MERX Polska sponsorem Team Wibatech 7R Fuji

Kolejnym sponsorem kontynentalnej ekipy Wibatech 7R Fuji jest firma MERX Polska.

Porozumienie podpisał dyrektor sportowy ekipy Wiesław Ciasnocha oraz właściciel firmy Ryszard Kołacki. W nowym sezonie grupa ścigała się będzie pod szyldem Wibatech MERX 7R.

Wywodząca się z Wągrowca firma MERX Polska specjalizuje się w obróbce metali na obrabiarkach sterowanych numerycznie. Produkuje części do maszyn i samochodów, a także produkty wykorzystywane w innych dziedzinach przemysłu, jak w awiacji czy transporcie.

Firma swoje zaangażowanie w sponsorowanie zespołu motywuje sukcesami grupy oraz realizacją misji społecznej - promocji aktywności fizycznej i sportu, co podkreśla oficjalny komunikat zespołu.

Zespół Wibatech 7R Fuji w ostatnich dwóch latach z powodzeniem rywalizował na polskich szosach - w 2016 roku srebro i brąz mistrzostw Polski wywalczyli Marek Rutkiewicz i Sylwester Janiszewski, w tym roku srebro ponownie wywalczył Rutkiewicz, dokładając do tego triumfy w CCC Tour i wyścigu Bałtyk-Karkonosze oraz w klasyfikacji generalnej Orlen Pro Ligii. Zespół Wibatechu wygrał też klasyfikację drużynową cyklu, a zwycięstwa na etapach Szlakiem Walk Majora Hubala oraz Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków święcił Grzegorz Stępniak.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

3 Comments

 1. ssssen

  22 grudnia 2017, 15:30 o 15:30

  "Wywodząca się z Wągrowca firma MERX Polska specjalizuje się w obróbce metali na obrabiarkach sterowanych numerycznie." - najwyraźniej nikt w firmie Merx nie ma pojęcia co to za nazwisko Mercx, teraz tylko czekać aż firma Eddy'ego ich pozwie, nikt nie uwierzy że takie podobieństwo nazwy to zbieg okoliczności.

  • TomAsz

   22 grudnia 2017, 15:33 o 15:33

   Jak już to Merckx.

  • leszek

   25 grudnia 2017, 20:04 o 20:04

   po co to robisz ssssen?nie mozesz normalnie funkcjonowac tylko sie jatrzyc?

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: