Tour of California Women’s Race 2018: etap 1. Kendall Ryan otwiera zmagania

Kendall Ryan

Kendall Ryan (Team TIBCO-SVB) wygrała pierwszy etap Tour of California i objęła prowadzenie w klasyfikacji generalnej amerykańskiego wyścigu.

25-letnia Amerykanka pokonała na finiszu swoją rodaczkę Emmę White (Rally Cycling) i Australijkę Annette Edmondson (Wiggle High5).

22. miejsce zajęła jedyna startująca Polka - Katarzyna Niewiadoma (Canyon-SRAM).

Wyniki 1. etapu Amgen Tour of California Women's Race empowered with SRAM 2018 (2.WWT), Elk Grove - Elk Grove (124 km):

  1 Kendall Ryan (USA) Team Tibco-Silicon Valley Bank            3:07:08
  2 Emma White (USA) Rally Cycling
  3 Annette Edmondson (Aus) Wiggle High5
  4 Alexis Ryan (USA) Canyon-SRAM Racing
  5 Coryn Rivera (USA) Team Sunweb Women
  6 Jennifer Valente (USA) Twenty20 p/b Sho-Air
  7 Maria Vittoria Sperotto (Ita) BePink
  8 Lily Williams (USA) Hagens Berman-Supermint
  9 Lauretta Hanson (Aus) Unitedhealthcare Women
 10 Skylar Schneider (USA) Reprezentacja USA
 11 Macey Stewart (Aus) Wiggle High5
 12 Mannon Lloyd (GBr) Trek-Drops
 13 Diana Penuela (Col) Unitedhealthcare Women
 14 Juliette Labous (Fra) Team Sunweb Women
 15 Ruth Winder (USA) Team Sunweb Women
 16 Lauren Hall (USA) Unitedhealthcare Women
 17 Ingrid Drexel (Mex) Team Tibco-Silicon Valley Bank
 18 Alison Jackson (Can) Team Tibco-Silicon Valley Bank
 19 Lizbeth Yareli Salazar (Mex) Swapit Agolico
 20 Sara Bergen (Can) Rally Cycling
 21 Kirsti Lay (Can) Rally Cycling
 22 Katarzyna Niewiadoma (Pol) Canyon-SRAM Racing
 23 Tayler Wiles (USA) Trek-Drops
 24 Mayra del Rocio Rocha Guerrero (Mex) Reprezentacja Meksyku
 25 Julia Soek (Ned) Team Sunweb Women
 26 Yusseli Mendivil Soto (Mex) Reprezentacja Meksyku
 27 Katharine Hall (USA) Unitedhealthcare Women
 28 Sofia Bertizzolo (Ita) Astana Women's Team
 29 Sara Poidevin (Can) Rally Cycling
 30 Margot Clyne (USA) Twenty20 p/b Sho-Air
 31 Megan Guarnier (USA) Reprezentacja USA
 32 Grace Anderson (NZl) Team Illuminate
 33 Leah Thomas (USA) Unitedhealthcare Women
 34 Elizabeth Banks (GBr) UnitedHealthcare Women
 35 Brenda Andrea Santoyo Perez (Mex) Swapit Agolico
 36 Liane Lippert (Ger) Team Sunweb Women
 37 Rebecca Beaumont (Can) Team Illuminate
 38 Jessica Bonilla Escapite (Mex) Reprezentacja Meksyku
 39 Caro Rodríguez (Mex) Astana Women's Team
 40 Erica Magnaldi (Ita) BePink                                    00:09
 41 Mikayla Harvey (NZl) Team Illuminate
 42 Marcela Elizabeth Prieto (Mex) Swapit Agolico
 43 Lucy Garner (GBr) Wiggle High5
 44 Trixi Worrack (Ger) Canyon-SRAM Racing
 45 Erica Allar (USA) Rally Cycling
 46 Jasmin Duehring (Can) Twenty20 p/b Sho-Air
 47 Samantha Schneider (USA) Reprezentacja USA
 48 Paola Andrea Munoz (Chi) Swapit Agolico
 49 Alice Cobb (GBr) Team Tibco-Silicon Valley Bank
 50 Julie Leth (Den) Wiggle High5
 51 Brodie Chapman (Aus) Team Tibco-Silicon Valley Bank
 52 Tereza Medvedova (Svk) BePink
 53 Elizabeth Holden (GBr) Trek-Drops
 54 Silvia Valsecchi (Ita) BePink
 55 Liza Rachetto (USA) Hagens Berman-Supermint
 56 Andrea Ramírez (Mex) Swapit Agolico
 57 Lisa Morzenti (Ita) BePink
 58 Starla Teddergreen (USA) Hagens Berman-Supermint
 59 Shoko Kashiki (Jpn) Team Illuminate
 60 Lexie Millard (USA) Team Illuminate
 61 Kathrin Hammes (Ger) Trek-Drops
 62 Maria Jose Vargas (CRc) Swapit Agolico
 63 Shannon Malseed (Aus) Team Tibco-Silicon Valley Bank
 64 Grace Brown (Aus) Wiggle High5
 65 Tanja Erath (Ger) Canyon-SRAM Racing
 66 Jennifer Luebke (USA) Hagens Berman-Supermint                  00:17
 67 Katherine Compton (USA) Reprezentacja USA
 68 Jessica Cerra (USA) Hagens Berman-Supermint
 69 Hannah Payton (GBr) Trek-Drops                                 00:20
 70 Anna Christian (GBr) Trek-Drops
 71 Christina Birch (USA) Reprezentacja USA
 72 Allie Dragoo (USA) Twenty20 p/b Sho-Air                        00:22
 73 Stephanie Roorda (Can) Twenty20 p/b Sho-Air                    00:28
 74 Mitca Betsabee Saloman Valenzuela (Mex) Reprezentacja Meksyku
 75 Leah Thorvilson (USA) Canyon-SRAM Racing                       00:36
 76 Jennifer Wheeler (USA) USA Cycling National Team
 77 Libby Caldwell (USA) Team Illuminate
 78 Whitney Allison (USA) Hagens Berman-Supermint
 79 Katherine Maine (Can) Rally Cycling
 80 Pernille Mathiesen (Den) Team Sunweb Women                     00:39
 81 Christa Riffel (Ger) Canyon-SRAM Racing
 82 Rachele Barbieri (Ita) Wiggle High5
 83 Liliana Moreno (Col) Astana Women's Team
 84 Arlenis Sierra (Cub) Astana Women's Team
 85 Chloe Dygert (USA) Twenty20 p/b Sho-Air

Klasyfikacja generalna po 1. etapie:

  1 Kendall Ryan (USA) Team Tibco-Silicon Valley Bank            3:06:58
  2 Emma White (USA) Rally Cycling                                 00:04
  3 Annette Edmondson (Aus) Wiggle High5                           00:06
  4 Alexis Ryan (USA) Canyon-SRAM Racing                           00:10
  5 Coryn Rivera (USA) Team Sunweb Women
  6 Jennifer Valente (USA) Twenty20 p/b Sho-Air
  7 Maria Vittoria Sperotto (Ita) BePink
  8 Lily Williams (USA) Hagens Berman-Supermint
  9 Lauretta Hanson (Aus) Unitedhealthcare Women
 10 Skylar Schneider (USA) Reprezentacja USA
 11 Macey Stewart (Aus) Wiggle High5
 12 Mannon Lloyd (GBr) Trek-Drops
 13 Diana Penuela (Col) Unitedhealthcare Women
 14 Juliette Labous (Fra) Team Sunweb Women
 15 Ruth Winder (USA) Team Sunweb Women
 16 Lauren Hall (USA) Unitedhealthcare Women
 17 Ingrid Drexel (Mex) Team Tibco-Silicon Valley Bank
 18 Alison Jackson (Can) Team Tibco-Silicon Valley Bank
 19 Lizbeth Yareli Salazar (Mex) Swapit Agolico
 20 Sara Bergen (Can) Rally Cycling
 21 Kirsti Lay (Can) Rally Cycling
 22 Katarzyna Niewiadoma (Pol) Canyon-SRAM Racing
 23 Tayler Wiles (USA) Trek-Drops
 24 Mayra del Rocio Rocha Guerrero (Mex) Reprezentacja Meksyku
 25 Julia Soek (Ned) Team Sunweb Women
 26 Yusseli Mendivil Soto (Mex) Reprezentacja Meksyku
 27 Katharine Hall (USA) Unitedhealthcare Women
 28 Sofia Bertizzolo (Ita) Astana Women's Team
 29 Sara Poidevin (Can) Rally Cycling
 30 Margot Clyne (USA) Twenty20 p/b Sho-Air
 31 Megan Guarnier (USA) Reprezentacja USA
 32 Grace Anderson (NZl) Team Illuminate
 33 Leah Thomas (USA) Unitedhealthcare Women
 34 Elizabeth Banks (GBr) UnitedHealthcare Women
 35 Brenda Andrea Santoyo Perez (Mex) Swapit Agolico
 36 Liane Lippert (Ger) Team Sunweb Women
 37 Rebecca Beaumont (Can) Team Illuminate
 38 Jessica Bonilla Escapite (Mex) Reprezentacja Meksyku
 39 Caro Rodríguez (Mex) Astana Women's Team
 40 Rachele Barbieri (Ita) Wiggle High5
 41 Liliana Moreno (Col) Astana Women's Team
 42 Arlenis Sierra (Cub) Astana Women's Team
 43 Chloe Dygert (USA) Twenty20 p/b Sho-Air
 44 Lisa Morzenti (Ita) BePink                                     00:16
 45 Tanja Erath (Ger) Canyon-SRAM Racing                           00:18
 46 Erica Magnaldi (Ita) BePink                                    00:19
 47 Mikayla Harvey (NZl) Team Illuminate
 48 Marcela Elizabeth Prieto (Mex) Swapit Agolico
 49 Lucy Garner (GBr) Wiggle High5
 50 Trixi Worrack (Ger) Canyon-SRAM Racing
 51 Erica Allar (USA) Rally Cycling
 52 Jasmin Duehring (Can) Twenty20 p/b Sho-Air
 53 Samantha Schneider (USA) Reprezentacja USA
 54 Paola Andrea Munoz (Chi) Swapit Agolico
 55 Alice Cobb (GBr) Team Tibco-Silicon Valley Bank
 56 Julie Leth (Den) Wiggle High5
 57 Brodie Chapman (Aus) Team Tibco-Silicon Valley Bank
 58 Tereza Medvedova (Svk) BePink
 59 Elizabeth Holden (GBr) Trek-Drops
 60 Silvia Valsecchi (Ita) BePink
 61 Liza Rachetto (USA) Hagens Berman-Supermint
 62 Andrea Ramírez (Mex) Swapit Agolico
 63 Starla Teddergreen (USA) Hagens Berman-Supermint
 64 Shoko Kashiki (Jpn) Team Illuminate
 65 Lexie Millard (USA) Team Illuminate
 66 Kathrin Hammes (Ger) Trek-Drops
 67 Maria Jose Vargas (CRc) Swapit Agolico
 68 Shannon Malseed (Aus) Team Tibco-Silicon Valley Bank
 69 Grace Brown (Aus) Wiggle High5
 70 Jennifer Luebke (USA) Hagens Berman-Supermint                  00:27
 71 Katherine Compton (USA) Reprezentacja USA
 72 Jessica Cerra (USA) Hagens Berman-Supermint
 73 Hannah Payton (GBr) Trek-Drops                                 00:30
 74 Anna Christian (GBr) Trek-Drops
 75 Christina Birch (USA) Reprezentacja USA
 76 Allie Dragoo (USA) Twenty20 p/b Sho-Air                        00:32
 77 Stephanie Roorda (Can) Twenty20 p/b Sho-Air                    00:38
 78 Mitca Betsabee Saloman Valenzuela (Mex) Reprezentacja Meksyku
 79 Whitney Allison (USA) Hagens Berman-Supermint                  00:44
 80 Leah Thorvilson (USA) Canyon-SRAM Racing                       00:46
 81 Jennifer Wheeler (USA) Reprezentacja USA
 82 Libby Caldwell (USA) Team Illuminate
 83 Katherine Maine (Can) Rally Cycling
 84 Pernille Mathiesen (Den) Team Sunweb Women                     00:49
 85 Christa Riffel (Ger) Canyon-SRAM Racing

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: