Akcja zbierania środków na wydanie kalendarza z rowerami zabytkowymi 2018

kalendarz - akcja

Iwona Cerba, właścicielka marki Boutique rowerowy ROWER-POWER, jest pomysłodawczynią wydania kalendarza z rowerami zabytkowymi na rok 2018. Będzie to kalendarzw formacie A3, na każdy miesiąc osobna strona, druk dwustronny, papier 250 g, połysk.

W kalendarzu będą zamieszczone zdjęcia zabytkowych rowerów firm:
■ polskich – Kastor (1934), Kamiński (1934), Mesko (1962)
■ niemieckich – Opel (1926), Brennabor (1922), Dürkopp (1934), NSU (1954)
■ francuskich – Peugeot (1900), Griffone (1934)
■ angielskiej - New Hudson (1927)
wraz ze zdjęciami osób w strojach z epoki. Przy każdym rowerze będzie podany jego opis.

Kalendarz ukazuje się honorowym patronatem PTTK.

Wszystkie zdjęcia, które pojawią się w kalendarzu można zobaczyć na Pintereście: https://pl.pinterest.com/boutiquerowerowyrowerpower/

Ponieważ nie udało się jej znaleźć sponsorów na ten kalendarz w szeroko pojętej polskiej branży rowerowej i nie spina się budżet wydania, ogłasza ona zbiórkę publiczną na wydanie kalendarza z rowerami zabytkowymi 2018 na platformie crowdfundingowej zrzutka.pl - https://zrzutka.pl/kalendarz-z-rowerami-zabytkowymi-2018

Wesprzyjcie proszę akcję zbierania środków na wydanie kalendarza z rowerami zabytkowymi 2018 i zostańcie jego częścią!

Dla osób, które zechcą wesprzeć wydanie kalendarza jest wiele oryginalnych, rowerowych upominków z oferty Boutique rowerowy ROWER-POWER: 3 kolekcje kominów/chust wielofunkcyjnych z wzorami bicykli: ■ bezszwowe, ■ półocieplane, ■ ocieplane; ■ T-shirty z zdjęciem roweru Peugeot z 1900 r.; ■ kubki z zdjęciem roweru Peugeot z 1900 r.; ■ worki-plecaki z wzorami bicykli i ze zdjęciami roweru Peugeot z 1900 r.; ■ breloczki w kształcie rowerka z drewna dębowego; ■ balsamy rozgrzewające i balsamy przeciw otarciom firmy Sportsbalm. Mogą one być oryginalnymi, świątecznymi prezentami dla miłośników dwóch kółek i nie tylko.

inf. prasowa

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: