Karol Domagalski w czołówce Circuit des Ardennes 2018

Karol Domagalski (One Pro Cycling) po walce na ostatnim etapie, wywalczył 5. pozycję w klasyfikacji generalnej Circuit des Ardennes International (2.2).

28-letni kolarz już od pierwszego etapu francuskiej etapówki jechał bardzo czujnie, a klasyfikacja generalna ułożyła się na ostatnim, czwartym etapie. Tam najlepszy okazał się Ivo Oliveira (Hagnes Berman Axeon). Drugi na metę wpadł Domagalski, awansując na 5. miejsce w klasyfikacji generalnej.

Wygrał Anthony Maldonado (St.Michel – Auber 93), przed Ceesem Bolem (SEG Racing Academy) oraz Jeremym Cornu (Direct Energie). 44. miejsce zajął Szymon Rekita (Leopard Pro Cycling).

Wyścig Circuit des Ardennes International w przeszłości wygrało dwóch Polaków – w 2012 roku najlepszy okazał się Marek Rutkiewicz, a dwa lata później Łukasz Wiśniowski.

Wyniki 4. etapu wyścigu Circuit des Ardennes International (2.2.) Charleville-Mézières-Charleville-Mézières (106 km):