Voster Uniwheels na rowerach marki Author

kolarze Voster Uniwheels z rowerem marki Author

W sezonie 2018 ekipa Voster Uniwheels będzie ścigała się na rowerach Author. Tym samym będzie to powrót marki do naszego krajowego zawodowego peletonu.

Zespół Voster Uniwheels pozyskał sponsora technicznego – firmę Velo, będącą dystrybutorem m.in. marki Author na Polskę.

Nasi kolarze dostaną do dyspozycji sprawdzony, najwyższy model producenta - Charisma 77 uzupełniony o elektryczny osprzęt Shimano Di2 i koła No Limited, a także rowery czasowe. Sam kilka sezonów ścigałem się na rowerach Author, tym bardziej cieszę się, że za sprawą naszej ekipy powrócą one do polskiego peletonu. Co więcej, dzięki współpracy z firmą Velo mamy jednego partnera, który zapewni nam zarówno rowery, jak i buty, kaski, okulary czy narzędzia

– tłumaczy Mariusz Witecki, dyrektor sportowy Voster Uniwheels.

Barwy grupy Voster Uniwheels w sezonie 2018 będzie reprezentowało 10 kolarzy. Obecnie część z nich zakończyła obóz przygotowawczy na Majorce, a Szymon Krawczyk i Dawid Czubak startują w rywalizacji na torze, przygotowując się do torowych mistrzostw świata. 15 lutego cała ekipa wyjedzie na obóz treningowy do Hiszpanii.

inf. prasowa

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: