Finałowa edycja Downhill City Tour w Ustroniu. Zapraszamy

Downhill City Tour 2017 ustroń, plakat

Kolejna edycja Downhill City Tour w sezonie 2017 zagości 9 września w Ustroniu, gdzie po raz kolejny zawodnicy zjadą trasą prowadzącą przez uzdrowiskową dzielnicę Ustronia - Zawodzie. Na uczestników czeka specjalnie przygotowana trasa ze skoczniami, bandami, licznymi schodami i innymi naturalnie występującymi przeszkodami. Adrenaliny więc na pewno nie zabraknie zarówno widzom jak i startującym.

Downhill City Tour to alternatywa dla tej dyscypliny downhill, gdyż Fundacja Kult całą konkurencję przeniosła z dzikich górskich zboczy do centrów miast. Jest to nasz pierwszy pełnoprawny projekt fundacji, który swoją premierową edycję miał w czerwcu 2015 roku w Kłodzku. Od tamtego czasu udało się zrealizować już 7 wydarzeń w różnych miastach Polski z pełnym sukcesem.

fot. Przemek Kita

Dla widzów przygotowana będzie strefa okołoeventowa zlokalizowana tuż przy mecie wyścigu, w której każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Na najmłodszych uczestników czekać będzie strefa edukacyjno-rozrywkowa, gdzie animatorzy zadbają o niekończącą się zabawę. Oprócz tego zostanie rozstawiony tam modułowy tor pumptrack, na którym każdy będzie mógł spróbować swoich sił na swoim lub wypożyczonym na miejscu rowerze pod okiem instruktora.

Poza tym na uczestników czekają: foodtruck, konkursy, oprawa muzyczna, whip contest, relacja live całego wydarzenia oraz wiele innych atrakcji. Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji: www.downhillcitytour.pl
Wydarzenie na facebook'u: https://www.facebook.com/events/789426937898560
Link do ZAPISÓW:

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: