Paryż-Nicea 2018. Barguil poprowadzi Fortuneo-Samsic

Warren Barguil

Warren Barguil będzie główną nadzieją na dobry wynik prokontynentalnej ekipy Fortuneo-Samsic w zbliżający się wyścigu Paryż-Nicea (4-11 marca).

To na barkach Barguila spoczywa odpowiedzialność za wyniki Fortuneo-Simsic w roku 2018. Pierwszy ważnym startem dla ekipy z Bretanii będzie właśnie "wyścig ku słońcu", gdzie kierownictwo chce osiągnąć jak najlepszy rezultat. 26-latek w ubiegłym roku uplasował się tu na 8. pozycji i z pewnością ma ogromny zapał do poprawy tego wyniku.

Niewątpliwe będzie to jedna z ważniejszych imprez w kontekście przygotowań do lipcowego Tour de France. Głównymi pomocnikami Barguila będą m.in.: Maxime Bouet, Amael Moinard i Anthony Delaplace. Ponadto zawodnicy Fortuneo-Samsic powinni być widoczni w odjazdach.

Fortuneo-Samsic na Paryż-Nicea 2018: Warren Barguil, Amael Moinard, Anthony Delaplace, Laurent Pichon, Maxime Bouet, Pierre-Luc Périchon i Kévin Ledanois.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: