Sante sponsorem żółtej koszulki Wyścigu Hubala

Maciej Paterski

Firma SANTE została w tym roku głównym sponsorem Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Szlakiem Walk Majora Hubala.

Wielkimi krokami zbliża się 13. edycja Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Szlakiem Walk Majora Hubala, która rozpocznie się już w najbliższy czwartek. Prologiem zmagań będzie kieleckie Kryterium o Puchar Mariana Formy, po którym na kolarzy czekają trzy dni rywalizacji o szablę Majora Henryka "Hubala" Dobrzańskiego. To najwyższy rangą polski wyścig (2.1) wpisany do kalendarza UCI Europe Tour.

W tym roku sponsorem klasyfikacji generalnej, którego logo widoczne będzie na najważniejszej z koszulek, została firma Sante.  To znany producent żywności prozdrowotnej, który w przeszłości nie raz związany był już z kolarstwem. Po trzech latach przerwy Sante postanowiło powrócić do peletonu, tym razem właśnie w charakterze sponsora głównego Wyścigu Hubala.

Przypominamy, że zarówno kryterium, jak i wszystkie cztery etapy Wyścigu Hubala śledzić będzie można na ogólnopolskim paśmie TVP3, który prowadzić będzie transmisję live.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: