Lotto Thüringen Ladies Tour 2017: prolog. Zwycięstwo Brennauer, szósty wynik Bujak

Lisa Brennauer

Lisa Brennauer (Canyon SRAM) wygrała w Gerze prolog niemieckiego wyścigu etapowego w wydaniu kobiet.

29-letnia Niemka na dystansie 6,1 km pokonała o 12 sekund Amy Pieters (Boels - Dolmans) oraz o 14 sekund Olge Zabelinskaye (Bepink Cogeas).

6. czas wykręciła Eugenia Bujak (BTC City Ljubljana), a trzynasta była Katarzyna Pawłowska, stojąca w wyścigu na czele reprezentacji Polski.

Wyniki prologu Lotto Thüringen Ladies Tour 2017 (2.1), Gera (6,1 km, jazda indywidualna na czas):

  1 Lisa Brennauer (Ger) Canyon SRAM Racing                08:52
  2 Amy Pieters (Ned) Holandia                             00:12
  3 Olga Zabelinskaya (Rus) BePink Cogeas                  00:14
  4 Elizabeth-Jayne Harris (GBr) Team Storey Racing        00:15
  5 Ellen Van Dijk (Ned) Holandia                          00:16
  6 Eugenia Bujak (Pol) BTC City Ljubljana                 00:17
  7 Roxane Knetemann (Ned) Holandia                        00:17
  8 Taylor Wiles (USA) UnitedHealthcare                    00:19
  9 Trixi Worrack (Ger) Canyon SRAM Racing                 00:20
 10 Mieke Kröger (Ger) Canyon SRAM Racing                  00:20
 11 Emma White (USA) Stany Zjednoczone                     00:21
 12 Ann-Sophie Duyck (Bel) Drops                           00:22
 13 Katarzyna Pawłowska (Pol) Polska                       00:23
 14 Rushlee Buchanan (NZl) UnitedHealthcare                00:23
 15 Ruth Winder (USA) UnitedHealthcare                     00:25
 16 Kathrin Hammes (Ger) Team Tibco                        00:26
 17 Nina Buijsman (Ned) Parkhotel Valkenburg-Destil        00:28
 18 Rachel Neylan (Aus) Australia
 19 Christa Riffel (Ger) Niemcy                            00:29
 20 Lauren Stephens (USA) Team Tibco                       00:29
 21 Hayley Simmonds (GBr) Team WNT                         00:32
 22 Leah Thomas (USA) Stany Zjednoczone                    00:33
 23 Elizabeth Banks (GBr) Team Storey Racing               00:33
 24 Corinna Lechner (Ger) BTC City Ljubljana               00:33
 25 Hayley Jones (GBr) Team WNT                            00:34
 26 Ingrid Drexel (Mex) Team Tibco                         00:35
 27 Gracie Elvin (Aus) Australia                           00:36
 28 Brianna Walle (USA) Team Tibco                         00:36
 29 Eva Buurman (Ned) Parkhotel Valkenburg-Destil          00:37
 30 Silvia Valsecchi (Ita) BePink Cogeas                   00:38
 31 Romy Kasper (Ger) Niemcy                               00:38
 32 Jong Demi De (Ned) Parkhotel Valkenburg-Destil         00:39
 33 Alison Jackson (Can) BePink Cogeas                     00:39
 34 Daria Pikulik (Pol) Polska                             00:39
 35 Polona Batagelj (Slo) BTC City Ljubljana               00:39
 36 Martina Ritter (Aut) Drops                             00:39
 37 Anna Zita Maria Stricker (Ita) BTC City Ljubljana      00:41
 38 Mia Radotic (Cro) BTC City Ljubljana                   00:42
 39 Lucy Kennedy (Aus) Australia                           00:42
 40 Sophie De Boer (Ned) Parkhotel Valkenburg-Destil       00:42
 41 Tiffany Cromwell (Aus) Canyon SRAM Racing              00:43
 42 Shannon Malseed (Aus) Australia                        00:44
 43 Lex Albrecht (Can) Team Tibco                          00:44
 44 Stine Borgli (Nor) Norwegia
 45 Abby-Mae Parkinson (GBr) Drops                         00:45
 46 Natalie Grinczer (GBr) Team WNT                        00:46
 47 Esther Van Veen (Ned) Parkhotel Valkenburg-Destil      00:47
 48 Ursa Pintar (Slo) BTC City Ljubljana                   00:50
 49 Margarita Victoria Garcia (Spa) Bizkaia-Durango        00:50
 50 Bianca Lust (Ned) D.Velop - Cycle Cafe Ladies          00:50
 51 Agnieszka Skalniak (Pol) Polska                        00:50
 52 Laura Massey (GBr) Drops                               00:54
 53 Jacqueline Diertrich (Ger) Niemcy                      00:54
 54 Roos Hoogboom (Ned) Bizkaia-Durango                    00:54
 55 Lydia Boylan (Irl) Team WNT                            00:54
 56 Maaike Boogaard (Ned) Holandia                         00:54
 57 Beate Zanner (Ger) Maxx-Solar Lindig                   00:55
 58 Aafke Soet (Ned) Parkhotel Valkenburg-Destil           00:55
 59 Liane Lippert (Ger) Niemcy                             00:55
 60 Rebecca Carter (GBr) Team WNT                          00:57
 61 Lauren Hall (USA) UnitedHealthcare                     00:57
 62 Lisen Hocking (Aus) Australia                          00:59
 63 Hannah Payton (GBr) Drops                              01:00
 64 Lauretta Hanson (Aus) UnitedHealthcare                 01:02
 65 Ffion James (GBr) Team Storey Racing                   01:03
 66 Carolin Schiff (Ger) Maxx-Solar Lindig                 01:03
 67 Marta Lach (Pol) Polska                                01:04
 68 Anna Badegruber (Aut) Team WNT                         01:05
 69 Chanel Mason (GBr) Team Storey Racing                  01:05
 70 Stefanie Paul (Ger) Niemcy                             01:05
 71 Lisa Fischer (Ger) Maxx-Solar Lindig                   01:08
 72 Theres Klein (Ger) Maxx-Solar Lindig                   01:09
 73 Holly Breck (USA) Stany Zjednoczone                    01:10
 74 Ilaria Sanguineti (Ita) BePink Cogeas                  01:11
 75 Wiebke Rodieck (Ger) D.Velop - Cycle Cafe Ladies       01:11
 76 Gunn-Rita Dahle-Flesja (Nor) Maxx-Solar Lindig         01:13
 77 Carolin Dietmann (Ger) D.Velop - Cycle Cafe Ladies     01:13
 78 Katherine Hall (USA) UnitedHealthcare                  01:14
 79 Carla Oberholzer (RSA) Bizkaia-Durango                 01:14
 80 Bethany Crumpton (GBr) Team Storey Racing              01:16
 81 Axelle Dubau (Fra) Bizkaia-Durango                     01:16
 82 Karolina Perekitko (Pol) Polska                        01:17
 83 Hannah Arensman (USA) Stany Zjednoczone                01:18
 84 Grace Brown (Aus) Australia                            01:19
 85 Luisa Beck (Ger) Maxx-Solar Lindig                     01:21
 86 Ingrid Moe (Nor) Norwegia                              01:23
 87 Anna Christian (GBr) Drops                             01:23
 88 Ingrid Lorvik (Nor) Norwegia                           01:23
 89 Inga Rodieck (Ger) D.Velop - Cycle Cafe Ladies         01:24
 90 Malin Eriksen (Nor) Norwegia                           01:24
 91 Benita Wesselhoeft (Ger) D.Velop - Cycle Cafe Ladi     01:25
 92 Monica Dew (GBr) Team Storey Racing                    01:27
 93 Tatiana Shamanova (Rus) BePink Cogeas                  01:28
 94 Leah Thorvilson (USA) Canyon SRAM Racing               01:28
 95 Tereza Medvedova (Svk) BePink Cogeas                   01:29
 96 Nicolle Bruderer (Gua) Team Tibco                      01:32
 97 Katharina Venjakob (Ger) D.Velop - Cycle Cafe Ladi     01:34
 98 Lorena Llamas (Spa) Bizkaia-Durango                    01:36
 99 Willeke Knol (Ned) Holandia                            01:37
100 Skylar Schneider (USA) Stany Zjednoczone               01:37
101 Winanda Spoor (Ned) Holandia                           01:39
102 Martine Fon (Nor) Norwegia                             01:49
103 Paola Munoz (Chi) Bizkaia-Durango                      01:51
104 Aurela Nerlo (Pol) Polska                              01:56
105 Marie Flataas (Nor) Norwegia                           02:00
106 Samantha Schneider (USA) Stany Zjednoczone             03:15

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: