Głuchołazy zapraszają na finał Pucharu Polski

Ruszyły zapisy do Pucharu Polski MTB. Zapowiada się wielkie sportowe widowisko, nie zwlekaj, zgłoś się i stań do rywalizacji.

30 września w Głuchołazach odbędzie się długo wyczekiwany wyścig. Poznamy wtedy zwycięzców Pucharu Polski i międzywojewódzkich mistrzów różnych kategorii. Czołówka polskiego MTB z pewnością pojawi się na starcie, co wróży emocjonujący przebieg rywalizacji. Start i metę zawodów usytuowano przy ul. Jana Pawła II tuż przy Hotelu Sudety. Dla ułatwienia przebiegu imprezy, biuro zawodów zlokalizowane będzie w pobliżu Hotelu. Organizatorzy postarali się, by trasa była odpowiednio zróżnicowana. Nikt nie będzie mógł narzekać na monotonię podczas wyścigu. Na uczestników czekają strome podjazdy, odcinki asfaltowe i wymęczające podjazdy. Zawodnicy mierzący w zwycięstwo, będą musieli zaprezentować szeroki wachlarz umiejętności.

W programie przewidziano szereg wyścigów o najwyższej możliwej randze. Na starcie pojawią się zawodnicy rywalizujący w finałowej rundzie Pucharu Polski XCO i XCO Masters. Kibice zgromadzeni na trasie będą mogli również podziwiać zmagania w Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików MTB i Międzywojewódzkich Mistrzostw Szkółek Kolarskich MTB, a także Mistrzostw Opolszczyzny MTB. Będzie to wyjątkowa okazja do spotkania krajowej elity MTB. Cykloopawy XC to nie tylko wielkie sportowe święto, to także sposobność do aktywnego spędzania wolnego czasu w rodzinny gronie. Przygotowano również wiele atrakcji dla kibiców. W pobliżu biura zawodów powstanie dla nich miasteczko, a w nim będzie można stanąć do licznych gier i konkursów przeznaczonych dla miłośników kolarstwa w różnym wieku. Na wszystkich zwycięzców czekają nagrody i upominki.

Wszyscy zainteresowani powinni czym prędzej potwierdzić obecność na linii startu. Aby wziąć udział w zawodach wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie zawodów: http://mtbglucholazy.pl/?page_id=752

Organizatorem wyścigów są Klub Turystyki Kolarskiej Głuchołazy – Ktukol (www.mtbglucholazy.pl), Polski Związek Kolarski, Miasto Głuchołazy, Powiat Nyski i Województwo Opolskie.

inf. prasowa

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

1 Comment

  1. 💪

    18 sierpnia 2017, 09:00 o 09:00

    👍

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: