Kategorie: Rankingi

Ściana płaczu 2017

Ściana płaczu, czyli wyniki polskich kolarek i kolarzy w wyścigach z kalendarza Międzynarodowej Unii Kolarskiej w sezonie 2017.

Zwycięstwa:

Kamil Zieliński (Domin Sport) - 7
Visegrad 4 Kerekparverseny (1.2)
etap Szlakiem Walk Majora "Hubala" (2.1)
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.2)
etap East Bohemia Tour (2.2)
klasyfikacja końcowa East Bohemia Tour (2.2)
Grand Prix Polski (1.2)

Maciej Paterski (CCC Sprandi Polkowice) - 6
etap Szlakiem Walk Majora "Hubala" (2.1)
klasyfikacja końcowa Szlakiem Walk Majora "Hubala" (2.1)
2 etapy Małopolski Wyścig Górski (2.2)
klasyfikacja końcowa Małopolski Wyścig Górski (2.2)
Puchar Uzdrowisk Karpackich (1.2)

Alan Banaszek (CCC Sprandi Polkowice) - 5
International Rhodes Grand Prix (1.2) - w reprezentacji Polski
etap CCC Tour Grody Piastowskie (2.2)
Grand Prix Doliny Baryczy - Memoriał Józefa Grundmanna i Jerzego Wizowskiego (1.2)
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.2)
Memoriał Henryka Łasaka (1.2)

Michał Kwiatkowski (Team Sky) - 4
Strade Bianche (1.WT)
Mediolan-San Remo (1.WT)
Mistrzostwa Polski - jazda indywidualna na czas
Clásica San Sebastian (1.WT)

Rafał Majka (Bora-hansgrohe) - 4
etap Tour of California (2.WT)
etap Tour of Slovenia (2.1)
klasyfikacja końcowa Tour of Slovenia (2.1)
etap Vuelta a Espana (GT)

Marek Rutkiewicz (Wibatech 7R Fuji) - 4
etap CCC Tour Grody Piastowskie (2.2)
klasyfikacja końcowa CCC Tour Grody Piastowskie (2.2)
klasyfikacja końcowa Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2)
Szlakiem Wielkich Jezior (1.2)

Katarzyna Pawłowska (Boels Dolmans) - 3
Mistrzostwa Polski - jazda indywidualna na czas
2 etapy Tour Cycliste Féminin International de l'Ardeche (2.2)

Przemysław Kasperkiewicz (An Post Chain Reaction) - 2
etap Le Tour de Bretagne Cycliste (2.2)
etap An Post Rás (2.2)

Mateusz Komar (Voster Uniwheels Team) - 2
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.2)
klasyfikacja końcowa Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.2)

Tomasz Marczyński (Lotto Soudal) - 2
2 etapy Vuelta a Espana (GT)

Katarzyna Niewiadoma (WM3 Energie) - 2
etap OVO Energy Women's Tour (2.WWT)
klasyfikacja końcowa OVO Energy Women's Tour (2.WWT)

Grzegorz Stępniak (Wibatech 7R Fuji) - 2
etap Szlakiem Walk Majora "Hubala" (2.1)
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.2)

Adrian Banaszek (Kolss Cycling Team) - 1
prolog Dookoła Mazowsza (2.2)

Maciej Bodnar (Bora-hansgrohe) - 1
etap Tour de France (GT)

Karol Domagalski (One Pro Cycling) - 1
Grand Prix des Marbriers (1.2)

Kamil Gradek (One Pro Cycling) - 1
klasyfikacja generalna Ronde van Midden Nederland (2.2)

Sylwester Janiszewski (Wibatech 7R Fuji) - 1
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2)

Karolina Karasiewicz (TKK Pacific Nestle Fitness) - 1
Mistrzostwa Polski - wyścig ze startu wspólnego

Piotr Konwa (TC Chrobry Scott Głogów) - 1
prolog Karpackiego Wyścigu Kurierów (2.2U)

Adrian Kurek (CCC Sprandi Polkowice) - 1
Mistrzostwa Polski - wyścig ze startu wspólnego

Kamil Małecki (CCC Sprandi Polkowice) - 1
etap Karpackiego Wyścigu Kurierów (2.2U) - w reprezentacji Polski

Jarosław Marycz (Domin Sport) - 1
etap Dookoła Mazowsza (2.2)

Łukasz Owsian (CCC Sprandi Polkowice) - 1
Korona Kocich Gór (1.2)

Szymon Rekita (Leopard Pro Cycling) - 1
etap International Tour of Rhodes (2.2)

Szymon Sajnok (Attaque Team Gusto) - 1
prolog Tour de Kumano (2.2)

Zespoły

CCC Sprandi Polkowice - 16
etap jazdy drużynowej Settimana Internazionale Coppi e Bartali (2.1)
etap CCC Tour Grody Piastowskie (2.2) - Alan Banaszek
etap Szlakiem Walk Majora "Hubala" (2.1) - Maciej Paterski
klasyfikacja końcowa Szlakiem Walk Majora "Hubala" (2.1) - Maciej Paterski
prolog Tour de Slovaquie (2.1) - Jan Tratnik (Slo)
klasyfikacja końcowa Tour de Slovaquie (2.1) - Jan Tratnik (Slo)
2 etapy Małopolski Wyścig Górski (2.2) - Maciej Paterski
klasyfikacja końcowa Małopolski Wyścig Górski (2.2) - Maciej Paterski
Grand Prix Doliny Baryczy - Memoriał Józefa Grundmanna i Jerzego Wizowskiego (1.2) - Alan Banaszek
Korona Kocich Gór (1.2) - Łukasz Owsian
Mistrzostwa Polski - wyścig ze startu wspólnego - Adrian Kurek
Mistrzostwa Bułgarii - wyścig ze startu wspólnego - Nikolay Mihaylov
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.2) - Alan Banaszek
Memoriał Henryka Łasaka (1.2) - Alan Banaszek
Puchar Uzdrowisk Karpackich (1.2) - Maciej Paterski

Domin Sport - 8
Visegrad 4 Kerekparverseny (1.2) - Kamil Zieliński
etap Szlakiem Walk Majora "Hubala" (2.1) - Kamil Zieliński
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2) - Kamil Zieliński
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.2) - Kamil Zieliński
etap Dookoła Mazowsza (2.2) - Jarosław Marycz
etap East Bohemia Tour (2.2) - Kamil Zieliński
klasyfikacja końcowa East Bohemia Tour (2.2) - Kamil Zieliński
Grand Prix Polski (1.2) - Kamil Zieliński

Wibatech 7R Fuji - 7
etap CCC Tour Grody Piastowskie (2.2) - Marek Rutkiewicz
klasyfikacja końcowa CCC Tour Grody Piastowskie (2.2) - Marek Rutkiewicz
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2) - Sylwester Janiszewski
klasyfikacja końcowa Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2) - Marek Rutkiewicz
etap Szlakiem Walk Majora "Hubala" (2.1) - Grzegorz Stępniak
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.2) - Grzegorz Stępniak
Szlakiem Wielkich Jezior (1.2) - Marek Rutkiewicz

Voster Uniwheels Team - 2
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.2) - Mateusz Komar
klasyfikacja końcowa Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.2) - Mateusz Komar


Klasyfikacja polskich kolarzy w 2017 r., by Andrzej Dembe


Wyniki:

19.10-24.10   Tour of Guangxi           2.WT Łukasz Wiśniowski (SKY)    55      5:18

24.10         Tour of Guangxi Women's    1.1 Eugenia Bujak (BTC)         8      0:00

10.10-16.10   Tour of Turkey            2.WT Przemysław Niemiec (UAD)    8      0:47
                                             Mateusz Taciak (CCC)       20      1:37
                                             Piotr Brożyna (CCC)        26      2:28
                                             Leszek Pluciński (CCC)     27      2:39
                                             Michał Paluta (CCC)        32      3:57
                                             Patryk Stosz (CCC)         51     14:29
                                             Kamil Małecki (CCC)        79     28:01

07.10         Il Lombardia              1.WT Rafał Majka (BOH)          26      3:41
                                             Tomasz Marczyński (LTS)    62     11:05
                                             Paweł Poljański (BOH)      77     12:36

03.10         Tre Valli Varesine        1.HC Paweł Poljański (BOH)      37      1:08
                                             Rafał Majka (BOH)          50      1:28

03.10         Sparkassen Münsterland Giro 1.HC Maciej Paterski (CCC)    75      0:43
                                             Kamil Małecki (CCC)        85      1:04
                                             Piotr Brożyna (CCC)        94      1:04
                                             Michał Paluta (CCC)       111      1:55
                                             Patryk Stosz (CCC)        112      1:55
                                             Mateusz Taciak (CCC)      125      1:55

01.10         Gran Premio Bruno Beghelli 1.HC Łukasz Wiśniowski (SKY)   53      0:10
                                            Leszek Pluciński (CCC)      59      0:10
                                            Przemysław Niemiec (UAD)    80      0:10
                                            Jakub Kaczmarek (CCC)      119      2:33
                                            Marcin Mrożek (CCC)        152      4:08

01.10         Gran Premio Beghelli      1.1 Eugenia Bujak (BTC)         14      0:00
              Internazionale Donne Elite    Agnieszka Skalniak (ASA)    53      1:34

01.10         Piccolo Giro di Lombardia 1.2U Cezary Grodzicki           29      3:07

30.09         Giro dell'Emilia         1.HC Przemysław Niemiec (UAD)    52      4:33
                                            Jakub Kaczmarek (CCC)       71      9:02

30.09         Giro dell'Emilia          1.1 Eugenia Bujak (BTC)         11      0:45
              Internazionale Donne Elite    Małgorzata Jasińska (CPC)   36      2:07
                                            Agnieszka Skalniak (ASA)    41      2:14

30.09         Omloop Eurometropool      1.1 Szymon Rekita (LPC)         60      0:00

28.09         Coppa Sabatini            1.1 Łukasz Wiśniowski (SKY)     44      0:49

24.09         MŚ - start wspólny         WC Michał Kwiatkowski (SKY)    11      0:00
                                            Michał Gołaś (SKY)          52      2:32
                                            Paweł Poljański (BOH)       82      3:13
                                            Łukasz Wiśniowski (SKY)     96      6:37

18.09-24.09   Tour of China II          2.1 Adrian Banaszek (KLS)       92     20:38
                                            Norbert Banaszek (KLS)     108     23:05

24.09         Gooikse Pijl              1.2 Szymon Rekita (LPC)        103      1:48

23.09         MŚ - start wspólny         WC Katarzyna Niewiadoma (WM3)   5      0:28
                                            Eugenia Bujak (BTC)         34      0:28

20.09         MŚ - jazda indywidualna    WC Mateusz Taciak (CCC)        36      3:28
                                            Maciej Bodnar (BOH)         50      6:02

20.09         Omloop ... Houtland Lichtervelde 1.1 Szymon Rekita (LPC)  61      0:08

19.09         MŚ - jazda indywidualna    WC Aurela Nerlo                36      3:51

17.09         Grand Prix Polski         1.2 Kamil Zieliński (DOM)        1       -
                                            Sylwester Janiszewski (WIB)  3      0:00
                                            Mateusz Komar (VOS)          7      0:00
                                            Paweł Bernas (DOM)           8      0:00

10.09-17.09   Tour of China I           2.1 Adrian Banaszek (KLS)      109     42:51
                                            Norbert Banaszek (KLS)     116     53:34

16.09         Primus Classic           1.HC Przemek Kasperkiewicz (SKT) 39      0:18

16.09         Memorial Marco Pantani    1.1 Michał Paluta (CCC)         89      5:08

16.09         GP Czech Republic         1.2 Sylwester Janiszewski (WIB)  2      0:00
                                            Paweł Cieślik (ELA)          6      0:03
                                            Piotr Konwa                 10      0:08

15.09         Kampioenschap van Vlaanderen 1.1 Przemek Kasperkiewicz (QST) 63   0:23

14.09         Coppa Bernocchi           1.1 Michał Paluta (CCC)         19      0:00
                                            Kamil Małecki (CCC)        109      4:14
                                            Piotr Brożyna (CCC)        129      4:20

13.09         Grand Prix de Wallonie    1.1 Przemek Kasperkiewicz (QST) 116    20:55

19.08-10.09   Vuelta a Espana            GT Rafał Majka (BOH)           39   1:53:59
                                                                     + 1ze
                                            Tomasz Marczyński (LTS)     55   2:34:33
                                                                     + 2ze
                                            Paweł Poljański (BOH)       67   2:58:35
                                            Przemysław Niemiec (UAD)    86   3:25:48

10.09         Grand Prix de Montréal   1.WT Michał Gołaś (SKY)          45      1:40
                                            Łukasz Wiśniowski (SKY)     80      5:08

10.09         Madrid Challenge        1.WWT Eugenia Bujak (BTC)          4      0:00
                        by la Vuelta        Małgorzata Jasińska (CPC)   87      1:46

03.09-10.09  Tour of Britain           2.HC Michał Kwiatkowski (SKY)     5      0:18
                                            Karol Domagalski (ONE)      19      1:30
                                            Maciej Paterski (CCC)       21      1:42
                                            Łukasz Owsian (CCC)         36      3:32
                                            Kamil Gradek (ONE)          50     22:14
                                            Alan Banaszek (CCC)         88     49:00
                                            Marcin Białobłocki (CCC)    89     50:27

08.09-10.09   Premondiale Giro Toscana  2.2 Ewelina Szybiak              3      0:54
              Int. Femminile - Memorial     Aurela Nerlo                14      3:42
              Michela Fanini                Marta Lach                  22      4:25
                                            Katarzyna Wilkos            32      9:24
                                            Monika Brzeźna              33      9:27
                                            Patrycja Lorkowska          61     18:09

05.09-10.09   Tour de l'Ardeche         2.2 Katarzyna Pawłowska (DLT)    -       -
                                                                     + 2ze
                                                                     + 2el

08.09-09.09   East Bohemia Tour         2.2 Kamil Zieliński (DOM)        1       -
                                                                     + 1ze
                                            Sylwester Janiszewski (WIB)  3      0:11
                                            Paweł Cieślik (ELA)          5      0:13
                                            Michał Podlaski (VOS)        6      0:14
                                            Bartłomiej Matysiak (THU)   12      0:17
                                            Stanisław Aniołkowski (THU) 17      0:17

08.09         GP Cycliste de Québec    1.WT Łukasz Wiśniowski (SKY)     51      0:17
                                            Michał Gołaś (SKY)          66      0:25
                                            Maciej Bodnar (BOH)        110      3:02

05.09-08.09   Lotto Belgium Tour        2.1 Eugenia Bujak (BTC)          7      1:21
                                            Nikol Płosaj                35      7:03

29.08-04.09   Boels Rental Ladies Tour 2.WWT Katarzyna Niewiadoma (WM3)  7      2:04
                                            Małgorzata Jasińska (CPC)   29      6:09

30.08-03.09   Okolo jiznich Cech        2.2 Szymon Rekita (LPC)         13      1:25
                                            Emanuel Piaskowy (THU)      20      2:32
                                            Paweł Cieślik (ELA)         21      2:36
                                            Michał Podlaski (VOS)       28      4:29
                                            Mateusz Grabis (VOS)        29      6:31
                                            Adam Stachowiak (VOS)       39     20:45
                                            Mateusz Komar (VOS)         53     40:10

02.09         Brussels Cycling Classic 1.HC Mateusz Taciak (CCC)        25      0:00
                                            Jakub Kaczmarek (CCC)       34      0:00
                                            Leszek Pluciński (CCC)     111      2:22
                                            Piotr Brożyna (CCC)        114      5:13
                                            Kamil Małecki (CCC)        144     11:00
                                            Patryk Stosz (CCC)         146     11:00

27.08         Bretagne Classic -       1.WT Michał Gołaś (SKY)          47      0:13
                        Ouest-France        Maciej Bodnar (BOH)         76      1:30
                                            Michał Kwiatkowski (SKY)   103      6:16

26.08-27.08   Ronde van Midden Nederland 2.2 Kamil Gradek (ONE)          1       -
                                                                     + 1el
                                            Szymon Rekita (LPC)         27      0:18
                                            Karol Domagalski (ONE)     124      1:50

26.08         GP de Plouay -          1.WWT Eugenia Bujak (BTC)          4      0:10
                 Lorient Agglomeration      Małgorzata Jasińska (CPC)   27      0:21
                                            Anna Plichta (WM3)          75     10:40

26.08 Omloop Mandel-Leie-Schelde Meulebeke 1.1 Przemek Kasperkiewicz (QST) 15   0:08

22.08-25.08   Tour du Poitou Charentes  2.1 Michał Gołaś (SKY)          16      2:40

25.08         PRO Ötztaler 5500         1.1 Łukasz Owsian (CCC)         22     14:43
                                            Patryk Stosz (CCC)          31     15:03

23.08         Druivenkoers - Overijse   1.1 Karol Domagalski (ONE)      36      1:22

22.08         Grand Prix des Marbriers  1.2 Karol Domagalski (ONE)       1        -
                                            Kamil Gradek (ONE)          21      3:06

20.08         EuroEyes Cyclassics      1.WT Łukasz Owsian (CCC)         58      0:00
                                            Patryk Stosz (CCC)          90      3:01
                                            Mateusz Taciak (CCC)        96      3:01
                                            Łukasz Wiśniowski (SKY)    102      3:01
                                            Maciej Paterski (CCC)      111      3:01
                                            Michał Gołaś (SKY)         154      6:26
                                            Kamil Małecki (CCC)        158      8:10

17.08-20.08   Ladies Tour of Norway   2.WWT Katarzyna Niewiadoma (WM3)  15      0:36
                                            Katarzyna Pawłowska (DLT)   24      1:16
                                            Małgorzata Jasińska (CPC)   66      5:52

20.08         Grote Prijs Jef Scherens  1.1 Przemek Kasperkiewicz (QST) 79      6:18
                     - Rondom Leuven        Szymon Rekita (LPC)         80      6:18

20.08         Szlakiem Wielkich Jezior  1.2 Marek Rutkiewicz (WIB)       1       -
                                            Paweł Bernas (DOM)           4      0:00
                                            Mateusz Komar (VOS)          5      0:00
                                            Adrian Honkisz (WIB)         7      1:23
                                            Sylwester Janiszewski (WIB)  9      5:21

19.08         Puchar Ministra Obrony    1.2 Eryk Latoń (THU)             2      0:00
                           Narodowej        Sylwester Janiszewski (WIB)  3      0:00
                                            Mateusz Komar (VOS)          4      0:00
                                            Marek Rutkiewicz (WIB)       9      0:00
                                            Tobiasz Pawlak              10      0:00

07.08-13.08   BinckBank Tour           2.WT Maciej Bodnar (BOH)         60     24:01

13.08         Crescent Vargada        1.WWT Katarzyna Niewiadoma (WM3)  13      0:00
                                            Eugenia Bujak (BTC)         18      0:00
                                            Anna Plichta (WM3)          99      9:00

10.08-13.08   Arctic Race of Norway    2.HC Jakub Kaczmarek (CCC)       14      1:01
                                            Leszek Pluciński (CCC)      24      2:27
                                            Michał Paluta (CCC)         29      3:37

10.08-13.08   Czech Cycling Tour        2.1 Łukasz Owsian (CCC)          8      0:43
                                            Emanuel Piaskowy (THU)      31      1:37
                                            Paweł Cieślik (ELA)         52      7:46
                                            Piotr Brożyna (CCC)         59      9:38
                                            Bartłomiej Matysiak (THU)   69     11:48
                                            Konrad Tomasiak (THU)       82     17:06
                                            Stanisław Aniołkowski (THU) 97     19:43

13.08         Puchar Uzdrowisk Karpackich 1.2 Maciej Paterski (CCC)      1       -
                                            Paweł Bernas (DOM)           2      0:00
                                            Marek Rutkiewicz (WIB)       3      0:00
                                            Jacek Morajko (WIB)          4      0:00
                                            Adam Stachowiak (VOS)        5      0:29
                                            Sylwester Janiszewski (WIB)  8      4:03
                                            Michał Podlaski (VOS)        9      4:03
                                            Patryk Stosz (CCC)          10      4:03

12.08         Memoriał Henryka Łasaka       Alan Banaszek (CCC)          1       -
                                            Sylwester Janiszewski (WIB)  2      0:00
                                            Artur Detko (DOM)            3      0:00

06.08         Mistrzostwa Europy         CC Paweł Franczak (THU)         9      0:00
                      - start wspólny       Maciej Paterski (CCC)       28      0:08
                                            Michał Gołaś (SKY)          61      0:27
                                            Kamil Gradek (ONE)          62      0:27
                                            Karol Domagalski (ONE)      85      0:54
                                            Paweł Bernas (DOM)          87      0:59
                                            Grzegorz Stępniak (WIB)    106      2:47

06.08         Antwerpse Havenpijl       1.2 Szymon Rekita (LPC)         19      1:02

28.07-06.08   Tour de la Guadeloupe     2.2 Grzegorz Kwiatkowski        37     42:31

05.08         Mistrzostwa Europy         CC Eugenia Bujak (BTC)         16      0:15
                      - start wspólny       Katarzyna Wilkos            28      0:15
                                            Małgorzata Jasińska (CPC)   30      0:15
                                            Karolina Karasiewicz        37      0:15
                                            Ewelina Szybiak             43      0:15
                                            Monika Brzeźna              55      0:15
                                            Anna Plichta (WM3)          78      0:24
                                            Katarzyna Pawłowska (DLT)   87      6:22

05.08         Dwars door het Hageland   1.1 Przemek Kasperkiewicz (SKT) 65      9:09

29.07-04.08   Tour de Pologne          2.WT Rafał Majka (BOH)            2      0:02
                                            Tomasz Marczyński (LTS)     16      3:32
                                            Marek Rutkiewicz (WIB)      19      4:41
                                            Paweł Cieślik (ELA)         36     19:44
                                            Michał Gołaś (SKY)          57     36:13
                                            Przemysław Niemiec (UAD)    63     42:32
                                            Emanuel Piaskowy (THU)      65     42:46
                                            Łukasz Wiśniowski (SKY)     69     47:29
                                            Maciej Paterski (CCC)       79     55:30
                                            Adam Stachowiak (VOS)       88   1:07:22
                                            Kamil Gradek (ONE)          90   1:10:49

03.08         Mistrzostwa Europy         CC Maciej Bodnar (BOH)          2      0:02
                 - jazda indywidualna       Marcin Białobłocki (CCC)    12      1:57

02.08         Mistrzostwa Europy         CC Eugenia Bujak (BTC)          6      2:14
                 - jazda indywidualna       Katarzyna Pawłowska (DLT)    7      2:23

30.07         Prudential RideLondon   1.WT Łukasz Owsian (CCC)          39      0:00
                     - Surrey Classic      Michał Paluta (CCC)          79      9:04
                                           Leszek Pluciński (CCC)       85     13:10
                                           Mateusz Taciak (CCC)        100     13:10

26.07-30.07  Tour Alsace               2.2 Szymon Rekita (LPC)          11      1:59
                                           Przemek Kasperkiewicz (SKT)  41     22:10

29.07        Clásica San Sebastian    1.WT Michał Kwiatkowski (SKY)      1       -

29.07        Prudential RideLondon   1.WWT Eugenia Bujak (BTC)          22      0:00
                         Classique         Katarzyna Pawłowska (DLT)    45      0:07
                                           Małgorzata Jasińska (CPC)    73      0:21

16.07-29.07  Tour of Qinghai Lake     2.HC Szymon Sajnog (ATG)          69   1:22:51

25.07-29.05  Dookoła Mazowsza          2.2 Grzegorz Stępniak (WIB)       2      0:06
                                                                     + 2el
                                           Eryk Latoń (THU)              4      0:18
                                           Kamil Małecki (CCC)           6      0:19
                                           Patryk Stosz (CCC)            7      0:22
                                           Marcin Białobłocki (CCC)      8      0:23
                                           Tobiasz Pawlak               10      0:26
                                           Jarosław Marycz (DOM)        12      0:27
                                                                     + 1ze
                                           Adrian Banaszek (KLS)         -       -
                                                                     + 1ze
                                                                     + 1el

01.07-23.07  Tour de France             GT Michał Kwiatkowski (SKY)     57   2:17:48
                                           Paweł Poljański (BOH)        80   2:53:42
                                           Maciej Bodnar (BOH)         116   3:26:58
                                                                     + 1ze

20.07        La Course by            1.WWT Katarzyna Niewiadoma (WM3)    9      2:52
                 Le Tour de France         Eugenia Bujak (BTC)          36      8:22
                                           Małgorzata Jasińska (CPC)    37      8:28

19.07        Grand Prix Cerami         1.1 Szymon Rekita (LPC)          39      0:31

12.07-18.07  Lotto Thüringen           2.1 Katarzyna Pawłowska (DLT)    11      1:52
                       Ladies Tour         Eugenia Bujak (BTC)          12      2:02
                                           Agnieszka Skalniak (ASA)     30      3:32
                                           Marta Lach                   42      5:41
                                           Karolina Perekitko           57     13:35

12.07-16.07  Giro della Valle d'Aosta Mont Blanc 2.2U Cezary Grodzicki  69   1:03:42

01.07-09-07 Giro Rosa                 2.WWT Katarzyna Niewiadoma (WM3)   6      3:58
                                            Małgorzata Jasińska (CPC)   34     20:14
                                            Anna Plichta (WM3)          68     54:39

09.07       Velothon Wales              1.1 Karol Domagalski (ONE)       2      0:00
                                            Kamil Gradek (ONE)          36      0:45

05.07-09.07 Sibiu Cycling Tour          2.1 Emanuel Piaskowy (THU)      16      6:54
                                            Łukasz Owsian (CCC)         19      8:55
                                            Wojciech Franczak (THU)     38     29:41
                                            Konrad Tomasiak (THU)       43     32:29
                                            Bartosz Warchoł (THU)       50     38:15
                                            Wojciech Migdał (THU)       52     39:35
                                            Maciej Paterski (CCC)       60     43:02
                                            Bartłomiej Matysiak (THU)   63     43:36
                                            Marcin Białobłocki (CCC)    67     45:35

09.07       Midden Brabant-Poort Omloop 1.2 Szymon Rekita (LPC)         62      1:45

06.07-09.07 Tour de Feminin -           2.2 Ewelina Szybiak              9      2:40
               O cenu Českého Švýcarska     Katarzyna Wilkos            15      3:40
                                            Marta Lach                  26      4:42
                                            Monika Brzeźna              36      5:37
                                            Katarzyna Brewińska         62     18:19
                                            Patrycja Lorkowska          78     31:05
                                            Agnieszka Bacińska          96     48:56
                                            Klaudia Radziszewska        99     53:30

03.07-08.07 Int. Österreich-Rundfahrt   2.1 Leszek Pluciński (CCC)      37     27:55
                                            Jakub Kaczmarek (CCC)       44     33:16
                                            Patryk Stosz (CCC)         101   1:10:49
                                            Marcin Mrożek (CCC)        105   1:11:27
                                            Michał Paluta (CCC)        118   1:25:35

08.07       Grote prijs Jean-Pierre Monseré 1.1 Szymon Rekita (LPC)     54     00:39

27.06-02.07 Tour de Hongrie             2.2 Wojciech Pszczolarski (SKC) 42      3:10
                                            Adrian Tekliński (SKC)      73     15:02

28.06-01.07 Wyścig Solidarności         2.2 Mateusz Komar (VOS)          1       -
                     i Olimpijczyków                                 + 1ze
                                                                     + 1el
                                            Paweł Cieślik (ELA)          2      0:10
                                            Adam Stachowiak (VOS)        3      0:16
                                            Michał Podlaski (VOS)        4      0:23
                                            Paweł Bernas (DOM)           6      0:25
                                            Adrian Kurek (CCC)           9      0:28
                                            Alan Banaszek (CCC)         15      5:03
                                                                     + 1ze
                                                                     + 2el
                                            Kamil Zieliński (DOM)       23      8:35
                                                                     + 1ze
                                            Grzegorz Stępniak (WIB)     45     20:47
                                                                     + 1ze
                                                                     + 1el

10.06-18.06 Tour de Suisse             2.WT Tomasz Marczyński (LTS)     47     49:16
                                            Jakub Kaczmarek (CCC)      101   1:33:01
                                            Maciej Bodnar (BOH)        104   1:34:39
                                            Adrian Kurek (CCC)         120   1:45:37
                                            Leszek Pluciński (CCC)     122   1:47:23

15.06-18.06 Route du Sud                2.1 Michał Gołaś (SKY)         107   1:04:15

15.06-18.06 Tour of Slovenia            2.1 Rafał Majka (BOH)           1       -
                                                                     + 1ze
                                                                     + 1el
                                            Paweł Cieślik (ELA)          8      1:13

18.06       Korona Kocich Gór           1.2 Łukasz Owsian (CCC)          1      -
                                            Mateusz Komar (VOS)          2      0:00
                                            Maciej Paterski (CCC)        3      0:00
                                            Emanuel Piaskowy (THU)       4      1:14
                                            Jacek Morajko (WIB)          5      1:14
                                            Adrian Honkisz (WIB)         6      1:14
                                            Patryk Stosz (CCC)           8      4:13
                                            Bartosz Warchoł (THU)       10      4:13

18.06       Beaumont Trophy             1.2 Karol Domagalski (ONE)      17      0:00
                                            Kamil Gradek (ONE)          22      0:00

17.06       GP Doliny Baryczy           1.2 Alan Banaszek (CCC)          1       -
                                            Sylwester Janiszewski (WIB)  3      0:01
                                            Andrzej Bartkiewicz (WIB)    4      0:03
                                            Piotr Brożyna (CCC)          8      0:05
                                            Artur Detko (DOM)            9      0:05
                                            Paweł Zaleśny               10      0:05

17.06       Giro del Trentino Alto      1.1 Małgorzata Jasińska (CPC)   13      0:56
                   Adige - Sudtirol         Eugenia Bujak (BTC)         16      1:10

09.06-15.06 Giro Ciclistico d'Italia   2.2U Gracjan Szeląg              14      5:59
                                            Cezary Grodzicki            72     52:16

04.06-11.06 Critérium du Dauphiné      2.WT Michał Kwiatkowski (SKY)    43     37:20

07.06-11.06 OVO Energy Women's Tour   2.WWT Katarzyna Niewiadoma (WM3)   1       -
                                                                     + 1ze
                                                                     + 4el
                                            Małgorzata Jasińska (CPC)   20      2:17
                                            Anna Plichta (WM3)          56     34:13

11.06       Rund um Köln                1.1 Szymon Rekita (LPC)         23      3:26

07.06-11.06 Tour de Slovaquie           2.1 Piotr Brożyna (CCC)          3      0:36
                                            Paweł Cieślik (ELA)         16      0:46
                                            Mateusz Taciak (CCC)        79     23:21
                                            Marcin Białobłocki (CCC)   101     26:37

09.06-11.06 Małopolski Wyścig Górski    2.2 Maciej Paterski (CCC)        1       -
                                                                     + 2ze
                                                                     + 1el
                                            Paweł Bernas (DOM)           2      1:18
                                            Marek Rutkiewicz (WIB)       4      1:22
                                            Łukasz Owsian (CCC)          5      1:26
                                            Adam Stachowiak (VOS)        6      1:27
                                            Kamil Zieliński (DOM)        8      1:29
                                                                     + 1ze
                                                                     + 1el
                                            Emanuel Piaskowy (THU)      10      1:39

08.06-11.06 Ronde de l'Oise             2.2 Przemek Kasperkiewicz (SKT) 17      2:06

11.06       Flanders Diamond Tour       1.1 Ewelina Szybiak             23      0:00
                                            Aurela Nerlo                25      0:00
                                            Katarzyna Wilkos            31      0:00
                                            Monika Brzeźna              86      0:00
                                            Łucja Pietrzak              93      0:00
                                            Patrycja Lorkowska         106      0:30

01.06-04.06 Szlakiem Walk Majora Hubala 2.1 Maciej Paterski (CCC)        1       -
                                                                     + 1ze
                                                                     + 3el
                                            Kamil Zieliński (DOM)        2      0:03
                                                                     + 1ze
                                            Karol Domagalski (ONE)       3      0:30
                                            Adam Stachowiak (VOS)        4      0:33
                                            Marek Rutkiewicz (WIB)       5      0:42
                                            Łukasz Owsian (CCC)          6      0:55
                                            Kamil Gradek (ONE)           7      0:57
                                            Paweł Bernas (DOM)           9      1:26
                                            Piotr Brożyna (CCC)         10      1:29
                                            Grzegorz Stępniak (WIB)     37     13:50
                                                                     + 1ze

31.05-04.06 Skoda-Tour de Luxembourg   2.HC Szymon Rekita (LPC)         21      1:27

01.06-04.06 Tour de Kumano              2.2 Szymon Sajnog (ATG)         37      8:35
                                                                     + 1ze
                                                                     + 1el

29.05       Winston Salem Cycling Classic 1.1 Eugenia Bujak (BTC)        7      0:33

05.05-28.05 Giro d'Italia                GT Tomasz Marczyński (LTS)     47   2:20:09
                                            Łukasz Owsian (CCC)         88   3:37:32
                                            Maciej Paterski (CCC)      137   4:36:56
                                            Michał Gołaś (SKY)         141   4:40:34
                                            Marcin Białobłocki (CCC)   159   5:26:00

24.05-28.05 Tour des Fjords             2.1 Leszek Pluciński (CCC)      15      3:29
                                            Adrian Kurek (CCC)          33     16:21

21.05-28.05 Tour of Japan               2.1 Szymon Sajnok (ATG)         68   1:24:29

28.05       Gooik-Geraardsbergen-Gooik  1.1 Anna Plichta (WM3)          30      2:14

21.05-28.05 An Post Rás                 2.2 Przemek Kasperkiewicz (SKT) 17     12:27
                                                                     + 1ze
                                            Aureliusz Klus              64     54:38

28.05       Horizon Park Classic        1.2 Sylwester Janiszewski (WIB)  6      0:44
                                            Patryk Górecki              11      0:44
                                            Szymon Tracz (WIB)          13      0:44
                                            Piotr Pękala                26      0:44
                                            Wojcech Sykała (WIB)        32      0:44
                                            Sebastian Konofal           37      0:44
                                            Adrian Honkisz (WIB)        46      1:16
                                            Jacek Morajko (WIB)         47      1:16
                                            Mateusz Kazimierczak        68      5:02

24.05-28.05 Fleche du Sud               2.2 Szymon Rekita (LPC)         24      4:53

26.05-27.05 Tour of Estonia             2.1 Paweł Franczak (THU)         3      0:11
                                            Eryk Latoń (THU)            28      4:49
                                            Stanisław Aniołkowski (THU) 31      4:49
                                            Bartłomiej Matysiak (THU)   41      4:49
                                            Konrad Tomasiak (THU)       43      4:49
                                            Norbert Banaszek (KLS)      46      4:58
                                            Mikołaj Gutek (THU)         52      9:57

27.05       Horizon Park Race Maidan    1.2 Grzegorz Stępniak (WIB)      2      0:00
                                            Piotr Soliński              12      0:00
                                            Patryk Górecki              21      0:00
                                            Wojcech Sykała (WIB)        25      0:00
                                            Piotr Pękała                27      0:00
                                            Sebastian Konofal           63      0:00
                                            Daniel Staniszewski         65      0:00
                                            Dominik Oborski (WIB)       66      0:00
                                            Jacek Morajko (WIB)         76      0:00
                                            Adrian Honkisz (WIB)        88      0:50
                                            Sylwester Janiszewski (WIB) 102     3:40

26.05       Horizon Park Race for Peace 1.2 Jacek Morajko (WIB)          6      0:45
                                            Szymon Tracz (WIB)          20      6:29
 
17.05-21.05 Tour of Norway             2.HC Jakub Kaczmarek (CCC)       25      1:39
                                            Piotr Brożyna (CCC)         32      4:45
                                            Patryk Stosz (CCC)          48     10:47
                                            Adrian Kurek (CCC)          69     20:45
                                            Michał Paluta (CCC)         70     20:55
                                            Kamil Małecki (CCC)        100     40:21

17.05-21.05 Bałtyk - Karkonosze Tour    2.2 Marek Rutkiewicz (WIB)       1       -
                                                                     + 1el
                                            Adam Stachowiak (VOS)        3      0:19
                                            Bartosz Warchoł (THU)        4      0:51
                                            Leszek Pluciński (CCC)       5      0:57
                                            Paweł Bernas (DOM)           6      0:59
                                            Emanuel Piaskowy (THU)       8      1:21
                                            Kamil Zieliński (DOM)        9      1:26
                                            Sylwester Janiszewski (WIB) 48     13:50
                                                                     + 1ze

21.05       SwissEver GP Cham           1.2 Marta Lach                  4      0:00
                                            Aurela Nerlo                8      0:00
                                            Karolina Perekitko         43      7:32
                                            Patrycja Lorkowska         46     10:17
                                            Natalia Nowotarska         53     13:33
                                            Klaudia Radziszewska       57     14:44

14.05-20.05 Tour of California         2.WT Rafał Majka (BOH)           2      0:35
                                                                    + 1ze
                                                                    + 3el
                                            Paweł Poljański (BOH)      24     13:22
                                            Maciej Bodnar (BOH)        72     48:19

11.05-14.05 Tour of California women  2.WWT Małgorzata Jasińska (CPC)  31      5:39

14.05       Grand Prix Criquielion      1.2 Szymon Rekita (LPC)        72      4:41

14.05       GP Industrie del Marmo     1.2U Gracjan Szeląg             56      1:57
                                            Cezary Grodzicki           62      1:57

05.05-07.05 Tour of Chongming Island 2.WWT Agnieszka Skalniak (ASA)    27      0:27
                                           Anna Plichta (WM3)          63      0:27

05.05-07.05 CCC Tour Grody Piastowskie 2.2 Marek Rutkiewicz (WIB)       1       -
                                                                    + 1ze
                                                                    + 1el
                                           Leszek Pluciński (CCC)       2      0:26
                                           Emanuel Piaskowy (THU)       3      0:30
                                           Paweł Bernas (DOM)           4      0:38
                                           Alan Banaszek (CCC)         91     27:54
                                                                    + 1ze

07.05       Fleche Ardennaise          1.2 Szymon Rekita (LPC)         31      1:14

02.05       Memoriał Romana Sieminskiego 1.2 Alan Banaszek (CCC)        2      0:00
                                           Grzegorz Stępniak (WIB)      4      0:00
                                           Paweł Bernas (DOM)           5      0:01
                                           Paweł Cieślik (ELA)          7      0:03

29.04-02.05 Karpacki Wyścig Kurierów  2.2U Kamil Małecki (CCC)          2      0:02
                                                                    + 1ze
                                           Piotr Konwa                  4      0:05
                                                                    + 1ze
                                                                    + 1el
                                           Patryk Górecki               7      0:12

01.05        Eschborn-Frankfurt       1.WT Maciej Paterski (CCC)       16      0:00
             Rund um den Finanzplatz       Łukasz Owsian (CCC)         38      0:35
                                           Michał Paluta (CCC)         58      3:55

01.05       Mem. Andrzeja Trochanowskiego  Grzegorz Stępniak (WIB)      2      0:00
                                           Eryk Latoń (THU)             3      0:00
                                           Paweł Franczak (THU)         4      0:00
                                           Alan Banaszek (CCC)          6      0:00
                                           Marek Rutkiewicz (WIB)       7      0:00
                                           Paweł Bernas (DOM)           8      0:00
                                           Mateusz Komar (VOS)          9      0:00

25.04-01.05 Le Tour de Bretagne Cycliste 2.2 Szymon Rekita (LPC)       43     22:22
                                           Szymon Sajnok (ATG)         73   1:01:11
                                           Przemek Kasperkiewicz (SKT) -       -
                                                                    + 1ze

25.04-30.04 Tour de Romandie          2.WT Paweł Poljański (BOH)       46      4:56

28.04-30.04 Tour de Yorkshire          2.1 Kamil Gradek (ONE)          86     15:53

28.04-30.04 Festival Elsy Jacobs       2.1 Eugenia Bujak (BTC)          2      0:05
                                           Katarzyna Pawłowska (DLT)   14      0:35

27.04-30.04 Gracia Orlova              2.2 Alicja Ratajczak            12      4:04
                                           Katarzyna Wilkos            16      5:23
                                           Ewelina Szybiak             19      6:37
                                           Marta Lach                  25     10:04
                                           Karolina Perekitko          29     10:42
                                           Nikol Płosaj                31     12:59
                                           Patrycja Lorkowska          41     14:58

28.04-29.04 Toscana Terra di Ciclismo Eroica 2.2U Cezary Grodzicki     15      5:11

23.04        Liege-Bastogne-Liege     1.WT Michał Kwiatkowski (SKY)     3      0:03
                                           Rafał Majka (BOH)           10      0:07
                                           Paweł Poljański (BOH)       70      4:42
                                           Tomasz Marczyński (LTS)     97      7:40
                                           Michał Gołaś (SKY)         104      7:40

23.04        Liege-Bastogne-Liege    1.WWT Katarzyna Niewiadoma (WM3)   3      0:19
                           Femmes          Agnieszka Skalniak (ASA)    42      8:00
                                           Eugenia Bujak (BTC)         69      9:44
                                           Małgorzata Jasińska (CPC)   86      9:44

18.04-23.04  Tour of Croatia           2.1 Łukasz Owsian (CCC)         41     12:46
                                           Leszek Pluciński (CCC)      50     17:34
                                           Marcin Białobłocki (CCC)    74     31:02

23.04        Rutland - Melton         1.2 Przemek Kasperkiewicz (SKT)   6      0:06
                   Cicle Classic          Karol Domagalski (ONE)       13      0:12

23.04        Visegrad 4 Bicycle Race 1.2  Paweł Franczak (THU)          3      0:00
                   - GP Slovakia          Marek Rutkiewicz (WIB)        5      0:00
                                          Paweł Bernaś (DOM)            8      0:02
                                          Mateusz Grabis (VOS)          9      0:03
                                          Paweł Cieślik (ELA)          11      0:06
                                          Dominik Oborski (WIB)        13      0:52
                                          Jarosław Rębiewski (DOM)     15      1:06
                                          Wojciech Sykała (WIB)        17      2:05
                                          Andrzej Bartkiewicz (WIB)    19      3:34
                                          Adrian Tekliński (SKC)       20      3:34

23.04        Tr. Citta di S. Vendemiano 1.2 Cezary Grodzicki           46      0:45

22.04        Visegrad 4 Kerekparverseny 1.2 Kamil Zieliński (DOM)       1       -
                                          Adam Stachowiak (VOS)         3      0:15
                                          Paweł Charucki (DOM)          9      4:32
                                          Mateusz Nowaczek (VOS)       13      6:51
                                          Mateusz Komar (VOS)          14      6:51
                                          Sylwester Janiszewski (WIB)  15      6:52
                                          Dominik Oborski (WIB)        16      6:54
                                          Eryk Latoń (THU)             17      6:56
                                          Bartosz Warchoł (THU)        19     15:15
                                          Paweł Bernaś (DOM)           20     15:15

22.04        EPZ Omloop van Borsele   1.1 Eugenia Bujak (BTC)           2      0:00

19.04        La Fleche Wallonne      1.WT Michał Kwiatkowski (SKY)      7      0:01
                                          Rafał Majka (BOH)            29      0:35
                                          Tomasz Marczyński (LTS)     119      4:36
                                          Michał Gołaś (SKY)          123      5:51

19.04        La Fleche Wallonne     1.WWT Katarzyna Niewiadoma (WM3)    3      0:25
                       Feminine           Eugenia Bujak (BTC)          18      1:34
                                          Agnieszka Skalniak (ASA)     41      4:17
                                          Katarzyna Pawłowska (DLT)    63      4:43
                                          Małgorzata Jasińska (CPC)    67      5:03

18.04        G.P. Palio del Recioto  1.2U Gracjan Szeląg               38      3:40

17.04        Giro del Belvedere      1.2U Gracjan Szeląg               31

16.04        Amstel Gold Race        1.WT Michał Kwiatkowski (SKY)      2      0:00
                                          Tomasz Marczyński (LTS)      24      1:11
                                          Michał Gołaś (SKY)           68      7:30
                                          Jakub Kaczmarek (CCC)        90     10:26
                                          Adrian Kurek (CCC)          102     12:11
                                          Michał Paluta (CCC)         104     12:11

16.04        Amstel Gold Race       1.WWT Katarzyna Niewiadoma (WM3)    3      0:55
                                          Małgorzata Jasińska (CPC)    22      3:36
                                          Eugenia Bujak (BTC)          27      3:36
                                          Agnieszka Skalniak (ASA)     30      3:36

11.04-16.04  Tour du Loir et Cher     2.2 Przemek Kasperkiewicz (SKT)  99     21:10

12.04        De Brabantse Pijl       1.HC Tomasz Marczyński (LTS)      56      0:46
                                          Maciej Paterski (CCC)        69      2:29
                                          Jakub Kaczmarek (CCC)        76      4:45
                                          Michał Paluta (CCC)          94      7:08
                                          Adrian Kurek (CCC)           96      7:08

09.04        Paryż-Roubaix           1.WT Maciej Bodnar (BOH)          75      9:41

06.04-09.04 Circuit des Ardennes      2.2 Marek Rutkiewicz (WIB)       15      1:23
                     International        Adrian Honkisz (WIB)         53     11:51
                                          Wojciech Sykała (WIB)        62     13:20
                                          Jacek Morajko (WIB)          78     18:39
                                          Sylwester Janiszewski (WIB)  81     19:19

03.04-08.04  Vuelta al Pais Vasco    2.WT Michał Kwiatkowski (SKY)     30      5:29
                                          Michał Gołaś (SKY)          115     45:15

08.04        Trofeo Edil C           1.2U Gracjan Szeląg               65      0:09

03.04        Grand Prix de Dottignies 1.2 Agnieszka Skalniak (ASA)     86      0:00
                                          Małgorzata Jasińska (CPC)   126      0:00
                                          Eugenia Bujak (BTC)         142      2:38

02.04        Ronde van Vlaanderen    1.WT Maciej Bodnar (BOH)          66      3:36
                                          Łukasz Wiśniowski (SKY)     106     11:31

02.04        Ronde van Vlaanderen   1.WWT Katarzyna Niewiadoma (WM3)    8      0:00
                                          Eugenia Bujak (BTC)          22      3:50
                                          Małgorzata Jasińska (CPC)    43      5:32

01.04        Volta Limburg Classic    1.1 Maciej Paterski (CCC)        25      4:00
                                          Michał Paluta (CCC)          41      4:00
                                          Marcin Mrożek (CCC)          58      4:03

01.04        GP Miguel Indurain       1.1 Michał Gołaś (SKY)           15      3:55
                                          Michał Kwiatkowski (SKY)     18      4:06

29.03        Pajot Hills Classic      1.2 Małgorzata Jasińska (CPC)    46      0:00
                                          Katarzyna Pawłowska (DLT)    49      0:00

26.03        Gandawa-Wevelgem        1.WT Maciej Bodnar (BOH)          94      7:26
                                          Łukasz Wiśniowski (SKY)     109     13:47

26.03        Gandawa-Wevelgem       1.WWT Katarzyna Niewiadoma (WM3)   19      0:00
                                          Eugenia Bujak (BTC)          24      0:00
                                          Małgorzata Jasińska (CPC)    41      0:12

20.03-26.03  Volta a Catalunya       2.WT Rafał Majka (BOH)            11      3:33
                                          Paweł Poljański (BOH)        62     51:43
                                          Łukasz Owsian (CCC)          72     56:48
                                          Przemysław Niemiec (UAD)     91   1:11:12
                                          Maciej Paterski (CCC)        94   1:13:53

23.03-26.03  Settimana Coppi e Bartali 2.1 Adrian Kurek (CCC)          84     31:39
                                          Marcin Białobłocki (CCC)    116     44:51

20.03-26.03  Tour de Normandie        2.2 Przemek Kasperkiewicz (SKT)  16      1:07

24.03        E3 Harelbeke            1.WT Łukasz Wiśniowski (SKY)      54      2:16
                                          Maciej Bodnar (BOH)         102     10:45

22.03        Dwars Door Vlaanderen    1.1 Katarzyna Niewiadoma (WM3)    9      0:00
                                          Eugenia Bujak (BTC)          26      2:16
                                          Małgorzata Jasińska (CPC)    45      2:16

19.03       Trofeo Alfredo Binda    1.WWT Eugenia Bujak (BTC)           7      0:02
                                          Katarzyna Niewiadoma (WM3)    8      0:02
                                          Małgorzata Jasińska (CPC)    38      0:55

18.03       Mediolan-San Remo        1.WT Michał Kwiatkowski (SKY)      1       -
                                          Łukasz Wiśniowski (SKY)      64      1:35
                                          Maciej Bodnar (BOH)          74      3:52
                                          Tomasz Marczyński (LTS)     122      5:24

17.03       Handzame Classic          1.1 Alan Banaszek (CCC)          11      0:00
                                          Przemek Kasperkiewicz (SKT)  28      0:00
                                          Adrian Kurek (CCC)           33      0:00
                                          Patryk Stosz (CCC)           36      0:00
                                          Jakub Kaczmarek (CCC)        46      0:00
                                          Michał Paluta (CCC)          69      1:01

15.03       Danilith - Nokere Koerse 1.HC Alan Banaszek (CCC)           9      0:00
                                          Michał Paluta (CCC)          48      0:00
                                          Jakub Kaczmarek (CCC)        49      0:00
                                          Kamil Małecki (CCC)          66      0:17
                                          Adrian Kurek (CCC)          138      2:41
                                          Patryk Stosz (CCC)          140      2:46

08.03-14.03 Tirreno-Adriatico        2.WT Rafał Majka (BOH)            24      5:00
                                          Michał Kwiatkowski (SKY)     27      7:34
                                          Paweł Poljański (BOH)        45     21:00
                                          Tomasz Marczyński (LTS)      51     26:35
                                          Maciej Bodnar (BOH)          94     51:59

05.03-12.03 Paryż-Nicea              2.WT Michał Gołaś (SKY)           78   1:16:26

10.03-12.03 Tour of Rhodes            2.2 Szymon Rekita (LPC)           4      1:23
                                                                    + 1ze
                                          Alan Banaszek (CCC)          56     30:17
                                          Szymon Sajnok (ATG)          62     35:04

09.03-12.03 Istarsko Proljece -       2.2 Bartosz Warchoł (THU)        11      0:37
                Istrian Spring Trophy     Emanuel Piaskowy (THU)       53      2:43
                                          Wojciech Franczak (THU)      84      5:06
                                          Konrad Tomasiak (THU)       149     17:44
                                          Eryk Latoń (THU)            154     19:08
                                          Wojciech Migdał (THU)       159     20:47

12.03       Drentse Acht van Westerveld 2.2 Eugenia Bujak (BTC)        16      0:00

12.03       Paryż-Troyes             1.2 Przemek Kasperkiewicz (SKT)   31      0:00

11.03       Ronde van Drenthe       1.WWT Eugenia Bujak (BTC)          26      5:57

11.03       Ronde van Drenthe         1.1 Adrian Kurek (CCC)           22      0:11
                                          Patryk Stosz (CCC)           38      0:20
                                          Michał Paluta (CCC)          64      3:51
                                          Kamil Małecki (CCC)          88      7:36
                                          Jakub Kaczmarek (CCC)        93      7:36

05.03       GP Industria & Artigianato 1.HC Przemysław Niemiec (UAD)   34      0:37

05.03        Rhodes Grand Prix        1.2 Alan Banaszek (CCC)           1       -
                                          Szymon Rekita (LPC)          52      0:40
                                          Bartosz Rudyk                95     11:57
                                          Dawid Czubak (VOS)          104     12:02
                                          Szymon Sajnok (ATG)         108     12:07
                                          Daniel Staniszewski         121     16:44

04.03       Strade Bianche           1.WT Michał Kwiatkowski (SKY)      1       -
                                          Tomasz Marczyński (LTS)      46     13:38
                                          Michał Gołaś (SKY)           59     13:49

04.03       Strade Bianche Donne    1.WWT Katarzyna Niewiadoma (WM3)    2      0:02
                                          Małgorzata Jasińska (CPC)    25      2:06
                                          Eugenia Bujak (BTC)          38      3:14
                                          Agnieszka Skalniak (ASA)     45      7:32
                                          Anna Plichta (WM3)           55      8:52

04.03       Trofej Porec - Porec Trophy 1.2 Eryk Latoń (THU)           20      0:00
                                          Bartosz Warchoł (THU)        35      0:00
                                          Emanuel Piaskowy (THU)       44      0:00
                                          Wojciech Migdał (THU)        65      0:00
                                          Wojciech Franczak (THU)      66      0:00
                                          Konrad Tomasiak (THU)        73      0:00

01.03       Le Samyn                  1.1 Przemek Kasperkiewicz (SKT)  44      7:01

01.03       Le Samyn des Dames        1.2 Małgorzata Jasińska (CPC)     8      1:53

01.03       Trofej Umag - Umag Trophy 1.2 Wojciech Migdał (THU)        69      0:29
                                         Emanuel Piaskowy (THU)        81      0:29
                                         Konrad Tomasiak (THU)         82      0:29
                                         Bartosz Warchoł (THU)         85      0:29
                                         Eryk Latoń (THU)             113      2:35
                                         Wojciech Franczak (THU)      123      2:56

23.02-26.02 Abu Dhabi Tour          2.WT Rafał Majka (BOH)              6      0:56
                                         Paweł Poljański (BOH)         59      4:12

26.02       Kuurne-Bruksela-Kuurne  1.HC Michał Gołaś (SKY)            64      0:19
                                         Łukasz Wiśniowski (SKY)      114      9:28

26.02       Royal Bernard Drome Classic 1.1 Jakub Kaczmarek (CCC)      62      6:02
                                         Michał Paluta (CCC)           80     11:31
                                         Adrian Kurek (CCC)            89     18:25
                                         Patryk Stosz (CCC)            92     18:25

22.02-26.02 Volta ao Alentejo        2.1 Przemek Kasperkiewicz (SKT)   23      0:57
                                         Piotr Brożyna (CCC)           59     13:54
                                         Kamil Małecki (CCC)           67     19:28
                                         Marcin Mrożek (CCC)           93     22:44
                                         Mateusz Taciak (CCC)          94     22:47

26.02       Omloop van het Hageland  1.1 Małgorzata Jasińska (CPC)     26      0:05

25.02       Omloop Het Nieuwsblad   1.WT Maciej Bodnar (BOM)           75      7:49
                                         Łukasz Wiśniowski (SKY)      101     11:37

25.02       Classic Sud Ardeche -    1.1 Adrian Kurek (CCC)            53      5:42
             Souvenir Francis Delpech    Michał Paluta (CCC)           75     12:08
                                         Jakub Kaczmarek (CCC)         76     12:08

25.02       Omloop Het Nieuwsblad    1.1 Katarzyna Niewiadoma (WM3)    12      1:47
                                         Małgorzata Jasińska (CPC)     32      2:37

21.02-24.02 Tour La Provence         2.1 Przemysław Niemiec (UAD)      29      0:30

15.02-19.02 Volta ao Algarve        2.HC Michał Kwiatkowski (SKY)       2      0:22
                                         Michał Gołaś (SKY)            67     18:01
                                         Łukasz Wiśniowski (SKY)       80     20:40

15.02-19.02 Vuelta a Andalucia      2.HC Łukasz Owsian (CCC)           41     11:39
                                         Tomasz Marczyński (LTS)       46     13:46
                                         Leszek Pluciński (CCC)        57     19:27
                                         Maciej Paterski (CCC)         62     20:35
                                         Marcin Białobłocki (CCC)     121     45:30

14.02-19.02 Tour of Oman            2.HC Jakub Kaczmarek (CCC)         35      9:16
                                         Patryk Stosz (CCC)            51     15:46
                                         Adrian Kurek (CCC)            72     22:18
                                         Michał Paluta (CCC)           74     22:42

12.02       Clasica de Almeria       1.1 Maciej Paterski (CCC)          7      0:00
                                         Leszek Pluciński (CCC)        23      0:00
                                         Łukasz Owsian (CCC)           52      0:47
                                         Piotr Brożyna (CCC)           62      1:18
                                         Marcin Mrożek (CCC)           65      1:18

11.02       Vuelta a Murcia          1.1 Łukasz Owsian (CCC)           24      4:07
                                         Maciej Paterski (CCC)         36      4:41
                                         Marcin Mrożek (CCC)           75     11:07

01.02-05.02 Volta a la Comunitat     2.1 Michał Kwiatkowski (SKY)      26      6:47
                         Valenciana      Łukasz Owsian (CCC)           31      8:11
                                         Łukasz Wiśniowski (SKY)       53     19:12
                                         Maciej Paterski (CCC)         68     26:28
                                         Marcin Białobłocki (CCC)     144     50:24

01.02-05.02 Etoile de Besseges       2.1 Przemek Kasperkiewicz (SKT)   86     26:07

31.01-04.02 Dubai Tour              2.HC Karol Domagalski (ONE)        33      0:36
                                         Michał Gołaś (SKY)            71      2:04

29.01       GP la Marseillaise       1.1 Przemek Kasperkiewicz (SKT)   62      7:34

29.01       Trofeo Palma             1.1 Łukasz Wiśniowski (SKY)        7      0:00
                                         Tomasz Marczyński (LTS)       83      0:30

23.01-29.01 Vuelta de San Juan       2.1 Przemysław Niemiec (UAD)      31      5:25

28.01        Trofeo Andratx          1.1 Rafał Majka (BOH)              7      0:07
               -Mirador des Colomer      Michał Gołaś (SKY)            19      0:15
                                         Paweł Poljański (BOH)         20      0:15
                                         Tomasz Marczyński (LTS)       50      3:33

28.01       Cadel Evans Great        1.2 Małgorzata Jasińska (CPC)     33      0:33
                Ocean Road Race 

27.01       Trofeo Serra de Tramuntana 1.1 Rafał Majka (BOH)           22      6:08
                                         Paweł Poljański (BOH)         23      6:08
                                         Michał Gołaś (SKY)            37     14:15
                                         Tomasz Marczyński (LTS)       38     14:15
                                         Łukasz Wiśniowski (SKY)       68     20:03

26.01       Trofeo Porreres-Felanitx 1.1 Łukasz Wiśniowski (SKY)        9      0:00
                 -Ses Salines-Campos     Michał Gołaś (SKY)            97      0:47
                                         Tomasz Marczyński (LTS)      114      1:19

14.01-17.01 Santos Women's Tour      2.2 Małgorzata Jasińska (CPC)     27      1:53

ze - zwycięstwo etapowe
el - lider wyścigu

ATG : ATTAQUE TEAM GUSTO
BOH : BORA - HANSGROHE
CCC : CCC SPRANDI POLKOWICE
DOM : DOMIN SPORT
LPC : LEOPARD PRO CYCLING
LTS : LOTTO SOUDAL
ONE : ONE PRO CYCLING
SKC : SKC TUFO PROSTEJOV
SKT : AN POST CHAIN REACTION
SKY : TEAM SKY
THU : TEAM HUROM
UAD : UAE ABU DHABI
VOS : VOSTER UNIWHEELS TEAM
WIB : WIBATECH 7R FUJI

ASA : ASTANA WOMEN'S TEAM
DLT : BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM
BTC : BTC CITY LJUBLJANA
CPC : CYLANCE PRO CYCLING
WM3 : WM3 PRO CYCLING TEAM

TomAsz

Kontakt: tomasz@rowery.org

Zobacz komentarze

Share
Opublikowane przez
TomAsz
Tagi: ściana

Recent Posts

Egan Bernal chętnie na Giro i chętnie na Tour

Egan Bernal nie miałby nic przeciwko połączeniu startów w Giro d'Italia i Tour de France w sezonie 2020. (więcej…)

5 grudnia 2019, 14:57

MPCC apeluje o walkę z "protokołem dopingowym"

Ruch na rzecz wiarygodnego kolarstwa (MPCC) zaapelował do Międzynarodowej Unii Kolarskiej (UCI) o zmianę podejścia do prowadzenia testów antydopingowych. (więcej…)

5 grudnia 2019, 07:05

Bahrain-Merida zmienia się w Bahrain McLaren

Team Bahrain-Merida w sezonie 2020 występował będzie pod szyldem Bahrain McLaren. (więcej…)

4 grudnia 2019, 14:39

Travis McCabe dostanie szansę w Israel Cycling Academy

Amerykanin Travis McCabe zasili zespół Israel Cycling Academy. 30-latek podpisał roczny kontrakt z grupą, która w sezonie 2020 liczy na…

4 grudnia 2019, 13:06

Total Direct Energie zrezygnuje z Giro d'Italia

Zespół Jeana-René Bernaudeau ma oddać zaproszenie do Giro d'Italia, przychylając się do prośby organizatora wyścigu, informuje "L'Equipe". (więcej…)

4 grudnia 2019, 12:03

Dariusz Banaszek organizuje ekipę kontynentalną

Dariusz Banaszek w sezonie 2020 prowadził będzie grupę kolarską. Zespół występować ma na poziomie kontynentalnym, a w jego składzie znaleźć…

4 grudnia 2019, 10:36