Eduardo Sepulveda w Team Movistar?

Eduardo Sepulveda prezentuje koszulkę zespołu Fortuneo-Vital Concept

Baskijska gazeta Zikloland donosi, że od nowego sezonu w barwach Team Movistar będzie ścigał się Eduardo Sepulveda (Fortuneo - Oscaro). Argentyńczyk podpisze dwuletni kontrakt z hiszpańską drużyną. 

Sepulveda reprezentuje barwy drużyny Fortuneo - Oscaro - wcześniej nazywającej się Bretagne - Séché Environnement i Fortuneo Vital Concept - od 2013 roku. Podczas pięciu lat spędzonych w francuskiej ekipie wygrał Classic Sud Ardèche, Tour du Doubs i etap Tour de San Luis.

Argentyńczyk świetnie prezentował się również wyścigach etapowych, we wcześniej wymienionym Tour de San Luis w 2016 roku zajął 2. miejsce, a dwa lata wcześniej ukończył zmagania na 4. pozycji. Ponadto był 4. w Tour Mediterraneen i 5. w Criterium International.

W Team Movistar spotka wielu kolegów z Ameryki Południowej. Jego głównym zadaniem w nowej ekipie będzie pomoc w górach na rzecz Alejandro Valverde i Nairo Quintany.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: