Colorado Classic 2017: etap 1. John Murphy na początek

John Murphy (Holowesko-Citadel) wygrał na mecie pierwszego etapu nowego wyścigu w Stanach Zjednoczonych, Colorado Classic.

Amerykanin pokonał na finiszu z peletonu Travisa McCabe'a (UnitedHealthcare) i Logana Owena (Axeon Hagens Berman).

Polskich kolarzy zabrakło na starcie wyścigu.

Wyniki 1. etapu Colorado Classic 2017 (2.HC), Colorado Springs - Colorado Springs (150,4 km):

  1 John Murphy (USA) Holowesko-Citadel                3:33:30
  2 Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare
  3 Logan Owen (USA) Axeon Hagens Berman
  4 Marco Canola (Ita) Nippo-Vini Fantini
  5 Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo
  6 Mihkel Räim (Est) Israel Cycling Academy
  7 Alex Howes (USA) Cannondale-Drapac
  8 Colin Joyce (USA) Rally Cycling
  9 Christopher Blevins (USA) Axeon Hagens Berman
 10 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team
 11 Justin Oien (USA) Caja Rural-Seguros RGA
 12 Joseph Lewis (Aus) Holowesko-Citadel
 13 Shane Kline (USA) Rally Cycling
 14 Miguel Bryon (USA) Holowesko-Citadel
 15 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team
 16 Sepp Kuss (USA) Rally Cycling
 17 Stephen Clancy (Irl) Team Novo Nordisk
 18 Yousif Mirza Alhammadi (UAE) UAE Team Emirates
 19 Rigoberto Uran (Col) Cannondale-Drapac
 20 Serghei Tvetcov (Rou) Jelly Belly-Maxxis
 21 Gavin Mannion (USA) UnitedHealthcare
 22 Alex Hoehn (USA) Elevate-KHS
 23 Jhonnatan Manuel Navaez Prado (Ecu) Axeon Hagens Berman
 24 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo
 25 Eder Frayre Moctezuma (Mex) Elevate-KHS
 26 Miguel Ángel Benito (Esp) Caja Rural-Seguros RGA
 27 Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates
 28 Daniel Jaramillo (Col) UnitedHealthcare
 29 Hugh Carthy (GBr) Cannondale-Drapac
 30 Ivan Santaromita (Ita) Nippo-Vini Fantini
 31 Antonio Molina Canet (Esp) Caja Rural-Seguros RGA
 32 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team
 33 Gonzalo Serrano Rodriguez (Esp) Caja Rural-Seguros RGA
 34 Jean Paul Rene Ukiniwabo (Rwa) Team Rwanda Cycling
 35 Taylor Shelden (USA) Jelly Belly-Maxxis
 36 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates
 37 Christopher Butler (USA) Caja Rural-Seguros RGA
 38 Edward Anderson (USA) Axeon Hagens Berman
 39 Martin Elmiger (Swi) BMC Racing Team
 40 Manuel Sola Arjona (Esp) Caja Rural-Seguros RGA
 41 Jean Claude Uwizeye (Rwa) Team Rwanda Cycling
 42 Seid Lizde (Ita) UAE Team Emirates
 43 Alexander Cowan (Can) Silber
 44 Taylor Eisenhart (USA) Holowesko-Citadel
 45 Gasore Hategeka (Rwa) Team Rwanda Cycling
 46 Robert Britton (Can) Rally Cycling
 47 Ruben Companioni (Cub) Holowesko-Citadel
 48 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates
 49 James Piccoli (Can) Elevate-KHS
 50 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare
 51 William Clarke (Aus) Cannondale-Drapac
 52 Nigel Ellsay (Can) Silber
 53 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates
 54 Keegan Swirbul (USA) Jelly Belly-Maxxis
 55 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo
 56 Yuma Koishi (Jpn) Nippo-Vini Fantini
 57 Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy
 58 Ryan Roth (Can) Silber                               00:24
 59 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy        00:29
 60 Jacob Rathe (USA) Jelly Belly-Maxxis                 00:37
 61 Didier Munyaneza (Rwa) Team Rwanda Cycling
 62 Taylor Phinney (USA) Cannondale-Drapac               00:42
 63 Gregory Daniel (USA) Trek-Segafredo                  02:06
 64 Henrikus Van Ijzendoorn NED Team Novo Nordisk        04:42
 65 Luis Lemus (Mex) Israel Cycling Academy
 66 Sam Brand (GBr) Team Novo Nordisk
 67 Tyler Williams (USA) Israel Cycling Academy
 68 Danny Pate (USA) Rally Cycling
 69 Umberto Poli (Ita) Team Novo Nordisk
 70 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo
 71 Alan Marangoni (Ita) Nippo-Vini Fantini
 72 Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team
 73 Joseph Schmaltz (USA) Elevate-KHS
 74 Robin Carpenter (USA) Holowesko-Citadel
 75 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team
 76 Julien Gagne (Can) Silber
 77 Greg Henderson (NZl) UnitedHealthcare
 78 Jonathan Brown (USA) Axeon Hagens Berman
 79 Evan Huffman (USA) Rally Cycling
 80 Ulises Alfredo Castillo Soto (Mex) Jelly Belly-Maxxis
 81 Angus Morton (Aus) Jelly Belly-Maxxis
 82 Giacomo Berlato (Ita) Nippo-Vini Fantini             07:17
 83 Fabio Calabria (Aus) Team Novo Nordisk               10:23
 84 Jose Alfredo Rodriguez Victoria (Mex) Elevate-KHS
 85 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy
 86 Innokenty Innokenty (USA) Elevate-KHS
 87 Reid McClure (Can) Team Novo Nordisk
 88 Damiano Cima (Ita) Nippo-Vini Fantini
 89 Matteo Moschetti (Ita) Trek-Segafredo
 90 Michael Rice (Aus) Axeon Hagens Berman
 91 Lawson Craddock (USA) Cannondale-Drapac
 92 Daniel Eaton (USA) UnitedHealthcare
 93 Bonaventure Uwizeyimana (Rwa) Team Rwanda Cyclin     18:19
OTL Jean Bosco Nsengimana (Rwa) Team Rwanda Cycling      26:09
DNF Nicolas Masbourian (Can) Silber

Klasyfikacja generalna po 1. etapie

  1 John Murphy (USA) Holowesko-Citadel                3:33:20
  2 Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare                 00:04
  3 Logan Owen (USA) Axeon Hagens Berman                 00:06
  4 Antonio Molina Canet (Esp) Caja Rural-Seguros RG     00:08
  5 Marco Canola (Ita) Nippo-Vini Fantini                00:10
  6 Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo
  7 Mihkel Räim (Est) Israel Cycling Academy
  8 Alex Howes (USA) Cannondale-Drapac
  9 Colin Joyce (USA) Rally Cycling
 10 Christopher Blevins (USA) Axeon Hagens Berman
 11 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team
 12 Justin Oien (USA) Caja Rural-Seguros RGA
 13 Joseph Lewis (Aus) Holowesko-Citadel
 14 Shane Kline (USA) Rally Cycling
 15 Miguel Bryon (USA) Holowesko-Citadel
 16 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team
 17 Sepp Kuss (USA) Rally Cycling
 18 Stephen Clancy (Irl) Team Novo Nordisk
 19 Yousif Mirza Alhammadi (UAE) UAE Team Emirates
 20 Rigoberto Uran (Col) Cannondale-Drapac
 21 Serghei Tvetcov (Rou) Jelly Belly-Maxxis
 22 Gavin Mannion (USA) UnitedHealthcare
 23 Alex Hoehn (USA) Elevate-KHS
 24 Jhonnatan Manuel Navaez Prado (Ecu) Axeon Hagens Berman
 25 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo
 26 Eder Frayre Moctezuma (Mex) Elevate-KHS
 27 Miguel Ángel Benito (Esp) Caja Rural-Seguros RGA
 28 Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates
 29 Daniel Jaramillo (Col) UnitedHealthcare
 30 Hugh Carthy (GBr) Cannondale-Drapac
 31 Ivan Santaromita (Ita) Nippo-Vini Fantini
 32 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team
 33 Gonzalo Serrano Rodriguez (Esp) Caja Rural-Seguros RGA
 34 Jean Paul Rene Ukiniwabo (Rwa) Team Rwanda Cycling
 35 Taylor Shelden (USA) Jelly Belly-Maxxis
 36 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates
 37 Christopher Butler (USA) Caja Rural-Seguros RGA
 38 Edward Anderson (USA) Axeon Hagens Berman
 39 Martin Elmiger (Swi) BMC Racing Team
 40 Manuel Sola Arjona (Esp) Caja Rural-Seguros RGA
 41 Jean Claude Uwizeye (Rwa) Team Rwanda Cycling
 42 Seid Lizde (Ita) UAE Team Emirates
 43 Alexander Cowan (Can) Silber
 44 Taylor Eisenhart (USA) Holowesko-Citadel
 45 Gasore Hategeka (Rwa) Team Rwanda Cycling
 46 Robert Britton (Can) Rally Cycling
 47 Ruben Companioni (Cub) Holowesko-Citadel
 48 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates
 49 James Piccoli (Can) Elevate-KHS
 50 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare
 51 William Clarke (Aus) Cannondale-Drapac
 52 Nigel Ellsay (Can) Silber
 53 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates
 54 Keegan Swirbul (USA) Jelly Belly-Maxxis
 55 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo
 56 Yuma Koishi (Jpn) Nippo-Vini Fantini
 57 Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy
 58 Ryan Roth (Can) Silber                               00:34
 59 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy        00:39
 60 Jacob Rathe (USA) Jelly Belly-Maxxis                 00:47
 61 Didier Munyaneza (Rwa) Team Rwanda Cycling
 62 Taylor Phinney (USA) Cannondale-Drapac               00:52
 63 Gregory Daniel (USA) Trek-Segafredo                  02:16
 64 Evan Huffman (USA) Rally Cycling                     04:46
 65 Joseph Schmaltz (USA) Elevate-KHS                    04:50
 66 Angus Morton (Aus) Jelly Belly-Maxxis
 67 Henrikus Van Ijzendoorn NED Team Novo Nordisk        04:52
 68 Luis Lemus (Mex) Israel Cycling Academy
 69 Sam Brand (GBr) Team Novo Nordisk
 70 Tyler Williams (USA) Israel Cycling Academy
 71 Danny Pate (USA) Rally Cycling
 72 Umberto Poli (Ita) Team Novo Nordisk
 73 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo
 74 Alan Marangoni (Ita) Nippo-Vini Fantini
 75 Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team
 76 Robin Carpenter (USA) Holowesko-Citadel
 77 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team
 78 Julien Gagne (Can) Silber
 79 Greg Henderson (NZl) UnitedHealthcare
 80 Jonathan Brown (USA) Axeon Hagens Berman
 81 Ulises Alfredo Castillo Soto (Mex) Jelly Belly-Maxxis
 82 Giacomo Berlato (Ita) Nippo-Vini Fantini             07:27
 83 Fabio Calabria (Aus) Team Novo Nordisk               10:33
 84 Jose Alfredo Rodriguez Victoria (Mex) Elevate-KHS
 85 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy
 86 Innokenty Innokenty (USA) Elevate-KHS
 87 Reid McClure (Can) Team Novo Nordisk
 88 Damiano Cima (Ita) Nippo-Vini Fantini
 89 Matteo Moschetti (Ita) Trek-Segafredo
 90 Michael Rice (Aus) Axeon Hagens Berman
 91 Lawson Craddock (USA) Cannondale-Drapac
 92 Daniel Eaton (USA) UnitedHealthcare
 93 Bonaventure Uwizeyimana (Rwa) Team Rwanda Cyclin     18:29

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: