Gracia Orlova 2018: etap 5. Wyścig Fahlin, podium etapowe Katarzyny Wilkos

Szwedka Emilia Fahlin wygrała czeski wyścig Gracia Orlova (2.2).

Ostatni odcinek wokół miejscowości Orlova padł łupem Belgijki Kaat Hannes, która pokonała na mecie Austriaczkę Martinę Ritter oraz Katarzynę Wilkos (MAT Atom Deweloper).

6. miejsce zajęła Marta Lach (MAT Atom Deweloper).

W klasyfikacji generalnej za plecami uciekinierek walczyły Olga Zabelinskaya (Cogeas-Mettler) i Emilia Fahlin (Reprezentacja Szwecji). Fahlin, która wygrała trzy z pięciu etapów, na ostatnim kilometrze odczepiła Rosjankę i wydarła jej zwycięstwo w klasyfikacji generalnej.

Wyniki 5. etapu Gracia Orlova 2018 (2.2), Orlova - Orlova (101,6 km):

1. Kaat Hannes (Reprezentacja Belgii)                  2:45:05
2. Martina Ritter (Reprezentacja Austrii)
3. Katarzyna Wilkos (MAT Atom Deweloper)
4. Alice Maria Arzuffi (Bizkaia Durango)                 00:04
5. Lena Gerault (Reprezentacja Francji) 
6. Marta Lach (MAT Atom Deweloper)                       00:06
7. Christina Perchtold (Health Mate Cycleliv)            00:12
8. Omer Shapira (Reprezentacja Izraela)                  00:15
9. Barbora Prudkova (Team Dukla Praha)                   00:19
10. Aline Seitz (Reprezentacja Szwajcarii)               00:26
...
32. Nikol Płosaj (Reprezentacja Polski)                  01:07
35. Aurela Nerlo (MAT Atom Deweloper)                    01:07
40. Karolina Perekitko (Mix Team 3)                      01:07
55. Monika Brzeźna (MAT Atom Deweloper)                  01:29
64. Marta Jaskulska (Reprezentacja Polski)               01:40
69. Karolina Karasiewicz (TKK Pacific Nestle Fitness)    02:23
73. Łucja Pietrzak (MAT Atom Deweloper)                  05:35
90. Nikola Różyńska (TKK Pacific Nestle Fitness)         09:07
94. Wiktoria Kierat (Reprezentacja Polski)               09:07
98. Katarzyna Brewińka (TKK Pacific Nestle Fitness)      09:07
DNF Oliwia Majewska (Reprezentacja Polski)              
DNF Wiktoria Pikulik (Reprezentacja Polski)             
DNF Patrycja Lorkowska (TKK Pacific Nestle Fitness)    

Klasyfikacja końcowa wyścigu:

1. Emilia Fahlin (Reprezentacja Szwecji)              10:29:29
2. Olga Zabelinskaya (Cogeas - Mettler)                  00:06
3. Maria Novolodskaya (Cogeas - Mettler)                 00:59
4. Yevgenia Vysotska (Reprezentacja Ukrainy)             01:15
5. Linda Indergand (Mix Team 2)                          01:28
6. Alice Maria Arzuffi (Bizkaia Durango)                 01:38
7. Omer Shapira (Reprezentacja Izraela)                  01:39
8. Githa Michiels (Reprezentacja Belgii)                 01:43
9. Kelly Van Den Steen (Reprezentacja Belgii)            01:50
10. Lena Gerault (Reprezentacja Francji)                 02:11
...
21. Aurela Nerlo (MAT Atom Deweloper)                    06:21
23. Marta Lach (MAT Atom Deweloper)                      06:28
25. Nikol Płosaj (Reprezentacja Polski)                  06:35
28. Monika Brzeźna (MAT Atom Deweloper)                  06:59
34. Marta Jaskulska (Reprezentacja Polski)               07:36
42. Karolina Perekitko (Mix Team 3)                      08:41
50. Katarzyna Wilkos (MAT Atom Deweloper)                13:39
54. Nikola Różyńska (TKK Pacific Nestle Fitness)         15:17
75. Łucja Pietrzak (MAT Atom Deweloper)                  23:37
78. Karolina Karasiewicz (TKK Pacific Nestle Fitness)    25:11
84. Wiktoria Kierat (Reprezentacja Polski)               29:53
93. Katarzyna Brewińska (TKK Pacific Nestle Fitness)     40:39

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: