Tour of Utah 2017: etap 2. Bookwalter pierwszy w Snowbasin Resort

Brent Bookwalter (BMC Racing) po wspinaczce do Snowbasin Resort zwyciężył na drugim odcinku Tour of Utah.

Amerykanin w finale pokonał swojego rodaka Seppa Kussa (Rally Cycling) i Kanadyjczyka Jamesa Piccoliego (Elevate - KHS).

Kuss po dwóch etapach został liderem wyścigu, acz sklasyfikowany jest z tym samym czasem co Bookwalter i Piccoli.

Wyniki 2. etapu The Larry H. Miller Tour of Utah 2017 (2.HC), Brigham City - Snowbasin Resort (151 km):

1 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team                             3:38:12
2 Sepp Kuss (USA) Rally Cycling
3 James Piccoli (Can) Elevate - KHS Pro Cycling
4 Francisco Mancebo (Spa) Hangar 15 Bicycles                           00:02
5 Kyle Murphy (USA) Cylance Cycling
6 Robin Carpenter (USA) Holowesko-Citadel p/b Hincapie Sportswear
7 Robert Britton (Can) Rally Cycling
8 Neilson Powless (USA) Axeon Hagens Berman
9 Jonny Clarke (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling
10 Gavin Mannion (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
11 Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team
12 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team
13 Pierpaolo Ficara (Ita) Amore & Vita - SelleSMP p/b Fondriest        00:08
14 Taylor Eisenhart (USA) Holowesko-Citadel p/b Hincapie Sportswear
15 Chris Butler (USA) Caja Rural - Seguros RGA                         00:10
16 Nigel Ellsay (Can) Silber Pro Cycling
17 Jhonatan Narvaez (Ecu) Axeon Hagens Berman                          00:15
18 Serghei Tvetcov (Rou) Jelly Belly-Maxxis                            00:17
19 Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                 00:22
20 Adam De Vos (Can) Rally Cycling                                     00:24
21 Alex Aranburu Deva (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                   00:51
22 Manuel Sola Arjona (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                   00:53
23 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team
24 Keegan Swirbul (USA) Jelly Belly-Maxxis                             01:12
25 Emerson Oronte (USA) Rally Cycling                                  01:19
26 Eder Frayre Moctezuma (Mex) Elevate - KHS Pro Cycling               01:50
27 Daniel Jaramillo (Col) UnitedHealthcare Pro Cycling                 02:14
28 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF                                   02:32
29 Cory Lockwood (USA) Elevate - KHS Pro Cycling                       02:39
30 Lachlan Norris (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling                   03:12
31 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                                     03:49
32 Luca Wackermann (Ita) Bardiani CSF
33 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team
34 Ivan Santaromita (Ita) Nippo - Vini Fantini
35 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita - SelleSMP p/b Fondriest
36 Dennis van Winden (Ned) Israel Cycling Academy                      05:37
37 Patrick Mueller (Swi) BMC Racing Team                               08:02
38 Diego Rubio Hernandez (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                08:47
39 Alexander Hoehn (USA) Elevate - KHS Pro Cycling                     10:06
40 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy                       11:07
41 Gonzalo Serrano Rodriguez (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
42 Martin Elmiger (Swi) BMC Racing Team
43 Will Barta (USA) Axeon Hagens Berman
44 Andrei Krasilnikau (Bel) Holowesko-Citadel p/b Hincapie Sportswear
45 Marco Bernardinetti (Ita) Amore & Vita - SelleSMP p/b Fondriest
46 Rob Squire (USA) Hangar 15 Bicycles
47 Ruben Companioni (Cub) Holowesko-Citadel p/b Hincapie Sportswear
48 Simone Velasco (Ita) Bardiani CSF
49 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini                             11:21
50 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF                                 15:45
51 Luis Lemus (Mex) Israel Cycling Academy                             15:56
52 Janier Acevedo (Col) UnitedHealthcare Pro Cycling
53 Orlando Garibay (Mex) Cylance Cycling
54 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF                                17:39
55 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
56 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini
57 Fabio Calabria (Ita) Team Novo Nordisk
58 Brian McCulloch (USA) Elevate - KHS Pro Cycling
59 Pier-Andre Cote (Can) Silber Pro Cycling
60 Steve Fisher (USA) Hangar 15 Bicycles
61 Connor Brown (USA) Elevate - KHS Pro Cycling
62 Cortlan Brown (USA) Hangar 15 Bicycles
63 Besmir Banushi (Alb) Amore & Vita - SelleSMP p/b Fondriest
64 Kaler Marshall (USA) Hangar 15 Bicycles
65 Sam Brand (GBr) Team Novo Nordisk
66 Alfredo Rodriguez Victoria (Mex) Elevate - KHS Pro Cycling
67 Yuma Koishi (Jpn) Nippo - Vini Fantini
68 Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team
69 Chris Winn (Aus) Hangar 15 Bicycles
70 Joshua Berry (USA) Jelly Belly-Maxxis
71 Andres Diaz (Col) Cylance Cycling
72 Umberto Poli (Ita) Team Novo Nordisk
73 Tyler Williams (USA) Israel Cycling Academy
74 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy
75 Rik Van Ijzendoorn (Ned) Team Novo Nordisk
76 Ulises Alfredo Castillo (Mex) Jelly Belly-Maxxis
77 Julien Gagne (Can) Silber Pro Cycling
78 Uri Martins Sandoval (Mex) Amore & Vita - SelleSMP p/b Fondriest
79 Jacob Rathe (USA) Jelly Belly-Maxxis
80 Miguel Angel Benito Diez (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
81 Justin Oien (USA) Caja Rural - Seguros RGA
82 David Galarreta (Spa) Amore & Vita - SelleSMP p/b Fondriest
83 Redi Halilaj (Alb) Amore & Vita - SelleSMP p/b Fondriest
84 Jonny Brown (USA) Axeon Hagens Berman
85 Alan Marangoni (Ita) Nippo - Vini Fantini
86 Michael Rice (Aus) Axeon Hagens Berman
87 Logan Owen (USA) Axeon Hagens Berman
88 Chris Lawless (GBr) Axeon Hagens Berman
89 Stephen Bassett (USA) Silber Pro Cycling
90 Sebastian Haedo (Arg) UnitedHealthcare Pro Cycling
91 Rui Oliveira (Por) Axeon Hagens Berman
92 Andzs Flaksis (Lat) Holowesko-Citadel p/b Hincapie Sportswear
93 Damiano Cima (Ita) Nippo - Vini Fantini
94 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy
95 Ty Magner (USA) Holowesko-Citadel p/b Hincapie Sportswear
96 John Murphy (USA) Holowesko-Citadel p/b Hincapie Sportswear
97 Emile Jean (Can) Silber Pro Cycling
98 Mihkel Raim (Est) Israel Cycling Academy
99 Danny Pate (USA) Rally Cycling
100 Marc Antoine Soucy (Can) Silber Pro Cycling
101 Reid McClure (Can) Team Novo Nordisk
102 Erik Slack (USA) Hangar 15 Bicycles
103 Colin Joyce (USA) Rally Cycling
104 Joseph Schmaltz (USA) Elevate - KHS Pro Cycling
105 Hunter Grove (USA) Cylance Cycling
106 Adam Roberge (Can) Silber Pro Cycling
107 Chad Beyer (USA) Hangar 15 Bicycles
108 Evan Huffman (USA) Rally Cycling
109 Bryan Lewis (USA) Cylance Cycling
110 Gerd Keijzer (Ned) Team Novo Nordisk
111 Stephen Clancy (Irl) Team Novo Nordisk
112 Jordan Cheyne (Can) Jelly Belly-Maxxis
113 Eric Marcotte (USA) Cylance Cycling
114 Chris Jones (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
115 Scott Law (Aus) Cylance Cycling
116 Nickolas Zukowsky (Can) Silber Pro Cycling
117 Aviv Yechezkel (Isr) Israel Cycling Academy
118 Eric Young (USA) Rally Cycling                                     17:51
119 Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
120 Taylor Sheldon (USA) Jelly Belly-Maxxis                            17:54
121 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF                                 17:56
122 Angus Morton (Aus) Jelly Belly-Maxxis                              19:19
123 Oscar Clark (USA) Holowesko-Citadel p/b Hincapie Sportswear
124 Karl Menzies (Aus) Cylance Cycling                                 21:17
DNF Corentin Cherhal (Fra) Team Novo Nordisk
DNF Mikel Elorza (Spa) Amore & Vita - SelleSMP p/b Fondriest

Klasyfikacja generalna po 2. etapie:

1 Sepp Kuss (USA) Rally Cycling                                      8:35:01
2 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team
3 James Piccoli (Can) Elevate - KHS Pro Cycling
4 Robin Carpenter (USA) Holowesko-Citadel p/b Hincapie Sportswear      00:02
5 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team
6 Gavin Mannion (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
7 Neilson Powless (USA) Axeon Hagens Berman
8 Kyle Murphy (USA) Cylance Cycling
9 Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team
10 Robert Britton (Can) Rally Cycling
11 Jonny Clarke (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling
12 Francisco Mancebo (Spa) Hangar 15 Bicycles
13 Pierpaolo Ficara (Ita) Amore & Vita - SelleSMP p/b Fondriest        00:08
14 Taylor Eisenhart (USA) Holowesko-Citadel p/b Hincapie Sportswear
15 Chris Butler (USA) Caja Rural - Seguros RGA                         00:10
16 Nigel Ellsay (Can) Silber Pro Cycling
17 Jhonatan Narvaez (Ecu) Axeon Hagens Berman                          00:15
18 Serghei Tvetcov (Rou) Jelly Belly-Maxxis                            00:17
19 Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                 00:22
20 Adam De Vos (Can) Rally Cycling                                     00:24
21 Alex Aranburu Deva (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                   00:51
22 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team                                 00:53
23 Manuel Sola Arjona (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
24 Keegan Swirbul (USA) Jelly Belly-Maxxis                             01:12
25 Emerson Oronte (USA) Rally Cycling                                  01:19
26 Eder Frayre Moctezuma (Mex) Elevate - KHS Pro Cycling               01:48
27 Daniel Jaramillo (Col) UnitedHealthcare Pro Cycling                 02:14
28 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF                                   02:32
29 Cory Lockwood (USA) Elevate - KHS Pro Cycling                       02:39
30 Luca Wackermann (Ita) Bardiani CSF                                  03:49
31 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita - SelleSMP p/b Fondriest
32 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team
33 Ivan Santaromita (Ita) Nippo - Vini Fantini
34 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF
35 Dennis van Winden (Ned) Israel Cycling Academy                      05:37
36 Lachlan Norris (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling                   06:02
37 Patrick Mueller (Swi) BMC Racing Team                               08:02
38 Diego Rubio Hernandez (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                08:47
39 Alexander Hoehn (USA) Elevate - KHS Pro Cycling                     10:06
40 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy                       11:07
41 Martin Elmiger (Swi) BMC Racing Team
42 Will Barta (USA) Axeon Hagens Berman
43 Marco Bernardinetti (Ita) Amore & Vita - SelleSMP p/b Fondriest
44 Gonzalo Serrano Rodriguez (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
45 Rob Squire (USA) Hangar 15 Bicycles
46 Simone Velasco (Ita) Bardiani CSF
47 Ruben Companioni (Cub) Holowesko-Citadel p/b Hincapie Sportswear
48 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini                             11:21
49 Andrei Krasilnikau (Bel) Holowesko-Citadel p/b Hincapie Sportswear  15:22
50 Janier Acevedo (Col) UnitedHealthcare Pro Cycling                   15:56
51 Orlando Garibay (Mex) Cylance Cycling                               17:20
52 Ty Magner (USA) Holowesko-Citadel p/b Hincapie Sportswear           17:29
53 Joshua Berry (USA) Jelly Belly-Maxxis                               17:33
54 Chris Lawless (GBr) Axeon Hagens Berman
55 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF                                     17:39
56 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF
57 Ulises Alfredo Castillo (Mex) Jelly Belly-Maxxis
58 Fabio Calabria (Ita) Team Novo Nordisk
59 Steve Fisher (USA) Hangar 15 Bicycles
60 Justin Oien (USA) Caja Rural - Seguros RGA
61 Mihkel Raim (Est) Israel Cycling Academy
62 Emile Jean (Can) Silber Pro Cycling
63 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini
64 John Murphy (USA) Holowesko-Citadel p/b Hincapie Sportswear
65 Stephen Bassett (USA) Silber Pro Cycling
66 Colin Joyce (USA) Rally Cycling
67 Redi Halilaj (Alb) Amore & Vita - SelleSMP p/b Fondriest
68 Kaler Marshall (USA) Hangar 15 Bicycles
69 Yuma Koishi (Jpn) Nippo - Vini Fantini
70 Sebastian Haedo (Arg) UnitedHealthcare Pro Cycling
71 Chris Winn (Aus) Hangar 15 Bicycles
72 Chad Beyer (USA) Hangar 15 Bicycles
73 Andres Diaz (Col) Cylance Cycling
74 Andzs Flaksis (Lat) Holowesko-Citadel p/b Hincapie Sportswear
75 Eric Marcotte (USA) Cylance Cycling
76 Erik Slack (USA) Hangar 15 Bicycles
77 Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling                    17:47
78 Adam Roberge (Can) Silber Pro Cycling                               17:50
79 Eric Young (USA) Rally Cycling                                      17:51
80 Taylor Sheldon (USA) Jelly Belly-Maxxis                             17:54
81 Logan Owen (USA) Axeon Hagens Berman                                18:02
82 Umberto Poli (Ita) Team Novo Nordisk                                18:11
83 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF                                  18:14
84 David Galarreta (Spa) Amore & Vita - SelleSMP p/b Fondriest         18:53
85 Cortlan Brown (USA) Hangar 15 Bicycles                              18:58
86 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy                           19:03
87 Jonny Brown (USA) Axeon Hagens Berman                               19:06
88 Michael Rice (Aus) Axeon Hagens Berman
89 Besmir Banushi (Alb) Amore & Vita - SelleSMP p/b Fondriest          19:19
90 Rui Oliveira (Por) Axeon Hagens Berman
91 Oscar Clark (USA) Holowesko-Citadel p/b Hincapie Sportswear
92 Hunter Grove (USA) Cylance Cycling                                  19:37
93 Luis Lemus (Mex) Israel Cycling Academy                             20:11
94 Miguel Angel Benito Diez (Spa) Caja Rural - Seguros RGA             21:52
95 Brian McCulloch (USA) Elevate - KHS Pro Cycling                     21:54
96 Tyler Williams (USA) Israel Cycling Academy
97 Jacob Rathe (USA) Jelly Belly-Maxxis
98 Alan Marangoni (Ita) Nippo - Vini Fantini
99 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy
100 Chris Jones (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
101 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF                                21:58
102 Pier-Andre Cote (Can) Silber Pro Cycling                           28:54
103 Sam Brand (GBr) Team Novo Nordisk
104 Connor Brown (USA) Elevate - KHS Pro Cycling
105 Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team
106 Rik Van Ijzendoorn (Ned) Team Novo Nordisk
107 Julien Gagne (Can) Silber Pro Cycling
108 Alfredo Rodriguez Victoria (Mex) Elevate - KHS Pro Cycling
109 Uri Martins Sandoval (Mex) Amore & Vita - SelleSMP p/b Fondriest
110 Danny Pate (USA) Rally Cycling
111 Damiano Cima (Ita) Nippo - Vini Fantini
112 Stephen Clancy (Irl) Team Novo Nordisk
113 Reid McClure (Can) Team Novo Nordisk
114 Joseph Schmaltz (USA) Elevate - KHS Pro Cycling
115 Evan Huffman (USA) Rally Cycling
116 Bryan Lewis (USA) Cylance Cycling
117 Nickolas Zukowsky (Can) Silber Pro Cycling
118 Scott Law (Aus) Cylance Cycling
119 Jordan Cheyne (Can) Jelly Belly-Maxxis
120 Angus Morton (Aus) Jelly Belly-Maxxis                              30:34
121 Karl Menzies (Aus) Cylance Cycling                                 32:32
122 Gerd Keijzer (Ned) Team Novo Nordisk                               35:54
123 Marc Antoine Soucy (Can) Silber Pro Cycling                        37:54
124 Aviv Yechezkel (Isr) Israel Cycling Academy

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

1 Comment

  1. Remigiusz Podpora

    Remigiusz Podpora

    2 sierpnia 2017, 07:19 o 07:19

    Ciekawy wyścig pomimo mniejszej kadry znanych zawodników. Warto na ten Tour zwrócić uwagę

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: