Anna Urban nową zawodniczką Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team

Anna Urban

Do zespołu Bogdana Czarnoty dołączyła kolejna utytułowana zawodniczka. Tym razem jest to Anna Urban, która specjalizuje się w maratonach MTB.

Ubiegły sezon obfitował dla Anny Urban w wiele sukcesów. Zawodniczka wygrała między innymi Puchar Polski w maratonach MTB w kategorii Elita oraz zakwalifikowała się do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata w maratonie MTB. Oprócz tego  zajęła drugie miejsce w słynnych zawodach Salzkammergut Mountainbike Trophy i uplasowała się na podium wielu innych maratonów. W sezonie 2018 będzie jeździć w barwach Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team.

W tym sezonie stawiam na maratony z cyklu UCI Maraton Series oraz Puchar Polski w maratonie MTB. Bardzo się cieszę z przejścia do nowej drużyny. Jesteśmy obecnie na pierwszym wspólnym zgrupowaniu, gdzie w super atmosferze przygotowujemy się do startów w sezonie 2018. Zadowolona jestem także z możliwości współpracy ze Scott Sports Polska. Jestem pewna, że nowe rowery pomogą mi stanąć na niejednym podium