Vuelta a San Juan 2018. etap 6. Jelle Wallays z mocą i czuciem

Jelle Wallays (Lotto Soudal) wygrał w San Juan przedostatni etap argentyńskiej etapówki. Liderem pozostał mistrz Argentyny Gonzalo Najar (S.E.P. San Juan).

Belg okazał się najlepszy z ucieczki, w końcówce ogrywając Kolumbijczyka Robigzona Oyolę (Medellin) oraz Amerykanina Travisa McCabe'a (Unitedhealthcare).

Rafał Majka i zachował piątą pozycję w klasyfikacji ogólnej.

152-kilometrowa pętla wokół argentyńskiego miasta nie nastręczała większych trudności i jedynie między 62 i 72 kilometrem trasy wyrastały dwie niewielkie górskie premie. W tych warunkach, przy silnym wietrze, na początku zmagań uformowała się 17-osobowa grupa, mająca nadzieję na wywiedzenie w pole peletonu.

Przewaga uciekających nigdy nie przekroczyła dwóch i pół minuty, a praca zawodników Bora-hansgrohe miała doprowadzić do sprintu z grupy. Taki scenariusz się jednak nie sprawdził - różnica 30-40 sekund na ostatnich kilometrach pozwoliła uciekinierom na rozegranie finału na swoich warunkach.

Najwięcej mocy w nogach zachował Wallays, który do samotnego ataku ruszył na 4 kilometry przed metą. Belga gonili towarzysze ucieczki i peleton, ale ich wysiłki były spóźnione - kolarz Lotto Soudal linię mety przeciął 2 sekundy przed pościgiem i świętował pierwsze od ponad roku zawodowe zwycięstwo.

Wyniki 6. etapu Vuelta a San Juan 2018 (2.1), San Juan - San Juan (152,6 km):


1 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal                             3:15:28
2 Robigzon Oyola (Col) Medellin                                  00:02
3 Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
4 Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors
5 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team
6 Miguel Rubiano (Col) Coldeportes-Zenu
7 Gerardo Tivani (Arg) Municipalidad de Pocito
8 Eugenio Alafaci (Ita) Trek-Segafredo
9 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
10 Mattia Bais (Ita) Reprezentacja Włoch                         00:08
11 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe                         00:12
12 Alvaro Hodeg (Col) Quick-Step Floors
13 Nicolas Maes (Bel) Lotto Soudal
14 Rafael De Mattos (Bra) Reprezentacja Brazylii
15 Ivan Garcia (Spa) Bahrain-Merida
16 Kristian Sbaragli (Ita) Israel-Cycling Academy
17 Filippo Calderaro (Ita) Reprezentacja Włoch
18 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates
19 Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo
20 Duilio Ramos (Arg) Reprezentacja Argentyny
21 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia
22 Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors
23 Julio Camacho (Col) Coldeportes-Zenu
24 German Tivani (Arg) Trevigiani Phonix-Hemus
25 Attilio Viviani (Ita) Reprezentacja Włoch
26 Hector Lucero (Arg) Municipalidad de Pocito
27 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe

28 Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo
29 Oscar Sevilla (Spa) Medellin
30 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal
31 Jens Keukeleire (Bel) Lotto Soudal
32 Filippo Ganna (Ita) UAE Team Emirates
33 Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors
34 Dayer Quintana (Col) Movistar Team
35 Anderson Maldonado (Uru) Reprezentacja Urugwaju
36 Kanstantsin Suitsou (Blr) Bahrain-Merida
37 Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli-Sidermec
38 Felix Nordase (Cub) Reprezentacja Kuby
39 Eric Marcotte (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
40 Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates
41 Alejandro Duran (Arg) Reprezentacja Argentyny
42 Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates
43 Jhonatan Narvaez (Ecu) Quick-Step Floors
44 Enzo Moyano (Arg) Municipalidad de Pocito
45 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
46 Simone Velasco (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia
47 Guillaume Boivin (Can) Israel-Cycling Academy
48 Luis Laverde (Col) Coldeportes-Zenu
49 Emiliano Contreras (Arg) Asociacion Civil Mardan
50 Weimar Roldan (Col) Medellin
51 Alexander Cataford (Can) UnitedHealthcare Pro Cycling
52 Omar Mendoza (Col) Medellin
53 Gonzalo Najar (Arg) S.E.P. de San Juan                        00:23
54 Anass Ait El Abdia (Mar) UAE Team Emirates
55 German Chaves (Col) Coldeportes-Zenu
56 Cesar Paredes (Col) Medellin
57 Ruben Rojas (Arg) Reprezentacja Argentyny
58 Enzo Wouters (Bel) Lotto Soudal
59 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo
60 Miguel Eduardo Florez (Col) Wilier Triestina-Selle Italia
61 Floryan Arnoult (Fra) Trevigiani Phonix-Hemus
62 Cristian Muñoz (Col) Coldeportes-Zenu
63 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe

64 Victor De La Parte (Spa) Movistar Team
65 Eduardo Corte (Mex) Canel's-Specialized
66 Pedro Portuondo (Cub) Reprezentacja Kuby
67 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
68 Leonardo Rodriguez (Arg) Asociacion Civil Mardan
69 Joaquim Silva (Por) Caja Rural-Seguros RGA
70 Yousif Mirza Al-Hammadi (UAE) UAE Team Emirates
71 Francisco Monte (Arg) Asociacion Civil Mardan
72 Winner Anacona (Col) Movistar Team
73 Daniel Zamora (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima
74 Juan Pablo Dotti (Arg) S.E.P. de San Juan
75 Atilio Pinno (Bra) Reprezentacja Brazylii
76 Julen Amezqueta (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
77 Leandro Marcos (Cub) Reprezentacja Kuby
78 Javier Montoya (Col) Trevigiani Phonix-Hemus                  00:29
79 Nicolas Naranjo (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima
80 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia           00:35
81 Filippo Rochetti (Ita) Reprezentacja Włoch
82 Walter Vargas (Col) Medellin                                  00:43
83 Ignacio de Jesus Prado (Mex) Canel's-Specialized              00:53
84 Benjamin Perry (Can) Israel-Cycling Academy
85 Michal Kolár (Svk) Bora-Hansgrohe                             00:56
86 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team
87 Niccolo Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida                        00:58
88 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal                         01:04
89 Gregory Daniel (USA) Trek-Segafredo
90 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida                           01:26
91 Leonardo Fedrigo (Ita) Reprezentacja Włoch                    01:35
92 Mihkel Räim (Est) Israel-Cycling Academy                      00:12
93 Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe                          01:35
94 Yannis Yssaad (Fra) Caja Rural-Seguros RGA                    00:12
95 Luis Mas (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
96 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe                      04:01
97 Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling                04:31
98 Adrian Richeze (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima
99 Jeovane De Oliveira (Bra) Reprezentacja Brazylii              09:35
100 Rodrigo Do Nascimento (Bra) Reprezentacja Brazylii
101 Alan Valencio (Bra) Reprezentacja Brazylii                   10:01
102 Daniel Juarez (Arg) Asociacion Civil Mardan
103 Jorge Pi (Arg) Asociacion Civil Mardan
104 Sebastian Reyes (Chi) Reprezentacja Chile
105 Andres Paez (Arg) Municipalidad de Rawson
106 Pedro Gordillo (Arg) Municipalidad de Rawson
107 Adrian Alvarado (Chi) Reprezentacja Chile
108 Jose Luis Rodriguez (Chi) S.E.P. de San Juan
109 Mauricio Muller (Arg) S.E.P. de San Juan
110 Victor Olivares (Chi) Reprezentacja Chile
111 Sergio Aguirre (Arg) Municipalidad de Rawson
112 Nicolas Cabrera (Chi) Reprezentacja Chile
113 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia
114 Mauricio Bielinski (Bra) Reprezentacja Brazylii
115 Federico Burchio (Ita) Reprezentacja Włoch
116 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
117 Pablo Anchieri (Uru) Reprezentacja Urugwaju
118 Ezequiel Falcon (Arg) Municipalidad de Rawson
119 Carlos Alzate (Col) UnitedHealthcare Pro Cycling
120 Christian Perez (Cub) Reprezentacja Kuby
121 Luciano Montivero (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima
122 Daniel Eaton (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
123 Giuseppe Fonzi (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia
124 Higinio Lucero (Arg) Municipalidad de Rawson
125 Haston Javier (Arg) S.E.P. de San Juan
126 Juan Melivilo (Arg) Municipalidad de Pocito
127 Emiliano Ibarra (Arg) S.E.P. de San Juan
128 Gonzalo Sabas Miranda (Chi) Municipalidad de Pocito
129 Marco Arriagada (Chi) Municipalidad de Pocito
130 Marcos Mendez (Arg) Reprezentacja Argentyny
131 Jose Astiasaran (Arg) Asociacion Civil Mardan
132 Ignacio Moyano (Chi) Reprezentacja Chile
133 Daniel Diaz (Arg) S.E.P. de San Juan
134 Mauro Richeze (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima
135 Alvaro Cuadros (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
136 Manuel Peñalver (Spa) Trevigiani Phonix-Hemus
137 Patricio Almonacid (Chi) Reprezentacja Chile
138 Pablo Andres Alarcon (Chi) Canel's-Specialized
139 Zahiri Abderrahim (Mar) Trevigiani Phonix-Hemus
140 Josu Zabala (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
141 Roman Villalovos (CRc) Canel's-Specialized
142 Franco Lopez (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima
143 Ignacio Maldonado (Uru) Reprezentacja Urugwaju
144 Christofer Jurado (Pan) Trevigiani Phonix-Hemus
145 Efren Santos (Mex) Canel's-Specialized
146 Hidalgo Vera (Cub) Reprezentacja Kuby
147 Aviv Yechezkel (Isr) Israel-Cycling Academy
148 Richard Mascarañas (Uru) Reprezentacja Urugwaju
149 Edwin Alcibiades Avila (Col) Israel-Cycling Academy
150 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team
151 Alex Cano (Col) Coldeportes-Zenu
152 Jose Alfredo Santoyo (Mex) Canel's-Specialized
153 Roderich Aconegui (Uru) Reprezentacja Urugwaju
154 Alan Presa (Uru) Reprezentacja Urugwaju
155 Pedro Gonzalez (Arg) Municipalidad de Pocito
156 Facundo Cattapan (Arg) Municipalidad de Rawson               13:55
157 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo
DNF Jose Lucian Martinez (Arg) Reprezentacja Argentyny

Klasyfikacja generalna po 6. etapie:

1 Gonzalo Najar (Arg) S.E.P. de San Juan                      19:03:43
2 Oscar Sevilla (Spa) Medellin                                   00:51
3 Filippo Ganna (Ita) UAE Team Emirates                          01:11
4 Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli-Sidermec               01:41
5 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe                               02:00

6 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal                                02:01
7 Omar Mendoza (Col) Medellin                                    02:11
8 Dayer Quintana (Col) Movistar Team                             02:58
9 Kanstantsin Suitsou (Blr) Bahrain-Merida                       03:19
10 Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors                          03:26
11 Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo                        03:32
12 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec              03:44
13 Anderson Maldonado (Uru) Reprezentacja Urugwaju               03:47
14 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec             04:16
15 Luis Mas (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                         04:42
16 Jhonatan Narvaez (Ecu) Quick-Step Floors                      05:07
17 Alexander Cataford (Can) UnitedHealthcare Pro Cycling         05:40
18 Robigzon Oyola (Col) Medellin                                 06:11
19 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe

20 Juan Pablo Dotti (Arg) S.E.P. de San Juan                     06:36
21 German Chaves (Col) Coldeportes-Zenu                          06:57
22 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team                         07:43
23 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec             08:55
24 Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates                        09:16
25 Alejandro Duran (Arg) Reprezentacja Argentyny                 09:17
26 Winner Anacona (Col) Movistar Team                            09:36
27 Cristian Muñoz (Col) Coldeportes-Zenu                         10:13
28 Ruben Rojas (Arg) Reprezentacja Argentyny                     10:38
29 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia             10:56
30 Miguel Eduardo Florez (Col) Wilier Triestina-Selle Italia     10:58
31 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                            10:59
32 Eduardo Corte (Mex) Canel's-Specialized                       11:10
33 Cesar Paredes (Col) Medellin                                  11:13
34 Nicolas Maes (Bel) Lotto Soudal                               11:39
35 Javier Montoya (Col) Trevigiani Phonix-Hemus                  11:46
36 Julen Amezqueta (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                  12:16
37 Niccolo Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida                        12:30
38 Miguel Rubiano (Col) Coldeportes-Zenu                         12:33
39 Joaquim Silva (Por) Caja Rural-Seguros RGA                    12:34
40 German Tivani (Arg) Trevigiani Phonix-Hemus                   12:48
41 Emiliano Contreras (Arg) Asociacion Civil Mardan              13:17
42 Pedro Portuondo (Cub) Reprezentacja Kuby                      13:41
43 Daniel Zamora (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima                   14:02
44 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal                         16:32
45 Guillaume Boivin (Can) Israel-Cycling Academy                 17:01
46 Anass Ait El Abdia (Mar) UAE Team Emirates                    17:03
47 Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors                   17:04
48 Jens Keukeleire (Bel) Lotto Soudal                            17:15
49 Daniel Diaz (Arg) S.E.P. de San Juan                          17:17
50 Victor De La Parte (Spa) Movistar Team                        17:23
51 Atilio Pinno (Bra) Reprezentacja Brazylii                     17:51
52 Luis Laverde (Col) Coldeportes-Zenu                           18:07
53 Roman Villalovos (CRc) Canel's-Specialized                    18:08
54 Edwin Alcibiades Avila (Col) Israel-Cycling Academy           18:29
55 Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling              19:02
56 Julio Camacho (Col) Coldeportes-Zenu                          19:44
57 Mihkel Räim (Est) Israel-Cycling Academy                      19:57
58 Walter Vargas (Col) Medellin                                  20:07
59 Weimar Roldan (Col) Medellin                                  20:28
60 Filippo Rochetti (Ita) Reprezentacja Włoch                    20:59
61 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal                              21:02
62 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team                           21:05
63 Michal Kolár (Svk) Bora-Hansgrohe                             21:07
64 Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors                           21:18
65 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe                      21:59
66 Daniel Eaton (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling               22:01
67 Marco Arriagada (Chi) Municipalidad de Pocito                 22:13
68 Zahiri Abderrahim (Mar) Trevigiani Phonix-Hemus               22:30
69 Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo                              22:53
70 Mattia Bais (Ita) Reprezentacja Włoch                         23:27
71 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe                         24:55
72 Alvaro Hodeg (Col) Quick-Step Floors                          24:59
73 Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates                 25:43
74 Kristian Sbaragli (Ita) Israel-Cycling Academy                26:00
75 Attilio Viviani (Ita) Reprezentacja Włoch                     26:17
76 Enzo Moyano (Arg) Municipalidad de Pocito                     26:28
77 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team                           26:46
78 Rafael De Mattos (Bra) Reprezentacja Brazylii                 27:00
79 Eugenio Alafaci (Ita) Trek-Segafredo                          27:12
80 Leonardo Rodriguez (Arg) Asociacion Civil Mardan
81 Alex Cano (Col) Coldeportes-Zenu                              27:26
82 Eric Marcotte (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling              27:43
83 Alvaro Cuadros (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                   28:53
84 Floryan Arnoult (Fra) Trevigiani Phonix-Hemus                 29:04
85 Efren Santos (Mex) Canel's-Specialized                        29:05
86 Jose Luis Rodriguez (Chi) S.E.P. de San Juan                  29:15
87 Ignacio Maldonado (Uru) Reprezentacja Urugwaju                29:44
88 Benjamin Perry (Can) Israel-Cycling Academy                   30:14
89 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida                           30:31
90 Alan Valencio (Bra) Reprezentacja Brazylii                    31:13
91 Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe                          31:32
92 Ivan Garcia (Spa) Bahrain-Merida                              31:59
93 Luciano Montivero (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima               32:01
94 Sebastian Reyes (Chi) Reprezentacja Chile                     32:04
95 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
96 Simone Velasco (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia            32:13
97 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia           32:22
98 Christofer Jurado (Pan) Trevigiani Phonix-Hemus               32:34
99 Yousif Mirza Al-Hammadi (UAE) UAE Team Emirates               32:37
100 Francisco Monte (Arg) Asociacion Civil Mardan                32:58
101 Filippo Calderaro (Ita) Reprezentacja Włoch                  33:34
102 Yannis Yssaad (Fra) Caja Rural-Seguros RGA                   34:18
103 Gregory Daniel (USA) Trek-Segafredo                          35:12
104 Facundo Cattapan (Arg) Municipalidad de Rawson               35:30
105 Haston Javier (Arg) S.E.P. de San Juan                       35:39
106 Sergio Aguirre (Arg) Municipalidad de Rawson                 35:43
107 Emiliano Ibarra (Arg) S.E.P. de San Juan                     35:45
108 Felix Nordase (Cub) Reprezentacja Kuby                       35:55
109 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo                         36:23
110 Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling               36:29
111 Jeovane De Oliveira (Bra) Reprezentacja Brazylii             36:33
112 Nicolas Cabrera (Chi) Reprezentacja Chile                    36:47
113 Josu Zabala (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                     37:02
114 Giuseppe Fonzi (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia           37:10
115 Mauricio Muller (Arg) S.E.P. de San Juan                     37:12
116 Mauro Richeze (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima                  38:09
117 Ignacio de Jesus Prado (Mex) Canel's-Specialized             38:25
118 Hector Lucero (Arg) Municipalidad de Pocito                  38:27
119 Leonardo Fedrigo (Ita) Reprezentacja Włoch                   38:43
120 Juan Melivilo (Arg) Municipalidad de Pocito                  38:47
121 Duilio Ramos (Arg) Reprezentacja Argentyny                   38:53
122 Daniel Juarez (Arg) Asociacion Civil Mardan                  39:04
123 Pablo Andres Alarcon (Chi) Canel's-Specialized
124 Carlos Alzate (Col) UnitedHealthcare Pro Cycling             40:07
125 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia              41:50
126 Aviv Yechezkel (Isr) Israel-Cycling Academy                  41:59
127 Ignacio Moyano (Chi) Reprezentacja Chile                     42:15
128 Jorge Pi (Arg) Asociacion Civil Mardan                       43:15
129 Victor Olivares (Chi) Reprezentacja Chile                    43:53
130 Mauricio Bielinski (Bra) Reprezentacja Brazylii              44:03
131 Nicolas Naranjo (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima                44:04
132 Adrian Alvarado (Chi) Reprezentacja Chile                    44:11
133 Franco Lopez (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima                   44:40
134 Higinio Lucero (Arg) Municipalidad de Rawson                 44:49
135 Richard Mascarañas (Uru) Reprezentacja Urugwaju              44:52
136 Rodrigo Do Nascimento (Bra) Reprezentacja Brazylii           44:54
137 Christian Perez (Cub) Reprezentacja Kuby                     45:53
138 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates                       46:03
139 Leandro Marcos (Cub) Reprezentacja Kuby                      46:21
140 Federico Burchio (Ita) Reprezentacja Włoch                   46:56
141 Gerardo Tivani (Arg) Municipalidad de Pocito                 46:59
142 Adrian Richeze (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima                 47:03
143 Enzo Wouters (Bel) Lotto Soudal                              47:15
144 Marcos Mendez (Arg) Reprezentacja Argentyny                  47:41
145 Alan Presa (Uru) Reprezentacja Urugwaju                      47:56
146 Roderich Aconegui (Uru) Reprezentacja Urugwaju               50:12
147 Jose Astiasaran (Arg) Asociacion Civil Mardan                53:19
148 Manuel Peñalver (Spa) Trevigiani Phonix-Hemus                55:09
149 Gonzalo Sabas Miranda (Chi) Municipalidad de Pocito          55:21
150 Hidalgo Vera (Cub) Reprezentacja Kuby                        55:28
151 Jose Alfredo Santoyo (Mex) Canel's-Specialized               57:09
152 Pablo Anchieri (Uru) Reprezentacja Urugwaju                  59:57
153 Patricio Almonacid (Chi) Reprezentacja Chile               1:01:49
154 Pedro Gordillo (Arg) Municipalidad de Rawson               1:02:35
155 Ezequiel Falcon (Arg) Municipalidad de Rawson              1:03:26
156 Pedro Gonzalez (Arg) Municipalidad de Pocito               1:11:11
157 Andres Paez (Arg) Municipalidad de Rawson                  1:17:13

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: