Sparkassen Münsterland Giro 2017. Sam Bennett wśród sprinterów

Portret Sama Bennetta

Sam Bennett (Bora-hansgrohe) okazał się najlepszy na mecie 12. wyścigu Sparkassen Münsterland Giro.

Irlandczyk pokonał w leżącym na zachodzie Niemiec Münster sprinterów gospodarzy Phila Bauhausa (Team Sunweb) i André Greipela (Lotto Soudal).

75. przyjechał Maciej Paterski (CCC Sprandi Polkowice).

Wyniki Sparkassen Münsterland Giro 2016 (1.HC), Wadersloh – Münster (198,7 km):

  1 Sam Bennett (Irl) Bora - Hansgrohe                 4:35:26
  2 Phil Bauhaus (Ger) Team Sunweb
  3 André Greipel (Ger) Lotto Soudal
  4 Marcel Kittel (Ger) Quick - Step Floors
  5 Dylan Groenewegen (Ned) Team Lotto Nl - Jumbo
  6 Matteo Pelucchi (Ita) Bora - Hansgrohe
  7 Alexander Kristoff (Nor) Team Katusha Alpecin
  8 Roy Jans (Bel) Wb Veranclassic Aquality Protect
  9 Andre Looij (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 10 Nicola Toffali (Ita) 0711 / Cycling
 11 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 12 Jonas Koch (Ger) Ccc Sprandi Polkowice
 13 Alexander Porsev (Rus) Gazprom - Rusvelo
 14 Jimmy Duquennoy (Bel) Wb Veranclassic Aquality Protect
 15 Robert William Kessler (Ger) Lkt Team Brandenburg
 16 Patrick Haller (Ger) Rad-Net Rose Team
 17 Nils Politt (Ger) Team Katusha Alpecin
 18 Edward Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 19 Joshua Huppertz (Ger) Team Lotto - Kern Haus
 20 Manuel Porzner (Ger) Team Heizomat
 21 Maximilian Richard Walscheid (Ger) Team Sunweb
 22 Konrad Geßner (Ger) Rad-Net Rose Team
 23 Enzo Wouters (Bel) Lotto Soudal
 24 Remy Mertz (Bel) Lotto Soudal
 25 Yves Lampaert (Bel) Quick - Step Floors
 26 Mark Mcnally (GBr) Wanty - Groupe Gobert
 27 Sven Thurau (Ger) Team Dauner D&Dq Akkon
 28 Mark Cavendish (GBr) Team Dimension Data
 29 Senne Leysen (Bel) Lotto Soudal
 30 Jarl Salomein (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 31 Bernhard Eisel (Aut) Team Dimension Data
 32 Christian Maximilian Koch (Ger) Lkt Team Brandenburg
 33 Elmar Reinders (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 34 Jack Bauer (NZl) Quick - Step Floors
 35 Roy Curvers (Ned) Team Sunweb
 36 Christophe Masson (Fra) Wb Veranclassic Aquality Protect
 37 Tim Ariesen (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 38 Scott Thwaites (GBr) Team Dimension Data
 39 Jos Van Emden (Ned) Team Lotto Nl - Jumbo            00:08
 40 Rick Zabel (Ger) Team Katusha Alpecin                00:11
 41 Lukas Pöstlberger (Aut) Bora - Hansgrohe
 42 Paul Martens (Ger) Team Lotto Nl - Jumbo             00:13
 43 Robert Thomas Wagner (Ger) Team Lotto Nl - Jumbo
 44 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk
 45 Jenthe Biermans (Bel) Team Katusha Alpecin
 46 Silvio Herklotz (Ger) Bora - Hansgrohe
 47 Lars Bak Ytting (Den) Lotto Soudal
 48 Ryan Gibbons (RSA) Team Dimension Data
 49 Shane Archbold (NZl) Bora - Hansgrohe                00:24
 50 Julien Vermote (Bel) Quick - Step Floors
 51 Aaron Grosser (Ger) Team Sauerland Nrw P/B Henle     00:38
 52 Nathan Müller (Ger) Team Heizomat
 53 Thomas Gibbons (USA) Wanty - Groupe Gobert
 54 Florian Obersteiner (Ger) Rad-Net Rose Team
 55 Awet Habtom Tekle (Eri) Bike Aid
 56 Lorenz Fiege (Ger) Team Dauner D&Dq Akkon
 57 Igor Boev (Rus) Gazprom - Rusvelo
 58 Arnold Fiek (Ger) 0711 / Cycling
 59 Robert Retschke (Ger) Team Lotto - Kern Haus
 60 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom - Rusvelo
 61 Michael Schwarzmann (Ger) Bora - Hansgrohe
 62 Marc Dörrie (Ger) Team Lotto - Kern Haus
 63 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb
 64 Wesley Kreder (Ned) Wanty - Groupe Gobert
 65 Stijn Steels (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 66 Berden De Vries (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 67 Julien Stassen (Bel) Wb Veranclassic Aquality Protect
 68 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk            00:43
 69 Jay Robert Thomson (RSA) Team Dimension Data
 70 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 71 Brecht Dhaene (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 72 Joschka Beck (Ger) Bike Aid
 73 Felix Intra (Ger) Team Sauerland Nrw P/B Henley & Partners
 74 FrantišEk Sisr (Cze) Ccc Sprandi Polkowice
 75 Maciej Paterski (Pol) Ccc Sprandi Polkowice
 76 Maarten Wynants (Bel) Team Lotto Nl - Jumbo
 77 Victor Campenaerts (Bel) Team Lotto Nl - Jumbo
 78 Sjoerd Van Ginneken (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 79 Davide Martinelli (Ita) Quick - Step Floors
 80 Pieter Weening (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 81 Nikias Arndt (Ger) Team Sunweb                       00:46
 82 Pieter Serry (Bel) Quick - Step Floors               00:59
 83 Stepan Kuriyanov (Rus) Gazprom - Rusvelo
 84 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise      01:04
 85 Kamił Malecki (Pol) Ccc Sprandi Polkowice
 86 Jan Hugger (Ger) 0711 / Cycling
 87 Philipp Mamos (Ger) Team Dauner D&Dq Akkon
 88 Dominik Bauer (Ger) Team Dauner D&Dq Akkon
 89 Nicholas Dlamini (RSA) Dimension Data For Qhubeka
 90 Richard Weinzheimer (Ger) Team Lotto - Kern Haus
 91 Max Wörner (Ger) 0711 / Cycling
 92 Tobias Nolde (Ger) Rad-Net Rose Team
 93 Frederik Einhaus (Ger) Team Lotto - Kern Haus
 94 Piotr Brożyna (Pol) Ccc Sprandi Polkowice
 95 Joann Leinau (Ger) Team Sauerland Nrw P/B Henley & Partner
 96 Umberto Poli (Ita) Team Novo Nordisk
 97 Lennard Kämna (Ger) Team Sunweb
 98 Ludovic Robeet (Bel) Wb Veranclassic Aquality Pr     01:20
 99 Emiel Planckaert (Bel) Lotto Soudal
100 Henrik Hamm (Ger) 0711 / Cycling                     01:32
101 Patrick Lechner (Ger) Bike Aid                       01:36
102 Roberto Vukovic (Ger) Team Sauerland Nrw P/B Hen     01:46
103 Baptiste Planckaert (Bel) Team Katusha Alpecin       01:50
104 Christoph Pfingsten (Ger) Bora - Hansgrohe           01:55
105 Johann Van Zyl (RSA) Team Dimension Data
106 Daniel Bichlmann (Ger) Bike Aid
107 Yannick Mayer (Ger) 0711 / Cycling
108 Viktor Müller (Ger) Team Sauerland Nrw P/B Henley & Partne
109 Thomas Deruette (Bel) Wb Veranclassic Aquality Protect
110 Alexandre Ballet (Swi) 0711 / Cycling
111 Michał Paluta (Pol) Ccc Sprandi Polkowice
112 Patryk Stosz (Pol) Ccc Sprandi Polkowice
113 Philip Weber (Ger) Lkt Team Brandenburg
114 Paul Rudys (Ger) Lkt Team Brandenburg
115 Ramon Sinkeldam (Ned) Team Sunweb
116 Artur Ershov (Rus) Gazprom - Rusvelo
117 Andreas Schillinger (Ger) Bora - Hansgrohe
118 Jonas Härtig (Ger) Team Sauerland Nrw P/B Henley & Partner
119 Jens Wallays (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
120 Carl Soballa (Ger) Lkt Team Brandenburg
121 Tony Martin (Ger) Team Katusha Alpecin
122 Marco Mathis (Ger) Team Katusha Alpecin
123 Adne Van Engelen (Ned) Bike Aid
124 Mathias Van Gompel (Bel) Lotto Soudal
125 Mateusz Taciak (Pol) Ccc Sprandi Polkowice
126 Kersten Thiele (Ger) Rad-Net Rose Team
127 Johannes Adamietz (Ger) Team Heizomat
128 Louis Leinau (Ger) Team Sauerland Nrw P/B Henley & Partner
129 Piotr Havik (Ned) Team Katusha Alpecin               02:06
130 Lukas Löer (Ger) Team Dauner D&Dq Akkon              02:49
131 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team Lotto Nl - Jumbo        02:59
132 Tom Dernies (Bel) Wb Veranclassic Aquality Prote     03:07
133 Dorian Lübbers (Ger) Team Heizomat
134 Pascal Treubel (Ger) Team Heizomat                   06:05
135 Luca Henn (Ger) Team Lotto - Kern Haus

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: