Wyścig Szlakiem Walk Mjr Hubala na żywo w TVP3

Hubal - logo

W tym roku kibice będą mieli okazję śledzić kolarską rywalizację w Wyścigu Szlakiem Walk Mjr Hubala na żywo w telewizji. Relację live z etapów prowadzić będzie TVP3.

W środowe popołudnie organizatorzy Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Szlakiem Walk Majora Hubala podpisali umowę z kieleckim oddziałem TVP3, która zadba o relacje z „hubalskiej” rywalizacji. Transmisje live prowadzone będą w paśmie ogólnopolskim, a dodatkowo wieczorami emitowane będą 12-minutowe kroniki podsumowujące kolarskie zmagania.

Bardzo cieszymy się ze współpracy podjętej z TVP3. To dla nas duży krok na przód. Zarówno dla naszych sponsorów, jak i dla drużyn startujących w wyścigu, bardzo ważne jest, by dotrzeć do jak najszerszej grupy odbiorców. Obecność telewizji daje nam taką możliwość

- mówił Andrzej Sypytkowski, dyrektor Wyścigu Hubala.

Przed rokiem prowadziliśmy relacje live w Internecie, jednak zdajemy sobie sprawę, że jej jakość nie była najwyższa. W tym roku będzie zupełnie inaczej. TVP3 gwarantuje nam wysoką jakość obrazu i komentarza. Ponieważ transmisje prowadzone będą w paśmie ogólnopolskim, śledzić będzie je mógł każdy zainteresowany.

13. edycja "Hubala" rozegrana zostanie w dniach 1-3 czerwca. Zwyczajowo prologiem zmagań będzie kryterium o Puchar Mariana Formy, które 31 maja odbędzie się w Kielcach. 

inf. prasowa

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

1 Comment

  1. No

    3 czerwca 2018, 11:33 o 11:33

    Wyścig trwa a żadnych transmisji w tvp 3 nie ma.

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: