Alberto Contador kolegą Jarońskiego i Probosza

Alberto Contador w pogawędce z panią w IXX sukience

Alberto Contador nie narzeka na brak zajęć po zakończeniu kariery sportowej. W nowym sezonie kolarskim m. in. odnajdzie się jako komentator w hiszpańskiej sekcji Eurosportu.

Propozycja Eurosportu jest atrakcyjna z kilku powodów. Pomoże mi podtrzymać pasję do mojego sportu, będę mógł również utrzymywać bezpośredni kontakt ze światem kolarstwa, przyjaciółmi i byłymi kolegami z peletonu. Mam nadzieję, że będę w stanie przekazać widzom część moich doświadczeń z kolarskiej kariery oraz podzielić się historiami i wiedzą, które mogą okazać się interesujące

- powiedział Contador.

Kalendarz wyścigów Alberto nie został podany, ale hiszpańskojęzyczni kibice już mogą cieszyć się na obecność na antenie zwycięzcy siedmiu Grand Tourów.

Współpracę z telewizją podjął również Thomas Voeckler, który na Tour de France i Paryż-Roubaix będzie lotnym sprawozdawcą na motorze France Télévisions. W innych wydarzeniach należących do ASO ma zastąpić Bernarda Hinault w obowiązkach na podium wyścigowym.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: