Tirreno-Adriatico 2018: etap 5. Sukces Adama Yatesa, Michał Kwiatkowski wychodzi na prowadzenie

Adam Yates

Adam Yates (Mitchelton-Scott) triumfował na czwartym etapie wyścigu Tirreno-Adriatico, zakończonym krótkim podjazdem w Filottrano.

Brytyjczyk po ataku w samej końcówce finiszował 7 sekund przed grupą przyprowadzoną przez mistrza świata Petera Sagana (Bora-hansgrohe) i Michała Kwiatkowskiego (Team Sky). Polak objął prowadzenie w wyścigu.

Piąty odcinek "wyścigu dwóch mórz" (178 km) złożył hołd Michele Scarponiemu, prowadząc do rodzinnej miejscowości tragicznie zmarłego przed niespełna rokiem kolarza. Trasa etapu została usiana krótkimi, stromymi wzniesieniami, w tym trzy razy nieregularnym Muro di Filottrano, którego nachylenie na 800 metrach wynosiło 11,8% (maks. 16%).

Do akcji dnia zgłosili się Dario Cataldo (Astana), Igor Boeve (Gazprom-Rusvelo), Kristijan Koren (Bahrain-Merida), Steve Morabito (Groupama-FDJ) i Iljo Keisse (Quick-Step Floors). Peleton prowadzony przez BMC Racing odpuścił piątkę na 6 minut.

Po pierwszym zaliczeniu Muro di Filottrano, 35 kilometrów przed metą, różnica stopniała do półtorej minuty. Po powtórce na czele ostał się Cataldo, doścignięty 11 kilometrów przed kreską.

Końcowe 4,5 kilometra składało się z Muro di Filottrano, krótkiego zjazdu i 1,5 kilometra pod górę (ostatnie 1000 m przy nachyleniu 5,2%, maks. 10%). Peleton dojechał tam na wielkiej szybkości, gdyż ekipy walczyły o jak najlepsze ustawienie swoich liderów przed stromą ścianką. Kłopoty miał Chris Froome (Team Sky), którego zatrzymał defekt.

Na Filottrano oderwał się Adam Yates. Kolarz Mitchelton-Scott zaczął zdobywać teren nad grupą prowadzoną przez Rafała Majkę i Davide Formolo (obaj Bora-hansgrohe), pracujących na Sagana.

Yates ostatni kilometr rozpoczął z przewagą 20 sekund. Kontrował Alexey Lutsenko (Astana), ale Kazach z siłami przeliczył się.

Brytyjczyk spokojnie dowiózł prowadzenie do mety, gdyż w grupie zabrakło mocnego silnika. Drugi linię mety minął Sagan, a tuż za Słowakiem Kwiatkowski, który dzięki 4 sekundom bonifikaty objął prowadzenie w wyścigu.

Wyniki 5. etapu Tirreno-Adriatico 2018 (2.WT), Castelraimondo - Filottrano (178 km):

  1 Adam Yates (GBr) Mitchelton-Scott                    4:16:35
  2 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe                       00:07
  3 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky
  4 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal
  5 Rigoberto Uran (Col) EF Education First-Drapac
  6 Geraint Thomas (GBr) Team Sky
  7 Mikel Landa (Spa) Movistar Team
  8 Jaime Roson (Spa) Movistar Team
  9 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale
 10 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team
 11 Davide Formolo (Ita) Bora-Hansgrohe
 12 George Bennett (NZl) LottoNL-Jumbo                     00:12
 13 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team
 14 Domenico Pozzovivo (Ita) Bahrain-Merida                00:15
 15 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin
 16 Sep Vanmarcke (Bel) EF Education First-Drapac
 17 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida                   00:23
 18 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team                00:25
 19 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom-Rusvelo                  00:38
 20 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates
 21 Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates
 22 Daryl Impey (RSA) Mitchelton-Scott
 23 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates
 24 Louis Meintjes (RSA) Dimension Data
 25 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo
 26 Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin
 27 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama-FDJ
 28 Marco Canola (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
 29 Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors
 30 Davide Villella (Ita) Astana Pro Team                  00:44
 31 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team
 32 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe                       00:50
 33 Daniel Oss (Ita) Bora-Hansgrohe                        01:06
 34 Edoardo Zardini (Ita) Wilier Triestina-Selle Itali     01:11
 35 Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors
 36 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data
 37 Scott Thwaites (GBr) Dimension Data
 38 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo
 39 Ivan Santaromita (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
 40 Simon Spilak (Slo) Katusha-Alpecin
 41 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal                  01:16
 42 Julien Vermote (Bel) Dimension Data                    01:19
 43 Mathias Frank (Swi) AG2R La Mondiale
 44 Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain-Merida               01:54
 45 Davide Cimolai (Ita) Groupama-FDJ
 46 Jens Keukeleire (Bel) Lotto Soudal
 47 Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors
 48 Simone Ponzi (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
 49 Simon Clarke (Aus) EF Education First-Drapac
 59 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team                    04:38
 60 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida                 05:16
 61 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team
 62 Michael Hepburn (Aus) Mitchelton-Scott                 05:27
 63 Luke Durbridge (Aus) Mitchelton-Scott
 64 Victor Campenaerts (Bel) Lotto Soudal                  07:03
 65 Andrey Grivko (Ukr) Astana Pro Team                    07:48
 66 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy
 67 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky                         07:51
 68 Gianni Moscon (Ita) Team Sky
 69 August Jensen (Nor) Israel Cycling Academy             07:54
 70 Antoine Duchesne (Can) Groupama-FDJ                    07:58
 71 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team                     08:05
 72 Alberto Bettiol (Ita) BMC Racing Team
 73 Chris Froome (GBr) Team Sky
 74 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team                    09:00
 75 Jos van Emden (Ned) LottoNL-Jumbo                      09:23
 76 Clement Venturini (Fra) AG2R La Mondiale
 77 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida                   11:08
 78 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky
 79 Filippo Ganna (Ita) UAE Team Emirates
 80 Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates
 81 Luka Mezgec (Slo) Mitchelton-Scott
 82 Jonathan Castroviejo (Spa) Team Sky
 83 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal
 84 Gijs Van Hoecke (Bel) LottoNL-Jumbo
 85 Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal
 86 Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo
 87 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates                  12:49
 88 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team
 89 Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors
 90 Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors
 91 Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors
 92 Daniele Bennati (Ita) Movistar Team
 93 Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy               14:20
 94 Nathan Haas (Aus) Katusha-Alpecin
 95 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale
 96 Patrick Bevin (NZl) BMC Racing Team
 97 Eduard Grosu (Rom) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
 98 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal                   14:28
 99 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina-Selle Itali     15:51
100 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale
101 Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale
102 Aleksandr Vlasov (Rus) Gazprom-Rusvelo
103 Nicola Bagioli (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
104 Daniel Hoelgaard (Nor) Groupama-FDJ
105 Tom Van Asbroeck (Bel) EF Education First-Drapac
106 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia
107 Alex Dowsett (GBr) Katusha-Alpecin                     20:15
108 Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo
109 Nikolai Cherkasov (Rus) Gazprom-Rusvelo
110 Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo
111 Marco Coledan (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia
112 Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo
113 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team
114 Igor Boev (Rus) Gazprom-Rusvelo
115 Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin
116 Kristian Sbaragli (Ita) Israel Cycling Academy
117 Damiano Cunego (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
118 Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy
119 Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy
120 Marc Sarreau (Fra) Groupama-FDJ
121 Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia
122 Benoit Vaugrenard (Fra) Groupama-FDJ
123 Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia
124 Sacha Modolo (Ita) EF Education First-Drapac
125 Robert Wagner (Ger) LottoNL-Jumbo
126 Marcel Kittel (Ger) Katusha-Alpecin
127 Maarten Wynants (Bel) LottoNL-Jumbo
128 Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia
129 Stepan Kuriyanov (Rus) Gazprom-Rusvelo
130 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates
131 Chad Haga (USA) Team Sunweb
132 Artem Nych (Rus) Gazprom-Rusvelo
133 Danny van Poppel (Ned) LottoNL-Jumbo
134 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom-Rusvelo
135 Sho Hatsuyama (Jpn) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
136 Dennis van Winden (Ned) Israel Cycling Academy
137 Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors
138 Nikias Arndt (Ger) Team Sunweb
139 Lennard Kämna (Ger) Team Sunweb
140 Taylor Phinney (USA) EF Education First-Drapac
141 Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain-Merida
142 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe
143 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb
144 Leopold Konig (Cze) Bora-Hansgrohe
DNF Mark Renshaw (Aus) Dimension Data
DNF Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data
DNF Caleb Ewan (Aus) Mitchelton-Scott

Klasyfikacja generalna po 5. etapie:

  1 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky                   21:31:28
  2 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team                   00:03
  3 Mikel Landa (Spa) Movistar Team                        00:23
  4 Geraint Thomas (GBr) Team Sky                          00:29
  5 Rigoberto Uran (Col) EF Education First-Drapac         00:34
  6 Adam Yates (GBr) Mitchelton-Scott                      00:36
  7 Davide Formolo (Ita) Bora-Hansgrohe                    00:37
  8 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal                        00:39
  9 George Bennett (NZl) LottoNL-Jumbo                     00:41
 10 Jaime Roson (Spa) Movistar Team                        00:47
 11 Domenico Pozzovivo (Ita) Bahrain-Merida                00:52
 12 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale                   00:53
 13 Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates                      01:19
 14 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida                   01:20
 15 Louis Meintjes (RSA) Dimension Data                    02:24
 16 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team               02:42
 17 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team                  02:50
 18 Simon Spilak (Slo) Katusha-Alpecin                     03:26
 19 Ivan Santaromita (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa O     03:45
 20 Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors                    03:51
 21 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates                     04:01
 22 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team                04:19
 23 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin                   04:59
 24 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates                   05:55
 25 Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain-Merida               06:04
 26 Edoardo Zardini (Ita) Wilier Triestina-Selle Itali     06:21
 27 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom-Rusvelo                  07:05
 28 Primoz Roglic (Slo) LottoNL-Jumbo                      07:58
 29 Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors               07:59
 30 Steve Morabito (Swi) Groupama-FDJ                      08:02
 31 Chris Froome (GBr) Team Sky                            09:00
 32 Davide Villella (Ita) Astana Pro Team                  10:08
 33 Simon Clarke (Aus) EF Education First-Drapac           10:33
 34 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal                  11:59
 35 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo                     12:07
 36 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team                    13:01
 37 Mathias Frank (Swi) AG2R La Mondiale                   13:37
 38 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe                       13:40
 39 Julien Vermote (Bel) Dimension Data                    15:33
 40 Andrey Amador (CRc) Movistar Team                      16:37
 41 Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors                  17:38
 42 Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy               17:59
 43 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama-FDJ                  18:14
 44 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky                         18:15
 45 Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin                      18:16
 46 Gianni Moscon (Ita) Team Sky                           18:26
 47 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo                    18:53
 48 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe                       18:57
 49 Nathan Haas (Aus) Katusha-Alpecin                      19:04
 50 Daryl Impey (RSA) Mitchelton-Scott                     19:43
 51 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team                    19:48
 52 Luke Durbridge (Aus) Mitchelton-Scott                  19:50
 53 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team                    20:08
 54 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb                      20:22
 55 Jack Bauer (NZl) Mitchelton-Scott                      21:46
 56 Daniel Oss (Ita) Bora-Hansgrohe                        22:04
 57 Simone Ponzi (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini     22:57
 58 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida                 23:01
 59 Scott Thwaites (GBr) Dimension Data                    24:08
 60 Davide Cimolai (Ita) Groupama-FDJ                      24:29
 61 Jorge Arcas (Spa) Movistar Team                        25:51
 62 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team                    26:34
 63 Kristijan Koren (Slo) Bahrain-Merida                   26:46
 64 Andrey Grivko (Ukr) Astana Pro Team                    27:30
 65 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data              27:32
 66 Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe                  27:35
 67 Antoine Duchesne (Can) Groupama-FDJ                    27:38
 68 Marco Canola (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini     27:42
 69 Jens Keukeleire (Bel) Lotto Soudal                     27:51
 70 Aleksandr Vlasov (Rus) Gazprom-Rusvelo                 28:39
 71 Sep Vanmarcke (Bel) EF Education First-Drapac
 72 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia      29:03
 73 Michael Hepburn (Aus) Mitchelton-Scott                 29:05
 74 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal                   31:16
 75 Nikolai Cherkasov (Rus) Gazprom-Rusvelo                31:18
 76 Jos van Emden (Ned) LottoNL-Jumbo                      31:41
 77 Jonathan Castroviejo (Spa) Team Sky                    32:02
 78 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team                     32:28
 79 Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team                      32:56
 80 Gijs Van Hoecke (Bel) LottoNL-Jumbo                    33:55
 81 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates                  34:47
 82 Clement Venturini (Fra) AG2R La Mondiale               35:17
 83 Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors                  35:40
 84 Victor Campenaerts (Bel) Lotto Soudal                  35:41
 85 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy          36:04
 86 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida                   36:19
 87 Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal                        36:24
 88 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky                        36:44
 89 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal                    36:55
 90 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale                 36:56
 91 Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors               37:15
 92 Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates          38:10
 93 Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo                    38:40
 94 Luka Mezgec (Slo) Mitchelton-Scott                     39:22
 95 Alberto Bettiol (Ita) BMC Racing Team                  39:34
 96 Daniel Hoelgaard (Nor) Groupama-FDJ                    39:57
 97 Daniele Bennati (Ita) Movistar Team                    40:01
 98 Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale                40:23
 99 Lennard Kämna (Ger) Team Sunweb                        40:51
100 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom-Rusvelo              41:29
101 Nicola Bagioli (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovi     41:33
102 Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy           42:13
103 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina-Selle Itali     42:35
104 Patrick Bevin (NZl) BMC Racing Team                    42:47
105 Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors                    43:10
106 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale                    43:46
107 Leopold Konig (Cze) Bora-Hansgrohe                     43:56
108 Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors            44:15
109 Sacha Modolo (Ita) EF Education First-Drapac           44:46
110 August Jensen (Nor) Israel Cycling Academy             45:35
111 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team                      47:19
112 Tom Van Asbroeck (Bel) EF Education First-Drapac       47:28
113 Benoit Vaugrenard (Fra) Groupama-FDJ                   47:51
114 Danny van Poppel (Ned) LottoNL-Jumbo                   48:32
115 Dennis van Winden (Ned) Israel Cycling Academy         48:48
116 Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia       49:28
117 Chad Haga (USA) Team Sunweb                            50:01
118 Alex Dowsett (GBr) Katusha-Alpecin                     51:10
119 Sho Hatsuyama (Jpn) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovin     51:43
120 Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo                  51:48
121 Eduard Grosu (Rom) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini     52:01
122 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team                    52:02
123 Nikias Arndt (Ger) Team Sunweb                         52:40
124 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates                52:45
125 Artem Nych (Rus) Gazprom-Rusvelo                       52:51
126 Stepan Kuriyanov (Rus) Gazprom-Rusvelo                 53:03
127 Taylor Phinney (USA) EF Education First-Drapac         53:49
128 Damiano Cunego (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovi     54:10
129 Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy                 54:26
130 Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo                     54:29
131 Kristian Sbaragli (Ita) Israel Cycling Academy         55:27
132 Marcel Kittel (Ger) Katusha-Alpecin                    55:57
133 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe                     56:01
134 Maarten Wynants (Bel) LottoNL-Jumbo                    56:04
135 Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin                       56:45
136 Marco Coledan (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia      57:16
137 Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain-Merida              57:25
138 Robert Wagner (Ger) LottoNL-Jumbo                      58:04
139 Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo                       58:06
140 Filippo Ganna (Ita) UAE Team Emirates                  59:30
141 Marc Sarreau (Fra) Groupama-FDJ                        59:46
142 Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia  01:00:13
143 Igor Boev (Rus) Gazprom-Rusvelo                     01:00:39
144 Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia   01:07:09

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

10 Comments

  1. maxx

    11 marca 2018, 17:02 o 17:02

    Flower power!

  2. edek

    11 marca 2018, 17:14 o 17:14

    Cały geniusz Kwiato wychodzi

  3. k4cp3r

    11 marca 2018, 19:36 o 19:36

    Czemu Gaviria nie "podczepił" się dziś z "góralami" i musiał znowu oglądać plecy Michała? 😛

    • XMM2

      11 marca 2018, 20:27 o 20:27

      Co sprinter (sagan) robił na finiszu z góralami:p?

  4. Apollo

    12 marca 2018, 13:06 o 13:06

    Kwiatkowski liderem bo jechał na kole Sagana. Szanuję Kwiatkowskiego za jego akcje i ucieczki, ale „przesiąkł” taktyką SKY i już nie liczy się pokaz indywidualnej siły tylko końcowy sukces za wszelką cenę .
    Bardziej na razie cieszy mnie etapowe drugie miejsce Rafała, niż liderowanie Kwiatka.
    Ale jest jeszcze „czasówka” i gdy Michał ją wygra i co za tym idzie wygra cały wyścig pierwszy mu pogratuluje i przeproszę za krytykę !!!

    • reko

      13 marca 2018, 08:19 o 08:19

      nie będziesz musiał przepraszać bo wyścigu nie wygra. Wczoraj SKY pokazało kto jest liderem. Awaria u G i cały zespół zostaje aby doholować go do peletony. G ma tylko 24 sek straty do Kwiata co na czasówce z luzem odrobi o czym SKY wie. Jechali na Kwiata na utrzymanie koszulki, a na G na wygranie wyścigu....i nie ma w tym nic złego. Super że mogą grać na parę kart. Ale z tym, że przesiąkł taktyką SKY to przesadziłeś....to jeden z najbardziej uniwersalny i ofensywnych zawodników w peletonie, ale swoja jazdę musi dostosować do taktyki zespołu, który go zatrudnił....proste

      • edek

        13 marca 2018, 17:13 o 17:13

        reko... nie analizuj już więcej

        • reko

          13 marca 2018, 19:00 o 19:00

          nie ma problemu....takie pomyłki z chęcią przyjmę....no to la primavery nie wygra

          • edek

            13 marca 2018, 19:20 o 19:20

            Zgadzam się że M-SR nie wygra. Upoluje za to Staruszkę.

  5. Maciek79

    13 marca 2018, 22:18 o 22:18

    Na staruszkę poluje również El Bala, a nogi póki co to mu nie brakuje

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: