Tour of Utah 2017: etap 6. Kozica Ciccone

Giulio Ciccone

Giulio Ciccone (Bardiani CSF) po podjeździe do Snowbird Resort zwyciężył na szóstym odcinku Tour of Utah.

Włoch wyprzedził swojego druha z zespołu Simone Sterbiniego oraz Neilsona Powlessa (Axeon Hagens Berman).

Koszulkę lidera obronił szósty na mecie Kanadyjczyk Rob Britton (Rally Cycling).

Wyniki 6. etapu The Larry H. Miller Tour of Utah 2017 (2.HC), Heber Valley - Snowbird Resort (97,8 km):

  1 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF                  2:45:38
  2 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF                   00:35
  3 Neilson Powless (USA) Axeon Hagens Berman            00:41
  4 Gavin Mannion (USA) UnitedHealthcare                 00:44
  5 Robert Britton (Can) Rally Cycling
  6 Serghei Tvetcov (Rou) Jelly Belly-Maxxis             00:48
  7 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team                   01:14
  8 James Piccoli (Can) Elevate - KHS                    01:19
  9 Chris Butler (USA) Caja Rural                        01:27
 10 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team               02:06
 11 Luis Lemus (Mex) Israel Cycling Academy              02:09
 12 Jonny Clarke (Aus) UnitedHealthcare                  02:12
 13 Sepp Kuss (USA) Rally Cycling                        02:37
 14 Pierpaolo Ficara (Ita) Amore & Vita                  02:42
 15 Taylor Eisenhart (USA) Holowesko-Citadel             02:49
 16 Chris Jones (USA) UnitedHealthcare                   02:52
 17 Rob Squire (USA) Hangar 15 Bicycles                  03:18
 18 Nigel Ellsay (Can) Silber                            03:25
 19 Martin Elmiger (Swi) BMC Racing Team
 20 Kyle Murphy (USA) Cylance Cycling                    04:03
 21 Miguel Angel Benito Diez (Spa) Caja Rural
 22 Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural
 23 Jhonatan Narvaez (Ecu) Axeon Hagens Berman           04:05
 24 Eder Frayre Moctezuma (Mex) Elevate - KHS            04:11
 25 Ivan Santaromita (Ita) Nippo - Vini Fantini          05:13
 26 Ruben Companioni (Cub) Holowesko-Citadel             06:40
 27 Connor Brown (USA) Elevate - KHS                     07:07
 28 Daniel Jaramillo (Col) UnitedHealthcare              07:36
 29 Bryan Lewis (USA) Cylance Cycling
 30 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team                 08:10
 31 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita                  09:03
 32 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini
 33 Dennis van Winden (Ned) Israel Cycling Academy       10:14
 34 Luca Wackermann (Ita) Bardiani CSF                   10:57
 35 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF
 36 Alexander Hoehn (USA) Elevate - KHS                  11:01
 37 Chris Winn (Aus) Hangar 15 Bicycles                  11:11
 38 David Galarreta (Spa) Amore & Vita
 39 Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team                11:28
 40 Erik Slack (USA) Hangar 15 Bicycles                  11:30
 41 Jacob Rathe (USA) Jelly Belly-Maxxis                 11:37
 42 Redi Halilaj (Alb) Amore & Vita                      12:33
 43 Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare                 13:02
 44 Lachlan Norris (Aus) UnitedHealthcare
 45 Simone Velasco (Ita) Bardiani CSF                    14:24
 46 Rui Oliveira (Por) Axeon Hagens Berman               14:28
 47 Marc Antoine Soucy (Can) Silber                      15:16
 48 Jonny Brown (USA) Axeon Hagens Berman                15:25
 49 Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team                      16:09
 50 Gonzalo Serrano Rodriguez (Spa) Caja Rural
 51 Steve Fisher (USA) Hangar 15 Bicycles
 52 Janier Acevedo (Col) UnitedHealthcare
 53 Chad Beyer (USA) Hangar 15 Bicycles
 54 Francisco Mancebo (Spa) Hangar 15 Bicycles
 55 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF                 17:21
 56 Evan Huffman (USA) Rally Cycling
 57 Tyler Williams (USA) Israel Cycling Academy          17:28
 58 Angus Morton (Aus) Jelly Belly-Maxxis                17:40
 59 Adam Roberge (Can) Silber                            19:01
 60 Manuel Sola Arjona (Spa) Caja Rural                  19:19
 61 Kaler Marshall (USA) Hangar 15 Bicycles              19:37
 62 Patrick Mueller (Swi) BMC Racing Team                19:42
 63 Colin Joyce (USA) Rally Cycling                      20:16
 64 Andrei Krasilnikau (Bel) Holowesko-Citadel           20:20
 65 Ty Magner (USA) Holowesko-Citadel
 66 John Murphy (USA) Holowesko-Citadel
 67 Oscar Clark (USA) Holowesko-Citadel
 68 Will Barta (USA) Axeon Hagens Berman
 69 Keegan Swirbul (USA) Jelly Belly-Maxxis              21:06
 70 Damiano Cima (Ita) Nippo - Vini Fantini              21:26
 71 Joshua Berry (USA) Jelly Belly-Maxxis
 72 Adam De Vos (Can) Rally Cycling
 73 Pier-Andre Cote (Can) Silber
 74 Andres Diaz (Col) Cylance Cycling
 75 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini
 76 Cortlan Brown (USA) Hangar 15 Bicycles
 77 Fabio Calabria (Ita) Team Novo Nordisk
 78 Logan Owen (USA) Axeon Hagens Berman
 79 Michael Rice (Aus) Axeon Hagens Berman
 80 Jordan Cheyne (Can) Jelly Belly-Maxxis
 81 Besmir Banushi (Alb) Amore & Vita
 82 Sam Brand (GBr) Team Novo Nordisk
 83 Mihkel Raim (Est) Israel Cycling Academy
 84 Justin Oien (USA) Caja Rural
 85 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy
 86 Marco Bernardinetti (Ita) Amore & Vita
 87 Diego Rubio Hernandez (Spa) Caja Rural
 88 Julien Gagne (Can) Silber
 89 Umberto Poli (Ita) Team Novo Nordisk
 90 Alex Aranburu Deva (Spa) Caja Rural
 91 Eric Marcotte (USA) Cylance Cycling
 92 Reid McClure (Can) Team Novo Nordisk
 93 Emerson Oronte (USA) Rally Cycling
 94 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy
 95 Andzs Flaksis (Lat) Holowesko-Citadel
 96 Joseph Schmaltz (USA) Elevate - KHS
 97 Sebastian Haedo (Arg) UnitedHealthcare
 98 Cory Lockwood (USA) Elevate - KHS
 99 Stephen Clancy (Irl) Team Novo Nordisk
100 Ulises Alfredo Castillo (Mex) Jelly Belly-Maxxis
101 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
102 Taylor Sheldon (USA) Jelly Belly-Maxxis
103 Stephen Bassett (USA) Silber
104 Orlando Garibay (Mex) Cylance Cycling
105 Danny Pate (USA) Rally Cycling
106 Eric Young (USA) Rally Cycling
107 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF
108 Rik Van Ijzendoorn (Ned) Team Novo Nordisk           22:24
109 Alan Marangoni (Ita) Nippo - Vini Fantini            23:37
110 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team                  24:00
111 Aviv Yechezkel (Isr) Israel Cycling Academy          24:03
112 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy            24:32

Klasyfikacja generalna po 6. etapie:

  1 Robert Britton (Can) Rally Cycling                20:07:43
  2 Gavin Mannion (USA) UnitedHealthcare                 00:26
  3 Serghei Tvetcov (Rou) Jelly Belly-Maxxis             00:32
  4 Neilson Powless (USA) Axeon Hagens Berman            00:35
  5 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team               02:06
  6 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF                    02:16
  7 Jonny Clarke (Aus) UnitedHealthcare                  02:28
  8 Chris Butler (USA) Caja Rural                        02:34
  9 James Piccoli (Can) Elevate - KHS                    02:38
 10 Sepp Kuss (USA) Rally Cycling                        02:55
 11 Taylor Eisenhart (USA) Holowesko-Citadel             03:03
 12 Pierpaolo Ficara (Ita) Amore & Vita                  03:11
 13 Nigel Ellsay (Can) Silber                            04:39
 14 Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural
 15 Kyle Murphy (USA) Cylance Cycling                    05:28
 16 Jhonatan Narvaez (Ecu) Axeon Hagens Berman           05:51
 17 Eder Frayre Moctezuma (Mex) Elevate - KHS            07:09
 18 Ivan Santaromita (Ita) Nippo - Vini Fantini          10:24
 19 Daniel Jaramillo (Col) UnitedHealthcare              11:58
 20 Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team                12:17
 21 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team                 12:41
 22 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team                   14:54
 23 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita                  15:54
 24 Martin Elmiger (Swi) BMC Racing Team                 16:04
 25 Francisco Mancebo (Spa) Hangar 15 Bicycles           17:31
 26 Rob Squire (USA) Hangar 15 Bicycles                  17:41
 27 Manuel Sola Arjona (Spa) Caja Rural                  21:21
 28 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini              21:35
 29 Ruben Companioni (Cub) Holowesko-Citadel             21:40
 30 Adam De Vos (Can) Rally Cycling                      22:11
 31 Keegan Swirbul (USA) Jelly Belly-Maxxis              22:18
 32 Dennis van Winden (Ned) Israel Cycling Academy       22:55
 33 Emerson Oronte (USA) Rally Cycling                   24:03
 34 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team                  24:33
 35 Luis Lemus (Mex) Israel Cycling Academy              24:40
 36 Lachlan Norris (Aus) UnitedHealthcare                24:49
 37 Luca Wackermann (Ita) Bardiani CSF                   27:11
 38 Alexander Hoehn (USA) Elevate - KHS                  29:04
 39 Alex Aranburu Deva (Spa) Caja Rural                  29:44
 40 Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare                 32:06
 41 Cory Lockwood (USA) Elevate - KHS                    34:57
 42 Gonzalo Serrano Rodriguez (Spa) Caja Rural           35:17
 43 Chad Beyer (USA) Hangar 15 Bicycles                  35:21
 44 Patrick Mueller (Swi) BMC Racing Team                35:34
 45 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF                   35:56
 46 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                      36:38
 47 Miguel Angel Benito Diez (Spa) Caja Rural            37:22
 48 Redi Halilaj (Alb) Amore & Vita                      37:50
 49 Chris Jones (USA) UnitedHealthcare                   38:01
 50 Logan Owen (USA) Axeon Hagens Berman                 40:38
 51 Jacob Rathe (USA) Jelly Belly-Maxxis                 41:13
 52 David Galarreta (Spa) Amore & Vita                   41:19
 53 Will Barta (USA) Axeon Hagens Berman                 42:10
 54 Simone Velasco (Ita) Bardiani CSF                    42:51
 55 Rui Oliveira (Por) Axeon Hagens Berman               43:01
 56 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy        44:03
 57 Stephen Bassett (USA) Silber                         44:20
 58 Connor Brown (USA) Elevate - KHS                     44:51
 59 Steve Fisher (USA) Hangar 15 Bicycles                45:59
 60 Erik Slack (USA) Hangar 15 Bicycles                  46:12
 61 Andrei Krasilnikau (Bel) Holowesko-Citadel           46:26
 62 Chris Winn (Aus) Hangar 15 Bicycles                  46:48
 63 Orlando Garibay (Mex) Cylance Cycling                47:38
 64 Adam Roberge (Can) Silber                            47:51
 65 Diego Rubio Hernandez (Spa) Caja Rural               48:02
 66 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini           48:09
 67 Jonny Brown (USA) Axeon Hagens Berman                48:56
 68 Kaler Marshall (USA) Hangar 15 Bicycles              49:07
 69 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF                  49:08
 70 Janier Acevedo (Col) UnitedHealthcare                49:39
 71 Marco Bernardinetti (Ita) Amore & Vita               49:56
 72 Tyler Williams (USA) Israel Cycling Academy          50:51
 73 Justin Oien (USA) Caja Rural                         50:52
 74 Eric Marcotte (USA) Cylance Cycling                  51:17
 75 Andzs Flaksis (Lat) Holowesko-Citadel                51:33
 76 Umberto Poli (Ita) Team Novo Nordisk                 51:41
 77 Ulises Alfredo Castillo (Mex) Jelly Belly-Maxxis     51:50
 78 Fabio Calabria (Ita) Team Novo Nordisk
 79 Mihkel Raim (Est) Israel Cycling Academy             51:54
 80 Michael Rice (Aus) Axeon Hagens Berman               51:57
 81 Joshua Berry (USA) Jelly Belly-Maxxis                52:04
 82 Besmir Banushi (Alb) Amore & Vita                    52:46
 83 Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team                      53:06
 84 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF                 53:07
 85 Bryan Lewis (USA) Cylance Cycling                    53:29
 86 Cortlan Brown (USA) Hangar 15 Bicycles               53:39
 87 Evan Huffman (USA) Rally Cycling
 88 Taylor Sheldon (USA) Jelly Belly-Maxxis              54:50
 89 Oscar Clark (USA) Holowesko-Citadel                  55:04
 90 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy                 56:18
 91 John Murphy (USA) Holowesko-Citadel                  56:20
 92 Ty Magner (USA) Holowesko-Citadel                    56:34
 93 Andres Diaz (Col) Cylance Cycling                    57:18
 94 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF                      57:59
 95 Sebastian Haedo (Arg) UnitedHealthcare               58:03
 96 Colin Joyce (USA) Rally Cycling                      58:07
 97 Eric Young (USA) Rally Cycling                       59:44
 98 Angus Morton (Aus) Jelly Belly-Maxxis             01:01:59
 99 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy         01:02:41
100 Sam Brand (GBr) Team Novo Nordisk                 01:03:55
101 Rik Van Ijzendoorn (Ned) Team Novo Nordisk        01:04:31
102 Jordan Cheyne (Can) Jelly Belly-Maxxis            01:05:17
103 Alan Marangoni (Ita) Nippo - Vini Fantini         01:05:22
104 Damiano Cima (Ita) Nippo - Vini Fantini           01:08:56
105 Joseph Schmaltz (USA) Elevate - KHS
106 Pier-Andre Cote (Can) Silber                      01:09:08
107 Julien Gagne (Can) Silber                         01:09:34
108 Stephen Clancy (Irl) Team Novo Nordisk            01:10:21
109 Reid McClure (Can) Team Novo Nordisk              01:11:04
110 Marc Antoine Soucy (Can) Silber                   01:12:38
111 Danny Pate (USA) Rally Cycling                    01:13:31
112 Aviv Yechezkel (Isr) Israel Cycling Academy       01:23:28

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: