Zespół Drops zmienia się w Trek-Drops

Producent rowerów Trek w sezonie 2018 będzie jednym z dwóch głównych sponsorów kobiecego zespołu Drops. Ekipa ścigała się będzie pod szyldem Trek-Drops.

Zawodniczki grupy na Trekach ścigają się od 2015 roku, natomiast zwiększone zaangażowanie amerykańskiego producenta w kolarstwo kobiet w przyszłym roku pozwoli na rozbudowanie kalendarza startowego.

Brytyjska grupa w swoich szeregach skupia głównie młode zawodniczki z Wysp Brytyjskich, które ściganie na szosie łączą lub łączyły z torem i przełajami.

W składzie na sezon 2018 znalazło się 10 zawodniczek - Holenderka Eva Buurman (dotychczas Parkhotel Valkenburg), Niemka Kathrin Hammes (dotychczas TIBCO-SVB), Brytyjki Anna Christian, Elizabeth Holden, Manon Lloyd, Annasley Park, Abby-Mae Parkinson, Lucy Shaw, Abigail Van Twisk i Molly Weaver (dotychczas Team Sunweb) oraz najbardziej doświadczona Amerykanka Tayler Wiles.

Ta ostatnia w tym sezonie reprezentowała grupę Unitedhealthcare, odnosząc zwycięstwo w Tour of the Gila (2.2), a także meldując się na 2. miejscu w Tour de Feminin - O cenu Českého Švýcarska (2.2) oraz na 5. w Internationale Lotto Thüringen Ladies Tour (2.1).

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: