Manzana Postobon z 17 zawodnikami w składzie

Manzana Postobon ogłosiła skład na sezon 2018. Pro-kontynentalna ekipa chce zdobywać kolejne doświadczenia i brać udział w imprezach z kalendarza WorldTour.

Głównym celem grupy pozostanie promowanie młodych kolumbijskich talentów, dlatego skład pozostał niemal zupełnie niezmieniony. Drużyna nie przedłużyła kontraktu z Antonio Piedrą i Luisem Fernando Ríosem. Z kolei do drużyny dołączył doświadczony Fabio Durarte, który ma na swoim koncie pięć startów w Wielkich Tourach i cztery razy meldował się na drugim miejscu na etapach Giro d'Italia. Drugim wzmocnieniem jest 23-letni Jordán Parra.

Kalendarz ekipy nie jest jeszcze znany, ale prawdopodobnie będzie skupiony na wyścigach rozgrywanych w Europie oraz w Ameryce Południowej. Pierwszym wyścigiem w nowym sezonie będzie kolumbijska etapówka Colombia Oro y Paz (2.1), która odbędzie się na początku lutego.

Skład Manzana Postobon na 2018 rok: Fabio Duarte, Jordán Arley Parra, Sebastián Molano Benavides, Juan Pablo Villegas, Jetse Bol, Ricardo Vilela, Hernando Bohórquez, Bernardo Suaza, Fernando Orjuela, Yecid Sierra, Juan Felipe Osorio, Aldemar Reyes Ortega, Hernán Aguirre Calpa, Wilmar Andrés Paredes, Sergio Higuita, Jhojan García i Juan José Amador.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: