Settimana Coppi e Bartali 2018: etap 2. Sukces Bauke Mollemy

Bauke Mollema (Trek-Segafredo) wygrał drugi odcinek wyścigu poświęconego pamięci ikon włoskiego kolarstwa - Fausto Coppiego i Gino Bartalego.

Holender na ostatnich metrach górskiej trasy pokonał Diego Rose (Team Sky) oraz Giulio Ciccone (Bardiani CSF).

Dla Mollemy to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, a dla ekipy Trek-Segafredo już ósme.

Nowym liderem wyścigu został Rosa. Peleton wyścigu Coppi e Bartali ma do pokonania jeszcze dwa etapy - jutrzejszy, 171 kilometrowy po płaskim oraz niedzielną czasówkę o długości niecałych 13 kilometrów.

Wyniki 2. etapu Settimana Internazionale Coppi e Bartali 2018(2.1), Riccione - Sogliano al Rubicone (130 km):

  1 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo                   3:36:23
  2 Diego Rosa (Ita) Team Sky                              00:02
  3 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF                      00:03
  4 Guillaume Martin (Fra) Wanty-Groupe Gobert
  5 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team
  6 Koen Bouwman (Ned) LottoNL-Jumbo                       00:11
  7 Ivan Sosa (Col) Androni Giocattoli-Sidermec            00:13
  8 Lucas Hamilton (Aus) Mitchelton-Scott                  00:33
  9 Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec     00:55
 10 Neilson Powless (USA) LottoNL-Jumbo
 11 Alex Aranburu Deba (Spa) Caja Rural                    01:00
 12 Remy Di Gregorio (Fra) Delko Marseille
 13 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec       01:02
 14 Pavel Sivakov (Rus) Team Sky
 15 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom-Rusvelo
 16 Christopher Juul Jensen (Den) Mitchelton-Scott         01:08
 17 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team                  01:10
 18 Victor De La Parte (Spa) Movistar Team                 01:11
 19 Edward Dunbar (Irl) Aqua Blue Sport                    01:14
 20 Enrico Battaglin (Ita) LottoNL-Jumbo                   01:16
 21 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia
 22 Jonathan Lastra Martinez (Spa) Caja Rural              01:19
 23 Marc Barnardinet (Ita) Amore & Vita-Prodir             01:20
 24 Thomas Degand (Bel) Wanty-Groupe Gobert
 25 Lawson Craddock (USA) EF Education First-Drapac        01:22
 26 Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport
 27 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia      01:24
 28 Artem Nych (Rus) Gazprom-Rusvelo                       01:25
 29 Amaro Antunes (Por) CCC Sprandi Polkowice              01:28
 30 Julen Amezqueta Moreno (Spa) Caja Rural                01:29
 31 Mauro Finetto (Ita) Delko Marseille                    03:15
 32 Manuel Senni (Ita) Bardiani CSF                        03:23
 33 Dimitri Peyskens (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic
 34 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF                    03:28
 35 Paolo Toti (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega
 36 Julien Mortier (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic
 37 Maxime Bouet (Fra) Fortuneo-Samsic
 38 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF
 39 Romain Hardy (Fra) Fortuneo-Samsic
 40 Edoardo Zardini (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia
 41 Odd Christian Eiking (Nor) Wanty-Groupe Gobert         03:32
 42 Carlos Betancur (Col) Movistar Team
 43 Ivan Santaromita (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa O     03:35
 44 Brendan Canty (Aus) EF Education First-Drapac
 45 Lawrence Warbasse (USA) Aqua Blue Sport
 46 Damiano Cunego (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovi     03:42
 47 Rafael Valls Ferri (Spa) Movistar Team                 03:45
 48 Alberto Amici (Ita) Biesse Carrera Gavardo             04:06
 49 Marco Minnaard (Ned) Wanty-Groupe Gobert               04:38
 50 Nicola Bagioli (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
 51 German Nicolas Tivani Perez (Arg) Trevigiani Phonix
 52 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi Polkowice
 53 Danilo Celano (Ita) Caja Rural                         04:44
 54 Hayden McCormick (NZl) One Pro Cycling
 55 Xandro Meurisse (Bel) Wanty-Groupe Gobert
 56 Simone Ponzi (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini     05:32
 57 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy
 58 Jon Irisarri Rincon (Spa) Caja Rural                   05:34
 59 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli-Siderme     05:48
 60 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
 61 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom-Rusvelo                   07:24
 62 Fabien Doubey (Fra) Wanty-Groupe Gobert                09:04
 63 Nicola Conci (Ita) Trek-Segafredo
 64 Iuri Filosi (Ita) Delko Marseille                      09:15
 65 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo                     09:57
 66 Nicola Gaffurini (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega
 67 Enrico Logica (Ita) Biesse Carrera Gavardo
 68 Enrico Salvador (Ita) Biesse Carrera Gavardo
 69 Awet Andemeskel (Eri) Israel Cycling Academy
 70 Nikolay Mihaylov (Bul) Delko Marseille
 71 Andrea Vendrame (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
 72 Federico Zurlo (Ita) Mstina Focus                      12:58
 73 Michele Gazzarra (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega        14:30
 74 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF
 75 Antoine Warnier (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic
 76 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF
 77 Michael Albasini (Swi) Mitchelton-Scott
 78 Rafael Reis (Por) Caja Rural
 79 Michał Paluta (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 80 Tyler Williams (USA) Israel Cycling Academy
 81 Delio Fernandez Cruz (Spa) Delko Marseille
 82 Calvin Watson (Aus) Aqua Blue Sport
 83 Arnaud Gerard (Fra) Fortuneo-Samsic
 84 Patryk Stosz (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 85 Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia
 86 Leonardo Basso (Ita) Team Sky
 87 Joan Bou Company (Spa) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
 88 Kim Magnusson (Swe) EF Education First-Drapac
 89 Paul Martens (Ger) LottoNL-Jumbo
 90 Alessandro Fedeli (Ita) Trevigiani Phonix-Hemus 1896
 91 Logan Owen (USA) EF Education First-Drapac             14:44
 92 William Clarke (Aus) EF Education First-Drapac
 93 Luke Rowe (GBr) Team Sky
 94 Jonathan Dibben (GBr) Team Sky
 95 Karol Domagalski (Pol) One Pro Cycling
 96 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty-Groupe Gobert
 97 Sepp Kuss (USA) LottoNL-Jumbo
 98 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Israel Cycling Academy
 99 James Oram (NZl) One Pro Cycling
100 Pascal Eenkhoorn (Ned) LottoNL-Jumbo
101 Brice Feillu (Fra) Fortuneo-Samsic
102 Michel Kreder (Ned) Aqua Blue Sport
103 Fabio Mazzucco (Ita) Trevigiani Phonix-Hemus 1896      17:21
104 Thomas Deruette (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic     17:23
105 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo
106 Evgeny Kobernyak (Rus) Gazprom-Rusvelo
107 Mirko Trosino (Ita) Amore & Vita-Prodir
108 Floryan Arnoult (Fra) Trevigiani Phonix-Hemus 1896
109 Gregory Daniel (USA) Trek-Segafredo
110 Christopher Lawless (GBr) Team Sky
111 Omer Goldshtein (Isr) Israel Cycling Academy
112 Colin Chris Stüssi (Swi) Amore & Vita-Prodir
113 Peter Williams (GBr) One Pro Cycling
114 Antonio Zullo (Ita) Amore & Vita-Prodir
115 Marco Coledan (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia
116 Daan Olivier (Ned) LottoNL-Jumbo
117 Sébastien Delfosse (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic
118 Igor Boev (Rus) Gazprom-Rusvelo
119 Nikolai Cherkasov (Rus) Gazprom-Rusvelo
120 Dayer Quintana (Col) Movistar Team
121 Jonas Koch (Ger) CCC Sprandi Polkowice                 17:33
122 Nelson Andres Soto Martinez (Col) Caja Rural
123 Luis Lemus (Mex) Israel Cycling Academy                17:34
124 Jaime Castrillo (Spa) Movistar Team                    17:35
125 Kamil Gradek (Pol) CCC Sprandi Polkowice
126 Ludovic Robeet (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic
127 Mateusz Taciak (Pol) CCC Sprandi Polkowice
128 Christofer Jurado Lopez (Pan) Trevigiani Phonix-Hemus 1896
129 Daniel Pearson (GBr) Aqua Blue Sport
130 Juan Jose Lobato (Spa) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
131 Riccardo Stacchiotti (Ita) Mstina Focus                17:42
132 Marco Maronese (Ita) Bardiani CSF
133 Sam Bewley (NZl) Mitchelton-Scott                      17:46
134 Alex Frame (NZl) Trek-Segafredo
135 Marco Canola (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
136 Casper Pedersen (Den) Aqua Blue Sport                  27:08
137 Davide Gabburo (Ita) Amore & Vita-Prodir
138 Romain Le Roux (Fra) Fortuneo-Samsic
139 Maris Bogdanovic (Lat) Amore & Vita-Prodir
140 Iltjan Nika (Alb) Amore & Vita-Prodir
141 Vlad-Nicolae Dobre (Rom) Mstina Focus
142 Manuel Pe?alver Aniorte (Spa) Trevigiani Phonix-Hemus 1896
143 Thomas Baylis (GBr) One Pro Cycling
144 Javier Moreno Bazan (Spa) Delko Marseille
145 Sondre Enger (Nor) Israel Cycling Academy
146 Emils Liepins (Lat) One Pro Cycling
147 Jake Kelly (GBr) One Pro Cycling
148 Niccolo' Salvietti (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega
149 Mattia Marcelli (Ita) Mstina Focus
150 Eugenio Alafaci (Ita) Trek-Segafredo
151 Nicolas Marini (Ita) Mstina Focus
152 Andrea Zanardini (Ita) Biesse Carrera Gavardo
153 Franklin Six (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic
154 Emil Dima (Rom) Mstina Focus                           27:15
155 Luca Colnaghi (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega
156 Svein Tuft (Can) Mitchelton-Scott
157 Attilio Viviani (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega         27:18
158 Michele Scartezzini (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega     27:19
159 Simone Ravanelli (Ita) Biesse Carrera Gavardo          27:23
160 Federico Orlandi (Ita) Biesse Carrera Gavardo
161 Michael Carbel (Den) Fortuneo-Samsic                   30:23
DNF Julian Cardona Tabares (Col) EF Education First-Drapac
DNF Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia
DNF Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
DNF Alexander Foliforov (Rus) Gazprom-Rusvelo
DNF Bram Welten (Ned) Fortuneo-Samsic
DNF Nicolo Gozzi (Ita) Biesse Carrera Gavardo
DNF Adrian Enrique Vargas (Col) Trevigiani Phonix-Hemus 1896

Klasyfikacja generalna po 2. etapie:

  1 Diego Rosa (Ita) Team Sky                            6:04:53
  2 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo                     00:07
  3 Koen Bouwman (Ned) LottoNL-Jumbo                       00:26
  4 Ivan Sosa (Col) Androni Giocattoli-Sidermec            00:33
  5 Lawson Craddock (USA) EF Education First-Drapac        00:36
  6 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team                    00:38
  7 Lucas Hamilton (Aus) Mitchelton-Scott                  00:47
  8 Guillaume Martin (Fra) Wanty-Groupe Gobert             00:50
  9 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF                      00:51
 10 Neilson Powless (USA) LottoNL-Jumbo                    01:10
 11 Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec     01:13
 12 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec       01:22
 13 Christopher Juul Jensen (Den) Mitchelton-Scott
 14 Pavel Sivakov (Rus) Team Sky                           01:26
 15 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom-Rusvelo                  01:30
 16 Enrico Battaglin (Ita) LottoNL-Jumbo                   01:31
 17 Amaro Antunes (Por) CCC Sprandi Polkowice              01:42
 18 Remy Di Gregorio (Fra) Delko Marseille                 01:45
 19 Victor De La Parte (Spa) Movistar Team                 01:46
 20 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia        01:50
 21 Artem Nych (Rus) Gazprom-Rusvelo                       01:53
 22 Edward Dunbar (Irl) Aqua Blue Sport
 23 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia      01:58
 24 Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport                   02:01
 25 Thomas Degand (Bel) Wanty-Groupe Gobert                02:07
 26 Jonathan Lastra Martinez (Spa) Caja Rural              02:16
 27 Alex Aranburu Deba (Spa) Caja Rural                    02:17
 28 Julen Amezqueta Moreno (Spa) Caja Rural                02:26
 29 Marc Barnardinet (Ita) Amore & Vita-Prodir             02:36
 30 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team                  02:37
 31 Brendan Canty (Aus) EF Education First-Drapac          04:00
 32 Mauro Finetto (Ita) Delko Marseille
 33 Edoardo Zardini (Ita) Wilier Triestina-Selle Itali     04:02
 34 Carlos Betancur (Col) Movistar Team                    04:07
 35 Ivan Santaromita (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa O     04:08
 36 Dimitri Peyskens (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic
 37 Julien Mortier (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic      04:13
 38 Lawrence Warbasse (USA) Aqua Blue Sport                04:14
 39 Paolo Toti (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega
 40 Manuel Senni (Ita) Bardiani CSF                        04:15
 41 Romain Hardy (Fra) Fortuneo-Samsic                     04:19
 42 Maxime Bouet (Fra) Fortuneo-Samsic
 43 Odd Christian Eiking (Nor) Wanty-Groupe Gobert
 44 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                        04:20
 45 Rafael Valls Ferri (Spa) Movistar Team
 46 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi Polkowice                04:52
 47 Nicola Bagioli (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovi     05:11
 48 Alberto Amici (Ita) Biesse Carrera Gavardo             05:19
 49 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF                    05:20
 50 German Nicolas Tivani Perez (Arg) Trevigiani Phoni     05:21
 51 Xandro Meurisse (Bel) Wanty-Groupe Gobert              05:31
 52 Danilo Celano (Ita) Caja Rural                         05:41
 53 Marco Minnaard (Ned) Wanty-Groupe Gobert               06:00
 54 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli-Siderme     06:16
 55 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec      06:18
 56 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy                   06:39
 57 Simone Ponzi (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini     07:47
 58 Jon Irisarri Rincon (Spa) Caja Rural                   07:53
 59 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom-Rusvelo                   08:56
 60 Nicola Conci (Ita) Trek-Segafredo                      09:21
 61 Fabien Doubey (Fra) Wanty-Groupe Gobert                09:51
 62 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo                     10:14
 63 Damiano Cunego (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovi     10:34
 64 Nikolay Mihaylov (Bul) Delko Marseille                 10:42
 65 Nicola Gaffurini (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega        10:43
 66 Andrea Vendrame (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec      10:53
 67 Enrico Logica (Ita) Biesse Carrera Gavardo             11:10
 68 Enrico Salvador (Ita) Biesse Carrera Gavardo           13:24
 69 Hayden McCormick (NZl) One Pro Cycling                 13:41
 70 Pascal Eenkhoorn (Ned) LottoNL-Jumbo                   13:46
 71 Federico Zurlo (Ita) Mstina Focus                      14:41
 72 Paul Martens (Ger) LottoNL-Jumbo                       14:45
 73 Jonathan Dibben (GBr) Team Sky                         14:48
 74 Luke Rowe (GBr) Team Sky
 75 Kim Magnusson (Swe) EF Education First-Drapac          14:55
 76 Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia       15:04
 77 Logan Owen (USA) EF Education First-Drapac             15:09
 78 Alessandro Fedeli (Ita) Trevigiani Phonix-Hemus 18     15:13
 79 Delio Fernandez Cruz (Spa) Delko Marseille             15:15
 80 Antoine Warnier (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic
 81 Michele Gazzarra (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega        15:16
 82 Arnaud Gerard (Fra) Fortuneo-Samsic                    15:21
 83 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF                       15:22
 84 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF
 85 Michel Kreder (Ned) Aqua Blue Sport                    15:23
 86 James Oram (NZl) One Pro Cycling                       15:27
 87 Karol Domagalski (Pol) One Pro Cycling
 88 Rafael Reis (Por) Caja Rural
 89 William Clarke (Aus) EF Education First-Drapac         15:31
 90 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty-Groupe Gobert
 91 Brice Feillu (Fra) Fortuneo-Samsic                     15:35
 92 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Israel Cyclin     15:51
 93 Patryk Stosz (Pol) CCC Sprandi Polkowice               16:15
 94 Michael Albasini (Swi) Mitchelton-Scott                16:25
 95 Michał Paluta (Pol) CCC Sprandi Polkowice              16:36
 96 Sepp Kuss (USA) LottoNL-Jumbo                          16:51
 97 Iuri Filosi (Ita) Delko Marseille                      16:58
 98 Leonardo Basso (Ita) Team Sky                          16:59
 99 Joan Bou Company (Spa) Nippo-Vini Fantini-Europa O     17:09
100 Christopher Lawless (GBr) Team Sky                     17:27
101 Jonas Koch (Ger) CCC Sprandi Polkowice                 17:47
102 Kamil Gradek (Pol) CCC Sprandi Polkowice               17:49
103 Igor Boev (Rus) Gazprom-Rusvelo                        17:51
104 Nikolai Cherkasov (Rus) Gazprom-Rusvelo
105 Fabio Mazzucco (Ita) Trevigiani Phonix-Hemus 1896      18:04
106 Juan Jose Lobato (Spa) Nippo-Vini Fantini-Europa O     18:08
107 Thomas Deruette (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic
108 Sébastien Delfosse (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic
109 Christofer Jurado Lopez (Pan) Trevigiani Phonix-He     18:18
110 Marco Canola (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini     18:19
111 Omer Goldshtein (Isr) Israel Cycling Academy           18:30
112 Marco Maronese (Ita) Bardiani CSF                      18:34
113 Colin Chris Stüssi (Swi) Amore & Vita-Prodir           18:39
114 Ludovic Robeet (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic      18:48
115 Daan Olivier (Ned) LottoNL-Jumbo                       18:54
116 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo                    19:13
117 Dayer Quintana (Col) Movistar Team                     19:18
118 Riccardo Stacchiotti (Ita) Mstina Focus                19:25
119 Awet Andemeskel (Eri) Israel Cycling Academy           19:41
120 Evgeny Kobernyak (Rus) Gazprom-Rusvelo                 19:56
121 Gregory Daniel (USA) Trek-Segafredo                    20:02
122 Alex Frame (NZl) Trek-Segafredo                        20:11
123 Daniel Pearson (GBr) Aqua Blue Sport                   21:20
124 Tyler Williams (USA) Israel Cycling Academy            22:21
125 Calvin Watson (Aus) Aqua Blue Sport                    22:29
126 Marco Coledan (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia      24:16
127 Sam Bewley (NZl) Mitchelton-Scott                      24:19
128 Jaime Castrillo (Spa) Movistar Team                    24:40
129 Nelson Andres Soto Martinez (Col) Caja Rural           24:49
130 Mirko Trosino (Ita) Amore & Vita-Prodir                24:58
131 Antonio Zullo (Ita) Amore & Vita-Prodir                25:55
132 Floryan Arnoult (Fra) Trevigiani Phonix-Hemus 1896
133 Mateusz Taciak (Pol) CCC Sprandi Polkowice             26:00
134 Peter Williams (GBr) One Pro Cycling                   26:20
135 Luis Lemus (Mex) Israel Cycling Academy                26:47
136 Casper Pedersen (Den) Aqua Blue Sport                  27:47
137 Javier Moreno Bazan (Spa) Delko Marseille              27:53
138 Niccolo' Salvietti (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega      27:54
139 Luca Colnaghi (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega           29:23
140 Emil Dima (Rom) Mstina Focus                           29:34
141 Svein Tuft (Can) Mitchelton-Scott                      33:48
142 Thomas Baylis (GBr) One Pro Cycling                    34:10
143 Jake Kelly (GBr) One Pro Cycling
144 Michele Scartezzini (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega     34:27
145 Sondre Enger (Nor) Israel Cycling Academy              34:34
146 Franklin Six (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic        34:40
147 Davide Gabburo (Ita) Amore & Vita-Prodir               34:43
148 Simone Ravanelli (Ita) Biesse Carrera Gavardo          34:55
149 Mattia Marcelli (Ita) Mstina Focus                     35:10
150 Andrea Zanardini (Ita) Biesse Carrera Gavardo          35:17
151 Nicolas Marini (Ita) Mstina Focus                      35:30
152 Iltjan Nika (Alb) Amore & Vita-Prodir                  35:40
153 Maris Bogdanovic (Lat) Amore & Vita-Prodir
154 Manuel Pe?alver Aniorte (Spa) Trevigiani Phonix
155 Emils Liepins (Lat) One Pro Cycling                    35:42
156 Attilio Viviani (Ita) Sangemini-Mg. K Vis-Vega         35:45
157 Eugenio Alafaci (Ita) Trek-Segafredo                   35:52
158 Vlad-Nicolae Dobre (Rom) Mstina Focus                  36:35
159 Federico Orlandi (Ita) Biesse Carrera Gavardo          36:39
160 Romain Le Roux (Fra) Fortuneo-Samsic                   38:37
161 Michael Carbel (Den) Fortuneo-Samsic                   38:43

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: