daniel (USA) Trek-Segafredo
 76 Justin Paroz (Swi) Akros-Renfer SA                     05:52
 77 Yannis Voisard (Swi) Akros-Renfer SA
 78 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo
 79 Roman Maikin (Rus) Gazprom-Rusvelo
 80 Dmitriy Kozontchuk (Rus) Gazprom-Rusvelo
 81 Joab Schneiter (Swi) Swiss Cycling
 82 Aleksei Rybalkin (Rus) Gazprom-Rusvelo
 83 Matteo Draperi (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega
 84 Igor Boev (Rus) Gazprom-Rusvelo
 85 Davide Orrico (Ita) Team Vorarlberg Santic
 86 Mattia Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
 87 Reto Müller (Swi) Swiss Cycling
 88 Scott Davies (GBr) Dimension Data
 89 Elias Van Breussegem (Bel) Veranda's Willems Crelan
 90 Luksevics Viesturs (Lat) Amore & Vita - Prodir         15:18
 91 Manuel Bosch (Aut) Team Vorarlberg Santic              15:36
 92 Jan-André Freuler (Swi) Amore & Vita-Prodir

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: