Wyścig Hubala i kryterium o Puchar Mariana Formy na żywo w TVP3

Maciej Paterski z kolegami na podium

Zarówno tegoroczny Wyścig Hubala, jak i poprzedzające je kryterium o Puchar Mariana Formy, obejrzeć będzie można w ogólnopolskim paśmie TVP3.

O relacjach na żywo z trasy 13. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Szlakiem Walk Majora Hubala organizatorzy informowali już kilka tygodni temu. Nowością jest, że w TVP3 śledzić będzie można także zmagania w ulicznym kryterium w Kielcach, które tradycyjnie poprzedni "hubalski" wyścig. To na pewno dobra informacja dla wszystkich tych, którzy ciekawi są przebiegu rywalizacji na drugim co do rangi wyścigu w Polsce (kat. UCI 2.1), jednak z różnych względów nie mogliby pojawić się na trasie.

Tegoroczna edycja Wyścigu Hubala odbędzie się w dniach 1-3 czerwca i składać się będzie z czterech etapów. Kryterium o Puchar Mariana Formy rozegrane zostanie zaś w Boże Ciało (31 maja) na ulicy Warszawskiej w Kielcach. Relacja z tego wydarzenia rozpocznie się o godzinie 16.00.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: