Kategorie: WorldTourWyniki

Itzulia Basque Country 2018: etap 5. Dzień Omara Fraile

Bask Omar Fraile, po uciecze i finiszu z siedmioosobowej grupy, został w Eibar zwycięzcą piątego etapu wyścigu Itzulia Basque Country.

Kolarz Astany wyprzedził lidera wyścigu Primoza Roglica (LottoNL-Jumbo) oraz Iona Izagirre (Bahrain-Merida).

Michał Kwiatkowski (Team Sky) dotarł na metę na 133. pozycji, ze stratą 20 minut.

Przedostatni odcinek liczył 165 kilometrów. Pierwsza część trasy stanowiła wstęp przed trzema górskimi premiami, kolejno Elosua Gaina (103 km; 8,1 km; 6,9%), Endola Gaina (134 km; 7 km; 5,1%) i Azurki Gaina (143 km; 5,5 km; 7,6%).

W 13-osobowej ucieczce dnia zameldowali się José Rojas (Movistar), Pierre Latour (Ag2r La Mondiale), Omar Fraile (Astana), José Herrada (Cofidis,) Mark Padun (Bahrain-Merida), Jay McCarthy (Bora-hansgrohe), Tosh Van der Sande (Lotto Soudal), Michael Albasini, Carlos Verona (obaj Mitchelton-Scott), Alex Howes (EF-Drapac), Jonathan Castroviejo (Team Sky), Jason Hindley (Sunweb) i Matteo Bono (UAE Team Emirates).

Grupa na 30 kilometrze jechała z przewagą półtorej minuty, następnie powiększyła różnicę do 5:20 (60 km).

Peleton na wspinaczce Elosua Gaina (103 km) zmniejszył swoje straty do niespełna 3 minut. Tempo narzucali kolarze Movistaru, izolując już lidera Primoza Roglica od drużyny Słoweńca.

Po zjeździe i chwilowym zwolnieniu Movistar kontynuował swoją ofensywę na Endola Gaina (134 km). Pocisnął Mikel Landa, za którym utrzymali się tylko Roglic i Ion Izagirre. Wicelider Julian Alaphilippe (Quick-Step Floors) został w grupie, która odstała na pół minuty.

Uciekinierom przed ostatnią górską premią pozostało 1:40. Na Azurki Gaina (143 km) Landa z Izagirre nadal naciskali na Roglica, ale ten nie miał nawet chwili słabości. W przeciwieństwie do Alaphilippe’a, Francuz stracił kontakt nawet z kolejną grupą.

Na czele utrzymał się Verona, ale na zjeździe z ostatniego podjazdu kolarza Mitchelton-Scott dopadli Landa, Roglic, Izagirre oraz na powrót uciekinierzy Padun, Fraile i Herrada. Siódemka razem dotarła na finiszowe metry, gdzie wyraźnie najszybszy okazał się Fraile.

Wyniki 5. etapu Itzulia Basque Country 2018 (2.WT), Vitoria-Gasteiz - Eibar (164,7 km):

  1 Omar Fraile (Spa) Astana Pro Team                    3:53:49
  2 Primoz Roglic (Slo) LottoNL-Jumbo                      00:04
  3 Ion Izagirre (Spa) Bahrain-Merida                      00:06
  4 Carlos Verona (Spa) Mitchelton-Scott                   00:10
  5 Jose Herrada (Spa) Cofidis
  6 Mikel Landa (Spa) Movistar Team
  7 Mark Padun (Ukr) Bahrain-Merida                        00:25
  8 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team                     01:37
  9 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates
 10 Jai Hindley (Aus) Team Sunweb
 11 Jack Haig (Aus) Mitchelton-Scott
 12 David De La Cruz (Spa) Team Sky
 13 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe
 14 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo
 15 Rigoberto Uran (Col) EF Education First-Drapac
 16 Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis
 17 Nairo Quintana (Col) Movistar Team
 18 Jonathan Castroviejo (Spa) Team Sky                    02:01
 19 Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors                      02:25
 20 Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors
 21 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal
 22 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team
 23 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale               03:58
 24 Eduard Prades Reverter (Spa) Euskadi Basque Country
 25 Bjorg Lambrecht (Bel) Lotto Soudal
 26 Alex Aranburu Deba (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 27 Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors
 28 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe
 29 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal
 30 Tsgabu Grmay (Eth) Trek-Segafredo
 31 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin
 32 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi Basque Country
 33 Igor Anton (Spa) Dimension Data
 34 Nicolas Edet (Fra) Cofidis
 35 Hermann Pernsteiner (Aut) Bahrain-Merida
 36 Mikel Bizkarra Etxegibel (Spa) Euskadi Basque Country
 37 Oscar Cabedo Carda (Spa) Burgos BH
 38 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team
 39 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale
 40 Robert Kiserlovski (Cro) Katusha-Alpecin
 41 Amanuel Ghebreigzabhier (Eri) Dimension Data
 42 Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale                   04:05
 43 Julen Amezqueta Moreno (Spa) Caja Rural-Seguros RG     05:42
 44 Rudy Molard (Fra) Groupama-FDJ
 45 Nathan Brown (USA) EF Education First-Drapac
 46 José Joaquin Rojas (Spa) Movistar Team
 47 Michael Woods (Can) EF Education First-Drapac
 48 Carlos Betancur (Col) Movistar Team
 49 Valentin Madouas (Fra) Groupama-FDJ
 50 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates                     07:14
 51 Laurens ten Dam (Ned) Team Sunweb
 52 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale
 53 Maurits Lammertink (Ned) Katusha-Alpecin
 54 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 55 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal
 56 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team
 57 Toms Skujins (Lat) Trek-Segafredo
 58 Jan Bakelants (Bel) AG2R La Mondiale
 59 Floris De Tier (Bel) LottoNL-Jumbo
 60 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb                     09:35
 61 Jay McCarthy (Aus) Bora-Hansgrohe
 62 Anass Ait El Abdia (Mar) UAE Team Emirates
 63 Jordi Simon Casulleras (Spa) Burgos BH                 10:36
 64 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis
 65 Jesus Herrada (Spa) Cofidis
 66 Tom-Jelte Slagter (Ned) Dimension Data
 67 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal                     15:31
 68 Alex Howes (USA) EF Education First-Drapac
 69 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb
 70 Michael Albasini (Swi) Mitchelton-Scott                19:15
 71 Richie Porte (Aus) BMC Racing Team
 72 Chad Haga (USA) Team Sunweb
 73 Benjamin King (USA) Dimension Data
 74 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky
 75 Lawson Craddock (USA) EF Education First-Drapac
 76 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo
 77 Ian Boswell (USA) Katusha-Alpecin
 78 Luis Guillermo Mas Bonet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 79 Rafael Valls Ferri (Spa) Movistar Team
 80 Victor De La Parte (Spa) Movistar Team
 81 Winner Anacona (Col) Movistar Team
 82 Jonathan Lastra Martinez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 83 Jon Irisarri Rincon (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 84 Enrico Battaglin (Ita) LottoNL-Jumbo
 85 Steff Cras (Bel) Katusha-Alpecin
 86 Simon Spilak (Slo) Katusha-Alpecin
 87 Neilson Powless (USA) LottoNL-Jumbo
 88 Felix Grossschartner (Aut) Bora-Hansgrohe
 89 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe
 90 Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors
 91 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
 92 Brendan Canty (Aus) EF Education First-Drapac
 93 Jesus Ezquerra Muela (Spa) Burgos BH
 94 Pablo Torres Mui?o (Spa) Burgos BH
 95 Aritz Bagues Kalparsoro (Spa) Euskadi Basque Country
 96 Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates
 97 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates
 98 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale
 99 Daniel Teklehaimanot (Eri) Cofidis
100 James Knox (GBr) Quick-Step Floors
101 David Lopez Garcia (Spa) Team Sky
102 Willie Smit (RSA) Katusha-Alpecin
103 Matteo Bono (Ita) UAE Team Emirates
104 Romain Seigle (Fra) Groupama-FDJ
105 Léo Vincent (Fra) Groupama-FDJ
106 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates
107 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team
108 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida
109 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo
110 Anthony Perez (Fra) Cofidis
111 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team
112 Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors
113 Simon Gerrans (Aus) BMC Racing Team
114 Stephen Cummings (GBr) Dimension Data
115 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida
116 Gorka Izagirre (Spa) Bahrain-Merida
117 Lachlan Morton (Aus) Dimension Data
118 Christopher Juul Jensen (Den) Mitchelton-Scott
119 Cyril Gautier (Fra) AG2R La Mondiale                   19:53
120 Sepp Kuss (USA) LottoNL-Jumbo
121 Nelson Andres Soto Martinez (Col) Caja Rural-Seguros RGA
122 Lucas Hamilton (Aus) Mitchelton-Scott
123 Rob Power (Aus) Mitchelton-Scott
124 Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team
125 Ibai Salas Zorrozua (Spa) Burgos BH
126 Fernando Barcelo Aragon (Spa) Euskadi Basque Country
127 Remy Mertz (Bel) Lotto Soudal
128 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal
129 Igor Merino Kortazar (Spa) Burgos BH
130 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky
131 Serge Pauwels (Bel) Dimension Data
132 Paul Martens (Ger) LottoNL-Jumbo
133 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky
134 Enrique Sanz Unzue (Spa) Euskadi Basque Country
135 Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team
136 Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe
137 Rúben Guerreiro (Por) Trek-Segafredo
138 Damien Howson (Aus) Mitchelton-Scott                   19:57
139 Bert-Jan Lindeman (Ned) LottoNL-Jumbo
140 Gregor Mühlberger (Aut) Bora-Hansgrohe
141 Michael Gogl (Aut) Trek-Segafredo
142 Benoit Vaugrenard (Fra) Groupama-FDJ
143 Hugh Carthy (GBr) EF Education First-Drapac
144 Moreno Moser (Ita) Astana Pro Team                     22:05
145 Bruno Armirail (Fra) Groupama-FDJ                      23:15

Klasyfikacja generalna po 5. etapie:

  1 Primoz Roglic (Slo) LottoNL-Jumbo                   17:12:53
  2 Mikel Landa (Spa) Movistar Team                        01:57
  3 Ion Izagirre (Spa) Bahrain-Merida                      02:13
  4 Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors             02:55
  5 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo                     03:06
  6 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe                  03:21
  7 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team                     03:30
  8 Nairo Quintana (Col) Movistar Team                     03:41
  9 David De La Cruz (Spa) Team Sky                        03:49
 10 Rigoberto Uran (Col) EF Education First-Drapac         03:57
 11 Jack Haig (Aus) Mitchelton-Scott                       04:02
 12 Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors                      04:35
 13 Jose Herrada (Spa) Cofidis                             05:25
 14 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe                    05:30
 15 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates                      05:45
 16 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team                      06:01
 17 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale                   06:24
 18 Omar Fraile (Spa) Astana Pro Team                      07:05
 19 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin                    07:14
 20 Igor Anton (Spa) Dimension Data                        07:16
 21 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal                     07:21
 22 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team                    07:24
 23 Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors                   07:31
 24 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale               08:03
 25 Rudy Molard (Fra) Groupama-FDJ                         08:05
 26 Eduard Prades Reverter (Spa) Euskadi Basque Countr     08:09
 27 Bjorg Lambrecht (Bel) Lotto Soudal                     08:36
 28 Hermann Pernsteiner (Aut) Bahrain-Merida               08:55
 29 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi Basque Coun     09:10
 30 Alex Aranburu Deba (Spa) Caja Rural-Seguros RGA        09:55
 31 Michael Woods (Can) EF Education First-Drapac          10:44
 32 Robert Kiserlovski (Cro) Katusha-Alpecin               10:58
 33 Mikel Bizkarra Etxegibel (Spa) Euskadi Basque Coun     11:02
 34 Carlos Betancur (Col) Movistar Team                    11:35
 35 Tsgabu Grmay (Eth) Trek-Segafredo                      11:42
 36 Nicolas Edet (Fra) Cofidis                             11:43
 37 Carlos Verona (Spa) Mitchelton-Scott                   12:30
 38 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural-Seguros RG     12:58
 39 Nathan Brown (USA) EF Education First-Drapac           13:10
 40 Jesus Herrada (Spa) Cofidis                            13:37
 41 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates                     13:39
 42 Oscar Cabedo Carda (Spa) Burgos BH                     13:56
 43 Amanuel Ghebreigzabhier (Eri) Dimension Data           15:38
 44 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb                     15:48
 45 Toms Skujins (Lat) Trek-Segafredo                      16:25
 46 Valentin Madouas (Fra) Groupama-FDJ                    16:27
 47 Jan Bakelants (Bel) AG2R La Mondiale                   17:11
 48 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis                 17:55
 49 José Joaquin Rojas (Spa) Movistar Team                 18:05
 50 Jonathan Castroviejo (Spa) Team Sky                    18:15
 51 Mark Padun (Ukr) Bahrain-Merida
 52 Jay McCarthy (Aus) Bora-Hansgrohe                      18:43
 53 Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale                   19:52
 54 Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis                    20:17
 55 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team             20:28
 56 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal                  20:33
 57 Gorka Izagirre (Spa) Bahrain-Merida                    20:53
 58 Maurits Lammertink (Ned) Katusha-Alpecin               21:27
 59 Jordi Simon Casulleras (Spa) Burgos BH                 21:41
 60 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal                      22:21
 61 Simon Spilak (Slo) Katusha-Alpecin                     22:39
 62 Julen Amezqueta Moreno (Spa) Caja Rural-Seguros RG     22:54
 63 Hugh Carthy (GBr) EF Education First-Drapac            23:44
 64 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                     23:51
 65 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates                   24:08
 66 Jai Hindley (Aus) Team Sunweb                          24:35
 67 Serge Pauwels (Bel) Dimension Data                     24:46
 68 Luis Guillermo Mas Bonet (Spa) Caja Rural-Seguros      24:51
 69 Jesus Ezquerra Muela (Spa) Burgos BH                   25:16
 70 Neilson Powless (USA) LottoNL-Jumbo                    26:11
 71 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky                         26:28
 72 Rafael Valls Ferri (Spa) Movistar Team                 27:14
 73 Léo Vincent (Fra) Groupama-FDJ                         27:16
 74 Anass Ait El Abdia (Mar) UAE Team Emirates             27:25
 75 Felix Grossschartner (Aut) Bora-Hansgrohe              28:04
 76 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale                   28:31
 77 Alex Howes (USA) EF Education First-Drapac             29:23
 78 Ian Boswell (USA) Katusha-Alpecin                      29:41
 79 Lucas Hamilton (Aus) Mitchelton-Scott                  31:08
 80 Winner Anacona (Col) Movistar Team                     31:11
 81 Rob Power (Aus) Mitchelton-Scott                       31:39
 82 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team                      31:45
 83 Floris De Tier (Bel) LottoNL-Jumbo                     31:53
 84 Tom-Jelte Slagter (Ned) Dimension Data                 32:02
 85 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky                      32:13
 86 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale                    32:36
 87 Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates          32:49
 88 Enrico Battaglin (Ita) LottoNL-Jumbo                   33:14
 89 Laurens ten Dam (Ned) Team Sunweb                      33:15
 90 Pablo Torres Muino (Spa) Burgos BH                     33:28
 91 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal                        33:35
 92 Simon Gerrans (Aus) BMC Racing Team                    33:46
 93 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal                     33:57
 94 Benjamin King (USA) Dimension Data                     34:45
 95 Christopher Juul Jensen (Den) Mitchelton-Scott         34:58
 96 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky                      35:00
 97 Steff Cras (Bel) Katusha-Alpecin                       35:03
 98 Rúben Guerreiro (Por) Trek-Segafredo
 99 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo                     35:14
100 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb                  35:26
101 David Lopez Garcia (Spa) Team Sky                      35:28
102 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida                 35:33
103 Victor De La Parte (Spa) Movistar Team                 36:02
104 Gregor Mühlberger (Aut) Bora-Hansgrohe                 36:42
105 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates                   36:59
106 Lawson Craddock (USA) EF Education First-Drapac        37:05
107 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team                   37:43
108 Stephen Cummings (GBr) Dimension Data                  38:10
109 Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors                  38:28
110 Michael Albasini (Swi) Mitchelton-Scott                38:37
111 Cyril Gautier (Fra) AG2R La Mondiale                   40:09
112 Benoit Vaugrenard (Fra) Groupama-FDJ                   40:28
113 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team                    40:37
114 Daniel Teklehaimanot (Eri) Cofidis                     40:41
115 Igor Merino Kortazar (Spa) Burgos BH                   41:06
116 Jonathan Lastra Martinez (Spa) Caja Rural-Seguros      42:42
117 Willie Smit (RSA) Katusha-Alpecin                      42:59
118 Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors                   43:01
119 Ibai Salas Zorrozua (Spa) Burgos BH                    43:05
120 Richie Porte (Aus) BMC Racing Team                     43:26
121 Chad Haga (USA) Team Sunweb                            43:55
122 Remy Mertz (Bel) Lotto Soudal                          44:20
123 James Knox (GBr) Quick-Step Floors                     44:27
124 Brendan Canty (Aus) EF Education First-Drapac          44:40
125 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe                  44:50
126 Bert-Jan Lindeman (Ned) LottoNL-Jumbo                  45:22
127 Aritz Bagues Kalparsoro (Spa) Euskadi Basque Count     45:42
128 Jon Irisarri Rincon (Spa) Caja Rural-Seguros RGA       45:59
129 Damien Howson (Aus) Mitchelton-Scott                   46:05
130 Matteo Bono (Ita) UAE Team Emirates                    46:12
131 Enrique Sanz Unzue (Spa) Euskadi Basque Country        46:14
132 Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team                46:47
133 Anthony Perez (Fra) Cofidis                            47:08
134 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida                   47:16
135 Paul Martens (Ger) LottoNL-Jumbo                       50:56
136 Sepp Kuss (USA) LottoNL-Jumbo                          51:20
137 Romain Seigle (Fra) Groupama-FDJ                       51:30
138 Michael Gogl (Aut) Trek-Segafredo                      51:39
139 Lachlan Morton (Aus) Dimension Data                    53:59
140 Nelson Andres Soto Martinez (Col) Caja Rural-Segur     57:44
141 Bruno Armirail (Fra) Groupama-FDJ                      59:09
142 Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team               59:24
143 Fernando Barcelo Aragon (Spa) Euskadi Basque Count     59:42
144 Moreno Moser (Ita) Astana Pro Team                     59:51
145 Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe              01:02:01

TomAsz

Kontakt: tomasz@rowery.org

Recent Posts

Możliwe niemożliwe. 21-letni Tadej Pogacar zwycięzcą Tour de France

Tadej Pogacar wygrał Tour de France w wieku 21 lat. Trudno oceniać go wedle znanych kategorii. Być może potrzebne są…

20 września 2020, 21:47

Tour de France 2020. Sam Bennett w krainie sprinterskich marzeń

Paryż ma nowego króla, zielona koszulka ma nowego właściciela. Sam Bennett sięgnął po drugie etapowe zwycięstwo na tegorocznym Tour de…

20 września 2020, 20:21

Tour de France 2020: etap 21. Bennett w Paryżu, Pogacar w blasku zwycięstwa

Słoweniec Tadej Pogacar został zwycięzcą 107. wyścigu Tour de France. Ostatni etap na Polach Elizejskich w Paryżu wygrał Sam Bennett.

20 września 2020, 19:09

MŚ Imola 2020. Alaphilippe dla Francji, Valverde dla Hiszpanii

Julian Alaphilippe poprowadzi kadrę narodową Francji wyścigu ze startu wspólnego podczas Mistrzostw Świata w Kolarstwie Szosowym w Imoli.

20 września 2020, 18:16

Rafał Majka w UAE Team Emirates?

„La Gazzetta dello Sport” informuje, że Rafał Majka w przyszłym sezonie może trafić do UAE Team Emirates, zespołu zwycięzcy Tour…

20 września 2020, 17:36

Małopolski Wyścig Górski 2020: etap 3. Træen na Przehybie, Řepa w generalce

Małopolski Wyścig Górski. Torstein Træen wygrał na Przehybie trzeci etap, a drugi Vojtěch Řepa triumfował w klasyfikacji generalnej.

20 września 2020, 14:29