Daniel - odzież kolarska

BMC Racing zmieni nazwę na Deloitte-Giant?

Ekipa BMC Racing w przyszłym sezonie może występować pod nazwą Deloitte-Giant, informuje holenderski "De Telegraaf".

Amerykański zespół, którego umowa z producentem rowerów BMC kończy się z końcem tego roku, szuka nowych sponsorów.

Deloitte to międzynarodowa sieć świadcząca usługi audytorskie i doradcze, głównie w zakresie finansów. Należy do grupy czterech największych firm audytorskich świata, tzw. "The Big Four". W peletonie jej logo obecne jest na koszulkach zespołu Dimension Data.

Dostawca rowerów Giant obecnie związany jest z niemieckim zespołem Sunweb, ale informacje podawane przez holenderskie media sugerują, że drogi tych dwojga rozejdą się. Tom Dumoulin i spółka przesiąść się mieliby na Cervelo, natomiast Giant łączony jest z LottoNL Jumbo i BMC. Dodatkowo, jednym ze sponsorów grupy Iwana Spekenbrinka miałaby zostać firma KPMG - także jedna z największych kompanii audytorskich.

Doniesienia te zdaje się potwierdzać raport "La Gazzetta dello Sport", która donosi, że ekipa UAE Team Emirates w przyszłym sezonie miałaby jeździć na rowerach marki BMC, a na jej celowniku w sezonie transferowym znaleźć mieliby się Richie Porte i Simon Yates.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

1 Comment

  1. Bo

    18 maja 2018, 23:55 o 23:55

    Kumpel pracował troche w Delittle niby dobrze płacą ale kupa nadgodzin i ciężka harówka

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: