Tour of Alberta 2017: etap 3. Kolej na Alexa Howesa

Alex Howes

Alex Howes (Cannondale-Drapac) wygrał trzecie rozdanie kanadyjskiego wyścigu Tour of Alberta.

Amerykanin wyprzedził kolegę z zespołu Woutera Wipperta oraz Colin Joyce'a (Rally Cycling).

W klasyfikacji generalnej nadal prowadzi Amerykanin Evan Huffman (Rally Cycling).

Wyniki 3. etapu Tour of Alberta 2017 (2.1), Edmonton - Edmonton (116 km):

  1 Alex Howes (USA) Cannondale-Drapac                   2:30:31
  2 Wouter Wippert (Ned) Cannondale-Drapac
  3 Colin Joyce (USA) Rally Cycling
  4 John Murphy (USA) Holowesko-Citadel
  5 Serghei Tvetcov (Rom) Jelly Belly p/b Maxxis
  6 Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare
  7 Pier-André Coté (Can) Silber
  8 Sepp Kuss (USA) Rally Cycling
  9 Michael Hernandez (USA) Aevolo
 10 Tyler Stites (USA) Aevolo
 11 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare
 12 Matteo Dal-Cin (Can) Rally Cycling
 13 James Piccoli (Can) Elevate-KHS
 14 Tom-Jelte Slagter (Ned) Cannondale-Drapac
 15 Jose Alfredo Rodriguez Victoria (Mex) Elevate-KHS
 16 Jack Burke (Can) Aevolo
 17 Evan Huffman (USA) Rally Cycling
 18 Rob Britton (Can) Rally Cycling
 19 Kristijan Koren (Slo) Cannondale-Drapac
 20 Oscar Sevilla Ribera (Spa) Medellin-Inder          
 21 Connor Brown (USA) Elevate-KHS
 22 Felix Coté Bouvette (Can) Garneau - Québecor
 23 Elliott Doyle (Can) Garneau - Québecor
 24 Ulises Alfredo Castillo Soto (Mex) Jelly Belly p/b Maxxis
 25 Taylor Shelden (USA) Jelly Belly p/b Maxxis
 26 Luis Villalobos Hernandez (Mex) Aevolo
 27 César Nicolas Paredes Avellaneda (Col) Medellin-Inder
 28 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare
 29 Nigel Ellsay (Can) Silber
 30 Robigzon Leandro Oyola Oyola (Col) Medellin-Inder
 31 Jean Simon D'Anjou (Can) Garneau - Québecor
 32 Christopher Prendergast (Can) H&R Block
 33 Jordan Cheyne (Can) Jelly Belly p/b Maxxis
 34 Zeke Mostov (USA) Aevolo
 35 Keegan Swirbul (USA) Jelly Belly p/b Maxxis
 36 Lachlan Norris (Aus) UnitedHealthcare
 37 Eder Frayre Moctezuma (Mex) Elevate-KHS
 38 Nicholas Torraca (USA) Elevate-KHS                     00:15
 39 Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare
 40 Adam Roberge (Can) Silber
 41 Ryan MacAnally (Aus) H&R Block
 42 Olivier Brisebois (Can) Garneau - Québecor
 43 Laurent Gervais (Can) Aevolo
 44 Nathan Brown (USA) Cannondale-Drapac                   00:20
 45 Cyrus Monk (Aus) Cannondale-Drapac
 46 Ryan Roth (Can) Silber                                 00:27
 47 Marc-Antoine Soucy (Can) Silber                        00:29
 48 Weimar Alfonso Roldan Ortiz (Col) Medellin-Inder       00:31
 49 Jason Saltzman (USA) Aevolo                            00:32
 50 Jokin Etxabe Leturia (Spa) Aevolo                      00:34
 51 Oliver Evans (Can) H&R Block                           00:41
 52 Simon-Pierre Gauthier (Can) Garneau - Québecor
 53 Alexander Cowan (Can) Silber
 54 Brendam Rhim (USA) Holowesko-Citadel                   00:47
 55 Jure Rupnik (Slo) H&R Block                            00:53
 56 Juan Esteban Arango Carvajal (Col) Medellin-Inder      00:55
 57 Alexander Cataford (Can) UnitedHealthcare              00:57
 58 Daniel Eaton (USA) UnitedHealthcare
 59 Émile Jean (Can) Silber                                01:02
 60 Bruno Langlois (Can) Garneau - Québecor                01:03
 61 Nick Zukowsky (Can) Silber
 62 Eduardo Estrada Celis (Col) Medellin-Inder
 63 Michael Sheehan (USA) Jelly Belly p/b Maxxis
 64 Janier Acevedo (Col) UnitedHealthcare                  01:10
 65 Lawson Craddock (USA) Cannondale-Drapac                01:14
 66 Brian McCulloch (USA) Elevate-KHS                      01:19
 67 Travis Samuel (Can) H&R Block
 68 Adam De Vos (Can) Rally Cycling
 69 Joe Lewis (Aus) Holowesko-Citadel                      01:24
 70 TJ Eisenhart (USA) Holowesko-Citadel
 71 Oscar Clark (USA) Holowesko-Citadel
 72 Miguel Bryon (USA) Holowesko-Citadel                   01:38
 73 Tyler Magner (USA) Holowesko-Citadel
 74 Marc-Antoine Nadon (Can) H&R Block                     01:44
 75 Andzs Flaksis (Lat) Holowesko-Citadel                  02:02
 76 Danny Pate (USA) Rally Cycling                         02:35
 77 Jesse Anthony (USA) Rally Cycling                      02:58
 78 Josh Berry (USA) Jelly Belly p/b Maxxis                03:21
 79 Alexis Cartier (Can) H&R Block                         03:33

Klasyfikacja generalna po 3. etapie

  1 Evan Huffman (USA) Rally Cycling                     9:14:28
  2 Sepp Kuss (USA) Rally Cycling                          00:18
  3 Alex Howes (USA) Cannondale-Drapac                     00:31
  4 Tom-Jelte Slagter (Ned) Cannondale-Drapac
  5 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare               00:33
  6 Jack Burke (Can) Aevolo                                00:35
  7 Colin Joyce (USA) Rally Cycling                        00:40
  8 Rob Britton (Can) Rally Cycling                        00:45
  9 James Piccoli (Can) Elevate-KHS                        00:50
 10 Nigel Ellsay (Can) Silber                              00:52
 11 Matteo Dal-Cin (Can) Rally Cycling                     00:53
 12 Oscar Sevilla Ribera (Spa) Medellin-Inder              00:56
 13 Lachlan Norris (Aus) UnitedHealthcare                  00:57
 14 Serghei Tvetcov (Rom) Jelly Belly p/b Maxxis           00:58
 15 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare
 16 Jordan Cheyne (Can) Jelly Belly p/b Maxxis             01:01
 17 Taylor Shelden (USA) Jelly Belly p/b Maxxis            01:07
 18 César Nicolas Paredes Avellaneda (Col) Medellin-In     01:10
 19 Luis Villalobos Hernandez (Mex) Aevolo                 01:12
 20 Alexander Cataford (Can) UnitedHealthcare              02:27
 21 Robigzon Leandro Oyola Oyola (Col) Medellin-Inder      02:43
 22 Zeke Mostov (USA) Aevolo                               02:49
 23 Kristijan Koren (Slo) Cannondale-Drapac                03:03
 24 TJ Eisenhart (USA) Holowesko-Citadel                   03:11
 25 Christopher Prendergast (Can) H&R Block                03:16
 26 Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare                   03:26
 27 Brendam Rhim (USA) Holowesko-Citadel                   03:31
 28 Keegan Swirbul (USA) Jelly Belly p/b Maxxis            03:41
 29 Joe Lewis (Aus) Holowesko-Citadel                      04:03
 30 Alexander Cowan (Can) Silber                           04:23
 31 Weimar Alfonso Roldan Ortiz (Col) Medellin-Inder       04:46
 32 Andzs Flaksis (Lat) Holowesko-Citadel                  04:53
 33 Adam Roberge (Can) Silber                              05:31
 34 Janier Acevedo (Col) UnitedHealthcare                  05:41
 35 Jokin Etxabe Leturia (Spa) Aevolo                      05:47
 36 Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare                     05:50
 37 Oliver Evans (Can) H&R Block                           06:05
 38 Juan Esteban Arango Carvajal (Col) Medellin-Inder      06:10
 39 Nathan Brown (USA) Cannondale-Drapac                   07:18
 40 John Murphy (USA) Holowesko-Citadel                    07:42
 41 Eder Frayre Moctezuma (Mex) Elevate-KHS                07:48
 42 Alexis Cartier (Can) H&R Block                         07:54
 43 Eduardo Estrada Celis (Col) Medellin-Inder             08:02
 44 Olivier Brisebois (Can) Garneau - Québecor             08:03
 45 Cyrus Monk (Aus) Cannondale-Drapac                     08:50
 46 Laurent Gervais (Can) Aevolo                           08:54
 47 Felix Coté Bouvette (Can) Garneau - Québecor           09:10
 48 Tyler Stites (USA) Aevolo                              10:19
 49 Jean Simon D'Anjou (Can) Garneau - Québecor
 50 Ulises Alfredo Castillo Soto (Mex) Jelly Belly p/b     10:22
 51 Jason Saltzman (USA) Aevolo                            11:03
 52 Simon-Pierre Gauthier (Can) Garneau - Québecor         11:09
 53 Bruno Langlois (Can) Garneau - Québecor                12:18
 54 Adam De Vos (Can) Rally Cycling                        12:24
 55 Daniel Eaton (USA) UnitedHealthcare                    12:26
 56 Nick Zukowsky (Can) Silber                             13:22
 57 Oscar Clark (USA) Holowesko-Citadel                    13:24
 58 Josh Berry (USA) Jelly Belly p/b Maxxis                13:38
 59 Danny Pate (USA) Rally Cycling                         14:27
 60 Michael Hernandez (USA) Aevolo                         15:01
 61 Jose Alfredo Rodriguez Victoria (Mex) Elevate-KHS
 62 Pier-André Coté (Can) Silber
 63 Elliott Doyle (Can) Garneau - Québecor
 64 Connor Brown (USA) Elevate-KHS
 65 Wouter Wippert (Ned) Cannondale-Drapac                 15:05
 66 Nicholas Torraca (USA) Elevate-KHS                     15:16
 67 Ryan MacAnally (Aus) H&R Block                         15:24
 68 Ryan Roth (Can) Silber                                 15:33
 69 Marc-Antoine Soucy (Can) Silber                        16:01
 70 Michael Sheehan (USA) Jelly Belly p/b Maxxis           16:16
 71 Jure Rupnik (Slo) H&R Block                            16:20
 72 Lawson Craddock (USA) Cannondale-Drapac                16:34
 73 Brian McCulloch (USA) Elevate-KHS                      16:51
 74 Miguel Bryon (USA) Holowesko-Citadel                   16:56
 75 Émile Jean (Can) Silber                                17:02
 76 Tyler Magner (USA) Holowesko-Citadel                   17:28
 77 Travis Samuel (Can) H&R Block                          17:44
 78 Jesse Anthony (USA) Rally Cycling                      18:04
 79 Marc-Antoine Nadon (Can) H&R Block                     18:05

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: