Tour de France 2018. Team Sky walczy o czyste oceany

koszulka Team Sky promująca kampanię „Sky Ocean Rescue”

Zespół Sky wystąpi na Tour de France w specjalnej koszulce, która będzie promować kampanię „Sky Ocean Rescue”, mającą na celu zmniejszenie ilości sztucznych śmieci lądujących w oceanach.

Z przodu koszulki pojawi się duże logo kampanii, a na całej długości pleców obraz orki.

W ramach akcji brytyjska grupa zobowiązała się do roku 2020 wyeliminować ze swojego użytku jednorazowe opakowania z plastiku. Głównie chodzi tu o butelki, papierki po odżywkach oraz materiały reklamowe. Sky będzie również współpracować ze swoimi partnerami nad usunięciem tworzyw sztucznych z całego łańcucha dostaw oraz dzielić się najlepszymi praktykami i zdobytą wiedzą.

Chcemy skłonić ludzi na całym świecie do zastanowienia się nad tym jak wykorzystują sztuczne opakowania i zachęcić do wprowadzenia zmian w ich codziennym życiu. Wszyscy możemy coś tu zmienić

- powiedział szef Sky Dave Brailsford.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

3 Comments

 1. Macias

  1 czerwca 2018, 17:45 o 17:45

  Zrobią wszystko aby nie zawieszono Chrisa. Sprzedawczyki!!!

 2. arek

  1 czerwca 2018, 18:50 o 18:50

  Żeby zmniejszyć liczbę śmieci lądujących w oceanach trzeba karać tych co te śmieci tam wyrzucają. Codziennie jeżdżę do roboty 11 km z czego ze cztery przez las i jakoś nie przyszło mi do głowy, że do wyczyszczenia lasów ze śmieci wystarczy zamknąć McDrive'y... Cały czas mi się wydawało, że za małe kary są nakładane na kierowców żrących w autach i wywalających śmieci tam gdzie skończą żreć, zamiast tam, gdzie jest śmietnik.
  A cała ta kampania... Nie będzie wyrzucania bidonów, żele będą w waflach, a gregario będą jeździć na czoło peletonu z papierowymi torbami na zakupy. I do łask wrócą słomiane walizki.

 3. fan

  1 czerwca 2018, 22:23 o 22:23

  Pijary myślały i se wymyślały ocieplenie klimatu lub wizerunku sir'ów skajów.

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: