Kategorie: Konkursy

Konkurs: Numer startowy Chrisa Froome'a z autografem

Wygraj numer startowy Christophera Froome'a z autografem.

Nie zapominamy o naszych wiernych Czytelnikach i po raz kolejny chcemy dać Wam szansę  na wygranie czegoś specjalnego. Tym razem jest to oryginalny numer startowy z Tour de France, na którym podpisał się jego właściciel i trzykrotny zwycięzca wyścigu Christopher Froome. W tym miejscu podziękowania należą się Markowi Sawickiemu, który pomimo skupienia w drużynie i ferworu "Wielkiej Pętli" pomógł nam zdobyć autograf.

Co należy zrobić?

Aby wygrać numer startowy należy przewidzieć różnicę miejsc pomiędzy Christopherem Froomem a Michałem Kwiatkowskim na 9. etapie tegorocznego Tour de France (Nantua - Chambéry, niedziela 9. lipca). Przykładowo, jeśli zakładacie, że Brytyjczyk przyjedzie 12, a Michał 35 (lub na odwrót) to powinniście postawić na liczbę 23.

Gdzie wysłać odpowiedź?

Odpowiedź prosimy przesyłać na adres e-mail: kzimoch@rowery.org do godziny 24 w sobotę 8 lipca. Swoją odpowiedź prosimy podać w tytule wiadomości w formacie: Konkurs: X, gdzie X to różnica pomiędzy zawodnikami, np. Konkurs: 123. W treści wiadomości prosimy podać imię i nazwisko oraz adres do wysyłki.

Prosimy pamiętać, że na jedną osobę przypada tylko jedno zgłoszenie.

Kto wygra?

Zwycięzcą zostanie osoba, która poprawnie wytypowała różnicę miejsc pomiędzy Froomem a Kwiatkowskim na 9. etapie Tour de France 2017. W przypadku kilku takich samych typów nastąpi losowanie, jeśli nikt nie przewidzi poprawnej różnicy, zwycięzcą zostanie osoba, która podała najbliższą niższą wartość. Numer zostanie wysłany na terytorium Polski po skontaktowaniu się ze zwycięzcą.

Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Jakub Zimoch

Share
Opublikowane przez
Jakub Zimoch

Recent Posts

Torowy Puchar Świata 2019/20 #4. Polskie sprinty na podium w Cambridge

Urszula Łoś i Marlena Karwacka wywalczy drugie miejsce w sprincie drużynowym podczas czwartej rundy Torowego Pucharu Świata, rozgrywanego w nowozelandzkim…

6 grudnia 2019, 14:28

Itzulia Basque Country 2020 z Arrate na początek

Przyszłoroczny wyścig Dookoła Kraju Basków (6-11 kwietnia) ma rozpocząć etap zakończony podjazdem do Arrate, twierdzi dziennik "AS". (więcej…)

6 grudnia 2019, 09:51

Stuart O'Grady dyrektorem Tour Down Under

Były kolarz Stuart O'Grady został zakontraktowany jako nowy dyrektor wyścigu Tour Down Under. (więcej…)

6 grudnia 2019, 07:12

Egan Bernal chętnie na Giro i chętnie na Tour

Egan Bernal nie miałby nic przeciwko połączeniu startów w Giro d'Italia i Tour de France w sezonie 2020. (więcej…)

5 grudnia 2019, 14:57

MPCC apeluje o walkę z "protokołem dopingowym"

Ruch na rzecz wiarygodnego kolarstwa (MPCC) zaapelował do Międzynarodowej Unii Kolarskiej (UCI) o zmianę podejścia do prowadzenia testów antydopingowych. (więcej…)

5 grudnia 2019, 07:05

Bahrain-Merida zmienia się w Bahrain McLaren

Team Bahrain-Merida w sezonie 2020 występował będzie pod szyldem Bahrain McLaren. (więcej…)

4 grudnia 2019, 14:39