Hurom Sławno Kellys podsumowuje rok

Hurom LKK LUKS Sławno Kellys

Był to dla nas jeden z najlepszych sezonów w historii klubu Hurom LKK LUKS Sławno Kellys.

Rok zaczął się dla nas rewelacyjnie od organizowanych przez nas Mistrzostw Polski CX w Sławnie, na których zdobyliśmy aż 5 medali: podwójne złoto Agnieszki Szpocińskiej (juniorka,u23) złoto Arka Wacha, brąz Marty Turoboś oraz srebro Dawida Miśkiewicza. Ponadto zajęliśmy 2 miejsce w drużynówce.

Sezon MTB przyniósł nam kolejne medale i znaczące sukcesy: złoto Marty w Mistrzostwach Polski MTB XCE, 4 miejsce na Mistrzostwach Świata MTB XCE w Chinach. Złoto Agnieszki w MP w maratonie i srebro w MP MTB XCO do tego świetny występ w Mistrzostwach Europy. Znaczący progres zanotowali również debiutujący w kategorii U23 bracia Marcin i Tomasz Budzińscy zajmujący w Mistrzostwach Polski odpowiednio 6 i 4 miejsce w CX oraz 5 i 7 w MTB.

W sztafetach po trzech latach na podium tym razem przypadło nam 4 miejsce ale to pokazuje tylko, że poziom sportowy w Polsce rośnie i to nas bardzo cieszy. Nasze bezpośrednie zaplecze czyli Julia Zięba i Michał Sapieja również rozwijają się znakomicie i dorzucili do naszego dorobku brązowy medal w sztafetach młodzieżowych.

W tym roku wyjątkowo wcześnie rozpoczęliśmy ściganie w przełaju. Próbując swoich sił w Mistrzostwach Europy ale tuż po tej imprezie odpuściliśmy i do Mistrzostw Polski podchodzimy ze sporym dystansem i absolutnie bez presji.

Oczywiście nie było by tego wszystkiego bez wsparcia naszych niezastąpionych partnerów. Wielkie podziękowania kierujemy do: Hurom Polska, Gminy Sławno, Kellys Bicycles, Force-Components Polska, CST Poland, Quest, Optimum-BORN, Banless, Bikeworkx, Polar, Shimano Polska ale i wielu życzliwych ludzi, którzy wspierają nas na wielu płaszczyznach. DZIĘKUJEMY!

Już niebawem zdradzimy nasze plany na nadchodzący rok, a będziemy mieli dla Was kilka niespodzianek.

Korzystając z okazji chcielibyśmy złożyć Najlepsze Życzenia na Święta Bożego Narodzenia i nadchodzący Nowy Rok

Ekipa Hurom LKK LUKS Sławno Kellys

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: