Volta ao Algarve 2018: etap 3. Geraint Thomas umacnia się na prowadzeniu, Kwiatkowski wysoko

Geraint Thomas

Geraint Thomas (Team Sky) triumfował na trzecim odcinku Volta ao Algarve - jeździe indywidualnej na czas w Lagoa.

Walijczyk dystans o długości 20 kilometrów pokonał o 11 sekund szybciej od mistrza Europy Victora Campenaertsa (Lotto Soudal) i o 19 sekund od Stefana Künga (BMC Racing).

4. wynik wywalczył mistrz Polski Michał Kwiatkowski (Team Sky), który awansował na pozycję wicelidera wyścigu. Pierwszą dziesiątkę etapu zamknął Łukasz Wiśniowski (Team Sky).

Trasa czasówki w pierwszej części zawierała kilka krótkich i stromych podjazdów, na drugiej można było nabrać prędkości. Kolarze walczyli w równych, słonecznych warunkach atmosferycznych.

Kwiatkowski rozpoczął bardzo mocno, na pierwszym punkcie pomiarowym (7,2 km) notował drugi czas, o sekundę gorszy od Thomasa i o 7 sekund lepszy od Stefana Künga.

Przed drugim pomiarem (14 km) mistrz Polski prześcignął już startującego o minutę wcześniej Daniela Martina (UAE Team Emirates). Na tym punkcie był wolniejszy od kolegi z Team Sky o 25 sekund, co było piątym wynikiem.

Końcówkę "Kwiato" znów pojechał lepiej, ale przesunął się tylko o jedną pozycję w górę.

Wyniki 3. etapu Volta ao Algarve 2018 (2.HC), Lagoa - Lagoa (20,3 km; jazda indywidualna na czas):

  1 Geraint Thomas (GBr) Team Sky                          24:09
  2 Victor Campenaerts (Bel) Lotto Soudal                  00:11
  3 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team                      00:19
  4 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky                      00:22
  5 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team                    
  6 Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin                      00:27
  7 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team               00:47
  8 Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors                    00:49
  9 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky                         00:50
 10 Łukasz Wiśniowski (Pol) Team Sky                       00:51
 11 Chad Haga (USA) Team Sunweb
 12 Simon Geschke (Ger) Team Sunweb                        00:59
 13 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo                     01:01
 14 Arnaud Demare (Fra) FDJ                                01:02
 15 Lennard Kämna (Ger) Team Sunweb                        01:07
 16 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin                   01:09
 17 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team                    01:12
 18 Maximilian Schachmann (Ger) Quick-Step Floors          01:13
 19 Felix Grossschartner (Aut) Bora-Hansgrohe              01:14
 20 Owain Doull (GBr) Team Sky                             01:17
 21 Jaime Roson (Spa) Movistar Team                        01:18
 22 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team                      01:19
 23 Yves Lampaert (Bel) Quick-Step Floors
 24 Simon Spilak (Slo) Katusha-Alpecin                     01:21
 25 Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo
 26 Timo Roosen (Ned) LottoNL-Jumbo                        01:28
 27 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates
 28 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal                       01:32
 29 Florian Senechal (Fra) Quick-Step Floors               01:33
 30 Benjamin King (USA) Dimension Data
 31 Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe                 01:34
 32 Rafael Valls Ferri (Spa) Movistar Team                 01:37
 33 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe                    01:41
 34 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates                
 35 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data              01:43
 36 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb                            01:47
 37 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe                  01:52
 38 Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors
 39 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates           01:53
 40 Alejandro Manue Marque (Spa) Sporting-Tavira
 41 Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo                  01:56
 42 Lennard Hofstede (Ned) Team Sunweb                     01:58
 43 Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors                  01:59
 44 Ignatas Konovalovas (Ltu) FDJ                          02:00
 45 Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors               02:01
 46 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates                  02:03
 47 Rafael Reis (Por) Caja Rural-Seguros RGA               02:05
 48 Richie Porte (Aus) BMC Racing Team                     02:06
 49 Louis Meintjes (RSA) Dimension Data
 50 Jhonatan Restrepo (Col) Katusha-Alpecin
 51 Rory Sutherland (Aus) UAE Team Emirates
 52 Aleksandr Grigorev (Rus) Sporting-Tavira               02:07
 53 Maurits Lammertink (Ned) Katusha-Alpecin               02:08
 54 Dion Smith (NZl) Wanty-Groupe Gobert
 55 Frederik Backaert (Bel) Wanty-Groupe Gobert            02:09
 56 Tom Devriendt (Bel) Wanty-Groupe Gobert
 57 Aleksejs Saramotins (Lat) Bora-Hansgrohe               02:10
 58 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team
 59 John Degenkolb (Ger) Trek-Segafredo
 60 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe               02:11
 61 Igor Anton (Spa) Dimension Data
 62 Vicente Rubio (Spa) Aviludo-Louletano-Uli              02:13
 63 Jens Keukeleire (Bel) Lotto Soudal                     02:15
 64 José Fernandes (Por) W52-FC Porto                      02:19
 65 Tiago Machado (Por) Katusha-Alpecin                    02:20
 66 Laurens ten Dam (Ned) Team Sunweb                      02:22
 67 Ben Swift (GBr) UAE Team Emirates
 68 Simon Gerrans (Aus) BMC Racing Team                    02:24
 69 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data
 70 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal                     02:25
 71 Domingos Gonçalves (Por) Radio Popular-Boavista
 72 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Wanty-Groupe Gobert     02:27
 73 Serge Pauwels (Bel) Dimension Data                     02:29
 74 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo                    02:30
 75 Gustavo Veloso (Spa) W52-FC Porto
 76 Dimitri Claeys (Bel) Cofidis, Solutions Credits        02:31
 77 Mario Gonzalez (Spa) Sporting-Tavira                   02:34
 78 Daniel Mestre (Por) Efapel                             02:37
 79 Lo?c Vliegen (Bel) BMC Racing Team                     02:38
 80 Rúben Guerreiro (Por) Trek-Segafredo
 81 Nicola Toffali (Ita) Sporting-Tavira
 82 Yoann Offredo (Fra) Wanty-Groupe Gobert                02:39
 83 Amund Grondahl Jansen (Nor) LottoNL-Jumbo              02:41
 84 Joaquim Silva (Por) Caja Rural-Seguros RGA
 85 Scott Thwaites (GBr) Dimension Data                    02:45
 86 Gaspar Gonçalves (Por) Liberty Seguros-Carglass
 87 Jóni Brand?o (Por) Sporting-Tavira                     02:49
 88 Mauricio Moreira (Uru) Caja Rural-Seguros RGA          02:51
 89 Edgar Pinto (Por) Vito-Feirense-Blackjack              02:52
 90 Paul Martens (Ger) LottoNL-Jumbo                       02:54
 91 Egor Silin (Rus) Radio Popular-Boavista                02:56
 92 Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal                        02:58
 93 Timothy Dupont (Bel) Wanty-Groupe Gobert
 94 César Fonte (Por) W52-FC Porto                         03:01
 95 Julen Amezqueta Moreno (Spa) Caja Rural-Seguros RG     03:06
 96 Hugo Hofstetter (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 97 Bram Tankink (Ned) LottoNL-Jumbo                       03:07
 98 Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis, Solutions Credi     03:08
 99 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal                    03:10
100 Sepp Kuss (USA) LottoNL-Jumbo                          03:11
101 Andre Crispim (Por) Liberty Seguros-Carglass
102 Luís Mendonça (Por) Aviludo-Louletano-Uli              03:12
103 Davide Cimolai (Ita) FDJ                               03:14
104 Jo?o Benta (Por) Radio Popular-Boavista
105 Jonathan Lastra Martinez (Spa) Caja Rural-Seguros      03:16
106 Jorge Magalh?es (Por) Miranda-Mortágua                 03:18
107 Henrique Casimiro (Por) Efapel                         03:24
108 Josu Zabala Lopez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA         03:27
109 Rafael Silva (Por) Efapel
110 Nuno Almeida (Por) LA.Aluminios                        03:28
111 Michał Gołaś (Pol) Team Sky                            03:29
112 António Barbio (Por) Miranda-Mortágua                  03:30
113 André Carvalho (Por) Liberty Seguros-Carglass          03:31
114 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky                         03:32
115 Jai Hindley (Aus) Team Sunweb                          03:33
116 Jo?o Matias (Por) Vito-Feirense-Blackjack
117 Lawrence Naesen (Bel) Lotto Soudal                     03:34
118 Ricardo Mestre (Por) W52-FC Porto
119 Bert-Jan Lindeman (Ned) LottoNL-Jumbo                  03:37
120 Michaël Van Staeyen (Bel) Cofidis, Solutions Credi     03:41
121 Anthony Turgis (Fra) Cofidis, Solutions Credits        03:42
122 Nuno Bico (Por) Movistar Team                          03:45
123 Jurgen Roelandts (Bel) BMC Racing Team                 03:46
124 Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe                   03:48
125 Olivier Le Gac (Fra) FDJ                               03:49
126 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Wanty-Groupe Gobert
127 Pedro Paulinho (Por) Efapel
128 César Martingil (Por) Liberty Seguros-Carglass
129 Oscar Hernandez (Spa) Aviludo-Louletano-Uli            03:50
130 Joao Rodrigues (Por) W52-FC Porto
131 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates                  03:51
132 David Rodrigues (Por) Radio Popular-Boavista           03:54
133 Dylan Groenewegen (Ned) LottoNL-Jumbo                  04:00
134 Fábio Mansilhas (Por) LA.Aluminios
135 Rui Vinhas (Por) W52-FC Porto                          04:05
136 Gregory Rast (Swi) Trek-Segafredo                      04:06
137 Bruno Silva (Por) Efapel
138 David Livramento (Por) Sporting-Tavira                 04:08
139 Gonçalo Leaça (Por) LA.Aluminios                       04:09
140 Mickael Delage (Fra) FDJ                               04:11
141 Jacopo Guarnieri (Ita) FDJ                             04:12
142 Luis Alfonso (Por) Vito-Feirense-Blackjack
143 Oscar Pelegri (Spa) Radio Popular-Boavista             04:18
144 Samuel Caldeira (Por) W52-FC Porto                     04:21
145 Francisco Campos (Por) Miranda-Mortágua                04:23
146 Luís Gomes (Por) Radio Popular-Boavista                04:29
147 Jo?o Fernandes (Por) LA.Aluminios                      04:31
148 Patrick Videira (Por) LA.Aluminios                     04:36
149 Xuban Errazquin (Spa) Vito-Feirense-Blackjack          04:39
150 Hugo Sancho (Por) Vito-Feirense-Blackjack              04:43
151 Márcio Barbosa (Por) Aviludo-Louletano-Uli             04:46
152 Rafael Lourenço (Por) Liberty Seguros-Carglass         04:51
153 Hugo Nunes (Por) Miranda-Mortágua                      04:52
154 Jesus Del Pino (Spa) Efapel                            04:53
155 Marcos Jurado (Spa) Efapel                             04:57
156 Venceslau Fernandes (Por) Liberty Seguros-Carglass
157 Yury Trofimov (Rus) Radio Popular-Boavista             05:05
158 Nuno Meireles (Por) Miranda-Mortágua                   05:13
159 André Evangelista (Por) Aviludo-Louletano-Uli          05:16
160 Gonçalo Carvalho (Por) Miranda-Mortágua                05:22
161 Damien Marques (Fra) Miranda-Mortágua                  06:00
162 Luís Fernandes (Por) Aviludo-Louletano-Uli             06:01
163 Paulo Silva (Por) LA.Aluminios
164 David Ribeiro (Por) LA.Aluminios                       07:15
165 Andre Santos (Por) Vito-Feirense-Blackjack             08:35
DNS Rinaldo Nocentini (Ita) Sporting-Tavira

Klasyfikacja generalna po 3. etapie:

  1 Geraint Thomas (GBr) Team Sky                       10:01:58
  2 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky                      00:22
  3 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team                    00:32
  4 Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors                    00:52
  5 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team               00:53
  6 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo                     01:01
  7 Jaime Roson (Spa) Movistar Team                        01:18
  8 Maximilian Schachmann (Ger) Quick-Step Floors          01:19
  9 Felix Grossschartner (Aut) Bora-Hansgrohe              01:20
 10 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky                         01:24
 11 Simon Spilak (Slo) Katusha-Alpecin                     01:31
 12 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe                    01:44
 13 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb                            01:53
 14 Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors                   01:55
 15 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates                  01:58
 16 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates                  02:03
 17 Richie Porte (Aus) BMC Racing Team                     02:09
 18 Louis Meintjes (RSA) Dimension Data
 19 Vicente Rubio (Spa) Aviludo-Louletano-Uli              02:16
 20 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates           02:23
 21 Maurits Lammertink (Ned) Katusha-Alpecin               02:42
 22 Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin
 23 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal                     02:43
 24 Alejandro Manue Marque (Spa) Sporting-Tavira           02:46
 25 Joaquim Silva (Por) Caja Rural-Seguros RGA             02:47
 26 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team                  02:58
 27 Serge Pauwels (Bel) Dimension Data                     03:01
 28 Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors                  03:02
 29 Rafael Valls Ferri (Spa) Movistar Team                 03:05
 30 Daniel Mestre (Por) Efapel                             03:11
 31 César Fonte (Por) W52-FC Porto                         03:16
 32 Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors               03:43
 33 Dion Smith (NZl) Wanty-Groupe Gobert                   03:50
 34 Frederik Backaert (Bel) Wanty-Groupe Gobert            03:51
 35 Jens Keukeleire (Bel) Lotto Soudal                     03:57
 36 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe                  04:02
 37 Rúben Guerreiro (Por) Trek-Segafredo                   04:09
 38 Henrique Casimiro (Por) Efapel                         04:12
 39 Luís Mendonça (Por) Aviludo-Louletano-Uli
 40 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team                      04:15
 41 Lennard Kämna (Ger) Team Sunweb                        04:19
 42 Yoann Offredo (Fra) Wanty-Groupe Gobert                04:21
 43 Gustavo Veloso (Spa) W52-FC Porto                      04:28
 44 Igor Anton (Spa) Dimension Data                        04:38
 45 Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis, Solutions Credi     04:50
 46 Jonathan Lastra Martinez (Spa) Caja Rural-Seguros      04:58
 47 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky
 48 Scott Thwaites (GBr) Dimension Data                    05:00
 49 Julen Amezqueta Moreno (Spa) Caja Rural-Seguros RG     05:04
 50 Jóni Brand?o (Por) Sporting-Tavira
 51 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team                    05:05
 52 Simon Geschke (Ger) Team Sunweb                        05:06
 53 Ben Swift (GBr) UAE Team Emirates
 54 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo                    05:14
 55 José Fernandes (Por) W52-FC Porto                      05:16
 56 Jesus Del Pino (Spa) Efapel                            05:21
 57 Ignatas Konovalovas (Ltu) FDJ                          05:22
 58 Arnaud Demare (Fra) FDJ                                05:35
 59 Amund Gr?ndahl Jansen (Nor) LottoNL-Jumbo              05:41
 60 Rui Vinhas (Por) W52-FC Porto                          06:03
 61 André Carvalho (Por) Liberty Seguros-Carglass          06:07
 62 Egor Silin (Rus) Radio Popular-Boavista                06:12
 63 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin                   06:15
 64 Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal                        06:18
 65 Bram Tankink (Ned) LottoNL-Jumbo                       06:27
 66 Dimitri Claeys (Bel) Cofidis, Solutions Credits        06:31
 67 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data              06:56
 68 Łukasz Wiśniowski (Pol) Team Sky                       07:00
 69 Laurens ten Dam (Ned) Team Sunweb                      07:08
 70 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Wanty-Groupe Gobert         07:09
 71 Aleksandr Grigorev (Rus) Sporting-Tavira               07:10
 72 Oscar Hernandez (Spa) Aviludo-Louletano-Uli            07:17
 73 Luis Alfonso (Por) Vito-Feirense-Blackjack             07:28
 74 Edgar Pinto (Por) Vito-Feirense-Blackjack              07:32
 75 Andre Crispim (Por) Liberty Seguros-Carglass           07:38
 76 Sepp Kuss (USA) LottoNL-Jumbo                          07:45
 77 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal                       08:10
 78 Xuban Errazquin (Spa) Vito-Feirense-Blackjack          08:32
 79 Florian Senechal (Fra) Quick-Step Floors               08:36
 80 Mario Gonzalez (Spa) Sporting-Tavira
 81 Jhonatan Restrepo (Col) Katusha-Alpecin                08:37
 82 Hugo Nunes (Por) Miranda-Mortágua                      08:39
 83 David Rodrigues (Por) Radio Popular-Boavista           08:48
 84 Timothy Dupont (Bel) Wanty-Groupe Gobert               09:07
 85 Simon Gerrans (Aus) BMC Racing Team                    09:09
 86 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal                    09:19
 87 Michał Gołaś (Pol) Team Sky                            09:25
 88 Mauricio Moreira (Uru) Caja Rural-Seguros RGA          09:36
 89 Rafael Silva (Por) Efapel
 90 Jorge Magalh?es (Por) Miranda-Mortágua                 10:03
 91 Jo?o Benta (Por) Radio Popular-Boavista                10:20
 92 Gonçalo Carvalho (Por) Miranda-Mortágua                10:34
 93 Tiago Machado (Por) Katusha-Alpecin                    10:46
 94 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team                      10:48
 95 Nuno Meireles (Por) Miranda-Mortágua                   10:51
 96 Lawrence Naesen (Bel) Lotto Soudal                     10:59
 97 Venceslau Fernandes (Por) Liberty Seguros-Carglass     11:06
 98 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Wanty-Groupe Gobert     11:07
 99 Joao Rodrigues (Por) W52-FC Porto                      11:11
100 Lennard Hofstede (Ned) Team Sunweb                     11:12
101 Olivier Le Gac (Fra) FDJ                               11:17
102 Jai Hindley (Aus) Team Sunweb                          11:27
103 Owain Doull (GBr) Team Sky                             11:46
104 Timo Roosen (Ned) LottoNL-Jumbo                        11:57
105 Luís Gomes (Por) Radio Popular-Boavista
106 Benjamin King (USA) Dimension Data                     12:02
107 Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe                 12:03
108 Hugo Sancho (Por) Vito-Feirense-Blackjack              12:29
109 Bert-Jan Lindeman (Ned) LottoNL-Jumbo                  12:51
110 Nuno Almeida (Por) LA.Aluminios                        13:12
111 Gaspar Gonçalves (Por) Liberty Seguros-Carglass        13:14
112 Nuno Bico (Por) Movistar Team                          13:22
113 Hugo Hofstetter (Fra) Cofidis, Solutions Credits       13:35
114 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data                    14:12
115 Tom Devriendt (Bel) Wanty-Groupe Gobert                15:13
116 Luís Fernandes (Por) Aviludo-Louletano-Uli             15:38
117 Rory Sutherland (Aus) UAE Team Emirates                16:08
118 Anthony Turgis (Fra) Cofidis, Solutions Credits        16:11
119 Jo?o Fernandes (Por) LA.Aluminios                      16:49
120 Mickael Delage (Fra) FDJ                               17:38
121 Chad Haga (USA) Team Sunweb                            18:05
122 Yves Lampaert (Bel) Quick-Step Floors                  18:18
123 Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo                       18:20
124 Victor Campenaerts (Bel) Lotto Soudal                  18:29
125 Rafael Lourenço (Por) Liberty Seguros-Carglass
126 Paul Martens (Ger) LottoNL-Jumbo                       18:40
127 Márcio Barbosa (Por) Aviludo-Louletano-Uli             18:46
128 Bruno Silva (Por) Efapel                               18:52
129 John Degenkolb (Ger) Trek-Segafredo                    19:09
130 Aleksejs Saramotins (Lat) Bora-Hansgrohe
131 Josu Zabala Lopez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA         19:23
132 Lo?c Vliegen (Bel) BMC Racing Team                     19:37
133 Nicola Toffali (Ita) Sporting-Tavira
134 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates                     20:01
135 Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo                  20:04
136 Davide Cimolai (Ita) FDJ                               20:13
137 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe               20:29
138 Jo?o Matias (Por) Vito-Feirense-Blackjack              20:32
139 Domingos Gonçalves (Por) Radio Popular-Boavista        20:33
140 Michaël Van Staeyen (Bel) Cofidis, Solutions Credi     20:40
141 Jurgen Roelandts (Bel) BMC Racing Team                 20:45
142 Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe                   20:47
143 Dylan Groenewegen (Ned) LottoNL-Jumbo                  20:59
144 Fábio Mansilhas (Por) LA.Aluminios
145 Jacopo Guarnieri (Ita) FDJ                             21:11
146 Ricardo Mestre (Por) W52-FC Porto                      21:30
147 António Barbio (Por) Miranda-Mortágua                  21:48
148 Gonçalo Leaça (Por) LA.Aluminios                       22:09
149 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates                  22:11
150 Gregory Rast (Swi) Trek-Segafredo                      22:14
151 Samuel Caldeira (Por) W52-FC Porto                     22:41
152 Yury Trofimov (Rus) Radio Popular-Boavista             23:23
153 Rafael Reis (Por) Caja Rural-Seguros RGA               23:38
154 Francisco Campos (Por) Miranda-Mortágua                23:47
155 César Martingil (Por) Liberty Seguros-Carglass         23:56
156 Marcos Jurado (Spa) Efapel                             24:14
157 Paulo Silva (Por) LA.Aluminios
158 André Evangelista (Por) Aviludo-Louletano-Uli          26:01
159 David Livramento (Por) Sporting-Tavira                 26:10
160 Oscar Pelegri (Spa) Radio Popular-Boavista             26:28
161 Patrick Videira (Por) LA.Aluminios                     26:38
162 Pedro Paulinho (Por) Efapel                            28:05
163 Damien Marques (Fra) Miranda-Mortágua                  41:07

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

1 Comment

  1. XMM2

    16 lutego 2018, 20:15 o 20:15

    Czterech sky-owców w 10, nieźle.

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: